יורוליג - נקבעה ההגרלה לעונה החדשה, מכבי בבית C

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏5/5/11.

1. Charlton Member

אני לא מקבל את התפיסה שפאו הולכים ביום ראשון לתת בראש למכבי
    אני לא חושב שהם פייבוריטים אלא שתי הקבוצות פחות או יותר שוות העונה ולכל אחת יש את הסגנון שלה.
    אחרי צפייה במשחק של פאו אפשר להגיד שהם קבוצה הגנה נהדרת אבל לא צריך לגמד את מכבי לידם, בסה"כ סיינה דפקה שם הרבה שלשות מבחוץ שלפאו לא היה מענה אליהם ואני מאמין שביכולת אישית גבוהה של שחקנים ויום טוב מחוץ לקשת אפשר לעשות את זה.
    פאו פייבוריטית בעייני רבים אך ורק בזכות הניסיון ובזכות זה שיש להם שועל כדורסל על הקווים

לגבי ראשון- אידסון הוכיח לי סופית למה אני שונא אותו
    היה אתמול מס' 1 על המגרש, אינטילגנציה אדירה ובאמת התעלה וסוף סוף לא נשבר אחרי 2 החטאות והמשיך לזרוק עד שזה נכנס
    איפה הוא כל השנה ובייחוד במשחקים שצריכים אותו?
    מאמין שבראשון הוא השחקן המרכזי ואם הוא ייתן בין 18-22 נקודות מכבי לוקחים את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/11
  2. LIVERPOOL87 Member

צ'אק עד היום לא היה צריך את מה שהוא נתן הערב.
    כמו שדיוויד אמר אתמול, ברגע שדורון וג'רמי על המגרש אין צורך לקחת את המשחק עלייך בצורה הנוכחית כי הסיכון בזריקות שלו מול היעילות המפחידה של דורון וג'רמי מול כל קבוצה באירופה פשוט לא משתלם.

אתמול הוא הוכיח בפעם האלף שהוא שחקן אדיר, אני מקווה שהוא יביא את אותה יכולת גם לגמר.

לא חושב שפאו פייבוריטים מולנו, הם קבוצה מצוינת, אבל תלויה בדיאמנטידיס בקו האחורי, אם ג'רמי ובמיוחד צ'אק יעשו את העבודה הרגילה אני חושב שפאו בבעיה.
    הבידוד על סופו היה פשוט נהדר וצריך להמשיך בדרך הזאת גם מחר.
    מה שכן כדאי לג'רמי ולשחקני הפנים לעבוד על קו העונשין בקיץ, במשחק חלש של הקבוצה הנתון מהקו יהיה הבדל בין ניצחון להפסד.

סתם הערה בקשר לכספי, הוא הפרשן הגרוע בהיסטוריה, אני רוכש לו המון כבוד בתור הישראלי שהגיע הכי רחוק עם לב ונשמה לא מעולם הזה,
    אבל הוא פרשן פשוט מזעזע.

3. LIVERPOOL87 Member

עכשיו רק שמתי לב לדיוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

שמח שטעית בגדול במשחק השני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. riquelme1 Member

בארץ תמיד מנסים לגמד אותנו, זה האופי היהודי שתמיד נוטה לזלזל בעצמו, באירופה ובספרד אמרו אתמול אחרי המשחק שמכבי הקבוצה הטובה באירופה, גם ביוון אומרים אותו דבר.

אגב, העיניין שיש בספרד לגבי הפיינל פור, לא משתווה בכלל לעיניין שיש כאן בארץ, בשתי העיתונים הגדולים במדינה ה'אס'' ו''ומארקה'' בזמן שריאל משחקת נגד מכבי ועוד במדינה שמארחת, הכותרת הראשית היא חמיט אלטינטופ שמבוקש ע''י קבוצת הכדורגל.

עוד נקודת עליבות, ריאל הביאה אתמול 1000 אוהדים, במשחק שהתקיים במדינה שלה, לעומת 4-5 אלף אוהדים צהובים שמגיעים ממדינה זרה, ומדובר במועדון המעוטר ביותר באירופה, פשוט עלוב.

מכבי מחר דופקת בראש לאובדוביץ' השחצן.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום סיכוי שביוון אמרו שמכבי הכי טובה באירופה...בטח כשהקבוצה שלהם הדיחה את ברצלונה.

זה באמת עליבות שריאל הביאה כזו כמות של אוהדים כשמכבי ופאו הביאו בערך אותה כמות 4000-5000.

מסיינה אני לא מתפלא שהם הביאו איז כמות של 1000-1500 כי האיטלקים אף פעם לא מביאים הרבה, לפיינל פור בת"א שהאוהדים של שתיהן החרימו בגלל המצב הבטחוני היו אולי 3 אוהדים של בולוניה בגמר עם דגל. גם למדריד ב-2008 הם כמעט שלא הביאו אוהדים.

