יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. תומר1989 Member

לעבור ליובה ולא לפאריס זה לא צעד יותר טוב מבחינת קריירה. כיום הצרפתים הם מועדון יותר גדול ועשיר. ובעל סיכוי יותר גבוה לזכות בצ'מפיונס.

כפי איך שאני רואה- או שלפוגבה יש ערך רגשי ליובה בגלל העבר איתה, או שהצרפתים לא כל כך היו רציניים לגביו

2. DRORIKO Member

לא הבנת אותי, הכוונה שלי היתה שאם את פוגבה היה מעניין יותר המסיבות והאינסטוש הוא היה עובר לפסז', זה מועדון אידיאלי לכאלה. והוא גם היה מקבל שם הרבה יותר כסף. הוא עובר ליובה, להערכתי, כי הוא מבין שהקריירה שלו הגיעה לדד אנד ושאם הוא רוצה לשקם אותה הוא צריך לחזור למקורות, למועדון שהוא הכי הצליח בו עם המאמן שהוא הגיע אצלו לטופ של הקריירה שלו. הוא גם מודע לזה שאצל אלגרי הוא יצטרך להזיע בעוד שבפסז' תהיה לו אווירה של מילואים, מה שעוד מעיד על הרצינות שלו.

3. k_700 Member

מקקני(מודע לקישורים על עזיבה שלו) וזאקריה לא עונים על ההגדרה הזאת?

4. DRORIKO Member

מקני זה פחות שחקן של עם הכדור לרגל אלא יותר שחקן של שטח. את זקאריה קשה לי לאפיין כי הוא הגיע רק עכשיו ואמור לקחת זמן עד שיבוא לידי ביטוי, ממה שהתרשמתי ממנו בכל זאת-כושי גדול שלא כדאי לריב איתו מכות.

עריכה:אה חשבתי שהשוות אותו לפוגבה ועכשיו אני רואה שדיברתם על משהו אחר. אז כן מקני אמור לעשות גם את זה, אתה צודק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/22
  5. k_700 Member

זאקריה לי נראה 50-50 פיזי מאוד שאמור בדיוק לענות על דרישות התפקיד של קשר שאמור לשחק ליד פוגבה(אם תרצה המאטווידי של ימינו) ולוקאטלי(יותר המנהל משחק).
    מהיר, חזק, לא צריך לגעת בכדור כמעט רק לעשות עבודה שחורה.
    מקקני פחות פיזי ויש לו קצת יותר יכולות עם הכדור אבל גם הוא בעיקר סוגר המון שטחים ועושה תנועה בלי הכדור עם השפעה על משחק הלחץ.
    לדעתי עם פוגבה על הנייר יש לכם יחסית איזון.

מקקני/זאקריה לוקאטלי פוגבה כשפוגבה לפעמים גם יכול לשחק את התפקיד של דיבאלה מאחורי החלוץ.

השאלה באמת מה תקבלו. הוא נפצע לא מעט בשנים האחרונות, הוא לא הראה חשק מסויים להשתפר או בכלל להראות כמו שחקן כדורגל אבל ברור שיש לו יכולות ואולי אתגר במקום שהוא מכיר ובליגה חלשה הרבה יותר תעזור לו להתניע את הקריירה.
    אני דווקא אופטימי מאוד שזה יצליח.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלישיית קישור מצריכה 5 שחקנים בסגל. ציינת 3. פוגבה יחליף את ראביו (4) אבל אתם עדיין חייבים גם מחליף לארתור (5). אי אפשר לפתוח את העונה עם 'דירקטור' אחד בלבד (לוקאטלי).

לדעתי זה יראה כך:
    לוקאטלי - רג'יסטה חדש - פוגבה

* לוקאטלי יגבה גם את האמצע.
    * מקני יהיה המחליף לשני המצאלות.
    * גם זקאריה רק בהיררכיה נמוכה יותר.

7. DRORIKO Member

כל מה שאתה כותב נכון, אבל יש עוד נקודה שחייבים לגעת בה וזה מערך הכושר. אתם אומרים שצריך עומק בעונה מרובת פציעות ועייפות, מסכים, אבל מה עם למנוע את הפציעות האלה מלכתחילה? איך יכול להיות שליברפול ששיחקו יותר משחקים מאיתנו כמעט לא נפצעים להם שחקנים, ואתה עולה לשחק עם דנילו בקישור ובשמינית גמר צ׳מפיונס בונה על רוגאני שיחזיק לך את ההגנה? יכול להיות שאם היית משדרג את מערך הכושר לא היית צריך 700 שחקנים טובים כדי לחפות על זה? אני מדבר עכשיו מהחור של המטבע, מערך כושר טוב יעלה לך פחות מעוד שחקן יקר שיוסיף לך ״עומק״.

