יובנטוס 2019/20: מאמן חדש, מטרות ישנות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏10/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תאמין לכל ציוץ בטוויטר.

@DRORIKO , אחי, עברת אצל טל קורס בעקשנות? אתה חוזר על המנטרה של רוקדים לחליל של רונאלדו כאילו לא היה פה מאמן שפשוט לא התאים, לא היה מספיק טוב, בלי קשר לרונאלדו.

תנשום גבר, המועדון מנסה למקסם את המצב הנוכחי שלו, כמו כל מועדון. גם עסקת רונאלדו הייתה מיקסום של מצב נתון.

2. DRORIKO Member

אז אני חולק עליך, אני חושב שהיה טעות להביא את רונאלדו ושעם הכסף ששפכנו עליו היה אפשר לעשות דברים מועילים יותר, ובנוסף גם לחסוך את ההשפעה ההרסנית שלו על המועדון.

3. FelaKaT Member

הרכישה של היגוואין הייתה מיותרת הן מקצועית והן כלכלית, ההגעה של רונאלדו זה שיחוק כלכלי ואולי שנוי במחלוקת מקצועית.

Raulito אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

קודם כל הסכום ששילמנו על היגוואין לא מתקרב בכלל לזה ששילמנו על רונאלדו. דבר שני היגוואין לטעמי כן סיפק את הסחורה, נתן 2 עונות מצויינות, והכי חשוב היה טים פלייר ולא ניסה לכפות את עצמו על הקבוצה. פאולו דיבאלה לטעמי נתן את היכולת הכי טובה שלו לצד היגוואין, הם קראו אחד את השני על עיוור, אפילו הדביקו לזה כינוי-HD. לא יודע גם איך זה פגע בנו כלכלית אם בתקופה שלו עשינו גמר צ'מפיונס שהכניס לנו הרבה כסף. רונאלדו אולי תרם במימד השיווקי/תקשורתי/אינסטושי. מקצועית לדעתי הוא גרם יותר נזק מתועלת.

6. Raulito Madridista

הטיעון היחיד שאני יכול להגיד בעד עסקת היגואין הוא שהקבוצה הכניסה הרבה-הרבה-הרבה כסף ממכירתו של פול פוגבה למנצ'סטר יונייטד. ברור שהוא שיפר את יובנטוס, הקבוצה מודל 2016/17 אולי הייתה הכי חזקה שלכם בעשרים השנים האחרונות, הוא גם הגיע אחרי עונה פסיכית והיסטורית.א בל, וזה אבל גדול - היגואין היה נכשל לא פעם במשחקים החשובים בליגת האלופות ולתחושתי אליפות היו לוקחים גם בלעדיו.
    אני יכול לקבל טיעונים שרונאלדו ירד מאוד ביכולת שלו, אני לא מחמיץ אף משחק שלכם מאז שהגיע ואני לא עיוור - הרבה גולים בפנדלים או בתוך הרחבה, אבל 'כופה את עצמו'? כשדיבאלה חטף כדור נגד לאציו ורץ כל הדרך והעדיף לפרגן לו, רונאלדו איים עליו? הוא הפסיק עם הדריבלים המיותרים בכנף. רונאלדו שחקן שבאופן טבעי מחפשים אותו כל הזמן ולדעתי יובה עדיין לא ממש חיפשה אותו מספיק. משחק הראש שלו למשל עדיין מצוין. רונאלדו לא הצליח להביא זכייה בצ'מפיונס כי זה מסובך, ואני חושב שהוא סובל מהקבוצה בה הרבה שחקנים נפלו ביכולת, והשנה זה קרה גם בגלל המאמן.
    זה לא ממש היה בר ביצוע כנראה מענייני כשירות, אבל אני באמת תוהה, לאף אחד לא דגדג כאן לראות דוגלאס-דיבאלה-כריסטיאנו נגד יריבות פחות טובות בסרייה א'? ועם קוואדראדו כמגן זה במילים אחרות כמעט כל הכישרון של יובה על המגרש.

7. DRORIKO Member

מה זה נכשל במשחקים חשובים? ההצגה שלו נגד טוטנהאם זה לא משחק חשוב? הגול אליפות שלו נגד אינטר זה לא משחק חשוב?

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

אני דיברתי על ליגת האלופות. החל מהקורה נגד ליון ב-2009/10 שיש היגידו שחיסלה אותו מבחינת האוהדים שלנו...יש לו 8 שערים ב-48 משחקים בליגת האלופות אצלנו. הרקורד שלו מזעזע. גם הרקורד של הזאר מזעזע בצ'מפיונס לדוגמא אבל זה קצת מוריד ממנו בזמן שהוא טוחן את הסרייה א'. זה הטיעון שלך? צמד נגד טוטנהאם? רונאלדו כבש העונה ב-11 משחקי ליגה רצופים, אף אחד מהם לא היה חשוב? שלושער כמו של כריסטיאנו נגד אתלטיקו יש לפיפיטה ברזומה במעמד כזה נגד יריבה כזו? אתלטיקו הייתה חיוורת אבל זו עדיין הגנת ברזל. נגד אייאקס אני לא זוכר שיובה הציגה כדורגל מהאגדות, היו שני מצבים ורונאלדו כבש פעמיים. תנסה פעם אחת להגיע לנקודה העיקרית.

