יורובאסקט - סלובניה 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏3/9/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי תגובה די ארוכה, אבל זה היה כשעמדנו לנצח...מחקתי אותה כשנכנסנו להארכה...כמה דקות לסיום עוד הובלנו ב-7 הפרש. זה פשוט לא יאומן. עזבו מאמן מוגבל כמו שיבק או הליצנים ששיחקו היום (חוץ מאפיק ניסים). כבר שנים מתרכזים בארץ בדבר אחד: איך מצליחים להרוס את מכבי.

לגדל שחקנים? נאדה. העיקר להוריד את מכבי לרמה החובבנות שיש בארץ. כאוהד מכבי יש לי גם הרבה טענות לראשי הקבוצה שלי, אבל נבחרת עם קוזיקארו, גרין, וכדיר זו גם הבעיה של שאר קבוצות הכדורסל בארץ.

אין בכדורסל הישראלי היום שום שחקן ברמה. עזבו לרגע את גל מקל. אנחנו נראה מה הוא שווה בדאלאס. גם כספי היה גדול כשהגיע לנ.ב.א...פשוט לא ייאמן ששחקני יורוליג מפסידים בצורה כה שלומיאלית לקבוצה חובבנית. לראות למשל את אליהו בהגנה או מחטיא כמו טירון עונשין זה יותר ממכעיס. אוחיון? חושך. הלפרין? שיהיה במלחה...חוץ מניסים (איפה הוא היה ברבע הרביעי שיבק? איפה?) כל שחקן צריך להתבייש. שיבק?
    שיתפטר ומיד האפס הזה.

צריך להקים וועדה של אנשי כדורסל כדי לראות מה קורה בארץ. ואני מתכוון לאנשי כדורסל ולא לאנשים שהולכים להעביר את הפוליטיקה הזולה שוב לאג'נדה היומיומית שלנו. הכדורסל כרגע במשבר קשה ביותר ומשהו צריך להשתנות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/13
  2. JohnTerry26 Member

אנחנו כל כך חלשים מנטאלית, אתם משחקים כדורסל עלוב אם אפשר לקרוא לזה כדורסל, אבל בואו בכל זאת תנצחו את בריטניה לעזאזל. לא... בישראל, כדורסל או כדורגל, חייבים לפשל עד הסוף. כזה חוסר אונים מביש תמיד נופל על הנבחרות שלנו...

3. EuropeGuy Member

אוי, זה היה פשוט איום ונורא.
    הייתי חייב להכנס לכאן כדי לפרוק מעט, אבל שום דבר שלא אומר לא יתאר את גודל הנאיביות, החפיפניקיות, הלוזריות שאני חש כרגע.

מדויק.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מבחינתי זה אחד ההפסדים המבישים בתולדות הנבחרת אם לא ה-. עזבו את זה שמדובר בנבחרת הגרועה ביותר בתחרות ביי פאר שניצחה אותנו, ותוסיפו לזה שלישיית שופטים פרו ישראלית עם חולצות כחול לבן. במצב כזה, אין שום סרט שאתה מפסיד כזה משחק וגם ניצחון מינמלי הוא בושה. אבל אנחנו הפסדנו. אשכרה הפסדנו.

ליאור אליהו. הייתי אומר לו להשאר בסלובניה אבל מה הסיכוי שלובליאנה תרצה אותו. אולי קבוצה בליגה השלישית בסלובניה. כשחקן 6-7.

5. Telkiyski Member

ה-

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני נזהר כי אני בסך הכל בן 25 ולא זוכר מה אכלתי אתמול, אבל אשכרה כנראה שלא היה הפסד יותר גדול מזה.

כאוהד מכבי סל, אני מאחל לך ולהפועל ת"א את אליהו בתור 4 שלכם עד סוף הקריירה.

