יום ג': חגיגה גרמנית!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏13/6/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הרמות, השתלטות על כדורי גובה....לדעתי זה קשור בכדור.

2. דנידין Member

המחצית השניה התחילה בקצב אדיר, הגנאים מלאי פוטנציאל, הם הרבה יותר קלילים ומהירים מהדרום אפריקאים או הניגרים הכבדים. כיף לראות אותם וחבל שאין להם סיומת טובה ליד השער. כל כך הרבה החמצות...

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/10
  3. FaN_MU Member

פנדל סתמי לגמרי ולא מחוייב למציאות. שחקנים עם מנת משכל כמו האוהדים המקומיים עם הוובוזלות.

4. דנידין Member

כן אבל מגיע יותר לגאנה, נתנו מחצית שניה יוזמת יותר ופחדנית פחות משל הסרבים.

5. riquelme1 Member

גאנה נבחרת בינונית ביותר ולא מזכירה בכלל את הנחרת הנפלאה מ2006, פנדל סתמי הכדור שיחק לקוזמנבויץ' ביד.

6. אבו Member

טעות באמת מפגרת של קוזמאנוביץ', יש נגיעות יד שאתה יכול להימנע ויש שלא- זה באמת היה לגמרי מיותר. אתה רואה שאתה לא בוודאות לוקח את זה בראש? למה להניף את הידיים. טמטום.

7. GiladG2 Member

מי לוקח את האחריות על הניחוס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

החלטות תמוהות של אנטיץ'. במשחק חלש מאוד של כל החלק הקדמי, למעט יובאנוביץ' שבעיקר ניסה אבל יותר מדי ראש בקיר, היה חייב לבוא שינוי בצורת המשחק של הסרבים. אם זה כמו שאורי אמר, לעבור ל 4-3-3 כשקראסיץ' ויובאנוביץ' הולכים קדימה. פנטליץ' עם הופעה נוראית, אין לי מושג מה הוא עשה כל כך הרבה זמן על הדשא. אולי הוא חשב שתיקו זה לא כזה נורא, לצערו קוזמאנוביץ' חשב שלהפסיד זה יותר טוב.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחק חלש מאוד, אך אם יש נבחרת שראויה לניצחון זו גאנה, הם לפחות ניסו, בניגוד לסרביה שבאה במטרה לא להפסיד והתבססה על כדורים ארוכים חסרי תועלת לחלוציה.

9. xArtur Member

עוד אחד שהולכים להתנקש לו בחיים..
    לא היה סיבה לגעת ביד,הרס לסרבים את המשחק..יש שיגידו גם את הסיכוי לעלות.

10. Raulito Madridista

גאנה עם ניצחון מוצדק בסה"כ, היא איימה הרבה יותר על השער ופגשה פעמיים את הקורות, מה גם שהיא היחידה שניסתה לשחק כדורגל בעזרת מסירות ולא לבעוט לקיבינימאט. לדעתי הנבחרת עושה צעד משמעותי לעבר המקום השני בשלב הבתים(אף אחד לא מאמין שהיא תחלוף על פני גרמניה), כלומר שמינית גמר בפעם השנייה ברציפות, וזה יהיה הישג עצום. אני לא חושב שגאנה פחות טובה מאוסטרליה. מרכז השדה של גאנה הציג יכולת טובה ואפשר להבין מדוע בואטנג שהצטיין במדי חטאפה, פתח על הספסל.
    מעשים כמו של קוזמאנוביץ' אלו דברים שקשה לי להבין. בשביל מה נגיעת היד המיותרת הזאת? פלא שאחר-כך הוא היה חיוור במשך הזמן שנותר עד לסיום? מפתיע שסרביה הגיעה לשתיים וחצי הזדמנויות טובות דווקא כאשר שיחקה בעשרה שחקנים. מעניין אם סרביה מסוגלת לשנות משהו בכלל למשחקים שנותרו, או שאנטיץ לא הגיע עם תוכנית מגירה. סטאנקוביץ חייב להיות יותר בולט ולנתב את הכדורים לצדדים. יש שחקני כנף לא רעים לנבחרת.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סתם כתבתי קודם כל את קאצ'אר ורק אחר כך את קוזמנוביץ' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אני עדיין עומד מאוחרי דברי, לזיגיץ' אין מקום בהרכב ועדיף לסרביה לעלות למשחק הבא עם קשר נוסף במקומו.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

סרביה אכזבה מאוד.
    יובאנוביץ' ואז כשיצא אז לאזוביץ' היחידים שניסו להבקיע גול אצל הסרבים.
    זיגיץ' היה קרוב להבקיע ואני לא יודע איך הוא החמיץ ככה מקרוב. (הסיבה שבכלל אכפת לי היא כי הם דפקו לי זכייה בווינר)

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

Ghana wins by default. היו הנבחרת הפחות גרועה מבין השתיים. בכלל לא נפלתי מהגנאים, יש להם כמה כשרונות נחמדים ביותר מקדימה אבל הם לא מלוטשים ורחוקים להיות מהמוצר המוגמר. הרבה ליקויים אצל אסמואה, אייו ושות' בקבלת ההחלטות ובנגיעה האחרונה. אבל כישרון יש להם ללא ספק.

לא מפתיע שהשער של הגנאים לא בא מאיזה מהלך מבריק אלא מנגיעת היד התמוהה של קוזמנוביץ'. גם לא מפתיע שלמרות שהסרבים היו ב-10 שחקנים הם לא הצליחו להפעיל איזה מכבש אפקטיבי על הסרבים.

אכזבה גדולה מהסרבים. גם הם לא עמדו בפיתוי שמציב ביג מן סטייל זיגיץ' בחלק הקדמי ושלחו יותר מדי כדורים ארוכים לעברו, במקום להניע כדור על הקרקע כפי שהם יודעים (והם יודעים, יש להם יופי של קישור). קראסיץ' איכזב במיוחד, לא הצליח לעצור כדורים פשוטים, let alone לקחת על עצמו את המשחק כפי שציפיתי שהוא יעשה.  

14. AFCA Member

כמו דיברו על הכשרון של מילוש קראסיץ' ואכזבה עצומה ממנו, לא הראה כלום כל המשחק. יובאנוביץ' היה השחקן היחיד שניסה לעשות משהו ודווקא אותו אנטיץ' הוציא.

15. N כמוני Member

סרביה היו מאוד חלשים היום. קולארוב ואיבאנוביץ' מגנים ברמה עולמית, מפתיע שהם גם לא ניסו לעשות דבר בהתקפה, וגם היו אנמים מאוד בהגנה כשאיפשרו לשחקני הכנף הגנאים לנוע קדימה ולהכנס למרכז מהצדדים.
    קראסיץ' אכזב לחלוטין, אתה מצפה משחקן שחצי אירופה רודפת אחריו להראות הרבה יותר טוב. אני דווקא חושב שפנטליץ' היה היום בסדר גמור, הוא בא לקבל את הכדור הרבה פעמים וגם נתן כמה מסירות יפות, זיגיץ' היה נוראי.
    שחקני הקישור של גאנה הפעילו לחץ יפה על הסרבים וגרמו להם להעיף כדורים חסרי טעם לעבר החלוצים. סרביה בבעיה ואנטיץ' חייב למצוא פתרון,כי איך שזה נראה עכשיו הנבחרת שלו הולכת לארוז מאוד מהר.