יום 11: ה-2:2 אכן קרה, שבדיה ודנמרק ברבע הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏21/6/04.

1. ArsenalFan Member

שער של שבדיה נגד דנמרק בדקה ה-89 הוא עניין מכור, אבל שער בדקה ה-93 של איטליה הוא לא? אולי הבולגרים גם כן החליטו לתת מתנה בסיום? ואיסאקסון עמד מחוץ לשער כדי לתת לדנמרק מתנה, כי מה זה משנה בכלל שהוא גם עצר לפחות שני מצבים של הדנים? והיי, מה זה משנה בכלל שבזמן שדנמרק הייתה ב-2:1 היא הגיעה למצבים מול איסאקסון וכמעט עשתה את ה-3:1? אה, כמובן, הם החמיצו בכוונה. שוערים עושים טעויות כשיורד גשם והכדור חלק, והם מיד נחשדים בחוסר ספורטיביות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

בקיצור, לפני שאתם מתבכיינים שכל העולם ואשתו נגד איטליה (האיטלקים הרי אף פעם לא עושים את זה), תראו את המשחק. במלואו.

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו די, איטלקים, הארי פוטר הוא לא אמיתי, הוא לא עשה הוקוס פוקוס ונגמר 2-2...
    וגם לא היה שום דבר מכור, אני בטוחה שהדבר היחיד שהיה לשבדים ולדנים על הראש לעשות, זה לחשב איך לדפוק את איטליה ושהקבוצה שנגדה תעלה...
    אולי תאשימו את עצמכם בכך שסיימתם בתיקו 2 משחקים, אולי זה קשור לכל העניין שעפתם?

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה להיכנס לכל העניין של המשחק היה מכור. איטליה היתה צריכה לסיים את כל הפרשה הזאת מול שבדיה או דנמרק. "הנבחרת הטובה בעולם", "הפייבוריטית לזכיה" כפי שנכתב בפורום הצליחה רק לנצח את בולגריה בדקה ה-90. נכון שזה מאד נחמד לבכות אבל במקום להתבכיין כמו במונדיאל עדיף שאיטליה תחפש מה לא היה בסדר ותימנע ממצבים שהיא לא תלויה בעצמה במחזור הסיום של שלב הבתים בטורניר גדול.

ויירי הוא ללא ספק אחד החלוצים הגרועים באליפות יחד עם דל-פיירו. בולגריה היא ללא ספק הקבוצה הגרועה ביותר. קסאנו באמת הרשים אותי לטובה ובהחלט אפשר לנבא שהוא יהיה שחקן גדול. ההגנה האיטלקית הסתבכה יותר מדי מול ההתקפה העלובה של הבולגרים כשהם הרחיקו כדורים ישר אל שחקני בולגריה. איטליה גם הלכה על כדורים ארוכים משום מה במקום על האגפים הלא קיימים של נבחרת בולגריה. אין שכל, פשוט אין שכל. בקטע הזה לא צריך להאשים את טראפטוני (אין לי ספק שהוא לא הורה להם לשחק ככה) אלא את השחקנים הטפשים של איטליה. אגב, ההגנה של בולגריה כל כך איטית וחלודה שרק ה-90 דקות ללא שער צריכות לתת לאיטליה כרטיס הביתה.

לא יודע מה איתכם, בינתיים אני מרוצה מאד מהקבוצות שעלו לרבע הגמר. הולך להיות יורו לא פחות טוב ממה שהיה עד עכשיו.

4. toon-UPON-tyne Member

יורו מצוין....
    בקשר לבולגריה אני לא מסכים איתך, לדעתי הם הציגו בחלקים של המשחקים יכולת טובה מאוד.. ובמשחק שלהם מול שוודיה לפחות התוצאה של ה5-0 נורא משקרת כי לפחות במחצית הראשונה דווקא הבולגרים היו טובים יותר והראו כדורגל מצוין , רק שאח"כ הם התפרקו.
    אני מחכה לראות אותם הרבה יותר טובים ועם יותר הצלחה במונדיאל 2006.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה?

לא ממש הבנתי את הנקודה שלך, אבל אני אנסה.

גול בדקה ה-90 שמשווה ל- 2:2.
    בלי הגול הזה, התוצאה 2:1.
    התוצאה 2:1 בשני המגרשים.
    איטליה עולה.
    לא אמרתי מילה על 1-1.

