יום חמישי: צרפת עם רגל וחצי בחוץ!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏17/6/10.

1. Humberto Suazo Member

יוון פשוט משחק יפה, לא מזכירה ולו במעט את יוון ששיחקה מול דרום קוריאה. עוד שער נכבש היום בגלל טעות של שוער, היו לנו כבר כמה כאלה היום... אבל אני לא חושב שהטעות הזאת מורידה מאיניימה, ההצלות מול ארגנטינה... ההצלות היום והיו לו לפחות 2 הצלות של שער בטוח. אם יש סיבה שאני רוצה שניגריה תמשיך, זה כדי להמשיך ולראות את אניימה נגד עוד נבחרות ולראות איזה עוד שחקנים הוא מסוגל לעצור, הרי על מסי הוא עשה כבר V.

אגב, אף פעם לא הבנתי למה ניניס קיבל את הכינוי "מסי היווני"... בנתיים אני לא רואה הברקות של הילד בן ה20.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/10
  2. xArtur Member

איזה שיפור של הסיבוב השני מהסיבוב הראשון.
    עד כה נכבש כל משחק לפחות 3שערים,נקווה שזה ימשיך ככה ורמת הכדורגל לא תרד.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Igi Member

קצת קשה לי להחמיא להם בדרך כלל, אבל שאפו ענק ליוון. שיחקו ממש יפה והשיגו בצדק ניצחון ראשון במונדיאלים.

4. SeRgInHo Member

טוב אז אם יוון לא מכינה לנו סנסציה עולמית והולכת לנצח את ארגנטינה, הבית הזה סגור.
    דרום קוריאה יאכלו את הניגרים בלי מלח.
    הנבחרות האפריקאיות כל כך פרווה שזה נראה מגוחך.
    כמה חבל שמצרים לא עלתה.

5. Raulito Madridista

פרט לסוכן הבינוני שיש לו, חוסר המזל של אניימה גרם לכך שעד היום הוא תקוע בליגת העל על-אף הצגות גדולות שלו הן בזירה המקומית והן באירופה(לפחות הוא תקוע בקבוצת צמרת כמו הפועל ת"א), וגם היום אניימה סבל מביש מזל. משחק פנטסטי נוסף שלו ובכל-זאת שער אחד שלא היה יכול למנוע כי הכדור שינה כיוון, והשער השני האומלל אותו היה חייב לקחת. אני מצר על העובדה שכנראה זה מה שיזכרו מאניימה(כאב לראות אותו תופס את הראש במבט אומלל כזה אחרי השער השני) מהטורניר הזה בינתיים. ובכל-זאת, עם הטעות או בלי הטעות, כל קבוצה בינונית באירופה שתהמר עליו תשיג שוער גדול ובמחיר מוזל. אם הסקאוטים ישבו שוב לראות את הקלטת של שני המשחקים ויבחינו בעשר פעולות מבריקות מאוד של אניימה לעומת טעות אחת מאכזבת - אולי בכל-זאת הוא יהיה לו קצת מזל.

אניימה 1.80 וקסיאס, השוער הטוב בעולם אולי, גבוה ממנו אולי בשני סנטימטר. גובה זה לא הכל בכדורגל, גם לא עבור שוער. אניימה מפצה על החיסרון של הגובה באתלטיות מרשימה, הוא קופץ נורא גבוה. לאניימה יש גם אספקטים שאין להרבה שוערים כמו משחק הרגל שלו - הוא שולט בכדור כמו שחקן קישור. מה רע בקבוצת תחתית בספרד? משם יהיה אפשר להתקדם יותר בקלות. אני מאחל לו שיגיע לאספניול במקומו של קאמני. אגב, הם נורא דומים.

בקשר למשחק היום: סוף-סוף ראינו במונדיאל הזה מהפך של נבחרת מסוימת, אם כי כמה חבל שדווקא היוונים שהיום אומנם שיחקו כדורגל יפה יותר, אך אין לדעת מה הם היו מסוגלים לעשות ללא ההרחקה הטיפשית בשורות ניגריה. מה שכן, ציפיתי מהנבחרת הניגרית לקצת יותר. יעקובו היה בודד בהתקפה. כל הגולים במשחק הזה היו לא מרשימים - גם הגול של אוצ'ה נבע מטעות קשה של שוער.

