יורוליג 04/05:: מכבי בפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏11/7/04.

1. שגיא Guest

יניב גרין לדעתי מצליח להפתיע גם את עצמו. נכון, ראינו למה הוא מסוגל כבר, גם בנבחרת וגם בהפועל ת"א. אבל שם גם על הנייר הוא היה שחקן מוביל. במכבי, כשיש לך את וויצ'יץ' ובאסטון ומהספסל את תומאס, הרבה יותר קשה להתבלט, ולמרות זאת, יניב גרין עשה את זה ובענק. נכון, זה רק משחק אחד, אבל זה שהוא בא כבר בפתיחה, אומר משהו. גרין הגיע מאוד נחוש ומפגין עד כה יכולת מצויינת. הוא הפך את תומאס לגבוה רביעי ומוריד משמעותית את הדקות של באסטון. כל הכבוד לו.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום ההצגה הכי טובה באירופה מגיעה הביתה, להיכל.

סיינה שהייתה בשתי עונות האחרונות בפיינל-פור מגיעה עם ציפיות משלה. סיינה נחשבת יחד עם מכבי וברצלונה לפייבוריטית לסיים באחד מהמקומות הראשונים בבית. סיינה קבוצה חזקה מאוד שיכולה לגרום הרבה בעיות למכבי גם בהיכל ולא נראה לי שנראה משחק חד צדדי כמו בשבוע שעבר. אבל עדיין... עם כל הכבוד לסיינה הכל הכל תלוי במכבי, יכולת גבוהה של הצהובים תספיק לנצחון ללא הרבה בעיות. בהצלחה

3. הרצליה Member

מחצית
    10 הפרש
    לסיינה
    הם לא מפסיקים לצלוף משלוש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

עריכה:זה הלך קשה אבל מכבי מנצחת 93-88 עם 2 שלשות מצוינת של טל בסיום! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/04
  4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א חזרו לעצמם. מה זה צריך להיות 27 הפרש??? תמיד היינו נותנים לקבוצה השניה פור כדי ליצור משחק מעניין! אז הנה הם חזרו לעצמם. אני חושב שסיינה הובילו כבר ב- 16 עם אחוזים גבוהים מהשלוש אבל משחק מצוין של אנתוני פארקר (המצטיין שלי, בניגוד לבחירת הקהל את באסטון) יחד עם כל החבורה שכשהיא רצה אי אפשר באירופה לעצור אותה, מכבי רצה כמו מטורפת מחצית שניה ומחצה את סיינה עד הניצחון.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיינה בערב שלשות מדהים, מה שקורה בדרך כלל לקבוצות משום מה דווקא ביד אליהו... מכבי במשחק הגנה נרפה (חוץ מהרבע הרביעי) ולא טוב ועדיין מכבי מנצחת. אומר הכל.

סיינה קבוצה חזקה ובאיטליה הולך להיות משחק ענק, מאיירס כמו שהוא יודע נגד מכבי נתן הצגה של רכז גדול, איזה יד יש לו... פשוט תענוג.
    אבל... נגד מכבי לא מספיקים רק 50 אחוז מהשלוש צריך לדעת לשחק הגנה טובה וזה סיינה לא כל כך הצליחה לעשות ומכבי היום ניצחה דרך ההתקפה. פארקר היה טוב עם סלים חשובים, בורשטיין בכללי היה ככה ככה אבל במאני טיים הביא 2 שלשות גדולות ואסיסט נהדר.

שבוע הבא וילרבאן בחוץ. קבוצה שמכבי צריכה לנצח.

6. burning soil Member

סיינה קבוצה חזקה ביותר,היא עשתה למכבי חיים קשים בעיקר כשזרקה ל-3(50
    אחוזים מחוץ לקשת!),אבל מכבי עם הרבה אופי ויכולת טובה במחצית השניה הצליחה
    לחזור ולנצח.. אגב ההפרש לא בטוח יספיק למשחק הגומלין שיהיה קשה יותר,סיינה
    קבוצה מאד ביתית עם קהל עוין. אבל מכבי ניצחה שם בשנתיים האחרונות.

