יורובאסקט - סלובניה 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏3/9/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

'כוכבי' מכבי צריכים להתבייש, לא סתם אני כותב את המילה כוכבי במרכאות. כאוהד מכבי אני צוחק/בוכה היום שראיתי נבחרת ישראל משחקת עם שחקנים מוגבלים כמו כדיר, קוזיקארו וגרין, אבל החבר'ה שמשחקים במכבי (וליצן אחד שחתם בירושלים) פשוט צריכים להתבייש במה שהם הראו היום. גם 'כוכב' הנ.ב.א שלנו.
    לא רק זה, אני מתבייש כיהודי שפניני נמצא עם הנבחרת, אבל זה כבר סיפור אחר.

העניין הוא שאני מצפה שקבוצות אחרות יתחילו להבין שאי אפשר בכל פעם להאשים את מכבי בכל מיני דברים. אם קבוצות הפועל כל כך שונאות את מכבי אז למה הם בעצמם לא מקדמים שום שחקן רציני? בסופו של דבר מכבי לא יכולה לקנות שחקן בליגה, נכון? Europe guy הבין והסכים עם מה שאני אמר.

לצערי במדינה שמעדיפה להוריד את מכבי לרמת החובבנות של הקבוצות האחרות במקום לנסות דרך אחרת ואולי להשתפר לא צריכה להיות בשוק ממה שראינו היום.

מה שראיתי היום עבר את כל הגבול ומבחינתי שיבק צריך היה לקבל מיד מכתב פיטורים. הליצן הזה אומר עוד אחרי המשחק: "החטאנו הרבה אבל לא שיחקנו רע. אני לא מאוכזב מאף שחקן, הם בני אדם וצריך להרים אותם". סליחה? שיחקנו לא רע? להרים את השחקנים? שחקני היורוליג הנהדרים שלנו צריכים להסתכל הערב במראה, לדבר אחד עם השני ולהגיד שהם יתאבדו מחר על כל כדור ויראו שההפסד הזה לא יקרה שוב'. ששיבק יתעסק בלהרים את עצמו כי אפיק ניסים היה היחיד שתפקד היום, אבל המאמן הדגול שלנו הכניס את נסים רק 35 שניות לסוף הרבע הרביעי. איפה הוא היה בדקות האחרונות?

יהיה מאד מעניין לראות אם בכלל ננצח משחק אחד לרפואה, אבל אם באמת לא נשנה את כיוון החשיבה בארץ שום דבר ישתנה. מבחינתי צריך עכשיו להפסיק את מאבקי מכבי מול הפועל ואולי טוב שיפרקו כבר ממחר את כל השטויות האלו. ברור שזה לא יקרה כי יותר מדי עסקנים ופוליטיקאים צריכים לוותר על האגו הפרטי שלהם. אני אגיד לכם, הגיע הזמן שגם שמעון מזרחי יעשה צעד אחורה. מכבי של השנים האחרונות זו כבר לא מכבי מתחילת המילניום. האיש נראה עייף ומכובה. הוא ממש ימות על הקווים בהיכל?
    לכן אני אומר, שלא יחשבו עכשיו שאני תוקף רק את אנשי הפועל, אלא את כל המערכת. מה שראינו היום בסלובניה מבזה ואני חושב שדווקא עכשיו אפשר להתחיל לצאת לדרך חדשה, אבל זה יקרה רק אם באמת רוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/13
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מביש פשוט מביש.

להוביל 66-57, כשנשאר על השעון 2:30 ולא לקלוע נקודה עד לסיום ובהארכה להיות עוד יותר עלובים, ומאותו פער 9 נק', לעמוד על הקו לא פחות מ-10 פעמים ולקלוע פעם אחת! ועוד אליהו מוסיף איירבול, זה הבושה הגדולה לא ההפסד שהוא לכשעצמו בושה.
    היחידים שראויים לציון בנבחרת הם הלפרין ואפיק ניסים.

המזל של ישראל זה העובדה שאוקראינה וגרמניה טרפו את כל הקלפים, אז ההפסד הזה הוא בגדר כישלון אבל לא כזה נורא אבל הופך את כל שאר המשחקים בשלב הזה לקריטים עבור ישראל כי אין לה משחק לבזבז.