6. Telkiyski Member

בהנחה שניגריה תנצח את דרום קוריאה
    וארגנטינה תנצח את יוון

יהיו לשלוש נבחרות 3 נקודות

השאלה היא האם מה שקובע יהיה יחס השערים הפנימי בין הלוש (בו כרגע ליוון הפרש -1, לניגריה הפרש -1 ולקוריאה 2-0)

או שזה גם כולל את משחקי השלוש מול ארגנטינה?

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה של משחק בין ניגריה ליוון. ניגריה הייתה טובה יותר בהתחלה והבקיעה בצדק עם כדור חופשי מצוין. זה היתרון כשבועטים כדור שקופץ לשוער באיזור תיבת החמש ומגיעים שחקנים שמאיימים להסיט את הכדור.
    המשחק היה נראה בידיים של ניגריה, כשיוון בכלל לא נראית כמו נבחרת, אבל אז הגיעה הבעיטה הלא חכמה של קייטה, שהשאירה את הירוקים ב-10 שחקנים ואז יוון, אחת הנבחרות האפורות עד כה, השתלטה לגמרי על המשחק ואפילו הצליחה להראות טוב. וינסנט אניימה עם משחק טוב רק דחה את הקץ.

הבית, לטעמי, פתוח. למרות הנצחון היום, קשה לי להאמין שיוון לא תפסיד לארגנטינה, שגם עם המחליפים תעלה כנראה נחושה כדי לנצח. אחרי הכל, דייגו מיליטו וקון אגוארו ירצו להוכיח המון במידה ויקבלו הזדמנות בהרכב - מה שבעצם אומר שהמשחק בין ניגריה לדרום קוריאה הוא זה שיכריע.

8. shlomydavid מנהלים

For the World Cup tournament, FIFA uses the following criteria to rank teams in the Group Stage

1. greatest number of points in all group matches;
    2. goal difference in all group matches;
    3. greatest number of goals scored in all group matches;
    4. greatest number of points in matches between tied teams;
    5. goal difference in matches between tied teams;
    6. greatest number of goals scored in matches between tied teams;
    7. drawing of lots by the FIFA Organising Committee.

9. SeRgInHo Member

תגיד ראוליטו, אתה לא רואה שכל כדור גובה לרחבה של אניימה זה חצי גול? ארגנטינה שיחקה רק על הקרקע אבל ברגע שהיא הכניסה שניים-שלושה כדורים לרחבה כל כדור שם גרם לפניקה. את המשחק היום לא ראיתי, אבל כולנו מכירים את אניימה לא מהיום ולא משלשום.
    לא טוען שהוא לא יכול לשחק באירופה, הוא כן, אבל רק בליגות מסוימות ובקבוצות מסוימות.
    אחד הטובים בעולם? פחח פחח פחח.

10. Telkiyski Member

אז אם אני מבין נכון
    מצבה של קוריאה במצב של הפסד לניגריה הוא רע מאוד כי הפרש השערים הכללי שלה הוא -1
    של יוון -1 ושל ניגריה -2

בהנחה שניגריה מנצחת 1-0 הפרש השערים שלה הופך ל -1
    של קוריאה -2
    ואם יוון תפסיד הפרש השערים שלה גם יהיה גרוע יותר משל ניגריה

בקיצור אם הבנתי נכון, ניגריה יודעת שכל נצחון על קוריאה, בתוספת לנצחון שלישי של מראדונה והיא בשלב הבא.

העניין הוא שהאמת אני לא כזה בטוח שיוון תפסיד, ארגנטינה תסתפק בתיקו והיוונים יידעו שיש מצב שגם להם תיקו יספיק.