לא אמרתי שכל מקרה שאיטליה לא עולה הוא קונספירציה.
    אני לא חושב ככה.
    אבל 2:2 (במקרה תוצאה שמעלה את שתי הנבחרות).
    זה מוזר.
    לא אמרתי שזו קונספירציה.
    אני בהחלט חושד שהיה משהו.

זה הכי פשוט שהייתי יכול להעביר את הדעות שלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/6/04
  6. Kiko Member

תיראו, אתם מתעלמים בכוח מהעובדות, העובדות אומרות ששתי הקבוצות היו צריכות תוצאה של 2-2 שהיא תוצאה די נדירה (אם שתיהם היו צריכות 0-0 וככה היה נגמר הייתי יושב בשקט), ופתאום המשחק נגמר ב-2-2 עם שער בדקה ה-90.
    לילה טוב לכם, אני הולך לישון, מחר יש לי מתכונת בלשון.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוד חשוד חשוד........ מבין כל התוצאות האפשריות, דווקא המינימלית שתספיק לשתי הקבוצות?.. נראה לי מכור... ושימו לב שזו דנמרק, זו עם המאזן הפחות טוב.... משהו נראה לי רקוב, וזה יהיה מאוד עצוב אם לשני טורנירים רצופים איטליה תאכל אותה בגלל שחיתות..

8. ArsenalFan Member

אנחנו מתעלמים בכוח מהעובדות? אנחנו?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

אם אחד מאוהדי איטליה ראה בכלל שתי דקות רצופות מהמשחק בין דנמרק לשבדיה, קראו לי צנצנת. כל מי שרואה את המשחק, יכול להבין שהטענות לסידור התוצאה מראש מתמסמסות. אמרתי את זה כבר כאן בפורום, אולי כדאי לחזור על זה שוב: כנראה שהתבכיינות היא לא רק אופיינית לאיטלקים, אלא גם לאוהדי איטליה בתפוצות שאינם איטלקים...

9. Barcik Member

האמת, משחק די משעמם בין שבדיה לדנמרק. שני הנבחרות דומות מדי אחת לשנייה בכדי ליצור משחק מעניין באמת. הקביעה היחידה שאני יכול לאמר היא שלא יזיק לנבחרת דנמרק שחקן פסיכי במרכז המגרש או בהתקפה, כי לפעמים הם פשוט צפויים מדי. פרט לשער של ג'ון דאל תומאסון, שבאמת בא משום מקום, היה ניתן לחזות את מרבית הפעולות של הדנים מראש. קחו למשל את המצב של גרונקייר (?) במחצית הראשונה, כאשר הוא בעט חזק לרשת החיצונית. השחקן המוסר (לא שמתי לב מי) עמד וחיכה שגרונקייר יכנס לעמדה ומסר. המגן ששמר עליו עשה חצי צעד לאותו הכיוון וסגר היטב את זווית הבעיטה של גרונקייר. אז למה במצב זה לא לקחת צעד שמאלה, להעביר את הכדור לרגל השנייה, ולבעוט ממצב נוח עם קו פתוח לשער? דנמרק צריכה קצת בז'יקים בהתקפה. לשבדיה לפחות יש את איברהימוביץ' (חלש היום).

בכל הקשור לתאוריות קונספירציה - אני אמנם לא בדעה שהמשחק סודר, אך אני דווקא חייב להודות שהדינמיקה שלו הייתה כזו. השערים באו בהפרשי הזמן הדרושים של 20-25 דקות, עם שינויי מגמה ביניהם. איכשהו, כבר במחצית הייתה לי הרגשה שזה הולך ל- 1-1. שוב, אני לא מרמז על משהו מתוכנן, פשוט מציין שהיה צירוף מקרים מעניין.
    ולכל אלה שבאמת חושבים שהייתה קונספירציה - בסדר, נניח שסורנסן ויתר על מקום ראשון בבית לנבחרתו, על 3 נקודות, על נצחון, כדי לא לעלות את איטליה. בכל מקרה, במצב הנוצר, אפילו בלי הטבלה הפנימית, איטליה שלישית בהפרש השערים שלה ובכמות השערים שהיא כבשה. אז ממש אין על מה להתלונן.