אוקראינה הפתיעה את בלגיה 58-57 וגרמניה את צרפת 80-74. וסה"כ הסקור באליפות הזאת נמוך לטעמי ויש לא מעט הפתעות

עבור פיב"א ההישג הגדול הוא ההפתעה של פינלנד על טורקיה! 55-61, והניצחון של בריטניה על ישראל, שתי נבחרות שבמתכונת של 16 נבחרות לעולם לא היו מגיעות לאליפות.

לאליהו יש הצעה מניו אורלינס? חה חה ועוד פעם חה. שחקן בושה עאלק רצה להישאר במכבי בחוזה מיליון דולר. תפי עליו!

טבלת הבית:

1. גרמניה 74-80 2
    2. בריטניה 71-75 2
    3. אוקראינה 57-58 2
    4. בלגיה 58-57 1
    5. ישראל 75-71 1
    6. צרפת 80-74 1

מחר:
    אוקראינה - ישראל
    בלגיה - גרמניה
    צרפת - בריטניה

מבחינתי המשחק מחר הוא ההזדמנות האחרונה! כי את המשחק שלאחריו נגד צרפת נפסיד בטוח ואז שוב נבוא עם הגב אל הקיר מול בלגיה, לזעזעאל עכשיו אנחנו לא יכולים לשמוט משחק, נבחרת זבל. מצדיע לאוהדים שהיו ביציע. נגעל מאלה שעל הפרקט. מבחינתי שיבק הוא כישלון לא הצליח עם הנבחרת בשום אליפות! אם אני האיגוד? המאמן צריך להיות או פיני גרשון שראה היום 17 מהלכים קדימה מעמדת השידור שהיא אותו דבר כמו של מאמן רק באמצע המגרש או עודד קטש, איפה הווינריות שלו כשצריך אותה? במיוחד במשחקים צמודים. שיבק הביתה, גם אם נסיים במקום 3, מבחינתי זה לא הוא, זה השחקנים בלבד

3. shlomydavid מנהלים

http://img198.imageshack.us/img198/7965/n73p.Xxx

ישראל הושפלה 75:71 ע"י בריטניה אחרי הארכה (כולל תקציר וידאו).

אריק שיבק: "לא מאוכזב, זה נראה רע רק כי הפסדנו" (כולל קטע וידאו).

בחזרה לימי המנדט: סיכום ההפסד של נבחרת ישראל לבריטניה (כולל קטע וידאו).

עוזר מאמן בריטניה, גיא גודס: "המפגש עם ישראל היה קשה עבורי" (כולל קטע וידאו).

גרמניה הדהימה את צרפת, פינלנד את טורקיה ואוקראינה את בלגיה. ספרד טיילה מול קרואטיה.

תקציר הניצחון המפתיע של גרמניה על צרפת.

תקציר הניצחון המפתיע של פינלנד על טורקיה.

תקציר הניצחון של ספרד על קרואטיה.

היום ה-2 באליפות:

15:30: http://www.fibaeurope.com/files/%7B633507E9-A90A-411F-8876-7B4F90A9D491%7Dlogo_big.Xxx אוקראינה VS ישראל http://www.fibaeurope.com/files/%7BE29CD030-1B19-4A7D-8386-663ED315948B%7Dlogo_big.Xxx

* המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 5.

כתבות לקראת המשחק:

אווירת נכאים בארוחת החג: "בעטנו בדלי" (כולל קטע וידאו).

מנהל נבחרת ישראל: "תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה".

שאר משחקי היום ה-2:

15:30: לטביה - מונטנגרו
    15:30: גיאורגיה - קרואטיה
    15:30: שבדיה - פינלנד
    18:45: בלגיה - גרמניה
    18:45: סרביה - בוסניה/הרצגובינה
    18:45: צ'כיה - פולין
    18:45: טורקיה - איטליה
    22:00: צרפת - בריטניה
    22:00: מקדוניה - ליטא
    22:00: ספרד - סלובניה
    22:00: רוסיה - יוון

חמישי ביורובאסקט: הבריטים ידהימו גם את צרפת ? רוסיה תיאבק ביוון, טורקיה תנסה להתאושש מול איטליה.

* ערוץ ספורט 5 יעביר את המשחקים בין גרמניה לבלגיה ובין צרפת לבריטניה בשידור ישיר.

* ערוץ ספורט 5 LIVE יעביר את המשחקים בין טורקיה לאיטליה ובין ספרד לסלובניה בשידור ישיר.

תהנו!

4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הרבה כבר נאמר ויאמר עוד על המשחק המביש של הנבחרת, אבל קבוצה שמשחקת רע ככל שיהיה, לא יכולה "להרשות" לעצמה לא להילחם ולא להתאבד על כל כדור, המינימום שבמינימום.

