יום ג': ברזיל בראש בית המוות

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י cazzo, ‏15/6/10.

1. Humberto Suazo Member

אם ברזיל לא מביקעה היום כמו גרמניה או לפחות כמוה, סימן שהמונדיאל הזה באמת לא הולך להתקדם לשום מקום.

אהבתי את רוח הלחימה של הקוראנים!

2. 亚历山大帕托 Member

http://i50.tinypic.com/hx3hpu.Xxx

אגב, מס' 9 של הקוריאנים בכה בזמן ההמנון. מפחד שיהרגו את משפחתו אם לא יבקיע?

3. Lazarobbie Member

ברצלונה [נבחרת ברזיל] VS מוריניו [קים ג'ונג איל]
    TAKE 2

4. 亚历山大帕托 Member

תענוג לראות את ההגנה של הקוריאנים. מקווה שימשיך כך גם במחצית השניה והם לא יישברו, ואם יעקצו באיזה כדור נייח, בכלל...

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחזיקו מעמד עוד מחצית..הלוואי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. cazzo Il Capocuoco

כן, זה ג'ונג טא-סאא. אותו ילד שנולד ביפן וההורים סיפרו לו עד כמה המנהיג דגול.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש...

עצוב ממה שנהיה פה מאנשים בגלל משחק אחד של מוריניו שכל כולו היתה לבוא להגעיל ולהוציא 0:0 ולעלות לגמר, הפכו את כל קבוצה שיושבת עם בונקר ולא יוצאת להתקפה למוריניו, רק שכחו שאינטר היתה הקבוצה הכי פוריה באיטליה, אינטר זכתה בגביע האיטלקי, באליפות איטליה וגם בליגת האלופות תוך כדי זה שהיא מנצחת 5 משחקים בנוק אאוט רצוף כולל צ'לסי בבית ובחוץ (ובחוץ זה יכל להיות יותר מ-1:0 בקלות), וגם את אותה ברצלונה תוך כדי זה שהיא נותנת לה שלישייה בבית וגם זה היה רק שלישייה בהתחשב בעובדה שאינטר יכלה לכבוש יותר וגם בגמר שהיא מנצחת 2:0 והגיעה לאותם כמות מצבים של באיירן כמעט.

רק רציתי להבהיר עמדה.

----

בכל אופן, 45 דקות באליס פארק - צפון קוריאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברזיל חייבת לבעוט מרחוק, למרות שזה בגדר הבלתי אפשרי לבעוט מרחוק למסגרת עם הג'בולאני. השוער הצפון-קוריאני, ממעט הפעולות שראיתי ממנו היום וממה שזכור לי מקמפיין ההעפלה שלהם, לוקה מאוד ביסודות בסיסיים של המשחק, והם חייבים לבחון אותו יותר. ראיתם איזו הדיפה מאומצת לקרן הוא הביא בתגובה לבעיטה מאוד סטנדרטית של מייקון, יש לי הרגשה שהוא יביא פה בהמשך איזו טעות סטייל רוב גרין/שאוושי אם רק יבחנו אותו.

מעבר לזה להצדיע לצפון-קוריאנים על העבודה הטקטית, הנחישות והרצון. פשוט מדהים.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דונגה כל כך שמרני שזה מדהים. מול קבוצה שלמעשה לא רוצה לעבור את החצי הוא משחק עם 3 קשרים הגנתיים!?! לא פלא שהברזילאיים לא מצליחים להגיע למצבים. אני רוצה להאמין שבסופו של דבר טעות אחת קטנה של הצפון קוריאנים תעשה את ההבדל, אבל הכדורגל החיובי וההתקפי של ברזיל קבור איפשהו בחופי קופאקבנה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מדהים... ברזיל מצליחה להגיע למיני מצבים, לא יותר, קוריאנים בהגנה מושלמת עד עכשיו, ברגע שיבוא הראשון, יבואו עוד, השאלה אם הראשון יגיע... אם זה לא יקרה זאת תהיה אחת הסנסציות הגדולות, אבל אני עדיין לא רואה את ברזיל לא מצליחה לשים פה אחד ברשת, היא לא תצטרך יותר ממצב אחד נוח.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נהנתי מהמחצית הזאת של הצפון קוריאנים. יאללה שיחזיקו מעמד! :aaarse:

12. gonzo18 Member

אתה משווה את ברצלונה לנבחרת הסמרטוטים הזאת של ברזיל? לעולם לא היתה לברזיל נבחרת כול כך אפורה וכול כך לא כישרונית. בכול ענף שהוא,ואני רואה כדורסל ולפעמים כדוריד ופטובול אמריקאי, לא ראיתי בהיסטוריה קבוצה\נבחרת כול כך אוברייטד כמו ברזיל 2010. לעזאזל,תסתכלו על ההרכב שלהם,אני לא מבין למה הם מועמדים בכירים לזכות בכלל.

אגב,מגעיל אותי לראות את ילד הפדלדות רוביניו עושה פדלדות על הקוראינים המסכנים. בא לי שאיזה פויול או קאנברו ייכנס לו ברגל ויגרום לתינוק הלוזר הזה לבכות קצת. פאביניו בהחלט נראה כמו מישהו שכבר מזמן לא כבש שער, מלו קטסטרופה כרגיל, קאקה מפתיע אותי לרעה-הוא לא עושה כלום.. הא , אופס , בעצם הוא כבר שלוש שנים לא עושה כלום.

13. Raulito Madridista

שלוש מחציות מבית המוות ועדיין מונה השערים עומד על אפס, כמה מאכזב. אני כבר מתחיל לאבד את הסבלנות מהמונדיאל הזה, על אך שמדובר רק בהתחלה והמשחק היום כבר נראה יותר טוב.
    מפתיע שצפון קוריאה החזיקה מעמד מחצית שלמה וגם עמדה יפה מאוד על המגרש. השחקנים נלחמים, עוזרים זה לזה בפעולות ההגנתיות ויש גם ניסיונות מעטים לצאת קדימה, בעיקר מכיונו של מספר תשע - טה סה ג'ונג שהראה שליטה טובה בכדור.
    ברזיל ראויה לביקורת על כך שעל-אף השליטה האבסולוטית שלה במרכז השדה, לא הצליחה ליצור מספיק דומיננטיות. היא לא אמורה להתנחם בכך שהיא פחות גרועה בהשוואה לשאר הנבחרות בבית או בהשוואה לצרפת ואנגליה. היו מעט מאוד מצבים מסוכנים אם בכלל. הבעייה היא שאין מספיק תנועה חכמה בחלק הקידמי וגם שרוב הבעיטות מרחוק הגיעו דווקא מכיוונים של בסאטוס, ג'ילברטו סילבה ופיליפה מלו שאין להם מושג בפן הזה. קאקא הוא הבועט הטוב ביותר בברזיל והוא חייב לנסות את כוחו מרחוק. פרט לכדור רוחב לא רע ועוד מסירה יפה לרוביניו - קאקא עדיין לא הגיע למשחק ואני מייחל לשינוי בחצי השני. רוביניו הוא השחקן הבולט בשורות ברזיל. הוא ממשיך לרקוד עם הכדור אך עדיין לא תכליתי ולא חד בבעיטה האחרונה. מברזיל יש ציפיות שהיא תדע לפצח כל בונקר ובינתיים זה לא קורה. איפה הקסם? אני בכל-זאת מאמין שנראה כאן גול מצד ברזיל בחצי השני. רצוי מבחינתם שזה יקרה מהר כדי להימנע מלחצים. אני הייתי אפילו מכניס את גראפיטה על חשבונו של אלאנו שלא הראה משהו יוצא דופן. גם דניאל אלבס יכול להיות קלף התקפי במטרה שיישחק כקשר כנף. שיתוף פעולה בינו לבין מאייקון יכול להיות מעניין. בסוף דונגה הזה יבחר בבפטיסטה דווקא...

אתה מוזמן להעביר ערוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    מה אמורים להגיד על משפטים לא ברורים כאלה?
    רוביניו היחיד שמנסה ליזום בנבחרת ברזיל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/10
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

די להאשים את הכדור, הכל תלוי בשחקן, עובדה כריסטיאנו רונאלדו בבעיטה הראשונה היום מ-30 מטר נתן וואחד קורה וגם אתמול מב'יה נתן משקוף מהסרטים, ואם נשים לב, כמעט כל אחד שבועט מרחוק או מגיע לכדור כמו נכה או שיוצאת לו בעיטה דרדלה כי התנועה שלו לא נכונה. ובכלל זה שהשוערים מאשימים את הכדור זה בדיחה, גם ב-2006 לפני הטורניר היו טענות על הכדור וברגע שהטורניר החל, לא שמעתי מילה על הכדור הן מבחינת שחקנים ושוערים.

15. SeRgInHo Member

אם ברזיל לא מנצחים את זה היום הבית הזה מקבל תפנית לא צפויה. עם איך שהצפון קוריאנים נראים הם יכולים להסתגר כל המשחק ואז לקראת הדקה ה 80 לגנוב איזה גול בטעות. וכמובן שגם ברזיל לא הולכת ללקק דבש מול חוף השנהב ופורטוגל.
    מישהו אמר מאבק מרובע או שאני מפנטז יותר מדי?

צפון קוריאה - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

אה כן, זאת הברזיל הכי אפורה שאני זוכר (בלי קשר למשחק הזה). הגנה הכי טובה בטורניר, אבל כל השאר אפשר לזרוק לפח.
    ובהתקפה זה בכלל בדיחה, רוביניו הטיפש, קאקה אחרי עונה איומה ולואיס פאביאנו שאני אישית אף פעם לא החזקתי ממנו.
    העיקר שפאטו ורונאלדיניו בחוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/10