יורוליג 04/05:: מכבי בפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏11/7/04.

1. burning soil Member

יכול להיות שאתה טועה בדבר אחד-אף תוכנית בערוץ 2 לא יכולה לקבל את כמות הרייטינג שמכבי מקבלת(בעיקר ברגעי
    השיא-גמר הפיינל פור בת"א בעונה שעברה-43% רייטינג).

**הודעה 2000 שלי בפורום**

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/04
  2. Julian Joachim Member

ממש לא מדוייק. לאורך העונה מכבי לא הגיעה לרייטינג של תוכניות בערוץ 2. ובלי קשר אתה צריך להבין שאם מכבי משיגה אפילו 30 אחוז רייטינג בממוצע אבל עולה 10X כסף, ותוכנית אחרת משיגה 23 אחוז רייטינג אבל עולה X כסף, אז עדיף ללכת על מה שזול יותר לייצר.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה בכלל מעז להשות את ה5 מליון דולר שמכבי קיבלה ל100 אלף שהפועל קיבלה? איך?

ולעניין מכבי מייצגת/לא מייצגת את המדינה כבר טחנו יותר מדיי מים בזמן הפיינל פור. כמובן שכל הויכוחים שמה הסתיימו בשתיקה/התעלמות מצד האוהדים הצהובים שפשוט לא היה להם מה להגיד חוץ מ"מכבי מייצגת את המדינה ותקבלו את זה!!!".
    מכבי לא מייצגת את המדינה, נקודה. 8 כושים שלובשים חולצות צהובות ממש ממש לא מייצגים אותי, מצטער.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל חלק יהודים. מה לא?

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתיופים, אתיופים.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, לפחות הניגרים לא מפסידים לנהריה אחרי שהם מובילים ב18 הפרש.

7. burning soil Member

אתה טועה,אני יכול לשלוף לך מס' כתבות(מוואן למשל)שמספרות על אחוזי הרייטינג במשחקים
    של מכבי ת"א. נתוני הרייטינג בכתבות אלו נעים בסביבות ה-20%. אף תכנית בערוץ 2 לא מביאה
    כזאת כמות של אחוזי רייטינג באופן כל כך קבוע,וגם זה בדוק.

כנראה שברשות השידור חושבים שלהשקיע במכבי זה משתלם מכל הבחינות,וכנראה שהם מוכנים
    להשקיע כאלו סכומים. הם רואים שם במכבי כקבוצה הספרוטיבית האטרקטיבית ביותר בספורט הישראלי
    ובמדינת ישראל בכלל,אז מבחינתם משתלם להשקיע.
    וכנראה שאין הרבה תוכניות זולות יותר שמביאות אחוזי רייטינג גבוהים באופן קבוע(כל שבוע אני מוסיף)
    כמו שהזכרתי קודם לכן.

8. ג'רי בית הלוי Member

התגובות שלך ממש בוגרות ג'יאנזולה, אם אפשר תמשיך איתן שהדיון הזה ימשיך בכיוון שלו לקראת רמת כיתה ב'.

דייר- מכבי מייצגת את המדינה, פייס איט. זה שאתה לא רוצה שהם ייצגו אותך כי אתה אוהד הפועל ירושלים ואתה שונא אותם זה טוב ויפה, אבל הם מייצגים את מדינת ישראל. מכבי חיפה ומכבי ת"א (לפרקים) ששיחקו עם 5 זרים בהרכב שלהן בליגת האלופות וגביע אופ"א, לא ייצגו/מייצגות את ישראל? הפועל ירושלים שלך, שאם אני לא טועה החמישיה שלה לא הייתה בדיוק מלאה בשחקנים יהודיים כדת וכדין, לא מייצגת את ישראל? אפילו הפועל ת"א רגל/סל, שאוהדיה כל כך שמחים לספר לכל העולם ואשתו איך הם לא מייצגים את ישראל ורק את הפועל ובלה בלה, לא מייצגת את ישראל?
    תפסיק כבר עם הבולשיט הזה, שנאה ספורטיבית זה דבר אחד (לגיטימי מאוד ואף רצוי), דיבור שטויות זה בדיוק ההפך.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אויי, מכביפאן, אני אוהד הפועל, וכל זה היה קטע של ציניות. ואני בטוח שדייר הבין את זה.

בקיצור, נגיד שמכבי מייצגת את הארץ וזהו...רק חבל שהאוהדים שלה גם מייצגים את הארץ.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו להתווכח על זה כבר... אני איבדתי תקווה ממזמן.

