יום המשחקים השני: ד.קוריאה וארגנטינה מנצחות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/6/10.

1. cazzo Il Capocuoco

תנמיכו ציפיות ואולי תצליחו להנות יותר. אותי גם מרגש כל האווירה, ההימנונים, האיצטדיונים המשופצים, התמונות והצילומים.

בכל אופן, רהאגל וקאפלו זה ממש לא יורגן קליסנמן את יואכים לאוו. רוב הנבחרות משחקת כדי לנצח או להשיג תוצאה, לא כדי לגרום הנאה. צריך לקחת את זה בחשבון.

2. gonzo18 Member

המשחק הבינוני הזה של אנגליה לא גורם לי לחשוש מהם פחות כיריבה פוטנציאלית של הנבחרת שאני אוהד (ספרד) בשלבים המאוחרים. עוד לפני הטורניר הזה ידעתי שאנגליה לא תרשים. אין להם את הכלים להרשים,משום שכרגע לפחות אין שם קשר אחורי אחד ראוי שקאפלו סומך עליו (בארי פצוע). קאפלו הימר היום כאשר עלה עם ג'רארד ולמאפרד בקישור,הוא למעשה שיחק עם שני קשרים עם אורנטציה התקפית בדאבל-פיבוט,כלומר לאמפרד נבחר להיות האיש שיעשה את העבודות השחורות ולכן הוא כמעט ולא בא לידי ביטוי. ג'רארד למעט השער איכזב ובגדול,הוא מעבר לשיא לטעמי וכרגע בכושר בינוני. בצד ימין לנון לא היה מספיק פעיל דעתי,אבל הוא שחקן מפתח באנגליה כי הוא מסוגל לחתוך באגף ולהזין את החלוצים בצורה טובה. בצד שמאל מילנר לדעתי סיים היום את דרכו בטורניר אחרי שהוחלף בצד לא שכיח ע"י קאפלו באמצע המחצית הראשונה. רייט פילפיס הוא לא שחקן ברמה גבוהה ובצד שמאל הוא קטסטרופה. החליף של קינג,אם לא היה מסיבה של פציעה,גמר גם לו את הטורניר וזו מכה לא פשוטה לאנגליה מאחר וגם המחליף של קינג,קארגר,נמצא בנסיגה רצינית. המגנים של אנגליה היו מצויינים,אבל ג'ונסון בצד ימין חלש מאוד הגנתית כפי שכולנו יודעים ומול נבחרות יותר רציניות זה עלול להיות בעיה רצינית לאנגליה. בסך הכל אנגליה היא נבחרת מוגבלת הם כמה תחלואים (חלוץ עלוב ליד רוני,בעיה בשער ובהגנה,מחסור בקשר אחורי וכושר רע של שחקן מפתח) בהרכב הראשון וספסל לא מספיק איכותי. אבל בגלל המאמן המעולה ובגלל שמדובר בטורניר של נוקוואט החל משמינית הגמר הכל יכול להיות ואני לא מספיד אותם עדיין.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/10
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה איתכם אבל חוץ מהמשחק אתמול של צרפת אין לי בכלל תלונות..

דרום קוריאה-יוון שהייתי בטוח שיהיה 0-0 משעמם למוות אבל הופתעתי והשער בפתיחה העלה עוד יותר את הרמה של קוריאה במיוחד

ארגנטינה בסה"כ אני די מרוצה(למרות כל הבעיות) ואני מעדיף את זה על פני ה 6:0 על סרביה במונדיאל הקודם שהרס את הסיכויים ללכת עד הסוף

ואנגליה-ארה"ב ראיתי בבית קפה(בית נרגילות) עם חברים והאווירה הייתה מאוד כיפית משחק לא רע בכלל ותוצאה טיפה מפתיעה(עם כל הכבוד לאמריקאים)

ממשחקי היום אין לי בכלל תלונות (חוץ מגוטיירס והיגווארין ששניהם עדיף שיראו את המשך המשחקים מהספסל)

4. דנידין Member

cazzo
    לא אמרתי שאני ממש צריך יותר שערים, זה לא האספקט היחיד, כי גם השערים שכן היו נבעו יותר מטעויות הגנה ולא מרמה גבוה. אני אשמח לראות גם הגנות חזקות. הרמה כן די טובה, אבל יכולה להיות טובה יותר. גם אני נהנה אגב מכל המסביב, אבל הפתיחה בנתיים קצת פרווה.

מונדיאל 90 למשל היה גם יחסית לא פורה שערים, אבל לדעת כל הדור היותר בוגר של הפורום כאן, הוא מקבל תגובות של מודניאל מהיותר ציבעוניים שהיו.

אולי היה חסר לי ניצחון של אפריקאית, אני לא יכול להסביר בדיוק את מה שאני מרגיש. טוב עזבו, סיכומים בסוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Telkiyski Member

אגב, עוד מישהו פה שם לב לזה שבמשחק של ד.קוראיה ויוון האצטדיון היה חצי ריק?

תעודת עניות לפיפא

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרווה היא ההגדרה הנכונה. הכדורגל לא רע בכלל, אבל לא מתעלה. הרבה שערים אין, וזה לא בגלל החמצות מטורפות. חמישה משחקים זה כמובן לא מספיק לקביעה, אבל זה בערך בכיוון של שני המונדיאלים האחרונים.

אגב, מצטרף חדש לדיון על הוובוזלות, בחור שנוהג לרכוב על אופניים בצרפת...

lancearmstrong No offense to the vuvuzela posse but, man, it's a bit much.

