יוון בגמר אליפות אירופה! ריהאגל עושה זאת שוב

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏1/7/04.

 1. Barcik

  Barcik Member

  הצטרף ב:
  ‏28/8/03
  הודעות:
  6,708
  לייקים שהתקבלו:
  0
  מה הקשר לצביעות? [​IMG]

  ותגיד לי שם של נבחרת ששיחקה טוב יותר מיוון. היחידות שיכולות להתמודד הן שבדיה, צ'כיה ואולי, אם מותחים את הגבול אנגליה ופורטוגל.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/7/04
 2. Roy

  Roy Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  1,631
  לייקים שהתקבלו:
  0
  צ'כיה יכולה להתמודד???
  להתמודד???

  צ'כיה, והכדורגל שהיא הציגה, שמים את יוון והאנטי כדורגל שהיא מציגה בכיס הקטן. איך אפשר להשוות את הבונקר של יוון נגד ספרד צרפת וצ'כיה ליכולת שצ'כיה הפגינה נגד הולנד, או למחצית השניה נגד דנמרק? צ'כיה הגיעה לאן שהיא הגיעה בזכות ולא בחסד, בניגוד ליוון, שנמצאת פה אחרי גול מזליקי נגד רוסיה, מזל משווע נגד ספרד, ועקב העובדה שהיא הצליחה להפתיע את הנבחרות השחצניות של פורטוגל וצרפת.

  בקיצור, אני לא חושב שאפשר להשוות בכלל את הכדורגל שיוון מציגה לכדורגל שצ'כיה נתנה לנו בטורניר הזה. נכון שאפשר להעריך הגנה, אבל יש גבול מסויים, וכשאני מסתכל על אנטי כדורגל גמור, מול כדורגל שאני יכול לראות שעות, ואני אכן אשב עצוב לראות מחדש את כל התקצירים של משחקי צ'כיה באליפות, הבחירה פשוטה.
   
 3. Nesta

  Nesta Warden of Milano היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏9/1/03
  הודעות:
  15,930
  לייקים שהתקבלו:
  174
  מין:
  זכר
  אני לא יכול לראות את זה, תפסיקו עם השטויות..מקס האם ראית משחק השנה בליגה האיטלקית? לא נכון? אז מספיק כבר ואח"כ כולכם מתפלאים שהאיטלקים באים לפה ומבלבלים לכם את השכל שבעצם אתם עושים אותו דבר בדיוק, הליגה האיטלקית משוחקת בקצב נהדר ובודדים המשחקים שנגמרו בתיקו 0-0 ופשוט טיפשי שציינת את מילאן שהיא הקבוצה האיטלקית שמשחקת בצורה ההתקפית והיפה ביותר מבין כולן אז באמת אני לא מבין את הצורך המיידי להשוות את יוון אוטואמטית ליוון . חלאס.


  לגבי המשחק, אני נוטה להסכים עם אורי ושגיא כהן- הנבחרת היוונית ניצלה את האיכות שיש לה ואין מה לעשות, גם אני לא אהבתי לראות את מה שראינו אבל זה מה יש וצריכים להעריך את היוונים על המשחק ההגנה הנהדר שהפגינו. בואו נקווה שהעתיד יהיה טוב יותר ומי יתן שלא נראה יותר סינדרלות כאלה.

  ומילה לסיום..גם אני לא צופה במשחקים יותר, מסיבה טיפשית אמנם אבל אני מבין מרגע לרגע שאני לא מפסיד כלום.
   
 4. Barcik

  Barcik Member

  הצטרף ב:
  ‏28/8/03
  הודעות:
  6,708
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אנחנו ראינו היום טוב מאוד מי הנבחרת הטובה יותר בתחרות. צ'כיה ניסתה את כל מה שיש, ולא הצליחה. למה??? בגלל סגירה ומשחק מושלם של יוון. אז, מן הסתם, יוון הייתה טובה יותר.
   
 5. Roy

  Roy Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  1,631
  לייקים שהתקבלו:
  0
  עשה לי טובה, יוון לא הצליחה לסגור הרמטית, והניצחון הזה לא הושג בזכות ההגנה הנפלאה, אלא בעזרת אלת המזל.
  קח שלושה מצבים שעולים לי לראש -רוזיצקי בדקה ה-3 מזעזע את המשקוף. הכדורגל בפנים- יוון מתפרקת. מזל.
  דקה 80- קולר לבד, פשוט לבד, כל השער לפניו, והכדור? בחוץ. האם הייתה זו הסגירה היוונית המופלאה שגרמה לו להחמיץ, אולי איזה מגן שתקע עליו גרעפס והוציא אותו משיווי משקל? לא, פשוט טעות של קולר, חוסר מזל לצ'כים, מזל גדול ליוונים.
  שתי דקות אחר כך- בארוש מסדר לעצמו מצב בעיטה, ובועט החוצה. פה כמובן תייחס את זה ללחץ שהפעילה עליו ההגנה בזמן הבעיטה, אבל גם פה יש אלמנט של מזל, לא היה חסר הרבה שהכדור ייכנס.

  ואלה רק דוגמאות מעטות.

  ובכל זאת- יעציב אותי מאוד לשמוע שאתה חושב שהכדורגל שיוון הציגה בטורניר איכותי יותר מהכדורגל שצ'כיה הראתה לנו.
   
 6. Barcik

  Barcik Member

  הצטרף ב:
  ‏28/8/03
  הודעות:
  6,708
  לייקים שהתקבלו:
  0
  יש קצת דברים שמרגיזים יותר מלקרוא לבעיטה למשקוף 'מזל'. 'מזל'? איפה? אולי פורטונה תקעה גרעפס שהסיט את הכדור למעלה? זין. בעיטה לא טובה מספיק, זה בדיוק מה שזה היה.

  מהלך מצויין של הצ'כים, ללא כל צל של ספק, בו הצליח קולר לברוח סוף סוף מקפסיס. למזל, כמובן, לא היה שום חלק בהחמצה, קולר פשוט לא בעט טוב מספיק. למרות זאת, אי אפשר לגרוע מהמהלך המצויין הזה

  פרט ללחץ של המגנים היוונים, רואים בבירור מוחלט איך בארוש דוחף את המגן הראשון שהיה מולו עם שני ידיים בדרך ללעבור אותו. לא מזכיר לך גול מלוכלך של מתיאס זאמר מיורו 1996?


  אז היו לצ'כיה הזדמנויות. בודדות. גם ליוון. פרט להברקות בודדות אלה יוון נטרלה לחלוטין את צ'כיה, עם כל התותחים הכבדים שלה. היא אפילו לא התקרבה ללסכן את השער. אז, מן הסתם, ההגנה היוונית הייתה טובה יותר מההתקפה הצ'כית, ואז, מן הסתם, יוון הייתה טובה יותר מצ'כיה היום.
   
 7. Roy

  Roy Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  1,631
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני יודע מה, אני אנסה את מזלי לשכנע אותך פעם אחרונה, בשתי דוגמאות אחרונות. אם פה לא תשתכנע, אני מרים ידיים, אני אאפשר לך לחיות עם הדעה שיוון שיחקה היום טוב יותר מאשר צ'כיה. [​IMG]

  אתה אומר שההחמצה של קולר היא לא מזל ליוון, אלא בעיטה לא מספיק טובה של קולר. אז פה, זה או שאתה מאמין בדבר שנקרא מזל, או שלא. ניקח את זה למקרה אחר. שחקן שמחמיץ לבד מול שער ריק, כמובן שהוא לא בעט מספיק טוב, אבל לא היית אומר שהקבוצה השניה נהנתה ממזל שהוא לא בעט מספיק טוב? אם ראול יחמיץ מול שער ריק מול בארסה שלך, לא תוציא אנחת רווחה ותגיד "וואו איזה מזל"?

  הדבר השני, שאין לי איך להגדיר אותו מלבד מזל רע, היא כמובן הנגיחה של קולר שעשתה דרכה אל השער ופגעה בדרך במי? במילאן בארוש. גם פה אתה מוזמן להגיד שהייתה תנועה רעה למקום לא נכון של בארוש, או שקולר היה צריך לראות שהוא הולך לנגוח על בארוש- אבל אני לא אקנה את זה. זה חוסר מזל משווע.

  אהה, ואם דיברת על גול מלוכלך של זאמר, ואם בכלל הזכרת לכלוך, איך לא הזכרת באותו משפט את יוון? שכל שחקן צ'כי עם הכדור זה מספיק טוב בשבילה כדי לשלוח שחקן לקצץ אותו ולשלוח אותו לדשא, או לתפוס אותו בחולצה עד שלא יוכל לזוז.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏2/7/04
 8. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/3/04
  הודעות:
  9,149
  לייקים שהתקבלו:
  381
  מסכים עם בוריס. מה ההבדל בין בעיטה למשקוף לאיבוד כדור פשוט? למה דווקא החמצה כזו נחשבת ל"מזל"? הבעיטה של רוזיצקי לא היתה טובה מספיק. בוריס, אגב, לא אמר שהכדורגל של יוון היה טוב יותר, הוא אמר שהיא הקבוצה הטובה והמרשימה בטורניר.
   
 9. Roy

  Roy Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  1,631
  לייקים שהתקבלו:
  0
  הוא ביקש לתת לו "נבחרת ששיחקה טוב יותר מיוון". לא יודע איך אתה מבין את זה, אני מבין את זה כנבחרת שהציגה כדורגל טוב יותר מאשר יוון.

  ובכל זאת, יש הבדל בין איבוד כדור פשוט לבין כדור שפוגש במשקוף. אבל שוב, השאלה היא אם אתה מאמין במזל או לא. הרי מה היה חסר שהכדור ייכנס? 5 ס"מ? אני מאמין, ופה לא תזיזו אותי מהעמדה, שזה מזל רע שהכדור עלה 5 ס"מ גבוה יותר, בגלל זוית פגיעה רק "כמעט מושלמת" של הרגל עם הכדור, או משקל של כדור והתאוצה שהוא תופס כלפי מעלה, שמשתנה עם כל כדור.
   
 10. John Barnes

  John Barnes Member

  הצטרף ב:
  ‏21/1/04
  הודעות:
  2,521
  לייקים שהתקבלו:
  0
  שימו לב שכל הסינדרלות בטורנירים הקודמים שיחקו כדורגל שמח ומהנה, לא כמו יוון שמתבצרת בהגנה.
  אם יוון הצליחה בשיטה הסטטית הזו להגיע לגמר, אני מאמין שנבחרות וקבוצות קטנות יחקו את הסגנון.
  הקבוצות האחרות יצטרכו ללמוד להסתדר נגד בונקר והתקפות מתפרצות, כי אוי ואבוי אם השיטה הזאת תתפוס.
   
 11. משוגע בירוק

  משוגע בירוק Member

  הצטרף ב:
  ‏28/5/04
  הודעות:
  2,633
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני מאוד מאוד מאוד מאוכזב מכל היורו. ביום הפתיחה של היורו, במשחק "הגמר" כביכול, כבר ידעתי שזה אותו תסריט של ליגת האלופות...
  לפני היורו כולם העמידו את 8 הנבחרות הטובת באירופה מבחינת סגל שחקנים (איטליה, צרפת, ספרד, גרמניה, אנגליה, הולנד, צ'כיה וכמובן פורטוגל) ורק היה צריך לבחור מי מהקבוצות תזכה.

  אני מאוכזב שלא ראינו הרבה קרבות גדולים בין השמונה האלו חוץ מגרמניה - הולנד המשעמם, צרפת - אנגליה שהיה מותח בסוף איכשהו, פורטוגל - ספרד, שהיה ברור מי תנצח בו, צ'כיהה - הולנד, המשחק האיכותי עד כה ביורו, צ'כיה - גרמניה, שהראה לכולם שגרמניה מסוגלת להפסיד לקבוצת העד גיל 17 של צ'כיה, אנגליה - פורטוגל, זה המשחק היחיד ודוגמא לשאר המשחקים שהיו צריכים לראות.

  אבל במקום השמונה האלו קיבלנו בראש הכותרות, יוון מעיפה את ספרד, דנמרק ושבדיה מעיפות את איטליה, לטביה מפתיעה את גרמניה?, יוון גומרת את צרפת!, יוון גומרת את צ'כיה, יוון..., יווון....