שונאי מכבי לא יזוזו מעמדתם וימשיכו לטחון מים גם 50 פעמים נוספות אם הם יצטרכו אז חבל על הזמן... תחשבו מה שבא לכם וסלאמאת על ישראל. רק חבל שפולדש ודייר מתווכחים נגד עובדות ולא נגדנו. עובדה שמכבי מגיעה לאיזשהו הישג הכותרת הראשית כולה בצהוב, עובדה שמכבי ת"א מושכת אליה מיליוני מאות אלפי אוהדים גם מקבוצות אחרות בכדורגל. אז סבבה, תמשיכו להתווכח עם העובדות. רוצים לחשוב שמכבי היא לא הקבוצה של המדינה? תחשבו, זכותכם.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי משהו. מכבי, חושבת שהיא מייצגת את המדינה? הזרים שמתחלפים במכבי כמו גרביים,
    יודעים שהם מייצגים את המדינה?

זובי.

12. robson Member

אף ערוץ אחר לא היה נותן למכבי 4 מיליון דולר וזה בדוק {אני עובד בתחום..}, אפילו לא חצי מזה...

ודי לדבר על ייצוג המדינה. את המדינה מייצגת הנבחרת. הצהובים מייצגים את עצמם כמו שהפועל י"ם מייצגת את עצמה.

13. Julian Joachim Member

למסגר את ההודעה של רובסון.

אני חושב אגב שצריך להסביר פה משהו לכל המתקשים. רשות השידור אינה גוף רווחי!!!!!!! היא לא אמורה לפעול לפי שיקולי רייטינג! ואל תגידו לי עכשיו שאם 50 אחוז מהעם ראה את הגמר זה אומר שזה מעניין את כל העם, כי הגמר זה משחק אחד, ובשאר הם דגדגו את ה-20 וגם זה בגלל שבערוץ 1 צופים חלק מהאנשים בקביעות.

וברנינג סויל, חלק מהסיבה שמכבי כ"כ "אטרקטיבית" וכו'... היא בגלל שהם מקבלים 4 מליון דולר או מה שזה לא יהיה מרשות השידור...

14. Hammers Fan Member

אז רק אוף דה רקורד לפני שאני כותב את העמדה שלי אני רוצה להבהיר- אני מהמתנגדים החריפים שיש למכבי בליגה, אבל משהו בפנים גורם לי ל"העדיף" (אני פשוט לא מסוגל להקליד את המילה לאהוד) אותם ביורוליג. אולי זו פטריוטיות, אולי סתם הסחפות אחרי ההתלהבות של אבא שלי במשחקים, אין לי מושג, הראש דווקא אומר לאהוד את היריבות, אבל אני פשוט לא מסוגל לשלוט על זה.

ולעניין עצמו, מכבי תל-אביב, באופן חד וברור- לא מייצגת אותי כישראלי. קבוצה שמתייחסת למפעלים המקומיים בכזה בוז, מהנדסת איגוד שלם רק כדי לרצות את האינטרסים שלה, שבאופן מעשי דופקים את כל שאר הקבוצות בארץ, ובעיקר קבוצה שיש בה יותר זרים מישראלים (מצב אבסורד בפני עצמו) פשוט לא מהווה ייצוג לישראל.

לא יתכן שקבוצת כדורסל הגיעה לכזה שפל שכבר כמעט לא נשארו לה ישראלים לבחור מבינהם קפטן, וגם כשמצאו אחד מתאים, הוא לא משחק דקה. בסוף העונה כשמכבי זוכה ביורוליג פתאום נזכרים שיש שחקן כזה כשהוא עולה על הפודיום להניף את הגביע. אבסורד כבר אמרנו? אני לא אתפלא אם בעוד שנה-שנתיים מכבי תאלץ לתת לאחד הזרים את התפקיד...

לא יתכן שגם חמשת הישראלים שכן יש לה נדחקים לקצה הספסל, והם בעצם חמשת השחקנים הישראלים המובילים שיש לנו בענף. אח"כ מתפלאים למה אנחנו מפסידים לנבחרות עלובות כמו פורטוגל ובולגריה...

15. בית"רי מלידה Member

אז כנראה שמכבי ת"א כדורסל זה גם בית ספר לשיווק.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

מעניין אם וילרבאן תחטוף היום יותר או פחות מהבועל בכיינים ת"א....