אין רוח, אין אכפתיות, ולא נראה שמזיז לאחד מהם בכלל.

אגב, אף פעם לא הבנתי איך שחקן מקצועני לא מצליח לקלוע כדורים מהעונשין, ועוד באופן בוטה ושערורייתי כ"כ.

5. Telkiyski Member

חחח לא מספיק שאנחנו הפסדנו לקבוצה שתפסיד לכולם, אז מסתבר שצרפת לא תסיים את הבית הזה עם 5-0 כי גרמניה נצחה אותה היום.

עכשיו, נניח שצרפת תנצח את כל 4 המשחקים הנותרים שלה ושבריטניה תפסיד את כולם, לדעתי היה וננצח את אוקראינה וגם את בלגיה (לגרמניה נפסיד) ניתן יהיה לעלות גם עם שני נצחונות כאשר אנחנו,אוקראינה ובלגיה ראש בראש (כל אחת שני נצחונות) ואנחנו אמורים לסיים שלישי על חשבונם כי נצחנו את שתיהן.
    צריך שגרמניה תנצח את בלגיה ואוקראינה.

אבל לא ננצח את בלגיה, לגבי מחר נראה לי דווקא שננצח.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/13
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לצערי (או שמחתי) לא ראיתי את המשחק היום ונראה כי לא הפסדתי כלום. שלוש שנים אני צועק (ואני לא היחיד) ששיבק לא מתאים, רק שבאיגוד חושבים אחרת. בכל מקרה, במקרה של שיטת הפיינל פור אני דווקא מסכים עם איתי: אין שום קשר בין איך שהליגה מוכרעת לבין הנבחרת. גם אם הפלייאוף היה בסדרה של שבעה משחקים, עדיין היה לנו חרא של דור כמו עכשיו. זה גם פחות עניין של קבוצות שיתקדמו לרמה של מכבי. מה שכן, זו חתיכת סטירת לחי מצלצלת לאלו שבעד החוק הרוסי ובראשם ניר אלון. עובדתית, החוק הרוסי נועד לשפר משמעותית את הכיס של השחקן הישראלי, למרות יכולותיו המוגבלות. כמו בכדורגל, ששם הרוב השולט בקבוצות הוא ישראלי ועדיין נפלנו על חרא של דור, כך גם בכדורסל נפלנו בשנים האחרונות על דור שחקנים גרוע, מה לעשות. הרי כל הנבחרת הזו בנויה על שחקנים שכן משחקים בעונה הסדירה ולא מתייבשים על הספסל, כולל שחקני "יורוליג" ותראו את התוצאה. כנ"ל לגבי העתודה והקאדטים, שגם שם אין להם זרים על המשבצת ועדיין לראשונה אנחנו מתנדנדים בין דרג א' לב'. הבעיה שאין לנו מספיק שחקנים כישרוניים כרגע ואם יש בודדים, הם לא משחקים וכאן מגיעה האשמה של כל הקבוצות (ולא רק מכבי, שגם לה יש חלק בזה). אני גם שותף לדעה של איתי שאנחנו ככל הנראה נעוף כבר בשלב הבתים (ואולי עדיף, כי אז ההזויים באיגוד לא יאריכו את הכהונה של האפס).

ולכל מי שטען פה שעם מקל ורוט זה היה נראה אחרת -לא, ממש לא. זה היה נראה אותו דבר. רוט בכלל יצא מפוקוס וממקל אל תעשו כבר לברון. מה שכן, לכל האליהואים, הלפרינים ואוחיונים, שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת: קחו את הקלטת של המשחק הזה, תסתכלו טוב-טוב על היכולת שלכם (שאולי היא רק טיפה מתחת ליכולת הרגילה שלכם) ותבינו שמה שאתם מקבלים היום בשכר, זה אולי כפול ממה שאתם שווים באמת.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מביש ומביך. אנחנו נראים כמו הכדורגל.

8. OriRR Member

אנחנו כאלו גרועים, וזה לא מול צרפת או ספרד זה מול פאקינג אוקראינה!
    לא ברור לי איך כספי עדיין ב nba, הוא פשוט אפס. אותו דבר לגבי אליהו, אוחיון והלפרין שמסתובבים כאילו הם כוכבי על ומשחקים כמו שחקני ליגה ז'.

