יורוליג - נקבעה ההגרלה לעונה החדשה, מכבי בבית C

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏5/5/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

החל מעונת 2012-13, משמע מעוד שנתיים, רק קבוצות עם אולם של 10,000 מקומות ומעלה יוכלו להשתתף ביורוליג. עבור ישראל זה אומר מכבי ת"א שמן הסתם תארח בנוקיה 11,700 ואם וכאשר תוקם הארינה בירושלים של 10,000 שתשמש את הפועל המקומית.

אגב,

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Euroleague_finals

אם מכבי תיקח גביע היא תשתווה לצסק"א במקום השני עם 6 זכיות. אם ריאל תיקח גביע אז היא תגדיל את הפער לראשונה מאז הזכיה שלה ב-95 ותהיה עם שיא של 9 זכיות. שימו לב למאזן המדהים של פאו בכל הקשור למשחקי גמר, 5 זכיות והפסד אחד, בפאריז למכבי. סיינה, המשתתפת הרביעית, מעולם לא היתה במשחק גמר. אגב שימו לב שריאל-ברצלונה זה כמו בכדורגל, גם פה ריאל כמובן מובילה את הרשימה הכללית ובארסה שזכתה פעמיים, עשתה את זה בשנים האחרונות (בכדורגל יש לקטאלונים עוד זכיה מ-92), כשעד 2003 הם הפסידו בכל הגמרים שלהם. אבל השורה המשמחת ביותר: צסק"א לא בפיינל פור ולראשונה זה המון שנים קיבלנו שנה שניה ברציפות 4 קבוצות שלא היו בשנה הקודמת בפיינל פור ונקבל גמר חדש - בשנה שעברה צסק"א, פרטיזן, בארסה ואולימפיאקוס היו, השנה זה סיינה, מכבי, ריאל ופאנאתנייקוס. הגמר היה בארסה נגד אולימפיאקוס והשנה? סתם שתבינו עד כמה המפעל הזה נשלט על ידי 2-3 קבוצות, מתוך 20 מקומות הגמר לאורך השנים 2000-2009 (עד השנה שעברה לא כולל), 15 המקומות מתוך 22 בגמרים (כולל עונת הפיצול) התחלקו בין מכבי ת"א, צסק"א מוסקבה ופאנאתנייקוס! זה יכול להימשך השנה אם מכבי ופאו יעלו וזה יכול להמשיך את השינוי הקטנטן שאולי חוזר לכדורסל? מה שכן, כל עוד הליגה האיטלקית לא חזקה ביותר, הרבה יותר מהספרדית, זה לא יהיה זה...

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/11
  2. Igi Member

כל הכבוד על הסיקור, מאד ענייני. נקווה שהעלייה של ריאל אחרי כ"כ הרבה שנים לא תיתן להם פתאום מוטיבציה ויעופו היום בחזרה לבירה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחושה שלי אומרת שיהיה לנו גמר מפתיע, לטעמי הפציעה של פרקינס פגעה מאוד במכבי, אני לא חושב שמכבי היתה פייבוריטית ברורה גם איתו כי בסופו של דבר אנחנו נופלים ב-2 דברים מאוד משמעותיים מכל שאר הקבוצות: א. עונשין. ב. משחק פנים. ואם זה יילך על 2 הדברים האלה, מכבי תפסיד. מה גם שפרקינס חיפה על כל מיני חסרונות שיש למכבי עם ריבאונד, הגנה, חטיפות, אסיסטים. קשה לדעת איך הוא יחזור, מה שכן, מכבי הנוכחית היא קבוצה טובה, אבל כקבוצה, יהא לא היתה מועמדת לגמר והעונה הזו של בלאט מבחינתי היא שהוא עשה נס. אין לי ספק שעם עוד 2 חיזוקים הן בפנים ומבחוץ, הקבוצה הזאת הנוכחית, מינוס איידסון שלדעתי, למרות הסגידה של אנשים אליו פה, מדובר בשחקן בינוני מאוד שכאשר מדובר בקבוצה קצת יותר טובה מאיזה בני השרון, נעלם פאף כלא היה, מכבי היא אלופת קונטנדרית וקשה לי לראות את מכבי חוזרת עם גביע מברצלונה עם כל הרצון ובכל זאת, אני די בטוח שעם חיזוקים נכונים כמו שאמרתי, ועם ניסיון מהשנה הנוכחית + שמירה על התלכיד + לקיחת שחקנים טובים מהשביתה הצפויה ב-NBA מכבי תהיה פייבוריטית לקחת את התואר בשנה הבאה, אבל מי יודע, אולי צפויה לנו הפתעה ומכבי כן תביא אותו (התחושה שלי אומרת שהגמר יהיה הפתעה דווקא בדמות סיינה נגד ריאל מדריד) אבל אם פאו תהיה בגמר, הגביע שלה.

אני חייב להגיד ש-ONE עושה בית ספר לערוץ הספורט. נכון יהיה את השידור ב-HD ובערוץ 10 ויהיה אולפן שעה לפני, אבל בוואן לוקחים את זה צעד קדימה! משעה 15:00 אולפן מיוחד עד שעה 18:00 בשידור ישיר ואחרי זה עד 19:30 עוד פאנל מיוחד ומשעה 20:30 עד 22:00 עוד פאנל מיוחד. ONE מזכירים לי את הטלוויזיה האיטלקית, שעושים מכל היום פאנל אחד גדול כמו בכל אירופה שקשור לקבוצה מקומית/מונדיאל/יורו - לשים רק את השידור ופה שעה ושם חצי שעה כאילו עושים לך טובה, אני מעדיף לצפות 5 שעות רצוף באולפן רלוונטי מאשר שעה סתם...