7. EuropeGuy Member

הכי מצחיק זה שכשהתחלנו לעלות את ההפרש לקראת הסוף כיוון ה-9-10 הפרש אמרתי לעצמי,
    בושה וחרפה אם לא נסיים את המשחק הזה בהפרש 15 בשביל להמתיק מעט את הגלולה המרה.
    ואז הגיעה החטאת השלשה של כספי, ואז הגיעו סלים עלובים של הבריטים מתחת לסל כשאני מבטיח שאם נעמיד שם עמוד חשמל בחושך הוא יפריע יותר, תוסיפו לכך המון המון החטאות של הבריטים מהשלוש.

אני חותם שבמשחק כזה אנחנו מסיימים עם מינוס 45 לפחות מול הספרדים.
    כל שלשה בריטית שהוחטאה, וישר אמרתי לעצמי "מה היה קורה אם זה היה מול נבחרת של שחקני כדורסל ולא של ליצנים בריטיים?"

אני חוזר למשפט של de Middenweg.
    אני טוען את זה כבר כמה שנים, החובה המקצועית של הכדורסל בישראל היא לדחוף את שאר הקבוצות לכיוון רמתה של מכבי תל אביב ולא להפך. כל תוצאה הפוכה, קרי שיוויוניות בליגה על חשבון איכות, ולא כתוצאה מאיכות, תהיה שווה לתוצאה של המשחק הקיקיוני שחזינו בו היום.

8. Telkiyski Member

היו הפסדים לשבדיה, בלגיה, פינלנד, אסטוניה ופורטוגל אבל בחבורת נגרים כמו הבריטים מהיום לא נתקלנו מעולם. היום לוקח את כולם.

9. Telkiyski Member

אה אז עכשיו השיטת הכרעה של הליגה אשמה? אנחנו פחים כי יש פיינל פור ולא סדרות. נכון....

דווקא כוכבי מכבי תל אביב (זו שכולם צריכים לשאוף להיות כמוהה) כיכבו היום.

אגב, המשחק הרגיל הסתיים בריצת 9-0 של בריטניה, ההארכה בריצת 8-0.

10. zivmay Member

ככה זה במדינה המטומטמת הזאת, מעדיפים לחפף במקום להשתפר.
    אין יותר עצלן מהשחקן הישראלי. פשוט אין!

11. EuropeGuy Member

אתה באמת משווה בין רמת שחקני מכבי לשאר?
    שנדסקס על זה?
    זה שהם היו גרועים היום עושה את התמונה עוד יותר עצובה כשמהאחרים אין לי אפילו ציפיות.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

העיקר שעשו להם קמפיין שכל השחקנים שם הם super heroes. (קשה להתעלם מזה שיש שם לכמה כרס שלא מביישת את יצחקי וערן לוי ביום טוב).

בכל מקרה, ראיתי כמה משחקי הכנה והנבחרת הייתה פשוט נוראית. נכון שאומרים שמשחקי הכנה זה לאו דווקא מדד אבל עדיין. הנבחרת היום הגיעה למצב שהיא מחטיאה 8 זריקות עונשין ברציפות אחת אחר השנייה כשהדובדבן שאליהו לא פוגע בטבעת. הנבחרת עשתה הכל היום כדי להפסיד את המשחק. הבריטים כאלו מוגבלים שהם בקושי הצליחו לנצל את זה אבל בסופו של דבר גם להם יש גבול.

יש לי התחושה שהנבחרת בכדורגל בפעם הראשונה בהיסטוריה יותר מוכשרת מזו של הכדורסל.

13. Telkiyski Member

היחיד ששיחק היום היה אפיק ניסים ואם אני לא טועה הוא מעולםמלא שיחק במכבי. בקיצור, לשיטת הפיינל פור בליגה אין קשר לרמה המביכה שלנו.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי ספק שאם גל מקל ומורן רוט היו משחקים בנבחרת זה היה נראה הרבה יותר טוב.

15. זכאי Member

לא יודע מה ביזיון גדול יותר
    ההפסד היום, או זה שגיא פניני חלק מנבחרת ישראל