יורוליג - נקבעה ההגרלה לעונה החדשה, מכבי בבית C

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏5/5/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטטיסטיקת מחצית:

מכבי ת"א 32 ריאל מדריד 29

מה-2:
    מכבי - 8/17 - 47%
    ריאל - 9/28 - 32%

מה-3:
    מכבי - 5/9 - 55%
    ריאל - 2/10 - 20%

סה"כ מהשדה:
    מכבי - 13/26 - 50%
    ריאל - 11/38 - 29%

עונשין:
    מכבי - 1/7 - 14%
    ריאל - 5/7 - 71%

ריבאונד:
    מכבי - 17
    ריאל - 24

ריבאונד התקפה:
    מכבי - 1
    ריאל - 10

עבירות:
    מכבי - 10
    ריאל - 10

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עומר, גם מכבי נרגשים ולחוצים, אבל ריאל זו לדעתי אחת החלשות שמכבי פגשה השנה. אני לא אוהב להגיד "אם" אבל אם פרקינס בריא, לדעתי אנחנו גומרים את העסק במחצית. המשחק מאוד צמוד כמו שציינת בגלל העונשין הזוועתי שלנו והריבאונד שריאל חוגגים עלינו. העונשין פחות מטריד אותי מהאופנסיב ריבאונד שלהם, כי חוץ מזה באמת שהם מתקשים לקלוע. סופו לאט לאט נכנס למשחק, אני מאמין שיהיה בסדר איתו בחצי השני. מה שכן, אליהו ירד ולא חזר, בלאט חייב לתת לו עוד צ'אנס כדי שלא יתקרר לגמרי.

3. Ian Wright Member

כמה החטאות של ריאל מדריד מתחת לסל מהזדמנות חוזרת. 10 ריבאונד התקפה לעומת ריבאונד התקפה אחד עלוב של מכבי ת"א ועדיין מכבי מובילים ב-3 הפרש במחצית. רק מראה עד כמה ריאל הזאת קבוצה החלשה והמאמן שלהם עוד יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/11
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ריאל לא לוקחת 10 ריבאונדים בהתקפה היא כבר בפיגור יותר רציני. המשחק לא מתעלה לרמה גבוהה ואולי המתח עושה את שלו. לדעתי גם לאמוניקה במתח כי אין לי מושג למה הנדריקס מקבל עבירה מכוונת ושחקני ריאל יכולים לפוצץ את סופו...הקטע הזה מאד מרגיז ומדאיג אותי.

אני מקווה שבמחצית השנייה מכבי תצליח לפחות לסגור את הרחבה בשביל ריבאונד ההגנה. בלי זה יהיה קשה מאד בסיום לנצח. על אחוזי העונשין אני בכלל כבר לא מדבר, לדעתי מכבי אחרונה בקטע הזה בליגה.

5. שגיא Guest

מחצית פשוט מחרידה. שתי הקבוצות לא מנצלות את הטעויות של השניה ולמען האמת לא ברור איך ריאל בפיגור עם כלכך הרבה ריבאונדים בהתקפה. הכל בזכות השלשות של פניני.

6. Ian Wright Member

נכון אבל תראה כמה החטאות פשוטות מתחת לסל היו להם. גם לא מעט שלשות פנויות הם מחטיאים. רייס הקלעי המוביל שלהם במחצית ואני זוכר לו לפחות 2-3 זריקות פשוטות מתחת לסל שהוא פספס.

אני בדעה כמו עופר שלח. דייויד בלאט צריך לנסות פעם אחת הרכב מהיר שיינסה לרוץ אם יש אפשרות לרוץ. ראינו שגם כאשר שני גבוהים אצלנו משחקים אנחנו לא מצליחים להסתדר עם הריבאונד התקפה האדיר שלהם, אז לפחות שננצל את הכבדות שלהם בהגנה. אני לא מבין למה ליאור אליהו התייבש כ"כ הרבה זמן על הספסל במחצית הראשונה. כל פעם שהוא רואה את רייס הוא חוגג עליו.

7. riquelme1 Member

כל פעם אני שומע פרשנים שאומרים שהליגה הספרדית הטובה ביותר באירופה, ריאל מדריד כרגע במקום השני והיא ממש לא קבוצה חזקה, בארסה במקום הראשון כבר הודחה, ואת ויטוריה מכבי הדיחה את בקלות.