אגב אישית מתוך רשימת הפיינל פורים הייתי ב-:

2000 - סלוניקי - הפיינל פור הכי מרגש מכולם
    2001 - פאריז - הזכיה הראשונה המרגשת עם 10,000 צהובים
    2004 - ת"א - קיבלתי את המקומות של ברלוסקוני (קומבינטור...) הכי גדול בהיסטוריה של מכבי
    -----------
    2002 - בולוניה - האמת שאני לא זוכר למה לא נסעתי, נראה לי שלא השגנו כרטיסים. (בתקופה שעוד לא נסעו בלי כרטיס...)
    2005 - רוסיה - פספסתי בגלל בגרויות שהיו בדיוק בתווך - היחידי שהתבאסתי שלא נסעתי מן הסתם כי מכבי זכתה.
    2006 - פראג - פיספסתי בגלל צבא
    2008 - מדריד - פיספסתי בגלל צבא
    2011 - ברצלונה - הייתי קרוב לנסוע אבל לא מצאתי פרטנר, אבל אל דאגה, כבר שריינתי לשנה הבאה אם נגיע שוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

-----------

אגב אם אתם זוכרים הפיינל פור הזה בכלל היה אמור להיערך בטורינו איטליה ואז בדצמבר האחרון הם אמרו שהעיר לא תהיה מוכנה בזמן ובלה בלה בלה כי יש עוד אירועים (במיוחד כשמדובר בעיר שאירחה את אולימפיאדת החורף לפני מספר שנים) אני חושב שהאשמה בזה שהפיינל פור עבר לברצלונה הוא בגלל היורוליג ולא בגלל טורינו, כי נכון שהודיעו על כך שהפיינל פור יהיה באיטליה בפברואר 2010, אבל אם ביול"ב היו עושים כמו אופ"א ששנתיים, שלוש מראש, יודעים מראש איפה יהיה הגמר ואין תירוצים ואין כלום.

4. johnnie walker Member

יאללה הימורים..

חצי גמר:

פנא - סיינה 77 - 69

ריאל - מכבי 81- 75

גמר:

פנא - ריאל 67 -63

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילא תהמר על מנצחת אבל על תוצאה מדויקת? חחחחחחח

האמת שהלב רוצה כמובן מכבי אבל התחושה אומרת שהגמר בכלל יהיה הפתעה בדמות סיינה נגד ריאל וכל האוהדים ידפקו עם הכרטיסים הן מהצד של מכבי והן מהצד של פאו.

בכל מקרה אם יהיה גמר פאו נגד מכבי, הגביע יילך ליוון בהליכה, במיוחד ודווקא בגלל שפרקינס לא נמצא וכמו שאנחנו יודעים צ'אק איידסון הוא שטיח כשמדובר במשחקים מול יריבות אמיתיות/מאני טיים.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למישהו יש לינק נורמלי שעובד טוב למשחק של פאו?

7. shlomydavid מנהלים

8. johnnie walker Member

9. shlomydavid מנהלים

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

בסה"כ משחק כדורסל דיי חלש. תחילת הרבע השלישי היה פשוט בדיחה..

10. johnnie walker Member

חבל שלא שלחתי ווינר...

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להמר על התוצאה בווינר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx באינטרנט היית מרוויח משהו שקרוב לבין לפי 1000 עד 10,000 מההשקעה שלך...

מה שכן היה אנדר/אובר נקודות X יחס 9. נגמר 146 סה"כ.

משחק כדורסל די חלש?! פאו נתנו משחק מצוין על מה אתם מדברים? בגלל שבמחצית הראשונה סיינה היתה יותר טובה בריבאונד? ההגנה של היוונים עבדה כמו מכונה, האיטלקים היו כל כך אנמים ואימפוטנטים שגם אם היו משחקים עוד שעתיים הם לא היו מנצחים גם אם פאו היתה משחקת עם הליכונים.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סופו חייב להיות יותר דומיינטי, בינתיים הוא נראה לא טוב, לא מפוקס, אפילו רך מדי.

13. דימה Member

ריאל משחקים פשוט ביזיון אני באמת לא מבין איך קבוצה כזאת הגיעה לפיינל פור

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דימה אתה לא מדייק יש גם את אפקט הלחץ, התרגשות, גודל המעמד למרות שזו ריאל זה עדיין מועדון שלא היה שם 16 שנה, עם מאמן חסר ניסיון בעמדת יחיד, הוא היה עוזר של מסינה קרוב לעשור, אולי אפילו יותר...אי אפשר שלא לקחת את הדברים האלה במשוואה כשמסתכלים על המשחק, מה גם שכמעט כל השחקנים על הפרקט, אולי הדבר החשוב מכולם - חסרי ניסיון ופעם ראשונה במעמד, מעטים השחקנים שרואים פעם ראשונה מעמד שכזה ובאים ויוצאים כמו מלוע של תותח.

אגב תחזרו מספר הודעות שלי אחורה אני אמרתי שהבעיות של מכבי ת"א הן בעונשין ובשחקני הפנים שמביאים מן הסתם ריבאונדים ומשחק הפנים. שימו לב מה קורה כרגע כשאנחנו 2 דקות לסיום הרבע כשהתוצאה 24:26 למכבי.

עונשין: מכבי 1/7 ריאל 4/6
    ריבאונד: מכבי 14 ריאל 22

המזל של מכבי שיש לה את פניני שהוא מעולה, אחרת זה באמת היה מביך...

15. JR-Riquelme Member

מכבי צריכה להודות לריאל מדריד שמבזבזת פוזשנים על זריקות מטומטמות. קבוצה קצת יותר חכמה בורחת כבר.
    איך מכבי תיקח את זה? אל תתנו דקות לאידסון.