לא ראיתי הרבה מאיטליה, אך התרכזתי דווקא במשחק הזה בדקות הסיום. מה שראיתי היה מחזה עלוב. האיטלקים לא זזו. במקום להתקיף עם 11 שחקנים הם שלחו הרמות לויירי אי שם. אך ורק אחד תקף - הגיבור הטרגי של הערב, אנטוניו קסאנו. התמונה שלו חוגג את השער היה אינסטנט קלאסיק, ותלך לנצח בזכרון האיטלקי יד ביד עם יורו 2004. באמת עצוב לראות את השחקן הנהדר הזה ככה. טוב, לפחות הוא סיפק לטראפ תירוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/04
  10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בתור אוהד איטליה, ראיתי חלקים נרחבים מהמשחק השני.

משחק טוב זה לא היה, כל המהלכים היו צפויים, שקופים ופשוט לא ראו שאף אחת מהקבוצות מנסה לנצח את המשחק.
    עצם העובדה שהמשחק הסתיים ב-2:2 לא הופכת את זה למשחק טוב, המשחק היה משעמם רוב הזמן.

11. רפאל Member

עכשיו שראיתי את השערים ביורוספורט אני יכול להרשות לעצמי לדבר.
    *שבדיה כבשו בפנדל שהשוער זינק עוד לפני שהבועט רץ לבעוט!!!
    *השוער הודף את הכדור ישר לעבר שחקן שבדי!!!
    עכשיו מילא אם השער הזה לא היה נכבש בדקה ה90...
    מילא אם זה לא היה משחק בין שני קבוצות שתיקו יספיק לשניהן לעלות!
    מילא מדובר בשני שכנות שאוהבות אחת את השנייה ותמיד נותנות 12 נקודות אחת לשנייה באירווויזיון ולא איזה שניי נבחרות שאין להן שום קשר!!!
    אז תחשבו עכשיו tם היתה פה קוספרצייה או לא.
    העובדות מדברות בעד עצמן!!!

12. טוטי מלך רומא Member

אני רוצה להעלות את התיזה הבאה.

לי אישית אין ספק שהיה כאן מהלך מתוכנן מראש.ושייקפצו לי כל הריאליסטים למיניהם.לא תיתכן הסתברות מהסוג הזה.בצירוף כל הנסיבות.בין מבחינת הטבלה ובין מבחינת המשחק עצמו._(חוץ מהפנדל השקוף,והבעיטה המרושלת בהתקפה של הדנים ממרחק 6 מטר,ועוד ים מצבים דומים)

מי אשם בתוצאה 2-2? תשובה : איטליה עצמה.

איטליה מעוררת על אפשרות קונספירציה.הסקנדנביות דוחים את הטענות מראש.
    מה שנותן להם ליישם את תוצאת התיקו 2 בראש שקט,הרי אף אחד לא יאמין שאחרי כל הדיבורים על קונספירציה זה אכן מה שעשו הסקנדינבים.

שיעור קטן ממזר פוליטי כמו שמעון פרס,היה מלמד אותם,שאם אתה מנבא קונספירציה,וזה ככל הנראה מה שהולך להיות,הדבר האחרון שאתה צריך לעשות זה להעלות את האפשרות הזו לאויר.

איטליה היתה צריכה לשבת בשקט,ואז אחרי התוצאה המאד מוזרה בין הסקנדינביות,לטעון לקונספירציה.

13. Barcik Member

בסדר, הייתה פה קונספירציה.

לאיטליה יש את הפרש השערים הגרוע מבין שלושת הקבוצות הראשונות בבית.

אני שומע "קונספירציה!!!!!!"?

14. טוטי מלך רומא Member

בתוצאת 0-0 איטליה עולה.
    ניצחון לאחת משתיהן -איטליה עולה.
    רק תיקו נדיר ביותר ויחיד בטורניר,כמו 2-2, מוריד את איטליה.

ברור שהיתה כאן קונספירציה.(בלי קשר להוכחות מתוך המשחק עצמו)

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, הרשה לי לחלוק עליך.
    הטעויות של סורנסן נראות לי מאוד תמוהות. הדיפה ישר לרגליים של ג'ונסון אחרי בעיטה כל כך פשוטה? שלא לדבר על הפנדל, שהיה נראה מכוון..

נכון שהסקנדינווים מאוד סימפטיים, אבל לי נראה קצת מוזר מה שהלך שם, ואני דווקא כן ראיתי את המשחק, וראיתי את דנמרק מסוכנת יותר בכמה מידות, ונותנת מתנות לשוודים.