יוסי בניון - מירוק לצהוב?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/16.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור מיכה לא תרם כלום למכבי השנה. אצילי או קהת יקחו את הדקות של מיכה. אמרתי לך אל דאגה בניין יהיה מחליף ויפתח פעם ב

2. Butragueño מנהלים

כמו שציינתי קודם. עם האגו של בניון, קשה לי לראות אותו נותן לזה לקרות. הסכסוכים יגיעו..

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוסי בניון הוכיח שהוא איש קטן שיורק לתוך הפרצוף של כל אוהד בירוק שעוד מחא לו בעונה האחרונה כפיים. אני לא נפגעתי מהאיש כי ההתנהגות הזאת היתה צפויה. העובדה שהוא מצטרף למכבי ת"א בכלל לא מפתיע אותי. בניון איש נקמני.

איתמר צ'יזיק גם איש קטן. הוא למעשה דורש מכולנו להתנהג לשחר כאילו הוא דיקטטור צפון קוריאני או איזה ארדואן חיפאי. מצטער, אני אוהד את מכבי חיפה, לא את יעקב שחר. אני מעולם לא אומר שהאיש גם עשה דברים נהדרים, אבל אני צריך עכשיו לקבל את הניהול המחפיר שלו? בימים אחרים הוא היה מעיף את בניון קיבינימט אחרי ההתנהגות המלוכלכת שלו. היום אין לשום שחקן עוד כבוד לשחר.

אני עוד לא ראיתי את התמונות החיות, אבל לדעתי הערב שחר, צ'יזיק ובעיקר בניון הראו את הפרצוף האמיתי שלהם. שוב, אני לא מופתע משום דבר יותר לגבי השלישייה הזאת.

Lazarobbie ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. סמואל אטו Member

אין מה להשוות.
    בחיפה הוא ״סמל״, שחקן שחזר ״הביתה״, ״המושיע״, שחקן מוביל והחוזה הכי יקר בקבוצה.
    במכבי הוא יהיה על תקן הותיק שמשחק פעם ב... אפילו הוא יהיה מתחת לזהבי.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

להאריס יש אגו באותה רמה כמו של יוסי וראינו את זה בקמפיין הקודם שלו...

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתחת לזהבי? מתחת לאזולאי...

7. oranfu Member

רק שלבניון יש צבא של עיתונאים פה, והוא יכול לסחוב אחריו גם שחקנים מהקבוצה. האפס התנהג כמו זבל שנתיים וסיכם ביריבה הכי גדולה ערב גמר גביע ואיך שהוא גורם לזה שהתקשורת תתקוף את האוהדים על זה שלא מוכנים לראות אותו בחגיגות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

הוא לא באמת בא לשחק במכבי ת"א. בא להמשיך לעסוק בעסקנות.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי גם שהשחקנים עזבו מוקדם מהצפוי. ברצינות, אם שחר והחברים שלו רוצים למכור מנויים אז שימשיכו לשים פס על הקהל. אז כסף אנחנו צריכים בשביל לראות קבוצה טובה, אבל בלי אוהדים שחר גם יפסיד הרבה מזומנים. אני אולי לא יכול בלי שחר, אבל הזקן לבטח לא יכול בלעדינו!

הצעד של בניון מתחת לכל ביקורת. היא סטירה בפנים של כל האוהד. אני עוד איכשהו יכול להבין שבניון עובר לקריית חיים, אבל העיתוי. באמת, זה הדבר הכי נבזי פה. מה היה קורה אם הוא היה מחכה עם ההודעה הזאת איזה שבוע? ה'נשמה' שם פס גדול ומכוער על כל אוהדי מכבי חיפה, אבל שוב זה הבניון שאנחנו מכירים. כולי תקווה שגם במכבי ת"א עוד יבינו מי האיש המחליא הזה. היה לי המון ביקורת על יניב קטן, אבל הוא לפחות לא השתין ככה לבאר שממנו שתה שנים. בניון באמת עבר כל הגבול ואם השחקנים כועסים ונוטשים את החגיגה בצורה הזאת אז גם הם יכולים לעוף עם הנחש הזה. (ברור לי שלא כל השחקנים כאלה גרועים. אלה בעיקר החברים של בניון שצריכים להתבייש)

Lazarobbie ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי מה שווה צבא העיתונאים כשזה נוגע למכבי ב4 שנים. מכבי זה היה המיץ של הזבל מבחינת עיתונאים.
    גולדהר סה לא יענקלה. בעייה שתיים וסהו הוא חותך.

11. alexshw Member

אז למה שיביא אותו מלכהתחילה? מה הציפיה? שבניון ישתנה?
    אין ישראלי יותר מחובר ממנו לתקשורת ועם יותר חברים וזה טבעי כי אין ישראלי שעשה קריירה טובה ממנו, רק שזה מנווט לדברים שליליים. זה לא ישתנה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חה חה חה
    אלמלא נכנס לכדורגל היה עשיר הרבה יותר...
    ממש היה צריך את מכבי חיפה בשביל העסקים...

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. אני מבטיח לך שזה לא מהבחינות שאתה חושב. לגורדי יש את הפתרונות שלו. הוא אחראי ל הלך והוא יישפט לפיו. נראה במאי הבא אם זו היתה החלטה נכונה או לא.

14. oranfu Member

אין למכבי ת"א אף שחקן עם מעמד תקשורתי כמו בניון, היחיד שאולי קרוב זה זהבי ואצלו הכל טוב אז אין בעיות.

מה יעשו לבניון? יאיימו עליו בזה שהוא לא ישחק? בחייאת, הוא כמו נמני. זה רק להעיף אותו, אבל אי אפשר להעיף שחקן תחת חוזה.

15. alexshw Member

אתה שוב מתווכח עם הראיון שבעלי חברת מאיר ישראל קז נתן שם כתוב בבירור שהם מרוויחים ממכבי חיפה בזכות פרסום.
    אם כבר שחר לא היה בכלל איש עסקים אלמלא היה מתחתן עם אחותו של ישראל קז.