יום שני

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י MOTTY22, ‏15/2/10.

1. כחול לנצח! Member

קונצנזונים? אני קורא לזה הימורים ציבוריים, שאם תבדוק טוב בסטטיסטיקה רובם נופלים.. קח למשל את המשחק של אולימפיאקוס מול ציבונה זאגרב שבוע שעבר. כל העולם ואחותו תקף את אוליממפיאקוס מעל 15, היחס ירד כבר ל-1.5 ובסוף ציבונה הפסידו רק בשלוש.. ולא חסרות דוגמאות כאלו. זה שכולם תוקפים משחק מסויים לא מבטיח כלום

2. דימה Member

טוב אז אני יחדד - במשחק הליגה האחרון באנגליה של יונייטד שקרעו את פורטסמות 5-0 המסכנים, אני לא מאמין שמישהו סימן תיקו או ניצחון לאורחים בטופס.
    ואם כן צריך לשלוח אותו לאישפוז..
    כאלה אני מתכוון, ובליגת האלופות יש מספיק כאלה לדעתי, בוא נחכה למחר.

3. כחול לנצח! Member

סבבה תמשיך להמר על משחקים עם יחסים של 1.05. רק תפתח תוכנית חיסכון בבנק להון שתצבור מההימורים האלה.

4. דימה Member

אז אני מבין שעדיף להמר על יחסים של 3 ומעלה ואז להביא מכה אחת ולצאת לפנסיה בגיל 25 לא?

5. MOTTY22 Member

עזבו אותכם זה הימורים לפעמיים בא לך כסף קטן אז שולחים על משחקים קטנים ולפעמיים בא לך שיהיה כתוב בטופס 5000 שקל אז אתה קצת שם דברים קשים הכל טוב הכל מתקבל כלום אבל כלום לא בטוח

6. כחול לנצח! Member

לא יחס 3, אבל 1.8,2. בטח שלא 1.05 נו באמת

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא שם מתחת ל 1.60 וגם זה נדיר, אני מהמר מעט יחסית אבל כשאני עושה זאת זה בעיקר בשביל הכיף, בשביל לתפוס משחק שהמועצה\חברת הימורים פיספסו ביחסים לדעתי, הכסף זה אקסטרא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx בגלל זה היום הלכתי נגד ארחנטינוס ואתמול על אתלטיקו מדריד (2.8 ו- 5 בהתאמה).

מהכרות עם מהמרים יותר כבדים, בסופו של דבר אלו שהולכים על היחסים הגדולים יותר ואלו שהולכים על הבטוחים יותר מופסדים אותו דבר. השקולים שהולכים על משחקים באזור ה-2 (ה 1.8 שאסף דיבר עליו) במצטבר מפסידים פחות

אבל לא עשיתי מחקר, זו סתם התרשמות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

אסף, לקחתי את ההמלצה שלך אבל בגלל שלא הייתי שלם, עם להמר על כדורסל הכוונה, הוספתי X בטנריפה מאיורקה ושמתי בשיטה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/10
  8. כחול לנצח! Member

למה איקס אבל אמרתי ללכת נגד מאיורקה. גם בני יהודה היה מתנה. מכבי נראה לא משהו במחצית, אבל מאמין שבמחצית השניה הם יפרקו את אמא שלהם

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התכוונתי שלקחתי את ההמלצה על הכדורסל, על טנריפה לא ממש המלצת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

בני יהודה בהחלט היה מתנה, אבל כמו שזה נראה עכשיו שאני אגיע לליגה הארגנטינאית הטופס כבר לא יהיה רלבנטי

10. כחול לנצח! Member

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שהייתי בתחנה זכרתי שאמרת שלדעתך הם ינצחו אבל לא להמר על המשחק הזה... יהיה בסדר אני מאמין בצ'ורי קאסטרו

12. כחול לנצח! Member

ואני מאמין במכבי. קדימה פניני אני צריך 20 הפרש

13. דימה Member

אני יכול להעיד על עצמי בעניין היחסים, וכן 1.05 זה באמת מוגזם אבל הבנת את הכוונה.
    למה לא לשים 300 שקל על טופס שמכיל ביירן מינכן, אינטר, מנצ'סטר, ריאל (בבית מול אספניול למשל)?
    4 משחקים שהיחס הגבוה בטופס יהיה אולי 1.3 וגם זה אולי, אבל עדיין אתה עושה 60 אחוז רווח על ההשקעה, שלצורך העניין אמרנו 300 שקל = 180 שקל רווח.
    ואללה זה כמעט יומית, מה רע?
    אז האגו שלך לא מאפשר לך ללכת על בטוח...?

אז הנה למשל קח את הדוגמא הזאת שבאמת ששלפתי לך אותה מאלוהים יודע איפה, קח 180 שקל מתנה ותתחיל להשתולל איתם אם בא לך.
    שים 18 טפסים של 10 שקל כל אחד על יחסים מטורפים ותקווה לטוב, זה בסדר גמור.
    אבל בשביל להתחיל עם משהו צריך לשים באנקרים קצת כדי שיהיה כסף לבזבוזים.

ארגנטינה אחינו אני שמח קודם כל שנכנסת לעניינים פה בפורום של ההימורים, לא ראיתי יותר מדי הודעות שלך פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    דבר שני ספציפית אתלטיקו לא היה הימור גרוע כל כך (ולא רק בדיעבד, אני הייתי בכיף שם שאתלטיקו לא תפסיד אם הייתי מהמר על המשחק).

אמנם הווינר זה תחביב שלי זה אין ספק, אבל מן הסתם שאני מעדיף שלא לחלק כסף חינם למועצה. אחרת הייתי עובר פה ליד התחנה של אפי וזורק לו עשיריות כל פעם.

14. MOTTY22 Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    אסף ראית את לימונד???יוווו שראיתי אותו מעביר 24 שניות שלמות ישר חשבתי על הווינר שלך וואי זה יותר גרוע מגול דקה 90

15. כחול לנצח! Member

טוב אז ככה שאלוהים ייקח את לימונד, שמתי 50 סינגל על מכבי. אבל.. שמתי עוד 10 שקל על טופס נחמד.. כנס לאשכול זכיות