יום ג': חגיגה גרמנית!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏13/6/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפת - אורוגוואי - שקול? מזוויע. 0 הזדמנויות ב-90 דקות.
    יוון היתה נוראית, ניגריה היתה נוראית, מזל שהיה את ארגנטינה ודרום קוריאה שעוד טיפה עשו שמייח.
    אנגליה - ארה"ב היה מאוד מאכזב ודווקא זה נגמר ב-1:1.
    סלובניה - אלג'יריה - איפה שקית ההקאה?
    גאנה - סרביה - איפה שקית ההקאה 2? אם לא קוזמאנוביץ' זה היה עוד 0:0 משמים...

לא מחפש התקפה חדה, אין לי בעיה עם משחקים של 1:0 כשהם מצדיקים את זה, שתי הקבוצות רצות ולא הולכות, יש אירועיםפ, עבירטות, בעיטות חופשיות, נבדלים, קרנות, משהו!!! אבל ככה? זה נורא ואיום, לעומת זאת הוובוזלה נעים...

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  2. N כמוני Member

במונדיאל 2002 היה ביום השני כמדומני 8:0 של גרמניה על סעודיה. כך שזה מקפיץ לך את כמות השערים. ב2006 פתחנו עם 5:2 של גרמניה על קוסטה ריקה ובהמשך ראינו מונדיאל די משמים.
    גם אני מאוכזב עד עכשיו מהמונדיאל כמו שכתבתי לפני כן, אבל צריך לתת עוד כמה ימים לטורניר הזה. אני בטוח שישתפר.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא היה ביום השני...תאמין לי, בדקתי את כל המשחקים אחד אחרי השני ואת הימים...זה הנתונים המדויקים, וגרמניה היה 2:4. המונדיאל ממש לא היה משמים, טוב זכותך לחשוב ככה, אני חושב ההיפך ממך.

4. eran levy Member

כשאתה מתאר את זה, זה נשמע כאילו מה שלא יהיה לא יהיה טוב עבור האוהדים.

לא החשבת את הונגריה נגד אל סלוודור אבל בחרת לתת כמה מלים על זה. אולי אתה מעדיף שיהיו עוד משחקים סטייל הונגריה-אל סלוודור כדי לראות שערים?
    שנים מתלוננים בשלב הבתים על הנבחרות הקיקיוניות שמגיעות לשם, מקבלות בראש וחוזרות הביתה. השנה מספר הנבחרות האלו קטן בהרבה, וזה אומר שרוב הנבחרות ה"קטנות" עדיין טובות יותר מהחוטפות בראש. אבל כשיש נבחרות טובות יותר גם המשחקים שקולים יותר וגם התוצאות קטנות יותר.

אז יש משהו טוב? נבחרות חלשות זה לא טוב, נבחרות חזקות זה גם לא טוב, אז מה טוב? זה מונדיאל, זה אף פעם לא יתקרב לצ'מפיונס או לליגה אירופית, בטח שלא בשלב הבתים. באופן אישי אני נהנה מהעובדה שאפשר לראות שישה סגנונות משחק שונים בכל יום בשידור ישיר. אפשר למצוא משהו מעניין, לא רק לרדת על הטורניר.

ועוד דבר אחד: נכון שמסתמנת מגמה כלשהי, אבל אלו בכל זאת רק שבעה משחקים מתוך 64, אפשר להמתין עם המסקנות, לפחות עד סיום המחזור הראשון של הבתים, כי מהמחזור השני נקודה לכאן או לכאן כבר תכריע גורל עלייה לשמינית. אל תהיו פסימיים, יש עדיין למה לצפות.

5. מראדונה Member

מונדיאל 98 לא סופר את מה שבא אחריו...המונדיאל אבל רק התחיל חברים,חכו לנוקאאוט.

6. xavi6 Member

אנ לא מבין מה אתם בוכים שאין שערים. יש הגנות, אני חושב שזה נפלא לראות הגנות כאלה חזקות שמשתקות את השחקנים של היריבה. זאת גאונות, זה הדבר היפה בכדורגל. תפסיקו להעביר ביקורת כאילו שהמצאתם את הכדורגל ויש רק דרך אחת לשחק בה. אני נהנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Barrel Roll Member

מישהו רואה את גרמניה לא מנצחת?

8. N כמוני Member

מצטער, לא ראיתי הגנה גאונית של נבחרת סרביה, לא ראיתי הגנה גאונית של נבחרת ארה"ב ולא ראיתי הגנה גאוני של נבחרת אנגליה.גם במשחק הפתיחה לא ראיתי הגנות גדולות, רק התקפה חלשה.
    סרביה לא כבשה היום כי ניקולה זיגיץ' לא מסוגל לעצור כדור, אנגליה לא כבשה כי הקישור שלה לא הצליח לייצר מצבים כמו שצריך ולארגן את המשחק, לא בגלל משחק הגנה הירואי של דימרייט ואונייו.
    זה לא אינטר של מוריניו ולא יוון של ריהאגל,זה פשוט ההתקפות שעד עכשיו כל-כך חלשות.

9. מראדונה Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

10. gonzo18 Member

אל תהיה בטוח,אל ניניו טורס על הספסל.
    סרביה לא נבחרת משעממת,היא פשוט נבחרת לא מחוברת. יש להם שחקנים מעולים בהגנה ובקישור,קצת פחות בהתקפה,אבל בסך הכל הפוטנציאל שלהם הרבה יותר גדול ממה שראינו היום. רוב הנבחרות משחקות כדורגל טוב רק כאשר הן בפיגור,אבל אני לא אוהב את המאמנים שמשחקים על תוצאה ועד עכשיו בטורניר למעט מרדונה כולם שיחקו על תוצאה במקום לתת לשחקנים יותר חופש.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

השערים קצת משקרים בסופו של דבר, כי עד עכשיו שני משחקים גרועים באמת היו רק צרפת-אורוגוואי ואלג'יריה-סלובניה. נכון ההתקפות פחות טובות ממה שאולי ציפינו, אבל כש90% מאיתנו באים מ"רקע" של ריאל-בארסה או פרמיירליג, זה לא מפתיע שלפעמים הקצב וגם הטכניקה של שחקני ההתקפה נחותה יותר במשחקים מסויימים.

אני בהחלט מאמין שגרמניה לא תתן לקוריאה להישאר הנבחרת היחידה שהבקיעה 2 שערים.

12. מראדונה Member

ספרד גם בלי חלוצים תשחק את הכדורגל היפה שלה.
    לא מחוברת כן מחוברת... השתעממתי מהם.

13. Rudess Member

משחק הגנה הירואי בהחלט של Onyewu.

14. gonzo18 Member

כן,אני. אוסטרליה זו נבחרת שמתמחה בבונקר סטייל מוריניו. הם מכינים אחלה הפתעה להתקפה הבינונית של גרמניה. בכול אופן,אני לא יודע בעד מי אני,אבל בסיבוב הבא אני אהיה חכם יותר כי אני מקווה שאנגליה וגרמניה כבר תפגשנה בשמינית הגמר. שאחת מהן תעוף.

15. cazzo Il Capocuoco

אלג'יריה נתנה משחק מאוד טוב בהגנה (ענתר יחיא ומג'יד בוגרה גדולים), רק יש להם שוער שמשחק בליגה האלג'יראית, ולא הוא ממש מתאים לרמה הזאת לפי דעתי. הוא טוב בכדורים גבוהים, אבל ראיתם איזה השמטה מחורבנת, פאוזי שאושי, יא מזרוב!

גם הגנה זה חלק מהכדורגל. היום אין נבחרות שיחטפו שישיות ושביעיות.