11. Igi Member

עם איך שהיוונים חזרו לעצמם היום, אם זה בגלל שהם פגשו נבחרת אפריקאית או לא, אני מאמין שהם יוציאו תיקו ויהיו אלה שיעפילו לשלב הבא בסופו של דבר.

12. Telkiyski Member

לא כ"כ בטוח
    במצב שיוון מוציאה תיקו וקוריאה מנצחת קוריאה עולה

במצב שיוון מוציאה תיקו וקוריאה גם מסיימת בתיקו לשתיהן 4 נק'
    לשתיהן יהיה הפרש -1 אבל נכון לכרגע קוריאה כבשה יותר ככה ש0-0 יווני למשל לא יספיק לה כנראה

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, משחק גובה נמדד לא רק ב... גובה. יש שוערים בעלי גובה ממוצע שיודעים לקחת/לאגרף הרמות משום שהם יודעים לקרוא מצויין את תנועת הכדור והביטחון שלהם במהלך טוטאלי. לאניימה אין את זה ממה שראיתי ממנו במדי הנבחרת.

בכל מקרה יוון תצטרך להפתיע. גם אם מראדונה יעלה שחקנים משניים יותר למשחק האחרון, ההרכב השני של ארגנטינה עדין איכותי יותר בכמעט כל עמדה מאשר זה היווני ולכן הניצחון/תיקו יצטרך להיות טקטי של רהאגל. אני לא רואה את זה מגיע מכיוון אחר.

14. Alan Smith Member

התוצאה של יוון היא תוצאה נוראית עבור ארגנטינה. ארגנטינה הייתה מעדיפה ניצחון ניגרי או תיקו כדי שהיא תוכל להעלות סגל שני ולתת מנוחה להרבה שחקנים נגד יוון.
    ארגנטינה עדין לא רק שלא הבטיח עליה ממקום ראשון, תסריט דמיוני יכול לגרום לכך שתסיים במקום השלישי אפילו.
    עם כל זאת ארגנטינה עדין תוכל להרשות לעצמה לתת למסי מנוהה נגד יוון ולהושיב אותו על ספסל כי גם בלי מסי ארגנטינה כנראה תצליח להוציא לפחות נקודה נגדם. יוון סה"כ ניצחה נבחרת ירודה ברמה של ניגריה שלניגריה היו גם רק 10 שחקנים.
    סה"כ לפי מה שזה נראה כרגע עם כל הפדיחות שדרום קוריאה עשתה נגד ארגנטינה היום והכיסוי העלוב שלה, הקושי שלה לשבש את המשחק ההתקפי של נבחרת ארגנטינה. עדין מול נבחרת לא מאורגנת חלשה ומפורקת בדמות ניגריה היא לא תתקשה יותר מדי. תנצח אותם בהפרש מהותי של יותר משער ותעפיל ממקום שני.

עוד נבחרת חלשה מאוד היא נבחרת מקסיקו שמשחקת היום נגד נבחרת צרפת. צרפת לא תתקשה למצוא את הרשת ותפתיע עם ניצחון דורסני 3-0. כמו שהיה נראה מהתחלה אורוגוואי וצרפת יסיימו במקומות 1-2.

15. Number 8 Member

אני עצוב עבור דרום קוריאה...
    במחצית הראשונה ארגנטינה שלטה במשחק, גם בהחזקת הכדור והגיעה להזדמנויות בעוד שרום קוריאה לא עשתה כלום אבל אז הגיעה הטעות של דמיקלס(שגם נגד ניגריה הוא היה חלש מאוד) והמשחק נפתח. הגול הזה עורר את דרום קוריאה והשחקנים עלו שונים לחלוטין, הם רצו להבקיע ואם רק היו מבקיעים במצב של האחד על אחד(עד עכשיו אני לא מאמין שהחמיצו...), הכל היה אחרת. דרום קוריאה ניסתה וניסתה אבל אז הגיע הצמד של היגוואין כמעט משום מקום והרג אותה.

אני מקווה שדרום קוריאה תעלה יחד עם ארגנטינה כי בהחלט מגיע לה.