7. cazzo Il Capocuoco

מתוך 48 אלף מושבים, מספר הצופים היה כ31 אלף. אני מניח שאחת הסיבות לחוסר הקהל הוא: חוסר האטרקטיביות (אין כוכבים גדולים עם שמות), הנבחרות לא נחשבות חזקות במיוחד, ומספר האוהדים היוונים והקוראנים שהצליחו להגיע לדרום אפריקה הוא בטח מגיע לכמה אלפים ספורים. גם התושבים המקומיים בטח לא רצו לשלם מחיר גבוה למשחק שכזה. בכל זאת, צריך לציין לטובה את האוהדים הקוריאנים, שהרימו שם דגל ענק בתחילת המשחק וניגנו בvuvuzelas בקצב של השיר שלהם.

8. Telkiyski Member

האמת היא שחוץ מהמשחק של צרפת נגד אורוגוואי נהניתי לצפות בכל המשחקים
    המשחקים שהכי נהניתי מהם היו משחק הפתיחה והמשחק של ארגנטינה היום.
    בכל מקרה אין ספק שמדובר באכזבה עד עכשיו, באף משחק לא ראינו יותר משני שערים, וכבר היו 5.
    אני מקווה שאנחנו לא בדרך לעוד איטליה 90.

9. דנידין Member

מונדיאל 90 הוא אחד הטובים שהיו אי פעם. הפתעות ענקיות, הכוכבים הכי נוצצים ומה לא. איזה מונדיאל זה היה...

כמות השערים עד כה לא כזאת נמוכה וזאת לגמרי לא הבעיה. הטורניר פרווה כי הרמה פרווה ללא קשר לכמות השערים.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבעה שערים בחמישה משחקים זה מעט מאוד. ממוצע שמעליב כל ליגה בכירה באירופה, למשל. אבל כן, הרמה פרווה. אני בהחלט מבין אנשים שנהנו מכל או מרוב המשחקים. ומצד שני, הכל עניין יחסי ואולי זה ביחס לציפיות.

לגבי איטליה 90', ברמת הכדורגל והשערים זה היה מונדיאל נוראי, אין מה לעשות. אני גם לא זוכר הפתעות כל כך מטורפות, מעבר לקמרון. בסופו של דבר הגיעו לחצי הגמר מחזיקת התואר, המארחת, מערב גרמניה ואנגליה. אבל בעיני רבים זה התקבע כמונדיאל מרתק והיה לנו דיונון קצר על זה בדיון האנגלי לפני יומיים, ועל כך שהטורניר הזה ייצר הרבה סיפורים. אמת, ובכל זאת - אחריו היה ברור שצריך שינוי במשחק ואכן חלו שינויים בחוקה כמו האיסור על החזרת כדור לשוער. בקיצור, זה היה עניין של חצי הכוס המלאה או הריקה.

11. מראדונה Member

אותה אנגליה,משעממת ואפורה,חסרת כל טיפת יצירתיות ותחכום...הכל שקוף בנבחרת הזאת.
    העלייה של ארה"ב כנבחרת ממשיכה לאט לאט.

12. eran levy Member

הכל מתחיל ונגמר בציפיות מהמונדיאל. יש שנים בהן יש משחקים פיצוץ במונדיאל, אבל אז גם נכנסת לשקלול הכללי חולשה של היריבות. עד עכשיו לא ניכרה חולשה ניכרת של יריבה, למעט אולי יוון עם הגנה כבדה ואיטית (למרות שבכדורי גובה היא השיגה יותר מול ד. קוריאה מאשר על הדשא), והנה-דרום קוריאה היחידה עד כה שהבקיעה יותר משער במשחק. אמנם גם צרפת-אורוגוואי היה מאוד בינוני, אבל יש כדורגל לנבחרות עד עכשיו ואת זה אפשר לראות בברור. קשה לי לומר שאני מאוכזב, ואפשר לזקוף את זה לטובת הנבחרות ה"בינוניות" שמפתיעות לטובה עד עתה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ייאמר לזכות האנגלים שהם ניסו להשתיק את הצופרים האיומים האלה, כמו שאמרתי כבר אפשר להתרגל לזה אבל אי אפשר לסבול את זה. אם האנגלים לא הצליחו אז אולי ההולנדים יעשו משהו בנידון.

אני חושב שאנשים צריכים לחזור לקרקע בכל הנוגע לציפיות ממונדיאל, זה לא הליגה האנגלית וזה לא ליגת האלופות. הרמה פה יותר נמוכה ואנשים צריכים לזכור שמדובר בטורניר בין לאומי ושבטורניר כזה הדברים שיואב דיבר עליהם הרבה יותר חשובים.

14. RealStretford Member

לשים רגע את האכזבה של אנגליה בצד, אני חייב להגיד שאינני מבין את החגיגה תקשורת סביב מראדונה וארגנטינה. נכון, יש לה כמה שחקנים כשרוניים, אבל הגנה אין לה בכלל, ויש יותר מדי פנסיונרים. לניגריה זה בקושי הספיק, נגד טובים ממנה לא בטוח בכלל. חוץ מזה נמאס לי שהשדרנים עושים ביד כל פעם שמסי נוגע בכדור. - סתם עוד נבחרת בינונית.

15. דנידין Member

אם ארגנטינה בינונית, אז מה זה עושה את אנגליה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx