יובנטוס 2020/2021 - רב הנסתר על הגלוי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.95 + תכונות של חלוץ שני זה שילוב שמוכר.

העונה יש הרבה פחות פרוספקטים מעניינים מבעבר. יש כמה שחקנים ששידרגו את עצמם כמו די מארקו, זקאני ומוסה בארו באגף, אבל בכללי מדובר בעונה משעממת למערך הסקאוטינג של הגדולות.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק באתי לצטט את ההודעה הקודמת שלך, ולהגיד שהמצב עגום אם סקאמקה הוא הפרוספקט הכי מעניין בליגה השנה.

3. DRORIKO Member

הוא גם יודע לנפק משפטים נורא שנונים?

4. DRORIKO Member

כשהמאמן שלך מתחיל להתבכיין על ריבוי משחקים אתה מבין שמשהו באמת לא טוב קורה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי ראיון של פירלו עם תלונות על הלו"ז, אבל אני יכול להבין אותו.

בסוף - הוא קיבל סגל מלא בחורים, והיה לו אימון אחד(!) מתחילת העונה, כולל הפרי-סיזן שלא היה קיים, עם כל הקבוצה בסגל מלא - זה מצב הזוי.
    בנוסף, אם תשים לב, מאז החזרה מפגרת החורף ליובנטוס יש משחק כל 3-4 ימים. יובה, עד סוף פברואר(במשהו כמו 50 יום) צפויה לשחק לא פחות מ-13 משחקים. מתוך ה13 משחקים האלה מדובר על 3 פעמים נאפולי,אינטר,מילאן,רומא ופורטו(שמינית גמר אלופות) - כלומר 7 מתוך ה13 האלה, הם גם משחקים שכולם(אולי מלבד הסופרקופה) גורליים עבור הקבוצה במובנים מסויימים.
    זה כמות של 25% מהעונה כולה(כולל כל המפעלים), בפחות מחודשיים(אמור להתפזר על קרוב ל3).

* הנאמר לא מקטין מעומס של קבוצות אחרות או מכך שהסגל פשוט לא טוב,וגם יכולת המאמן מוטלת בספק. אבל יצא לנו שנה שכל התנאים והנסיבות שמסביב למגרש הם ממש ממש לרעתנו, החל מהכנסות שלא קיימות, פציעות,קורונה ולוז מטורף.

6. DRORIKO Member

זה היה נכון בתחילת העונה. בשלב הזה של העונה כבר אין תירוצים ואתה מצפה מהקבוצה להתחבר, ואכן אני רואה שיפור בקבוצה, אבל מה שהיה נגד אינטר היה בושה וחרפה ונגד בולוניה מחר בטח שאין שום תירוץ.

אני לא קונה את התירוץ של ריבוי משחקים. אינטר משחקים לא פחות מאיתנו ועשו לנו בית ספר. מה גם שכרגע אתה בפגרה מהצ'מפיונס אז אני לא מבין על איזה ריבוי משחקים הוא מדבר.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי לך בפירוט, כולל מספרים על איזה ריבוי משחקים מדובר. אינטר לא משחקים בצ'מפיונס, לא בסופרקאפ ואין להם משחק ליגה נוסף לדחוף בתקופה הזו.
    המאמן של אינטר הגיע אליהם בעונה הקודמת ולקבוצה היה המון זמן להתחבר, וזה מעבר לעובדה שהסגל שלהם פשוט טוב יותר.

אני גם לא מבין מה הקשר בין הבזיון מול אינטר לבין מתמטיקה של 25% מהעונה תוך 50 יום.

המשחק מול אינטר היה הכואב והמשפיל ביותר בעשור האחרון.
    זה לא סותר את זה שקיים עומס משחקים
    זה לא סותר את זה שהתנאים שקיבל פירלו היו בין גרועים לאיומים בהכנת הקבוצה, וגם תוך כדי העונה
    זה לא סותר את זה שפירלו איננו מאמן מהשורה הראשונה, והקבוצה מציגה יכולת שהרבה ממנה מקורה בבעיות אימון.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

לגבי פירלו, אני עוד חושב שמוקדם לשפוט אותו, גם בגלל תנאי הפתיחה שדיברת עליהם וגם כי ראיתי גם דברים טובים בקבוצה, א-ב-ל אם יובנטוס לא מנצחת מחר את בולוניה יש לי הרגשה שהכסא שלו יתחיל לרעוד. כי אתה עכשיו לא רק בסכנה של אליפות אתה גם בסכנה של טופ 4. שזה סכנה גדולה יותר כי כאן גם יש השלכות כלכליות.