  יוון הרסה לי את היורו!!!!!!!!
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  חייבים שינוי. שינוי שיפחית את "הפתעות" המגעילות האלו, אם כבר הפתעות אז לפחות שמכבי חיפה תזכה בליגת האלופות, ישראל תזכה במונדיאל וכל זה בהדרכתו של דני נוימן.... זאת הפתעה!

  אבל אף אחד לא סובל את יוון או פורטו, כולם רוצים שמות גדולים בגמר. ואני לפני היורו צחקתי עם החברים שלי על הפתעות ודיברנו על גמר בין לטביה לשוויץ, היינו קרובים....
   
 12. Deutschland

  Deutschland Member

  הצטרף ב:
  ‏16/6/04
  הודעות:
  231
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אין מה לעשות חבר'ה....יוון פשוט הכי טובה, אני הימרתי עליה כמנצחת אתמול ואני אהמר עליה גם כמנצחת מול פורטוגל...ואתם יודעים למה? רק בגלל שיש לה מאמן גרמני, אתם ראיתם כמה שהמשחק היווני מזכיר את המשחק הגרמני הממושמע והמאורגן? רק בגלל זה אני הולך עם יוון עד הסוף, ודרך אגב, נורא חבל שגרמניה עפה מהטורניר..היה מצחיק אם יוון וגרמניה היו נפגשות בגמר...אבל לא נורא, אולי אוטו ריהאגל יבוא לאמן את גרמניה אחרי הטורניר, נחיה ונראה, בינתיים - אני משוכנע שיוון היא הנבחרת הכי טובה באירופה...
   
 13. שבצ'נקו

  שבצ'נקו Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/03
  הודעות:
  1,382
  לייקים שהתקבלו:
  0
  במילה אחת מה שיש לי להגיד על היורו הזה-גועל
  לראות קבוצות כמו יוון בגמר ,נו באמת מה קרה לכדורגל ????
  קבוצה שלא עושה דברים יפים כל הטורניר בכלל אלא רק מסתמכת על איזו טעות כל פעם, וצ'כיה ,שבאמת הייתה הקבוצה החזקה בטורניר, לא נאה על המגרש.
  היורו הזה הוא אכזבה כמו המודיאל, וחבל שכך :aaaoffto: .
  ונהרסו לי השנתיים האלה ,והחשק לראות את הטורנירים הגדולים ביותר.
  אני רק מקווה שפורטוגל תקח לפחות את הטורניר ולא יוון המע]נים האלה שמשמחקים כדורגל פוקסיונרי ומגעיל.
   
 14. שבצ'נקו

  שבצ'נקו Member

  הצטרף ב:
  ‏8/10/03
  הודעות:
  1,382
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אל תשווה את המשחק של יוון למילאן,כי מילאן בהחלט לא משחקת כדורגל כזה בונקריסטי ,ואני מאמין שגם אינטר לא משחקת כדורגל כזה.
  כל מה שכדורגל איטלקי שונה מהספרדי שהוא פחות התקפי ויותר טקטי ,אבל הוא כדורגל מהנה ולא כמו היווני.
   
 15. Reyes

  Reyes Member

  הצטרף ב:
  ‏30/7/02
  הודעות:
  7,895
  לייקים שהתקבלו:
  0
  נו, אז אמרתי או לא? [​IMG]

  ואני לא מאושר, אני מזועזע. כ"כ חבל לי שלא נראה את צ'כיה בגמר. במקום פורטוגל נגד צ'כיה נאלץ לקבל עוד משחק משעמם של היוונים, ומי יודע, אולי בסופו רמי וייץ יכריז "יוון אלופת אירופה" (נכון שזה נשמע איום?). [​IMG]

  היוונים (אולי בעצם אבנים?) האלה משחקים כ"כ מגעיל, כ"כ אנטי. מזכירים את הגרמנים. צריכים להרחיק אותם מהטורניר בגין הריסת הכדורגל והפיכתו לכדורזבל.

  הלוואי פורטוגל תפרק אותם, הלוואי. 5 חתיכות בראש ואהיה מאושר. רק שהסיכוי שזה ייקרה שואף לאפס... קשה לפצח בונקר שכזה.

  איי איי אייי... אם רק קסיאס היה הודף את הבעיטה של חריסטאס...

  Forca Portugal! :aaa021:
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!