7. robson Member

פולדש, אמרתי לך כבר..אלוהים הוא אדום צרפתי שמנמן שמשחק כדורגל חופים בפורטוגל..
    הוא ממש לא צהבהב.

8. שגיא Guest

איזה משחק זה היה. כמעט לכל אורכו הייתי בטוח בחזרה של מכבי למשחק הזה. למרות פתיחה רצחנית של סיינה, מכבי לא נכנסה ללחץ. הפער הזה היה בלתי נמנע לאור העובדה שסיינה כמעט ולא החטיאה, בעיקר מהשלוש, למכבי לא היה מה לעשות נגד זה, כי גם שכסגרה את שחקני החוץ, אלא בכל זאת הצליחו לקלוע. היה ברור שזה יצטרך להיפסק מתישהו, ובמחצית השניה זה קרה. למרות זה, מכבי עדיין התקשתה בכלל שלא הצליחה לקחת יותר מידי כדורים חוזרים, אולם אז הגיע אזה בנג'מין, שהחטיא כמעט כל זריקה מהקו, מה שאשפר למכבי לצאת מהר להתקפה, לקלוע סלים קלים. תוסיפו לזה את שני השלשות המכריעות של בורשטיין בסיום, המסירות של שאראס, הנוכחות של וויצ'יץ', החדירות של פארקר ויותר מכל - הכח של באסטון בריבאונדים ובעליה אל הסל, ותקבלו נצחון מצויין של מכבי, על אחת הקבוצות היותר טובות באירופה.

9. Julian Joachim Member

כוס אמק !!!

אתמול בשעת ט"ש אני מגלה שמכבי מפגרים ב-16 הפרש (!) וכבר מתחיל לחגוג... ואז הלכתי לישון וחיכיתי שחבר ישלח SMS ויודיע לי על ההפסד... ואז אני פותח את הפלאפון ורואה 5 הפרש למכבי. כוס אוחתק.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדש, מה זה בכלל משנה. גם אני מאוד ייחלתי להפסד שלהם אבל בסופו של דבר הבנתי שביורוליג המטומטם הזה כל משחקי הבתים כל-כך לא משמעותיים, כך שבין כה וכה מכבי יעלו מהבית ויהיו אלופי אירופה פעם נוספת. שיהיה להם לבריאות...

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה שטויות.... שכחת את צסק"א?

12. Julian Joachim Member

איתי צודק בכלליות. עכשיו עם שינוי השיטה מעולה אחת בלבד מהטופ 16 לשתי עולות, הסיכוי ליפול קטן יותר לדעתי.

בכל אופן מכבי לצערינו יגיעו לפחות לפיינלפור ושם נחזיק אצבעות לוונטרפול, בודירוגה ומירסאד שיסדרו למכבי את המקום הרביעי (ונאמר אמן).

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברור שרוב הסיכויים שמכבי תגיע למוסקבה בסוף העונה אבל היא זה ממש לא כל כך ברור שהיא תזכה...

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה תזכור מה אמרתי לך היום לירן. גם שנה שעברה אמרתי בתחילת העונה שמכבי לוקחים, ואתם אמרתם לא, יש לה הרבה יריבות חזקות, וכו'. אז נכון, היריבות חזקות, אבל פארקר שחקן ברמת חמישייה של נ.ב.א, וכל השאר גם לא קוטלי קנים. הכי טובים באירופה בפער די משמעותי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/11/04
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שנה שעברה זה היה אחרת, הפיינל פור היה בת"א. השנה הפיינל פור במוסקבה וטבעי שצסק"א היא הפייבוריטית. מכבי קבוצה ממש לא נחותה מצסק"א, שלא תבינו אותי לא נכון, אבל יתרון הביתיות בפיינל פור זה יתרון משמעותי ביותר.

תראו ברצלונה ומכבי בשנים האחרונות.