יום ראשון: הסמבה הצהובה חוזרת?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏20/6/10.

1. Christian Vieri_32 Member

למה רונאלדיניו לא זומן וקאקא כן? מי נתן עונה טובה יותר, ומי בכושר טוב יותר היום?

2. דנידין Member

איזה בישול של קאקא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

3. riquelme1 Member

ואיזה סיומת של לוייאש, לוייאש פביאנו!

שיקפיץ את המחיר שלו, סביליה דורשת עליו 25 מיליון לפחות.

אבל האכבזה שלי מחוף השנהב עצומה, לא שציפתי יותר מדי, אבל יש לה סגל נפלא, ואני זוכר אותה מהמונדיאל הקודם ואליפות אפריקה 2007, היא ממשיכה בדיוק את היכולת מ2009.

דרוגה לא הגיע למצב, כי ההתקפות של חוף השנהב פתטיות לחלוטין, גם ההגנה לא משהו בכלל.

האפריקאיות פשוט נפילה.

4. דנידין Member

חוף השנהב לא פיתחו התקפות כי הם עלו לשחק הגנה בעיקר. אולי הם נתנו לברזיל יותר מידי כבוד ואולי הם עשו נכון שלא פתחו להם רגליים. בכל מקרה עכשיו הם חייבים לתקוף.

5. riquelme1 Member

הם גם לא תקפו נגד פורטגל. אני מאוהד מכבד את הנבחרת הזאת, וקשה לראות אותה ככה, בינתיים במשחק וחצי הם לא כבשו שער.

6. דנידין Member

אחרי השער, לקראת סיום המחצית הם התחילו לצאת קדימה ונראו לא רע. אולי זה עוד יגיע.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוף השנהב נבחרת 'מרשימה' כי יש לה שחקנים שפיזיים בצורה בלתי רגילה. העניין הוא שכמו נגד פורטוגל ה'פילים' בכלל לא מייצרים הזדמנויות. כמו שציפיתי ברזיל מנצלת את ההזדמנות היחידה שלה במשחק וכך אנחנו במשך 45 דקות משחק בלי לראות הרבה כדורגל. בסה"כ ציפיתי לכזה סוג של משחק ולא מן הנמנע ששום דבר ישתנה במחצית השנייה.

חוף השנהב נבחרת נחמדה, אבל יש לה עדיין מספר שחקנים שפשוט לא מספיקים בשביל השלבים הבאמת אחרונים. השוער, המגינים ושחקן כמו שייק טיוטה שנכנס כל השנה כמחליף באלופת הולנד, טוונטה, פשוט לא טובים מספיק. אגב לדעתי הנבחרת למעשה משחקת ללא סלומון קאלו שפשוט לא נראה במגרש. דווקא ממנו אני מצפה להרבה יותר, אבל הוא לא עושה את ההבדל.

8. riquelme1 Member

לעולם לא תפסתי מקאלו, שחקן יותר מדי מרשים מבחינת פיזית, אבל כל כך לא מרשים מבחינת יעילות וטכניות. איך שחקן נפלא כמו ג'רביניו נמצא בספסל?

9. wings Member

איזה הבדל בברזיל בין הגנה להתקפה. הקישור ההתקפי של ברזיל מביש. 

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דרוגבה מסכן, זה נראה שאריקסון לא עבד מספיק טוב על איך ההתקפה של חוף השנהב אמורה לעבוד, אין שום תבניתיות בהתקפות שלהם, אי אפשר להבין מה הם מנסים לעשות. דרוגבה הוא שחקן שפשוט צריך שהכדור יגיע אליו באיזור הרחבה, הוא כבר ייצר לעצמו את המצב מכלום, הבעיה שחוף השנהב לא מגיעים לשם או למצב שהם מביאים לו כדורים לאיזור המסוכן. חוף השנהב לא קיימת התקפית, גם ברזיל ממש לא מאיימת, אבל הברקה אחת מספיקה לשער.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קישור התקפי? ברזיל משחקת למעשה רק עם 3 שחקנים התקפיים! לואיס פאביאנו, רוביניו וקאקא. בקישור רואים בעיקר את פליפה מלו, אלאנו, וג'לברטו סילבה.

12. guyholl Member

איך השופט/קוון לא ראו את היד הברורה הזאת? אני ראיתי את זה בלי הילוכים חוזרים ואני בטוח שגם חצי מהצופים שרואים את המשחק ראו את זה. מחדל אדיר של צוות השיפוט.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כרגיל השופטים הורסים עוד משחק... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

ואני עדיין מתעצבן שהשופט הספרדי היה החמור היחידי שבכל נגיעה קלה הוציא צהוב. היום ספרתי לפחות שלוש מקרים בהם הספרדי היה מוציא צהוב ואילו פה ...גורנישט
    מעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוף השנהב כמו יתר הנבחרות האפריקאיות לא מהווה פאקטור ולא תהווה פאקטור בטורניר, ואותי זה לא מפתיע. אני רק חושש שברזיל תברח לאיטליה ותגדיל את פער הזכיות ל-2. אבל נו, זה רק המחזור השני בשלב הבתים. אני צריך להירגע. זה התסכול והאלכוהול מדברים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  15. wings Member

בשידור שאני צופה בו דיברו רק על היד בהשתלטות על הכדור לפני הבעיטה. אבל גם רואים
    בבירור שממש בתחילת המהלך הוא מוריד את הכדור ביד. פעמיים כי טוב.