יום 5: פורטוגל חוזרת לחיים, רוסיה הולכת בבית שלה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/6/04.

1. Max Member

השבלוניות הזו של סאאז מעצבנת אותי, הוא עלה בדיוק עם אותו מערך שעלה נגד רוסיה, עשה את אותם חילופים חוץ מחואקין במקום אצ'בריה כאשר נגד רוסיה זה היה אלונסו במקום בארחה, שחקנים באותן עמדות שפשוט מביאים קצת איכויות שונות מהאחרים, כאשר אתה בשיוויון ומחפש הכרעה 20 דקות לסיום לא מכניסים חלוץ במקום חלוץ, במיוחד כאשר אתה משחק עם חלוץ בודד אלא מכניסים חלוץ נוסף במקום קשר דפנסיבי, במיוחד במצב שבו נבחרת יוון לא עוברת את האמצע.
    כמו כן סאאז לא לומד מטעויות שלו עצמו ושל קיירוש שטעה כך כל העונה, ראול צריך לשחק בקו אחד עם החלוץ השני, לא בתור קשר אופנסיבי, אתם ראיתם מאיפה הוא היה מתחיל את הריצות שלו? מהחצי של ספרד, ומה מצפים ממנו אח"כ? וד"א ראול נתן לדעתי הפעם משחק יותר טוב מואלרון בעמדה הזו, חילק כדורים לבראבו, ויסנטה, אצ'בריה ומוריינטס וגם חטף כדורים, אבל הוא צריך לשחק בקו אחד, הרבה יותר קרוב לרחבה.
    ד"א ראול נבחר לאיש המשחק הנ"ל ובעצמו אמר שהוא מופתע מהבחירה, אבל באמת אולי חוץ מפויול שגם זה לא נתן את המשחק הכי טוב שלו לא היה אף אחד שהתבלט במיוחד מעל כולם.
    לגבי פורטוגל, היה משחק מהנה, הוא כלל אולי את המהלך היפה ביותר בכל התחרות פרט לשער של ספרד נגד יוון וזה היה כאשר פיגו פגש את הקורה אחרי צירופי מסירות של דקו עם נונו גומש.

2. Cesar Member

יוון צריכה תיקו. היא לא תפסיד לרוסיה, ואמורה לגמור את הסיפור מול הרוסים הפצועים.

אני לא חושב שספרד תנצח את פורטוגל, וגם אם כן,הם לא אמורים לעבור בהפרש שערים את יוון.
    התסריט האופטימלי: יוון מסיימת ראשונה ופוגשת את אנגליה(אם לא תפשל מחר שוב) צרפת/ספרד (נקמה ספרדית?) או צרפת/פורטוגל(הגמר האמיתי?).
    נכון לעכשיו, נראה לי שפורטוגל בכל זאת תנצח...

המערך של ספרד די בנוי על המיקום הזה של ראול. זה מאפשר לה לשחק את ה"זיג-זג" (מצטער על השם המטומטם, זה פשוט נראה ככה) ולא 4-4-2 רגיל. לדעתי,אם ראול ישחק מקדימה ויסנטה ואצ'ברייה יפגעו, כמו גם הקשרים האמצע. לא נראה לי המאמן ישנה את זה בטורניר.
    ראול פשוט לא למד לתזמן את הפריצות שלו קדימה,ויש לו כמה כאלה בכל משחק.

3. טאמודו Guest

אני פשוט לא מאמין!!!

עכשיו,לא רק שהסיכוי לא לפגוש את הנבחרת הטובה בעולם,צרפת,פג. גם הסיכוי לעלות לרבע הגמר ולפגוש אתב אנגליה,כנראה,דיי הולך ומתרחק.

כנראה שאין צדק בכדורגל,הסיכוי של ספרד לעלות עומד עכשיו על 40 אחוז.

קודם כול,פורטוגל יגיעו למשחק ביום ראשון בערב כאשר 10 מיליון איש ידחפו אותם קדימה,הביתיות שלהם.מה גם שחובת ההוכחה על פורטוגל.
    גיא לוי,פרשן שאני אישית לא ממש מעריך,אמר משפט מאד חכם,"פורטוגל נמצאת במצב שבו נמצאת קבוצת כדורסל שקלעה סל שהשווה לה את המשחק בשנייה האחרונה"(דירק שארפ.מכבי ת"א-ג'לגיריס).

במקרה הזה הקבוצה מגיע ברמת מוטיבציה גבוה יותר מאשר היריב שהיה כול כך בטוח בניצחון,הבעיה של פורטוגל היא שכדורסל זה לא כדורגל.
    והערכה לא תהיה כמה דקות אחרי תום המשחק ,אלא כמה ימים,וליריב(ספרד)יהיה מספיק זמן להתכונן מנטלית למשחק.