לא מגמדים את מכבי, פשוט מסתכלים על היריב והוא היה גרוע מאוד, בשום מקרה הפערים בין מכבי לריאל מדריד עם חומר השחקנים שיש להם הוא לא 20 הפרש לטובת מכבי. ועם כל הכבוד, כן נותנים בראש, לא נותנים בראש, ביום ראשון יש מאמן בכמה רמות מעל דיוויד בלאט בצד שני ויש גם קבוצה לא פחות טובה ממכבי אם לא יותר טובה. איך שדיאמאנטידיס שולט במשחק, זה משהו שאף אחד במכבי לא מסוגל לעשות. מייק באטיסט ענק, דרו ניקולאס, פרפרגלו, ניק קאלאת'יס (אלוף מכללות שנתיים ברצף! עם פלורידה) ועוד ועוד ועוד.

אני יכול להבטיח לכם שאידסון יעלם בגמר ואם סופו/פרגו יהיו על הפנים, מכבי לא תיקח את הגביע.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היוונים בעצמם אומרים שפנא הנוכחית רחוקה מאוד מהקבוצות החזקות של אוברדוביץ' במהלך השנים, אבל הם לא אמרו שמכבי החזקה באירופה. יש המון כבוד למכבי ממה שראיתי אבל יש גבול כשעומד על הקווים זליקו אובראדוביץ' ואחרי שהדחת את הפייבוריטית הברורה לזכייה במפעל.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כולי תקווה שלא נגיע למצב בו נגלוש ליום הזיכרון, אלא אם נגיע לארבע הארכות, אני לא רוצה אפילו לדבר על אפשרות כזו. אני לא חושב שזו סיטואציה אפשרית. כשיגיע הרגע, נצטרך לקחת החלטה קשה מאוד".

תכלס (והוא מגזים, לא צריך 4 הארכות בשביל זה), אם המשחק גולש ליום הזיכרון - מה הכוונה בהחלטה קשה מאוד? אתם רואים סרט, שמכבי פשוט יורדת מהמגרש? וואו, יכול להיות הזוי לגמרי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק שתהיה הארכה והמשחק יגלוש ליום הזיכרון...לא רואה סרט שמכבי יורדת מהפרקט אם יש כניסה ליום הזיכרון ונשארו 2 דקות לסיום.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

tbh, אני אפילו לא חושב שהקהל הצהוב שבמגרש ירצה שמכבי תפסיק ותפסיד טכנית במידה ויצטרכו לשחק כמה דקות ביום הזיכרון.

יאללה מכבי! יהיה קשה ללא ספק, אבל לצהובים תמיד יש את היכולת לעשות מה שצריך ולנצח גם אם הם משחקים מול מיאמי היט!

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה כאילו שמעון מזרחי ובלאט יותר רוצים לרצות את הקהל בבית, ואת העם הישראלי כשהם מנספקים אמירות מהסוג הזה. בלאט: "אני אצטרך לקבל החלטה מאוד קשה אם תגיע להארכה". נו באמת, כאילו שבמצב של שייוויון אז מכבי תחליט שזהו, עד כאן. באמת שזה מגוחך. אוקי, עשית הכל כדי לא להתחיל לשחק ביום הזיכרון, לגיטימי, תעצרו כאן. זה כבר נשמע יותר מידי לקקני.

11. Ian Wright Member

בלאט? לקקן? מפתיע. האיש יכל לעשות קריירה נפלאה בפוליטיקה ושלא תנסו ליצור מהתגובה שלי איזו דעה על היכולת המקצועית שלו כי הוא הוכיח יותר מפעם אחת שהוא אחד מאנשי הכדורסל החכמים בכדורסל האירופאי.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי תחושת דה ז'ה וו מאוד גדולה. הפיינל פור הזה מבחינתי הוא כמו בסלוניקי, נבנתה קבוצה במכבי, לא לפיינל פור בטח שבעונה הראשונה אבל עם הרבה מזל ויכולת, קבוצה מהפחות מוכשרות הגיעה לגמר, כמו מול פאו אז, ובגלל חוסר הניסיון של השחקנים בצד אחד לעומת צד שני, משהו אומר לי שזה יילך אליהם, אבל דווקא בגלל זה בשנה הבאה אותה קבוצה כמעט עם חיזוק פה ושם בשנה הבאה יהיה אותו תסריט כמו בפאריז שנה לאחר מכן.

13. JohnTerry26 Member

העניין בתסריט שלך הוא שפאו ממש לא קבוצה מבריקה כמו שאתה מנסה לצייר אותה.
    לא ברמה של הקבוצות שלה שזכו בעשור האחרון.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קבוצה מבריקה, אבל מאוד יעילה, מנוסה, ולא פחות כשרונית מזו של מכבי. לעומת בארסה של שנה שעברה מדובר במקרה הטוב באיזה פרטיזן, בסופו של דבר הניסיון, קור הרוח, הרוגע, המאמן על הקווים הם אלה שמכריעים את המשחקים ובזה יש לפאו יתרון אבל הלוואי שמכבי תיקח מה אני יגיד לך? משחק אחד נתון, הכל יכול לקרות...

15. burning soil Member

מעבר לקרב המקצועי על המגרש,
    יהיה מעניין לראות למי יהיה יתרון ביציעים.

הקהל של פאו בד"כ מלווה את הקבוצה שלו למעמדים האלה בכמויות,
    ונראה אם הפעם יצטרפו עוד אוהדים לקראת הגמר.