יורובאסקט - סלובניה 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏3/9/13.

1. VAR Member

מקווה ששמואל פרנקל רואה את זה ומסיק את המסקנה המתבקשת. לבטל כל הגבלת זרים בליגה. שהאפסים ילכו לשחק בליגת המשנה באיטליה, ירוויחו בהתאם ואנחנו נראה כדורסל יותר טוב.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כספי שחקן NBA? פתאום אני מתחיל לחשוב שאני באמת יכול להגשים כל חלום שרק ארצה..

3. Telkiyski Member

הכי עצוב זה שהוא המשיך לזרוק.
    הבנאדם 0/5 ובמינוס 2 התרגילים של שיבק המלך הולכים אליו.
    למה לא לתת תכדור לאפיק ניסים? או אפילו ללימונד?

אני חושש שתם עידן והסברה הזו של "אנחנו טובים בכדורסל" לא נכונה יותר ואני לא יודע מתי זה ישתנה.

4. Telkiyski Member

כדאי שתשמע את מה שאריה מליניאק אמר שניה אחרי המשחק.
    אם אתה חושב שלא גדלים אצלינו שחקנים סתם בגלל שאנחנו גרועים ושאין לזה שום קשר לזה שבכל קבוצה יש 4 אמריקאים על המגרש בכל רגע נתון, תהנה.

אבל תמשיכו לסגוד לשימון שרוצה לקחת את היורופח ובגללו יש פה בקושי ישראלי אחד על הפרקט, בגללו יש הקלות במס לזרים, תמשיכו לסגוד לאמריקאים של מכבי בזמן שילדים כמו בר טימור בפוקס יקבלו צ'אנס בקבוצות אחרות.
    העיקר שיהיו לכל קבוצה 5 אמריקאים, יחי הכדורסל הישראלי.

אה בעצם שכחתי, זה הפיינל פור אשם.

5. Ricky van Wolfswinkel Member

אפשר פשוט להכיר בזה שאין לנו כלום עם כדורסל ומעולם לא היה.
    היה לנו שחקן אחד בלבד בהיסטוריה שבאמת היה ברמה גבוה וזה מיקי ברקוביץ', כל השאר היו טובים לליגה הישראלית במקרה הטוב.

אולי צריך לשאול את הפינים איך מנצחים קבוצה עם ארבעה שחקני NBA כשמשחקים אצלך בעיקר שחקנים בליגה הפינית או בלי קבוצה בכלל.

עריכה: בשביל לחזק את איתי: נמניה בייליצ'ה לא סומן כהבטחה ולא שיחק בנבחרות הצעירות של סרביה והיום הוא שחקן נבחרת ומשחק ברמות הגבוהות באירופה רק כי היה מאמן שנתן לו צ'אנס.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/13
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הדבר האחרון שאעשה זה לשמוע את האפס המלא באינטרסים הזה אומר ועוד להקשיב לו.

וכמובן שאי אפשר בלי שמעון. אני הצדקתי אותך בקטע של הפיינל פור, כי לשיטה אין שום קשר לכישלון של הנבחרת. אבל כמובן שלכולכם יותר נוח להאשים את שמעון מזרחי. שמעון רוצה 5 אמריקאים בחמישייה כי הוא הבעלים של קבוצת כדורסל שמשחקת באירופה. אתה רוצה לקדם כדורסלנים ישראלים? בי מיי גסט. יש לך קבוצת כדורסל שאתה הבעלים שלה, תחתים רק שחקנים כחול לבן ותפסיק להתלונן.

שטויות במיץ'. שחקנים כמו דורון ג'מצ'י, מוטי דניאל, נדב הנפלד, דורון שפר, עודד קטש, עדי גורדון, אמיר כץ, דורון שפע, ארז חזן, ועוד רבים וטובים הוכיחו את עצמם כשחקנים מצויינים כי הם היו מוכשרים ועבדו קשה ואף אחד לא נתן להם את המשכורת על מגש של כסף. והמצחיק, שכולם הרוויחו אולי חצי מה שהיום שחקנים מרוויחים.

7. Telkiyski Member

זה ממש לא נכון.
    יש פה כדורסל אבל איך יתפתחו שחקנים אם כל גליל וראשון סוגרים ל5 אמריקאים?
    איך שחקן כמו יועד בית יוסף יקבל צ'אנס כשמביאים לו 6 אמריקאים על הראש בגליל?
    איך בר טימור יקבל צ'אנס בלי מצוקת זרים בהפועל?

אם זה תלוי בי אני עושה מקסימום 3 זרים בקבוצה ונגמר הסיפור.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אהבתי את שיבק בסיום. מי חסר לנו? דיוויד בלו...

חבל, אם רק היה לנו את בלו היינו מנצחים את בריטניה ואוקריאנה.

9. Telkiyski Member

כן, כי דיוויד בלו ממש ישראלי ועליו צריך לבנות, ממש כדורסל כחול לבן.
    חוצפה ממדרגה ראשונה.
    טוב שלא התבכיין שלא הצלחנו לאזרח את דווין סמית'.

בחירת סגל גרועה
    לדעתי אין בסגל מקום להלפרין,פניני,חנוכי ולימונד.
    מבחינת יכולת גם לכספי ואליהו אין כמובן אבל זה לא שבאמת הייתי משאיר אותם בחוץ.