האם סתם מנפחים את הליגה הזאת, או שסתם המצב בכדורגל העולמי הוא כזה גרוע?

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

באחוזי עונשין מכבי אכן אחרונה ביורוליג. פארגו עם 4-1 זה משהו לא ברור....

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה הכי טובה בכדורסל נמצא בארה"ב...אני אכן מסכים איתך שמנפחים את טיבה של הליגה הזאת כי לדעתי הליגה היוונית לא פחות טובה, אבל בספרד יש כרגע פשוט דור נהדר של שחקנים. לדעתי רק שוכחים שרובים משחקים בנ.ב.א ולא בליגה הסזפרדית המקומית...

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה הודחה מול פאנאתנייקוס בוא לא נשכח.
    טאו ויטוריה שפגשה את מכבי היתה קבוצה פצועה עם 7 שחקנים בסגל בקושי
    ריאל מדריד לא נותנת עונה טובה, זה לא חדש, עובדה שמסינה גם לא נשאר אצלם והתפטר בשביל לזעזע את הקבוצה. בכל זאת הליגה הספרדית היא הטובה באירופה. אם וכאשר אכן תהיה שביתה ב-NBA אני מאמין שנראה לא מעט כוכבים שם וגם ביוון אצל פאו ואולימפיאקוס אבל אם וכאשר השביתה תהיה גדולה אני מאמין שהליגה החזקה בעונה הבאה בכלל תהיה הליגה הרוסית</a> שלשם יגיעו הגדולים שיצאו לאירופה כי להם יש כסף לזרוק כמו בוטנים.

שי, הליגה היוונית להוציא את פאו ואולימפיאקוס זה זבל טהור, המשחקים בין פאו לשאר היריבות נגמרות בבמוצע של 46 הפרש ושל אולימפיאקוס לא במרחק גדול, את אא"ק, פאוק ואריס סלוניקי הן מטאטאות כאילו לא היו שם...ליגה מאוד חלשה היוונית ועובדה ששום קבוצה יוונית לא באמת מגיעה למשהו, להוציא את פאו ואולימפיאקוס, בניגוד לתחילת העשור, שזה היה אז דור זהב עם קבוצות כמו פרישטרי ואא"ק. מה שכן הרי לכולם ידוע בתחילת שנה שהגמר יהיה פאו נגד אולימפיאקוס, לא ראיתי את שאר הקבוצות מבקשות פיינל פור...

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב: ריאל עם 13/45 מהשדה 28.8 (כולל 3 ו-2)
    מכבי עם 3/10 מהעונשין
    ריבאונדם: 20-30 לריאל, 13-2 בהתקפה

(43:41)

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המפתח של מכבי הוא פארגו ואידסון. הראשון פשוט חודר להגנת היריבה כאילו אין יריבה. אידסון אולי לא קולע באחוזים טובים, אבל ברבע הזה היה בהחלט טוב. המשחק הזה בידיים שלנו, אבל ריאל תתחיל לדעתי בקרוב להשתגע משלוש. רק לקוות שזה לא ייכנס.

רק מדהים אותי איך פישר לא קיבל מכוונת על דחיפה מכוונת שיכלה לפצוע את אידסון. פשוט מדהים.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נגמר הסיפור של הספרדים הבינוניים. זה לא כדורסל עם כל הכבוד.

יהיה קשה אני בטוח אבל אני יותר מחושב שהגביע חוזר לתל אביב.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

66:49, קצת פחות מ-7 לסוף, מכבי ת"א בגמר היורוליג. אימפריה.

מבחינת יכולת משחק, ריאל אחת הגרועות שראיתי אי פעם ביורוליג.

מכבי במשחק בינוני מינוס בפלוס 17, אם נשחק ככה בראשון פאו יאנסו את מכבי.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נראה לי שהתחלפנו בתפקידים, כי אני חושב שאם מכבי תופיע מול פאו עם הכדורסל הזה, הגביע דווקא יגיע לאתונה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אבל אני מסכים איתך לגבי ריאל, לא ברור לי מי ניפח אותם, קבוצה מאוד מאוד בינונית שהגיעה לפיינל פור כי פגשה בינונית אחרת בדמות ואלנסיה.