יום המשחקים השני: ד.קוריאה וארגנטינה מנצחות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/6/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

משחק מעולה של הקוריאנים. המאבק על המקום השני יהיה ביניהם לניגריה, יוון פשוט בזיונית.

ההצגה האמיתית מתחילה בעוד חצי שעה !!

2. c_web Member

מאוד התרשמתי מהמגן הימני של דרום קוריאה (הקירח כל הזמן השם שלו בורח לי), הוא ממש מהיר ועשה עבודה נהדרת. היציאה שלו להתקפות פשוט קטלנית (והוא בן 30!).
    חוץ ממנו דרא''ק נתנה משחק נכון, הייתה עדיפה וניצחה בצדק. הקרב שלה יהיה עם ניגריה לדעתי על הכרטיס לשמינית ויש להם סיכוי טוב מאוד לעשות את זה.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חבל שלאגרבק לא פתח עם אוצ'ה, אך מצד שני הוא יכול להיות תוספת כוח משמעותית מהספסל יחד עם אובאפמי מרטינס. אף על פי ולמרות זאת, אני לא רואה את ניגריה מצליחה לעצור את השחקנים המהירים של ארגנטינה, ליובו וטאייוו צפויה עבודה קשה מאוד.

4. מראדונה Member

לדעתי 4-3-1-2.

חונאס כמגן,די מאריה בקישור ומסי 10.
    כמובן ה11 שעולים יוצרים הרבה אופציות ושינוי עמדות בזמן המשחק.
    אחח מה שמאמן איטלקי עושה עם החומר הזה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק חצי שעה מהמשחק של הדרום קוריאנים, אבל כרגע אני מרגיש שהמשחק של אתמול בערב כבר נשכח...

הדבר הכי חשוב עכשיו זה שארגנטינה וניגריה צריכים לנצח את יוון. דרום קוריאה לדעתי בסופו של דבר לא עולה לשלב הבא, אבל לעולם אין לדעת איך המשחק הזה נגמר. שתי הנבחרות שהולכות לשחק עכשיו לא הוכיחו בשנים האחרונות יותר מדי ולא מן הנמנע שהלוחמים הקטנים גדולים של דרום קוריאה עוד יפתיעו עם עלייה לשלב הבא. אם זה לא יקרה אז שום דבר סנסציוני קרה, אבל לדעתי ארגנטינה וניגריה כבר מוזהרות.

6. RealStretford Member

GOD BLESS NIGERIA

:aaa12: :aaa12: :aaa12:

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם מתעקשים לחפש צורה להגדיר את המערך אפשר להגיד 4-3-3, אפשר 3-4-3, אפשר גם 4-3-1-2, אפשר גם...

בקיצור זו ההשערה שלי ושכל אחד יגדיר את זה איך שהוא רוצה:

רומרו בשער, מיצ'ו וסמואל בלמים, היינסה שמאל, גוטיארס ימין יותר התקפי, מסצ'ראנו באמצע, ורון טיפה לפניו וימינה, די מריה בשמאל, מסי חופשי, טבס חופשי אבל קצת יותר קדימה ופיפיטה בחוד.

יאללה שכונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. f-side Member

אחלה ניצחון של קוראנים!!! יוון קיבלה את מה שמגיע לה!

ואכשיו קדימה ניגריה!!!!

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהנתי מאוד מהמשחק היום של ד. קוריאה שבהחלט נראית כמו מישהי שמסוגלת להיות המרעננת הרשמית של הטורניר ומסוגלת להגיע עד לרבע הגמר(נראית טוב יותר מכל שאר הנבחרות בבית א') וכל זאת ללא עזרת השופטים הפעם. כדורגל שוטף, מהנה מהרגע הראשון של המשחק ועד לשריקת הסיום. המון התלהבות, מעבר מהיר ומדויק מהגנה להתקפה ועושה באופן כללי רושם של נבחרת מאוד מאוזנת ומלוכדת שלטעמי זה מפתח חשוב מאוד להצלחה בטורנירים מהסוג הזה. כמובן שבראש הנבחרת עומד הקפטן פארק שכמו שאמר היום שלמה שרף "היה יוצא מהכלל טוב". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    יוון של רהאגל נראתה חלשה, עייפה, אנמית. כל מה שתגידו לא ישנה ולא יתאר את איך שהנבחרת הזו נראתה היום. אין כל חוש יצירתי בחוד. כל הזמן הרמות סתמיות לכיוון מרכז ההגנה הקוריאני ללא כל מענה. גם במעט ההזדמנויות שעוד ניתנו לה היא נראתה חסרת חשק ומתוסבכת. חריסטארס בהופעה רעה בלשון המעטה מסמל בעצם את כל האימפוטנציה ההתקפית של נבחרת הבוזוקי. גם ההגנה היוונית, שפעם היוותה מקור לחיקוי לאלפי בונקריסטים ברחבי תבל נראתה מאוד שברירית אל מול המתפרצות הקטלניות של הח'ברה מדרום קוריאה.
    בכל הנוגע לנבחרת היוונית, הקרחות ביציעים הצדיקו את עצמם. בכל הנוגע לנבחרת הקוראינית, אני משוכנע שלא נראה עוד קרחות במשחקים שלה.
    בכל הנוגע לשלמה שרף, ישראל לא עלתה למונדיאל, שום לא יאמן את יוון נגד ישראל. ובכל זאת שרף מועמד רציני לפרשן הגרוע ביותר ששלחה ערוץ 1 למשחקים. למרות שהתחרות עם בן שמעון ודני נוימן מאוד מותחת.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/10
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה הורג אותי כל פעם מחדש :aaarofl:

11. guyholl Member

מישהו מוכן להסביר לי למה מילטו לא בהרכב?

12. המבין Member

דרום קוריאה קנו אותי היום. נראה לי שהולכים להיות היום עוד שני משחקים גדולים מבחינת האיכות ואני מקווה (כמו כולם) שיהיו הרבה גולים בהמשך היום.

13. שגיא Guest

כי יש מקום רק ל11 ומתוכם רק שלושה חלוצים?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עקרונית אני גם חושב שמגיע לו המקום בהרכב. מראדונה חושב אחרת. נראה אם זה יעבוד.

14. Robin_Van_Persi Member

מכל ההתקפה של ניגריה,אובסי השחקן הכי מסוכן שמה,טכני עם דריבל ומהירות,אחד שיכול לעשות צרות להגנת ארגנטינה(החלשה).

15. המבין Member

ארגנטינה נראת עד הגול ממש טוב, ועכשיו פתאום ניגריה מתעוררת אבל אני לא מבין איך מסי כל כך חופשי כל הזמן. זה פשוט לא נורמלי.