9. Raulito Madridista

אני חושב שמרכז השדה של יובנטוס הוזנח כבר זמן רב ועם כל הכבוד למקני זה מה שקורה כאשר מחפשים מציאות ושחקנים חופשיים. זה לא צריך להיות או פנטזייה להחזיר את פול פוגבה או שום דבר. המשחק נגד אינטר היה עלוב כי משהו לא עבד ויובנטוס המשיכה לשחק שוב ושוב ושוב באותה דרך כושלת עם לחץ גבוה עקר, כאילו אין תוכנית מגירה, אך מצד שני זה עדיין הפסד 2:0 ועוד כמה חודשים אף אחד לא יזכור איך זה קרה. אולי אם היה סגל יותר גלאקטי ומצב אופטימלי טוב יותר במועדון אז פירלו לא היה האיש שמקבל את המושכות.
    ריבוי משחקים בגלל כל מיני סופרקופות למיניהם שהם פרס על העונה שעברה - צרות של עשירים, וגם אינטר תיקח אליפות לדעתי הכישלון המוחלט באירופה כן יהיה מעין כתם קל, שלא נדבר על מצב בו היא תסיים שנייה. נכון שכתבת שזה לא תירוץ אבל אין אף קבוצה באירופה שלא סבלה מהרבה פציעות העונה. תזכור איך פ.ס.ז' פתחה את העונה ועוד בלי מנוחה אחרי גמר ליגת האלופות, אני יכול לספר לך את המצב העגום של ריאל שזה מעבר להזאר המרגרינה. העונה הזו עדיין מקבלת צורה, זה בסה"כ סיבוב אחד, לדעתי חשש שהוא מעבר לקטן לגבי איבוד טופ4 הוא מיותר ומוגזם. רונאלדו כן יכול להיכנס לזון הבקעה עכשיו של כמה משחקים ברציפות ולפתור הרבה בעיות ואני בספק אם דיבאלה ייסבול מחולשה כזו\בעיות פיזיות לאורך זמן.

10. DRORIKO Member

חשש מיותר ומוגזם? תראה את רומא, תראה את נאפולי, תראה את לאציו שחזרה מהמתים, כמובן גם אטאלנטה. מנגד זה ברור לכולם שזאת לא יובה הגדולה שהתרגלנו לראות בשנים הקודמות. תרחיש של אובדן הטופ 4 הוא בכלל לא הזוי.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זוכר עונות שבהן דיבאלה לא פספס משחקים מכריעים בגלל פציעה, או עלה לשחק שהוא לא במיטבו פיזית. הוא שחקן די פציע. הוא לא הספיק לנער מעצמו את הפציעות העונה ולהכנס לכושר וכבר נפצע שוב. כלומר אנחנו הולכים לסיים חצי שנה והבחור עדיין לא שיחק משחק אחד בו הוא היה כשיר ב100 אחוז.

מרכז השדה מוזנח מאז פירלו-וידאל-מרקיזיו-פוגבה. אתה יכול לקרוא על זה פה לאורך הדיונים במשך 5 עונות. אין טעם להרחיב בנושא הזה בכלל.

12. DRORIKO Member

זה משפט נכון רק לא לגבי מקני שהוא כשרון גדול ואם יתפתח עוד יותר יובה מרוויחה קשר נהדר לכמה שנים טובות(ואגב במחיר לא כזה גבוה). תנסה יותר ראמזי וראביו, שבאמת ממחישים את המושג "מה שיותר זול גם יותר יקר" ואם נאבד חלילה את הטופ 4 או-או כמה שזה יהיה יקר.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

לא הבנת אותי, אני מחזיק ממנו, הוא עוד צעיר כדי להוביל את הקישור, זה רכש מצוין אבל ראביו שחקן מיותר גם אם הוא הגיע בחינם ולא הייתה שום סיבה לחשוב שמה שלא עבד באפן רציף בארסנל (ראמזי) יצליח כאן. יכול להיות שרביעיית הקישור ההיא שהגיע לגמר האלופות ב-2014-15 היא אכן היסטורית אבל ממתי יובה אוספת מכל הבא ליד באמצע? לגבי דיבאלה, מקבל מה שאמרתם, בכל מקרה הוא מעולם לא ירד מ-30 הופעות ליגה ומוראטה>היגואין מודל 2019/20. נוצר מצב שברנרדסקי נשאר, כנראה בעל כורחה של יובה וצורפו גם קולוסבסקי וגם קייזה לכנפיים, אולי קבלת ההחלטות הייתה שגויה. יש קבוצות שפתחו את הכיס אגב פחות מיובנטוס בקיץ. קבוצה אחרת מוכרת לי, רמז... רומא לוזרית נגד הגדולות ויובנטוס איכותית יותר מכל קבוצה שהיא לא אינטר.

14. DRORIKO Member

בוא נגיד שהסגל שאתה רואה הוא תוצר של הרבה מחדלים מהשנים האחרונות, רובם של איזה מישהו שאני צריך להשתחוות בפניו ולבקש סליחה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרלי אקה מגיע לקבוצה הראשונה של יובנטוס או למילואים?

מצב נושא:
הנושא נעול.