יום רביעי: שוויץ מדהימים את ספרד

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏16/6/10.

1. Lazarobbie Member

משחק מאכזב מאוד, כמו שמישהו אמר כאן- הוא מכשיר את ההתבנקרות וההצתופפות ומוכיח שהן עובדות. אני לא ממש מעריך את השיווצרים על המשחק הזה, אני לא יכול להעריך נבחרת שבקושי יוזמת, שמסתגרת ורק הודפת התקפות. אני לא ממש מבין איך היצפלד יצא גאון כאן, בחיי שלא.

2. THE STRETFORD END Member

סוף סוף משחק שנהנתי ממנו,קצב טוב,הרבה מצבים,מבצעים אישיים,דרמה,הפתעה,כדורגל,
    איזה הבדל בין לזה לבין כדור השעמום שקיבלנו עד כה,
    שימשיך ככה.

3. דנידין Member

באמת אחד ההכנות הטקטיות היותר מרשימות שראיתי מזה שנים. לא דומה בכלום לבונקר של מוריניו ששחקנים לא עוברים את החצי, שוויץ ידעו מתי לצאת לתקוף ואיך לסגור מספיק חזק כדי לא לקבל בין הרגליים.

ככה עושים את זה נכון ובטעם טוב.

4. רמי Member

לא מבין על איזה שעמום אתה מדבר. מבחינתי זה היה המשחק הכי טוב בטורניר עד עכשיו.

זו לא אשמתו של אף אחד ששספרד שחקה משחק טיפש. שוויץ באה כאנדרדוג לעשות את העבודה שלה והצליחה. מצטער, בשפה שלי זה לא בונקר.
    מה רע לשוויץ לראות את הספרדים מתמסרים בניהם מאתיים פעם בלי תכלית?

מעבר לזה, איזה אסון? מה אסון? (אולי פיפא חושבים כמוך, כי אני לא יודע מאיפה השופט שלף את ה5 דק' תוספת..)

ספרד אטרקטיבית? שתוכיח את זה. זו חוכמה קטנה מאוד להרעיף שבחים עליה ולהתלונן על משחק סגור של היריבה.

הלוואי ויהיו עוד משחקים כאלה. בדיוק שם נמדדות נבחרות איכותיות וגדולות. אלה המשחקים שיבדילו בין ה"אטרקטיביות" שלא יגיעו לשום מקום, לבין הנבחרות שיזכו לבסוף בתואר!

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות, אך השאלה היא האם השופט פירש את היציאה של קסיאס כפנדל. אני לא בקיא בחוקים, אבל השכל הישר אומר שהיה צריך להישרק פנדל ברגע הפציעה של פיקה, כי אז היתרון (שוב, אם השופט פירש זאת כעבירה) יוצר מצב לא הוגן.

6. alexshw Member

רמי, ספרד משחקת בצורה חסרת תכלית, אז מה בדיוק מעניין כאן?
    אני צופה במונדיאל בגלל נבחרות כמו ספרד ולא בגלל נבחרות כמו שוויץ.
    ואני מדגיש שוב, לשוייץ מגיעות רק מחמאות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/10
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיקה גם נגע ביד עם הכדור ואם גלסון לא מבקיע אז צריך להישרק פנדל ואדום לפיקה.
    שורה תחתונה השער חוקי.

8. דנידין Member

השחקן השווצרי היה באוויר ולא בשליטה בגלל אותה עבירה, ולכן פיקה ספג מכה. בכל מקרה אין סיבה לשרוק, לכן יש חוק יתרון. מבחינת השווצרים, הם עשו הכל נקי.

9. GiladG2 Member

ספרד - 0
    שוויץ - 1

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/10
  10. riquelme1 Member

מגיע להיצפלד מחמאות, הוא שועל ותיק וכבר אמרתי את זה לפני המשחק, אבל זה הרבה יותר ספרד מאשר שוויץ, משחק איום ונורא של ספרד שפשוט שיחקה לידיים של ספרד, ככה לא משחקים נגד בונקר, וזה לא בונקר של אינטר כמו שאמרו פה עם שחקנים כמו לוסיו ומאייקון, אלה שחקנים ליגה בינוניים ביותר שספרד הייתה חייבת להבקיע.

דל-בוסקה חייב להחזיר את טורס להרכב במשחק הבא, ועם לא אז ססק פברגאס שאני לא מבין איך שחקן כזה יושב בספסל.

איזה לוזרים, בחיי עם ספרד לא עולה זה יהיה אחד הדברים הכי מביכיים שאני זוכר, וזה יכול לקראות. את המשחק הראשון פשוט חייב לנצח, וספרד לא נראת היום כמוק בוצה שרוצה לנצח.

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מרתק ומעניין...חבל שהתוצאה היא לא מה שרציתי..

אם יש נבחרת שיצאה מאוכזבת מהיום הזה חוץ מספרד היא ברזיל,נראה לי שהם מעדיפים לוותר על להיפגש עם ספרד כבר בשמינית

12. Rudess Member

הווארד ווב הוסיף 5 דקות כי הוא כנראה חשב שהוא באולד טראפורד.

13. Telkiyski Member

בהנחה שברזיל מסיימת ראשונה וספרד רוצה להתחמק ממפגש מולה היא חייבת לסיים ראשונה

לתסריט כזה קיימות 2 אפרויות אם אינני טועה:

1. כמו שכבר כתבתי, הונדורס מפסידה את כל משחיה, צ'ילה מנצחת את שוויץ ומפסידה לספרד ונוצר מצב של 3 נבחרות עם 6 נקודות, ואז מה שקובע יהיה הפרש השערים. במצב כזה ספרד יכולה לסיים ראשונה, שניה ושלישית.
    במצב של תיקו בין צ'ילה לשוויץ ביום שני, שוויץ מעשית מבטיחה את המקום הראשון משום שכל מה שתצטרך לעשות עבורו משם זה לנצח את הונדורס.
    במצב כזה אגב, וזה הכי חשוב
    יווצר מצב אחרי 2 מחזורים בבית של:
    שוויץ 4
    צ'ילה 4
    ספרד 3
    הונדורס 0

ואז במחזור האחרון לצ'ילה יספיק תיקו (!!) כדי לזרוק את ספרד הביתה וזה יכול להגמר רע מאוד מבחינת הספרדים והמונדיאל.

2. שוויץ מאבדת נקודות מול הונדורס.
    המשחק הזה מתקיים במחזור האחרון בזמן שספרד תשחק מול צ'ילה

יש לי תחושה ששוויץ וצ'ילה מסיימות בתיקו, ספרד תפרק את הונדורס בשביל הפרש השערים, אבל תסיים שניה כי שוויץ תנצח במחזור האחרון את הונדורס והיא תתקשה אבל תנצח את צ'ילה.
    צ'ילה תשאר בחוץ

14. דנידין Member

שום דבר לא מבטיח ששוויץ יקחו את כל הנקודות בשאר המשחקים,

15. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    לא שכ"כ אכפת לי, העיקר שיחזור בריא, אבל פשוט ביזיון!