יום המשחקים השני: ד.קוריאה וארגנטינה מנצחות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/6/10.

1. מראדונה Member

ד.קוריאה בדיוק ההפך מיוון.
    נבחרת די טכנית,אבל מעל הכל הטירוף והתשוקה למשחק...
    כיף לראות אותם.

ואי אפשר שלא לתהות איך יוון הצליחה לעלות למונדיאל מאירופה.
    אה כן,הם נפלו עם ישראל.

2. A. Arshavin Member

יופי של מחצית, דרום קוריאה נראית נהדר. מהירות, משמעת טקטית, פשוט כיף לראות אותם היום. קצת יותר ריכוז והם היו שמים את השני.
    היוונים פשוט לא עלו לשחק. חצי מצב בהתחלה וחוץ מזה שום דבר.
    רק שימשיך ככה.

3. מראדונה Member

יאללה,המכה נגמרה,יוון הביתה.
    יוון לא תחזור לטורנירים הגדולים האלה בקרוב,מילה שליhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

ז'י סונג-פארק :aaa8:
    המנהיג של הקוריאנים.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שבוע וחצי קיבלת בראש מול אורוגוואי, שאתמול נראתה כמו כלום ושום דבר מול צרפת, מעבר למשחק ההגנה. אם ישראל היתה במונדיאל, היא בקלות היתה יכולה להיראות רע יותר מהיוונים, עם כל הכבוד לעילויים שאתה בונה עליהם כמו בן סהר (שחקן של 5 דקות באספניול) ואסולין (לא כדאי שיעשה קודם משהו ברמות הקבוצות הבוגרות לפני שמפילים עליו נבחרת?). יוון נבחרת מוגבלת, והיא משחקת מול נבחרת שיודעת היטב לשחק על המגבלות האלה.

5. Charlton Member

מבחינתי המונדיאל התחיל היום
    דרום קוריאה פשוט משחקת נהדר, כיף לראות אותם
    איפה אנחנו ואיפה הם. תענוג

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אוי כמה שהמקום הרביעי בבית הזה מובטח ליוון, פשוט נבחרת אפורה ואת זה ידענו עוד מהמוקדמות כששיחקה מול ישראל.
    לצערי אני לא רואה איך ניגריה מצליחה לעצור את ארגנטינה, שפשוט יתפוצצו על כר הדשא, מקווה שזה לא יגמר בתבוסה לחובתם של הנשרים.

7. oFiRzZz Member

משחק מעולה של הדרום קוריאנים שהפתיעו אותי לטובה , משחק יפה לעין , המונדיאל נפתח רשמית .
    יוון נבחרת חלשה , אנמית , משעממת , אפורה ..

8. Lazarobbie Member

אני חושב שבחרתי נכון לעכשיו את חביבת המונדיאל שלי. מהדקות שראיתי [הצטרפתי רק באמצע המחצית השנייה] דרום קוריאה נראית טוב- נבחרת חכמה וטכנית עם המון כישרון ברגליים.

9. שגיא Guest

אני לא יכול להסתיר את שמחתי לאידה של נבחרת יוון. אולי הנבחרת שאני הכי מקווה לכשלונה. נבחרת כלכך מוגבלת, כלכך מיושנת וכלכך מיותרת בטורניר המונדיאל.

המשחק הזה פוצץ את הבלון הזה שנקרא נבחרת יוון ואוטו רהאגל. אין לי ספק שתקופתו תיגמר והייתה צריכה להיגמר עוד הרבה לפני זה. כשיש לך ילד כשרוני כמו ניניס ואתה עדיין סומך על אותם הותיקים שהיום הראו שהם לא שייכים לרמות האלה.

מצד שני, דרום קוריאה ניצחה ובצדק ואף הייתה ראויה לניצחון גדול יותר. משחק שוטף, הרבה נחישות והניצחון הזה מגיע לזה בצדק.

