יום הזיכרון לשואה ולגבורה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Didier Drogba11, ‏30/4/08.

1. King Kenny Member

נו באמת, זאת הטענה הכי טובה שמצאת נגדו?
    אתה מסוגל ליותר...

2. לא מצאתי כינוי Member

ממש בלי שום קשר לכיפה, אני כל כך מתבייש שזה ראש הממשלה שלי. כל כך עלוב

3. Pele Member

יש לי עוד הרבה
    אבל זה הכי "טרי".

זה פשוט בזיון.. כולם מסוגלים לשים כיפה, למרות שמאוד קשה להם אני בטוח.. מאמץ עילאי
    אצל אולמרט זה טו מאץ'

עדיף שלא ינאם וזהו הבדיחה הזאת

4. spurs229 Member

חיים אתה מזיין את השכל. פשוט אין מילה אחרת לתאר את זה.
    אחת המשפטים הכי מטופשים ששמעתי, משפט שנובע מבורות.

את המדינה הזאת שאתה חי בה, אתה חייב לבריטים. אתה חושב שהייתה פה מדינה בלי בלפור ובלי צ'רצ'יל (לדוגמא...), ואני לא כתוב את זה כי אני איזה אנגלופיל. אני לא. זו פשוט המציאות.
    הבריטים היו התורמים המשמעותיים ביותר בהקמת מדינת ישראל.
    ואם מדברים על המלחמה, הם גם היו האוייבים הכי מרים של הנאצים.

לא קצת מבייש לקרוא להם זבלים בהקשר הזה?

5. Didier Drogba11 Member

אם גם זה קשה לך, אז אולי אתה צריך לחוות את זה ( חס וחלילה) כדאי להרגיש את הייסורים הנוראים שהם עברו. מה אכפת לך יום אחד בשנה, לא יומים יום, להתחשב שנופלים שמתו בצורה הכי כואבת שיש.
    לא ביקשתי ממך לארגן טקס, אלא רק להתחשב בהם. והיום אין משחק של ברצלונה ככה שאין לך מה להיות יותר מדי שמח.

6. אחד_מנתניה Member

בנאדם יש לך חור גדול בהשכלה.

ואין לי כח לחפור לך על הסיכומים של היסטוריה ב'...

7. REAL MADRID Member

ובכל זאת, הבריטים היו אלה שסגרו את הדלת בפני ניצולי השואה ושלחו אותם במקרה הטוב למחנות מעצר (תחשוב איזה זעזוע זה לאדם שיצא ממחנה השמדה באירופה, להגיע עם תקוות לארץ ולהישלח למחנה בקפריסין שמזכיר לא מעט את מחנות ההמשדה) או במקרה הרע החזירו אותם לאירופה (ראה סיפור אקסודוס).

8. Pele Member

אם זה לא היה דיון של יום השואה הייתי שם סמיילי צוחק

9. xavi6 Member

וואי, בתור אחד שדי טוב בהיסטוריה-אין לך שמץ. היהודים אומנם גם תקפו את הבריטים, אבל לרוב הבריטים היו לטובת הערבים, מהסיבה הפשוטה שהם רצו לשמור על יחס טוב עם העולם הערבי אחרי שהמנדט שלהם יגמר. לסיכום הבריטים בכלל לא היו טובים ליהודים ושלחו יותר מידי יהודים חזרה לספינות. ובמה הם תרמו? הם נמנעו מלהצביע בקשר לעם היהודי והאם להקים מדינה יהודית, זה היה בכ"ט בנובמבר 47 אם אייני טועה. בריטניה הייתה אחת מ-10 המדינות שנמנעו מלהצביע. ממש תרמה. היא סה"כ לא רצתה לצאת רע עם היהודים ויותר מזה כשהיא שלטה בארץ היא התנגדה מאוד לחלוקה שעשו פה וליהודים בכלל. לא תמיד הם שיתפו פעולה, ולרוב היו לטובת הערבים ששחטו אותם.
    ועוד חיים כותב מבורות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Sergio Ramos Member

אני לא מכיר אותך, וגם לא יודע מי אתה ומה אתה. אבל אתה בן-אדם כל כך קטן ובזוי!
    תתביש לך שאתה מתבטא כך. עלוב,אתה פשוט עלוב.