במנצ׳סטר סיטי זה לא בעיה כי אתה יכול להביא גם מיליון שחקנים, במועדון כמו יובה שהשמיכה יותר קצרה זה כן משחק תפקיד, ועכשיו אתה אומר לי שצריך להביא עוד שחקן לקישור.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שמים בצד "תאונות עבודה" (כמו הACL של קייזה) שיכולות לקרות בכל קבוצה בעולם, בליברפול כמו בכל הטופ האירופי יש צוות אימון איכותי יותר ושחקנים טובים יותר (לא מדבר על כישרון, יותר מקצוענים, שומרים על עצמם טוב יותר, recovery טוב יותר, מנטליות נכונה יותר וכו').

תשובה די בנאלית אך אין שום דבר מסתורי סביב נושא הפציעות. יש כאלה שעושים עבודה טובה יותר, יש כאלה שפחות. עניין של ביצועים, כמו בכל תחום מקצועי אחר.

מספר הקשרים שציינתי מקובל בכל קבוצה גדולה. גם בליברפול, גם בסיטי, גם בריאל, גם בבאיירן.

יש מקרים בודדים (כמו חזרה של שחקן בכיר מפציעה ארוכה) שמצריכים גיבוי נוסף, אבל את זה בטח נראה בעמדה של קייזה. בקישור אין את זה. צריך פשוט לבנות חדש בצורה אופטימלית.

לפחות באיטליה, אין שמיכה ארוכה יותר משל יובנטוס. אין שום סיבה הגיונית לחשוש שקשר נוסף יגיע על חשבון מגן\חלוץ\כל שחקן אחר שיראה כמו החתמה נכונה. כל המהלכים האחרונים שלכם מאוד ברורים. כל העמדות יקבלו מענה בקיץ הקרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/22
  9. DRORIKO Member

אצל אלגרי שחקנים לא שומרים על מקצוענות?

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את האימיג' ויש את את מבחן התוצאה. בשני אלגרי הוא חתיכת bidone. גם בנושא הכושר\פציעות של השחקנים.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700 - על הנייר כן, הם אמורים להיות בדיוק זה, בפועל(וזה אולי אשמת אלגרי) הם שניהם מפוזרים בלחץ שהם עושים ולא מספיק אינטליגנטים בסגירה של שטח, ככה שמקבלים רק חלק ממה שבאמת צריך.

*יכול להיות ששניהם יכולים לגדול לשם, זאקריה לא באמת רץ מספיק אצלינו בשביל לראות את זה, ולאמריקאי ׳יש את הפוטנציאל׳. הבעיה שיובה צריכה כזה, וברמה - ועכשיו.

ההצעה של @Un bombón היא הגיונית, התקשורת שוב מעלה את ז׳ורז׳יניו. אני נגד באופן אישי. אני לא חושב שיש לו את האיכות המתאימה.

כנראה שזה יהיה משהו כמו: מאנו/פוג/מק׳/זאק/רכש נוסף/אולי מירטי ישאר

12. DRORIKO Member

ז'ורז'יניו ידרוש שכר גבוה מדי בשביל מחליף

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bianconeri גם אם מירטי ישאר להיות הקשר השישי, די ברור שקוואדראדו ישחק שם לפניו.

אם זה אכן ז'ורז'יניו, הוא יהיה באנקר בהרכב.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוודראדו ישחק מה? רג׳יסטה?
    בהנחה והולכים על הסברה שיהיה פה רג׳יסטה חדש, אם מירטי ישאר זה יהיה כגיבוי לעמדת הרג׳יסטה.
    פוגבה/מקני/זאקריה/לוקאטלי יהיו המצאלות.
    סביר שגם לוקאטלי יהיה הראשון להכנס לעמדת הרג׳יסטה, ובשאר הזמן מירטי יקבל את המושכות לשם, כמו גם שאריות לעמדת המצאלה במקרה של פציעות.

כך או אחרת, קוודארדו ישחק במקום הרגיל שלו - שחקן קו. לא הבנתי איך הוא קשור לתפקידי מרכז שדה

15. DRORIKO Member

אגב לא חייב להיות על חשבון לוקאטלי. יש גם קומבינציה של זורזיניו רג׳יסטה ולוקא לפניו, בנבחרת איטליה זה עבד יפה, אבל בלי קשר ללוקא יש את היכולות לשחק את ה-8.

מצב נושא:
הנושא נעול.