פשוט מביך ועצוב
    אני לא מבין גדול בכדורסל, אבל לנמה אין לנו אפילו שוטר אחד בסגל? למה אורלנד או יבזורי לא זומנו?למה אין לנו איזה מישהו שייתן שלשה כשצריך? למה בגלל שרוט ושיבק מסוכסים רוט לא בסגל (למרות שאני בספק כמה הוא היה עוזר אחרי שבקושי שיחק).

צריך לעשות פה חריש עמוק ואולי טוב שקיבלנו את המכה הזו, אולי רק ככה יבינו פה שמשהו חייב להשתנות ועכשיו, אחרת אנחנו נהיה באמת איסלנד.

10. c_web Member

כמה שחקנים מוגבלים יש לנו בסגל זה מדהים, שום יכולת לעשות משהו בהתקפה מלבד מסירות לרוחב. מעניין אם הכדורגל מחר יכול להתעלות על זה ולהיראות יותר גרוע? אני חושש שכן.

11. Telkiyski Member

אגב היום לא קרה משהו יוצא דופן, פשוט הבלון התפוצץ וקיבלנו את ה"בשורות הרעות "בפנים - ביום שבו כספי ואליהו לא נותנים את מה שמצפים מהם אנחנו נבחרת ברמה של אוקראינה ובריטניה. כן, עד כדי כך אפסים אנחנו.
    הרי אם כספי ואליהו היו נותנים את המספרים ה"רגילים" שלהם היינו מנצחים היו ואתמול ולא היו מדברים פה על כמה הכדורסל הישראלי גרוע, בדיוק כמו שאם לפני שנה בטורניר המוק' כספי ואליהו היו נראים כמו שהם נראים באליפות הזו, לא היינו עולים בכלל.

כספי ואליהו פחים באליפות הזו, אבל הם לא הסיפור. הסיפור הוא שחוץ משניהם אין לנו כלום, וגם שניהם כנראה כבר הרבה מעבר לשיא.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה בדיוק הבעיה. זה מה שאמרתי אתמול: השנאה העיוורת
    מכבי ושמעון מזרחי הם הבעיה. זה כל כך שחוק ומאוס שאלה שימשיכו להאמין בתקליט הזה עוד ימשיכו הרבה טורנירים להתאכזב.

מי מונע מלשחק רק עם ישראלים?
    מי לא מצליח לגדל שחקנים טובים בשנים האחרונות?
    נכון, זה רק בגלל שמעון...

הקבוצות האחרות חובבניות ולא סתם מצליחות לגדל שחקנים רציניים. זו הבעיה שלהן, אבל האוהדים של קבוצות הפועל יודעים את מקור הבעיה הזאת. פשוט תצאו מהבועה הזאת ותתחילו להזיז את התחת!
    הכישלון של הנבחרת היא הכשלון של כולם. של מכבי וגם של שאר הקבוצות.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומילה על דברי שיבק.
    שיתפטר כבר ויחזור לקבוצות העלובות שהוא אימן לפני עידן הנבחרת. אולי אראה אותו שוב ברחובות אמסטרדם...

דיוויד בלו הוא לא הבעיה אלא:
    1) קו קדמי עלוב ביותר
    2) שחקנים מובילים שלגמרי לא בכושר
    3) מאמן גרוע

שיבק לא יודע איך לצאת מהבוץ הזה. לא נורא, בעוד כמה ימים הוא כבר יהיה מפוטר רק שכנראה נסיים את הטורניר ללא שום ניצחון...

14. Telkiyski Member

לא אמרתי שהאשמים הגדולים הם מכבי ושמעון אבל כן, מה שראינו היום ואתמול זה סופו של תהליך ארוך של הידרדרות של הכדורסל שלנו.
    יש הרבה סיבות לזה שאין לנו שחקנים ישראלים טובים באמת, לדעתי הסיבה המרכזית לכך היא שהליגה שלנו מפוצצת בזרים. אתם יכולים להמשיך עם הקופמניזם הזה של "לא היה ולא יהיה פה כדורסל ואנחנו אפסים" כמה שאתם רוצים, אני מאמין שאם יתנו לשחקנים הישראלים צ'אנס, יצמחו פה עוד כמה קטשים.
    ולמה יש פה כ"כ הרבה זרים? בעיקר בגלל מכבי, תהפכו את זה איך שבא לכם.
    נכון, זה שכל אשדוד או גרינטופס נתניה משחקות תמיד עם 4 אמריקאים על המגרש זה ביזיון וזה מגוחך, אבל זה בא מכיוון אחד.

יודעים מה? תארו לכם שמעלים עכשיו להצבעה חוק חדש ופשוט : לכל קבוצה שלושה אמריקאים בלבד. מי לדעתכם תתנגד בליגה? ראשון? הפועל? נס ציונה? רק לקבוצה אחת תהיה עם זה בעיה.

אבל אנחנו נמשיך לראות בליגה פה את כל האשדוד וראשון משחקות עם 5 זרים ואז נפסיד לבריטניה באליפות אירופה. בפעם הבאה אנחנו כבר נפסיד לאוסטריה במוקדמות ואפילו לא נעלה.

15. Ricky van Wolfswinkel Member

איפה הם בדיוק הוכיחו את עצמם? בליגה הישראלית?
    חוץ מזה שרוב השחקנים שהזכרת פרחו כשהיה מותר להרכיב פחות זרים מעכשיו.