דבר שני,לספרד יש עוד בעיות על הראש.
    מרצ'נה,הבלם הטוב ביותר שלה לא יוכל לשחק במשחק הזה ,עקב שני צהובים רצופים.
    המחליף שלו יהיה ככול הנראה חואניטו, שנתן עונה טובה בבטיס.

יכול להיות מצב חמור אף יותר,ראול בראבו עשוי לחזור ולשתף פעולה עם איבן הלגרה בהגנה.
    אם סאיז רוצה לתקן את כול הטעויות המבישות שלו מהמשחק האחרון,הוא חייב להציב את קרלוס פויול בעמדת הבלם לצידו של הלגרה ועמדת המגן הימני תיואש עי" קאפדויילה .

בקיצור המצב של ספרד לא ממש מרומם.
    אבל,אני באופן אישי לא התלהבתי מהחלק ההתקפי של פורטוגל,באופן דיי מפתיע,פאולטה שנתן עונה נפלאה בפ.ס.ז' נמצא בכושר חלש מאד ואסור לשכוח אין לו מחליף ראוי,לפורטוגל יש מחסור בחלוצים.

בכול מקרה,המשחק ביום ראשון הולך להיות במבחן האחרון של ראול גונזלס בלנקו.הפסד של ספרד,וראול יהפוך לאחד השחקנים היחידים בהיסטורית הכדורגל שהופך בין רגע מכוכב גדול לשחקן אפור וחלוד.

4. Reyes Member

מלחמת עולם הולכת להיות ביום ראשון. חבל, כל כך חבל שספרד ספגה שיוויון מול יוון.

לגבי אתמול, הרוסים שיחקו לידיים של הפורטוגזים, שלא הרשימו יותר מדי.

ומה זה הבזיון הזה עם האוהדים הרוסים? שני יציעים אם לא יותר היו ריקים לגמרי. מה קרה, שכחו מהמשחק?

5. אלי מתחן Member

יוון זקוקה לתיקו כדי לעלות?

6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אכן

7. Barcik Member

אברמוביץ' שכר את כולם שיהיו לו ולחבורת האולגרכים מקום..

יוון נמצאת במצב מעולה מבחינתה. במקרה של שוויון נקודות בין שני קבוצות, הנבחרת שניצחה את המשחק בין השניים עולה. זאת אומרת, הדרך היחידה של יוון לא לעלות היא שהיא תפסיד לרוסיה בהפרש גדול יותר מאשר שספרד תפסיד לפורטוגל, או שבהפרש זהה אך תכבוש שני שערים פחות.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי אוי אוי מה שיהיה לנו ביום ראשון... מלחמת עולם זה לא מילה.

ליוון אסור לפשל ובמידה שהיא תצליח להשיג לפחות תיקו, פורטוגל וספרד במשחק על כל הקופה. פשוט נהדר. ואין מה לבכות שחבל שספרד או פורטוגל ילכו הביתה כי יוון פשוט נהדרת, מגיע לה.

הכי מצחיק שהרוסים יבואו וינצחו את יוון ושיוון ילכו הביתה...

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני שמתי לב למאזן הנהדר של רונאלדו?
    60 דקות בכל הטורניר( 45 דקות מול יוון, רבע שעה מול רוסיה) ויש לו כבר שער, בישול והרבה פעולות יוצאות מהכלל.

ואני דווקא מריח הפתעה במשחק של יוון - רוסיה.
    כמו שהרחתי את התיקו של יוון מול ספרד, לדעתי רוסיה, למרות ההרכב החסר, לא תפסיד ליוון...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוסיה לא תפסיד ליוון? אוקיי גם תיקו מספיק ליוונים.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון.
    מצד שני, צריכים לזכור שמדובר ביורו, ויש חשיבות גם למי תסיים ראשונה ולמי תסיים שנייה.
    במילים אחרות, יתכן מצב, שנראה מאוד לא אפשרי לאחר ההפסד של פורטוגל ליוון, שפורטוגל תנצח את ספרד, יוון לא תנצח את רוסיה, ואז פורטוגל תעלה מהמקום הראשון בבית...

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנו לי להחזיר אותכם קצת למשחק של ספרד-יוון.
    ראול נבחרת לשחקן המצטיין של המשחק . ואני שואל למה ? בגלל חטיפת הכדור והעקב שלו למורינטס ? ראול השנה זה לא ראול ,ובשנה כזו חלשה שלו וכולם מדברים על זה שגם שראול כל כך חלש בהברקה אחת הוא יכול לנצח משחק,אבל חצי אחרונה שלו בריאל ועכשיו ביורו אנחנו אומרים,הברקה אחת של ראול והוא מנצח משחק,אבל זהו,ראול לא עושה את זה , הוא כבר לא נותן את ההברקה הזו.

ראול השנה צריך חופש,מנוחה,לשכוח מהכל,להתכונן לעונה הבאה ולחזור להיות ראול האמיתי.

13. Barcik Member

הוא בעצמו הביע תמיהה.