יורוליג - משחקי יום חמישי !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏22/10/08.

1. shlomydavid מנהלים

http://img510.imageshack.us/img510/7285/bbjj5.Xxx

* בהמשך יועדכנו באשכול זה גם משחקי יום חמישי שיופיעו בתוכנייה הבאה.

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

2. כחול לנצח! Member

משחק 47: צסק"א מוסקבה – מילאנו (17+): אלופת אירופה פותחת עונה חדשה ביורוליג עם משחק ביתי מול מילאנו. צסק"א נפרדה בקיץ משני שחקים בולטים. דיויד אנדרסון הסנטר הדני המצויין עבר לברצלונה ואילו תיאו פאפאלוקאס הצטרף לקבוצת החלומות באולימפיאקוס. אולם הרוסים דאגו להביא תחליפים ראויים. זוראן פלאניניץ', הרכז המעולה של טאו ויטוריה הגיע במקומו של פפאלוקאס ואילו טרנס מוריס ממלא את החלל שהשאיר אנדרסון מתחת לסלים. מילאנו היתה הפתעה לטובה בעונה החולפת אבל נפרדה בקיץ מהשחקן הכי טוב שלה דאלינו גאלינרי האיטלקים שהצטרף לניקס מה-נ.ב.א. מילאנו לטעמי לא ברמה של קבוצות היורוליג החזקות ואלופת אירופה תרצה לא רק להשיג ניצחון, אלא להביס וליצור הרתעה ולדעתי היא תביס מעל 20 הפרש את האיטלקים. ההימור: 1, היחס 1.8

משחק 49: מלאגה – לה מאן (14+): מלאגה מארחת את לה מאן למשחק במסגרת הבית של מכבי. הספרדים שמרו על הסגל שלהם מהעונה שעברה וימשיכו להתבסס על שחקני נבחרת ספרד קרלוס קבזאס וחימנס. מלאגה קבוצה ביתית מובהקת ומרשימה בליגה שלה, למעט מעידה חד פעמית מול טאו ויטוריה היא מנצחת את כל משחקיה בספרד בהפרשים גדולים מאוד. גם לה מאן נראית טוב בליגה הצרפתית, אבל אין מה להשוות בין הליגה הספרדית לליגה הצרפתית. מלאגה קבוצה הרבה יותר טובה וביתית וזה יתבטא בתוצאה. מלאגה לדעתי תביס מעל 15 הפרש כאן. ההימור: 1, היחס 1.8

3. shlomydavid מנהלים

תודה אסף. למרות שאני לא אוהב פלוסים גבוהיים, אני כנראה יאמץ את אחד מהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. shlomydavid מנהלים

משחקי יום חמישי:

http://img395.imageshack.us/img395/8596/bbbjz4.Xxx

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

5. George Best Member

אני מאוד אוהב ללכת על הקבוצות עם המינוס הגדול, זה נתפס באחוזים נהדרים.

6. matansahmy55 Member

נראה לי מכבי הולכת לנצח מעל הליין, ההגעה של מרכוס בראון והעובדה שמכבי באמת קבוצה הרבה יותר טובה מציבונה נראה לי תכניע את המשחק בסופו של דבר. גם אובר בארויו נראה לי לא רע, ומי ששולח על מכבי כדאי לשלב עם זה.

7. כחול לנצח! Member

שמישהו ייתן לי סיבה הגיונית למה לעזעזל ציבונה קיבלה +4 מול קבוצה שהפסידה את כל משחקי ההכנה שלה מול קבוצות יורוליג?

8. כחול לנצח! Member

ציבונה (4+) - מכבי ת"א: מכבי ת"א פותחת עוד עונה ביורוליג עם קבוצה חדשה כמעט לגמרי. מרקוס בראון הובא במהלך של הרגע האחרון ויגדיל את האופציות של אפי בירנבוים בהתקפה, אבל מה עם הגנה? בראון וארויו בקו האחורי זה חור רציני בהגנה של מכבי ומשחקים מנצחים קודם כל דרך ההגנה. דבר נוסף שיעמוד לרעתה של מכבי במשחק הזה הוא חוסר ניסיון יורוליג של הרבה שחקנים כמו ארויו, פישר, סימונס וג'ייסון וויליאמס וגם של אפי בירנבויום שזה יהיה משחק היורוליג הראשון שהוא מנהל. מצד שני לציבונה יש הרבה שחקנים מנוסים כמו דאבור קוש, שנחשב לאליל בקבוצה וחזר אחרי עונת גלות במלאגה. מכבי הפסידה העונה בכל משחקי ההכנה שלה מול קבוצות יורוליג ולדעתי זה לא במקרה. ייקח עוד זמן עד שהקבוצה הזו תתחבר אם בכלל. עם כל הכבוד למכבי, היא עדיין לא מחוברת, עם הרבה שחקנים לא מנוסים במעמדים האלה. חסר לה איזה שחקן אפור כמו נדב הנפלד שישמור. בעונה שעברה היה לה את טרנס מוריס שנעל את הצבע. פישר עדיין תעלומה וכרגע זה נראה כמו ציבונה לצערי. מכבי תעשה נקודות כמעט רק מבחוץ. אין לה את ווצ'יץ או פייזר שיכתשו מבפנים. אני ממליץ ללכת על ציבונה. ההימור: 1, היחס 1.8

משחק 18: ריאל מדריד – פאניוניוס (15+): לא מצליח להבין את הפלוס העצום שקיבלו היוונים כאן. ריאל מדריד לא מרשימה בלשון המעטה עד כה בספרד. היא חטפה תבוסה במלאגה, ניצחה בשיניים קבוצות עלובות כמו גראנדה וברואסה. היא תחסר הערב ככל הנראה את ראול לופז, הרכז המוביל שלה שפצוע. גם הסמול פורוורד המצויין מרקו תומאש פצוע וייעדר. לריאל מדריד יש את ג'רמייה מאסיי, שכיכב בליגה היוונית בשנים האחרונות ועליו תשומת הלב של פניוניוס תתמקד ואני בטוח שאלכס טריפונוביץ מאמן פאניוניוס מכיר אותו מצויין ויידע להגביל אותו. אני לא מזלזל בריאל מדריד, קבוצה עם שחקנים כמו רייס, מאסיי, פאפאדופולוס ובולוק תמיד מסוכנת. אבל קשה לי להאמין שהיא תביס את פאניוניוס בהפרש כה גבוה של מעל 15 הפרש. לדעתי פאניוניוס הימור פנטסטי. ההימור: 2

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/08
  9. כחול לנצח! Member

נערך

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/08