יום 16: צ'כיה מביסה את דנמרק ותפגוש את יוון בחצי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏27/6/04.

1. שגיא Guest

נבחרת צ'כיה, היחידה שבעלת 100 אחוזי הצלחה, ככל הנראה בדרך לזכיה בטורניר. גם לא במשחק גדול הוא פשוט הביסה את דנמרק ללא תנאי, בתוצאה 3-0, כשמילאן בארוש כובש צמד, שכנראה יעזור לו לסיים בסופו של דבר במקום הראשון בטבלת הכובשים. גם במצב רגיל לא היה מפתיע אם צ'כיה הייתה מגיע לחצי הגמר, ההבדל הוא שהיריבות שיש לה, הן הרבה פחות גדולות מאלה שצפו שיגיעו לחצי גמר, לפני שהטורניר התחיל. אני צופה גמר של צ'כיה מול פורטוגל, שבסופו של דבר המקומיים יתבאסו.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביורו 96 זה היה ככה, כשצ'כיה וגרמניה שהדיחו בשלב המוקדם את איטליה נפגשו גם בגמר.

אחלה של משחק, צ'כיה קבוצה מלהיבה. השילוב בין השחקנים שמה חלומי, מגיע להם התואר.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכבים דומים?! בצ'כיה רק פובורסקי, נדבד, שמיצר וקולר פתחו (4 מ- 11) ובדנמרק אפילו פחות מ-4. לא יודע איך הגעת לזה.

בקשר למשחק של אתמול- כמו שאמרו פה, שתי מחציות שונות בתכלית של הצ'כים, אבל מדובר פה גם בהתפרקות מהירה של הדנים שלא הולמת את הנבחרת שלהם, ולא מעמדים כאלה. ההגנה הייתה על הפנים, אני לא מבין למה בגול של קולר יש מגן על קורה אחת ולמה על השניה לא, ולדעתי לסורנסן יש חלק בשער הראשון- יצא לעבר קולר וחזר אחורה, דבר שאסור לעשות, ובשער השלישי- אם הוא לא היה חסר יציבות כל כך, ולא היה ממהר ליפול על הרצפה הוא היה תופס את הכדור בשתי ידיים. גם בשער השני סורנסן נפל מהר מדי אבל שם לפחות אפשר להאשים את ההגנה שפתחה כזה חור והשאירה את בארוש מול סורנסן לבד. לדעתי אין מה שיעצור את צ'כיה... בכל מקרה, על סמך ה"מגיע" אני חושב שהיא המועמדת היחידה אבל ברור שלא זה יביא לה את הגביע.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

צ'כיה הפכה מ"הפייבוריטית להפתיע ולעבור את שלב הבתים" ל"הפייבוריטית הברורה לזכייה ביורו".

אומנם משחק חלש במחצית הראשונה, אך 20-30 דקות עשו לנו את ההבדל בין 0-0 משעמם ומאכזב לבין 3-0 גדול של בארוש והצ'כים.

GO CZECH!