כאחד שחצי מעדתו היא גרמנית,וכאחש שמכבד יותר מכל את יום השואה, וכאחד שיש לו קרובי משפחה בודדים בגרמניה... כל מה שיש לי לומר לך זה שתחזור לחור שלך ומהר, תתבייש. זה פשוט דוחה. מי אתה שתדבר ככה, אתה מכיר את העם הגרמני, את התרבות הנפלאה שקיימת במדינה הזו?
    ההכללה הזאת שלך עושה לי תחושה להקיא. אתה מחשיב עצמך כאדם שאעלק מכבד את השואה? תלמד לכבד קודם את הזולת ותעשה חושבים לפני שאתה פולט כאלו שטויות ללא תוכן וללא שום בסיס.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/08
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם יודעים כמה מדינות דחו פליטים יהודיים? רק שאנגליה גם קלטה לא מעט, ביניהם סבא שלי.
    להשוות מחנות מעצר למחנות השמדה זו בדיחה (ארז, תתבייש!).
    הבריטים נמנעו מלהצביע מ"חוסר אובייקטיביות" תקראו לזה, הם לא היו נגד מדינה יהודית, הם לא יכלו לקחת צד בהחלטה על מדינה שהם שולטים עליה.
    הם דווקא כן אלה שיצרו את תכנית החלוקה, בניגוד למדינות כמו צרפת למשל שהמשיכו לשלוט הרבה זמן אחרי מלחה"ע ה-2 על המדינות שהיו כפופות להן.

לבריטניה לא היה אינטרס להשפיע אבל נגד היהודים? בחייכם.

12. xavi6 Member

אשרי המאמין, גם אבי חוטא. עכשיו יצאתי להכין משהו לאכול ואנ רואה אותו ואת חבר שלו טוחים גרעינים על המשחק של ליברפול-צ'לסי. סיננתי לעברם "אתה בושה לעם הישראלי, שניכם, יום השואה ואתם מברברים כמו שני זקנים על גרנט ובניון. גועל נפש" והלכתי. הם לא ממש הגיבו.

13. M A R D U K Member

למה ללכת עד גרמניה?
    גם בארץ לא חסרים אנטישמים - ובמיוחד באותו הציבור המנסה לנכס לעצמו את היהדות ולקחת בעלות על אלוהים.

הנה למשל מה שקורה בבני ברק ימים ספורים לפני יום השואה:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3537622,00.html
    סביר להניח שעוד פעם החרדים שורפים בתי כנסת אחד של השני - העיקר כשיתפסו אותם, יפטרו אותם מכל אשמה על "אי שפיות".

אותם אנטישמים גם מחפשים מדי שנה את ה"סיבה" לשואה: אז פעם זה רפורמים, פעם אחרת זה חובשי הפיאות הנוכריות ולקינוח האשמה נופלת על הציונים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אני מציע לכולם לקרוא את המאמר המצוין של מאיר שלו על חסידות בעלז בתקופת השואה: על איך שהאדמו"ר שלהם ואחיו ברחו מהונגריה אל חיק הציונים שנואי נפשם בא"י רק כדי להציל את עורם. ואת עדר חסידיו השאיר למות תוך שהוא מבטיח להם "שקט ושלווה".

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחור, תירגע קצת. למה אתה נכנע לנורמות? אתה יודע מה עובר לאבא שלך בראש?
    ואם הוא יראה קודם את המשחק ואחרי זה רשימת שינדלר, קרה משהו?

15. A. Arshavin Member

אני כותב תוך כדי שאני רואה את הסרט 'הפסנתרן'. סרט חזק מבחינה רגשית, סרט די קשה, אבל חובה לראות.