מילה על ערוץ הספורט - מעבר לתקלות אי אפשר להתעלם מהדיילי המעצבן, הם חייבים לתקן את זה. אה ועם כל השנאה לפיני גרשון, הבנאדם גאון כדורסל.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשבע לכם, אני עוקב אחרי הנבחרת מאז 1986, מעולם לא ראיתי נבחרת כה מוגבלת. את מה שרציתי להגיד כבר אמרתי אתמול. בעיניי צריך וועדת חקירה שתבדוק מה קרה בשנים האחרונות בארץ. תארו לכם מה היה קורה בלי החוק הרוסי? עידן, אי אפשר לתת את האשמה רק ל'דור חלש'. אתה יודע שאני מאד כועס על זה שמכבי מעדיפה לשלם לזרים מסכנים הרבה כסף במקום לקדם את הנוער שלה.

האליפות הזאת אבודה ואני כבר אשמח אם ננצח משחק אחד לרפואה. באמת לא ייאמן לראות עד כמה אנחנו אימפוטנטים בראשות הכוכב הגדול עמרי כספי. פיני גרשון מדבר על זה שהוא לא יודע להוביל את הנבחרת. זה נכון, אבל יש גבול לכל תעלול. היום אפס נק' במחצית הראשונה עם 0-4 מהשדה. ככה לא משחק שחקן שנחשב להכי טוב בנבחרת.

נראה כבר מה יהיה במחצית השנייה, אולי נוכל לצחוק קצת מהבדיחות של גרשון...

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מצב הנבחרת רק מראה שרמת הכדורסל ירדה בשנים האחרונות. אם בנבחרת עם 4 שחקני יורוליג [ותקנו אותי אם אני טועה] ושחקן NBA אנחנו נראים ככה, אז אפשר לסגור את הכדורסל.

בעצם, אני לא בטוח מי יותר אשם. מישהו שם לב לשיטת משחק? כי חוץ מלרוץ משחקן לשחקן בהגנה כמו מטומטמים וחסימות של 1.90 בהתקפה אני לא רואה שומדבר, אבל שומדבר, שיכול להעיד על ניסיון כזה או אחר.

11. Telkiyski Member

זו נבחרת ששנה שעברה עוד נצחה את סרביה בנוקיה
    איך נהיינו כאלה גרועים!?

אם עכשיו עושים שוב את טורניר המוק' עם אסטוניה, איסלנד, סלובקיה סרביה ומונטנגרו, אנחנו לא עולים.

נגד צרפת לדעתי יש סיכוי שלא נעבור את רף 40 הנק'.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מקריות בעולם הזה. מליניאק צדק בשידור. אנחנו כל הזמן בפיגור קטן, אבל כשמשווים האוקראינים שוב בורחים הרבה בגלל השטויות שלנו. משהו אחר, עמרי כספי הגיע לטורניר הזה...?

נ.ב - לדעתי ההפרעות בשידור בגלל שפיני הורס שם את המיקרפונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Ricky van Wolfswinkel Member

מה תגידו על פינלנד שהיא נבחרת בלי שחקנים מדהימים (היחידים שאני מכיר הם קופונן, סאלין ומוטולה) שנצחה אתמול את טורקיה וממשיכה את הקו בנצחון עם שבדיה? למרות שהנצחון על שבדיה לא מדהים, אין שום סיבה ששבדיה או כל מדינה אחרת שיש לה אוכלוסייה יותר גדולה ויותר מהגרים תהיה פחות טובה ממנה.

באמת תופעה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רייס אגב דופק הצגות במדי מונטגרו והיום 19 נק' 3 ריבאונד ו5 אסיסטים. מצטרף למשחק המצויין מול מקלאב ומקדוניה. עושה רושם של שחקן מאוד ורסטילי.

אנחנו? בושה. הכל כבר נאמר.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרת ה'רוחב והכדרורים' פשוט נבחרת חלשה. אין מה לעשות, פעמיים חוזרים מהפרש לשיוויון, אבל פעמיים לא מצליחים לשים את האוקראינים במינוס. הקטע הזה אולי מסמל את חוסר ההצלחה שלנו היום. מה שקרה חצי דקה לסוף כשלא מצליחים להוציא כדור מהצד רק מראה את הנכות בכדורסל הישראלי.

מה שאמרו ברבע הראשון:
    חנוכי = בן זקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

שיהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה בלי מלחמות שאנחנו מעורבים בהם. זה יותר חשוב מהאפסים שראיתי עכשיו דרך המחשב.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/13