10. Raulito Madridista

דקה 80 - סוף-סוף סיבה לקום מהכיסא בגלל מהלך כדורגל של נבחרת יוון. גקאס, פעם חלוץ טוב בבונדסליגה, הראה שבכל-זאת יש בנבחרת יוון שחקן שיודע לעשות משהו עם הכדור. סיבוב יפה שלו על הבלם הסתיים בבעיטה חזקה, אולם השוער הקוריאני היה מוכן. יוון שיחקה לא רע בכלל בדקות האחרונות אבל בכל-זאת קוריאה כמעט כבשה את השלישי. רהאגל היה שמרן מאוד בחילופים שלו(הייתי משאיר את סאמארס ומוציא שחקן קישור במקומו) ואני לא חושב שנבחרת יוון מסוגלת לסיים אפילו במקום השלישי שגם ככה לא שווה כלום.
    אבל באמת שצריך לדבר על קוריאה שראויה לכל המחמאות. כל-כך הרבה תשוקה, הקרבה, חיבור, קבוצתיות, אמונה. פארק סיים את העונה ביונייטד בכושר טוב והוא גם כבש היום וסחב את הנבחרת לניצחון, אבל באמת שהוא לא נחשב ככוכב גדול וזה מה שיפה בנבחרת הזאת - נבחרת עם שחקנים אלמוניים שמשחקת טוב. אם שחקן של יוון עשה צעד לעבר הכדורגל - השחקנים של קוריאה עשו שלושה. אם הם ימשיכו ככה, המקום השני שלהם במאה אחוז ואולי אפילו יש אפשרות שישחקו ברבע הגמר. אבל הטורניר רק התחיל אז אני אוותר על הסקת מסקנות פזיזה.

11. Ryan Giggs11 Member

אם יוון היו גונבים משהו מהמשחק הזה הייתי מקיא.
    היה צריך להסתיים 6-0 עם השופט היה עושה החלטות יותר נכונות ועם קצת יותר ריכוז מצד הקוריאנים.
    תענוג היה לראות אותם, המון תשוקה, מלחמה ורצון אבל לא רק, היה להם גם הרבה כדורגל עם מהלכים יפים ומתפרצות קטלניות.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חד וחלק. דרום קוריאה היו טובים יותר, ניצלו את החולשה של היוונים ויצאו עם ניצחון סופר מוצדק ומשכנע, למרות שהיו יכולים לכבוש יותר.
    כמו שרובנו ציפינו, יש לדרום קוריאה מה לתת בבית הזה, אני מניח שבניגריה די מאוכזבים מהתוצאה הזו, עוד יהיו משחקים מעניינים בבית הזה.

ההרכבים בארגנטינה- ניגריה:

22 Romero
    02 Demichelis
    06 Heinze
    13 Samuel
    07 Di Maria
    08 Veron
    14 Mascherano Captain
    17 Gutierrez
    09 Higuain
    10 Messi
    11 Tevez

01 Enyeama
    02 Yobo Captain
    03 Taiwo
    06 Shittu
    17 Odiah
    14 Kaita
    15 Haruna
    20 Etuhu
    08 Yakubu
    18 Obinna
    19 Obasi Ogbuke

13. Humberto Suazo Member

איפה אובופמי מרטינס?! וואו ארגנטינה הולכת למחוץ.

14. מראדונה Member

נורא מרגיזה אותי התחושה באוויר.
    כנראה שהחופש שהיה בין סיום המוקדמות לתחילתו של המונדיאל גורם לאנשים לחשוב שארגנטינה כל כך חזקה - ככל שרואים אותם פחות כך תופסים מהם יותר.

ארגנטינה לא נתנה לי שום סיבה לחשוב שהמשחק מול ניגריה הולך להיות חגיגת שערים או משהו בסגנון.מקסימום איזה ניצחון קטנטן וקשה.
    בדיוק כמו ב-2002.

אני אוהב את ההרכב של מראדונה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/10
  15. Lazarobbie Member

3-4-3 של ארגנטינה? או שמסי משחק מתחת לחלוצים?