עונת 2019/20:

110 דקות נגד ליון בשמינית הגמר - לא כבש.
    94 דקות נגד אתלטיקו מדריד בבתים - לא כבש

2012-13:
    73 דקות נגד סיטי בשלב הבתים - לא כבש
    120 דקות נגד מנצ'סטר יונייטד בשמינית הגמר - לא כבש
    125 דקות נגד בורוסיה דורטמונד בחצי הגמר - לא כבש.

2009-10:
    154 דקות נגד ליון בשמינית הגמר - לא כבש.
    2008-09:

81 דקות נגד יובנטוס בשלב הבתים - לא כבש.
    180 דקות נגד ליברפול בשמינית הגמר - לא כבש.

העונות ביובנטוס היו קצת יוצאות דופן אבל לא מדהימות, 2016-2018: חמישה שערים ב-12 משחקים וצמד נגד מונאקו בעונת הגמר שלכם, מאזן טוב אבל לא מדהים. נגד ברצלונה ב-178 דקות הוא לא כבש ודיבאלה דווקא כן. גם לא בגומלין נגד מונאקו או בגמר נגד ריאל| הלאה, לעונה לאחר מכן: 177 דקות נגד ברצלונה, לא כבש. ריסק את טוטנהאם בשמינית הגמר, מעולה, ללא ציניות. נגד ריאל מדריד? 180 דקות, לא כבש.
    25 שערים ב-83 הופעות לפי מה שמצאתי, סטטיסטיקה לא מספיק טובה למי שהיה אחד החלוצים הטובים בעולם, לעתים בין החמישה.

9. סמואל אטו Member

אם יובה הייתה רוקדת לצלילי החליל של רונאלדו אז סארי לא היה ממונה מלכתחילה, ופירלו זה כנראה הכי רחוק ממה שרונאלדו היה חושב עליו כמאמן הבא.

לגבי עניין הניסיון של מאמן, ניסיון מביא איתו את האפשרות לשייף ולשכלל את היכולות של המאמן. ביובה אתה צריך להיות המוצר המוגמר, ולמצוא מאמן ברמה של יובה שאין לו ניסיון בכלל זה נדיר מאוד.
    מצד שני, אם כן הייתי צריך להמר על מישהו שיכול להיות "חד קרן" כזה, אז זה פירלו.

10. VAR Member

מה נסגר בסוף עם הקריירה הפוליטית שלו? המריאה לאנשהו?

11. DRORIKO Member

אעלק גוד לאק. הבן אדם שונא את יובה יותר ממה שאני שונא את זהבה גלאון.

12. alexshw Member

לא, אבל הוא נהנה כמאמן נבחרת אוקראינה עם טאסוטי לידו.

13. DRORIKO Member

שתי אגדות כשברקע המים המזוהמים של פארק הירקון

14. טל. Member

מי שחושב שהידוק החגורה וחיסכון במשכורות זה השיקול שהתווה את הדרך של מינויי פרילו, או היה חלק ממערכת השיקולים - שייקח את הנתון הבא בחשבון:

פירלו ביובנטוס עם חוזה יקר יותר מאשר אינזאגי בלאציו (שכר בסיס לשניהם זהה: 1.8 מיליון... אבל לפירלו ביובנטוס בונוסים גבוהים הרבה יותר על זכיות/עמידה בהשגים - מאשר מה שאינזאגי מקבל בחוזה אצל לוטיטו בלאציו).

במילים אחרות: באותו הסכום/או אפילו בפחות כסף - יכלו להביא את אינזאגי, אם רק היו רוצים בכך.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אתפלא, אם בחישוב העברות + משכורות - הכנסות ישירות בעזרת השחקן, התשובה תהייה שרונאלדו עלה פחות למועדון מהיגוואין.
    הרכישה של רונאלדו הייתה מיקסום של מצב קיים בשוק, הזדמנות של פעם בדור להזניק את המותג כמה שנים קדימה מיידית, ועל הדרך להרוויח שחקן היסטורי, גם בגילו המתקדם , עם השפעה לא רק על השיווק וההאשטגים כמו שאתה טוען(שאלו מתורגמים ישירות להכנסות עבור המועדון דרך אגב), אלא על חדר ההלבשה וכל השחקנים.
    אתה באמת מאמין, שסמס + איזה מגן היה נותן לנו צ'מפיונס? זה הרי סיפור שבנית אצלך בראש...
    בוא נלך שנתיים אחורה,סיכום מופשט.
    סוף שנת 2017-2018:
    סיימנו סייקל, שחקנים חשובים כמו ליצ'י,מרקיזיו,אסמוואה ובארצלי(למרות שעוד שיחק בעונה העוקבת) הגיעו למיצוי. בהגנה כבר הביאו את בנעטיה שהיה אמור להיות עוגן נוסף במקום בארצלי, ביחד עם רוגאני וקייליני וקלדארה, הכיוון הוא ברור - הצערה של הסגל וחילוף משמרות.
    בקישור המצב כבר חרבנה(מטוידי הגיע בתחילת העונה לנסות לתת מענה לאנמיות שנוצרה בקישור ולחסרון במרקיזיו)
    בהתקפה החיים טובים.
    ואז נוצרת הזדמנות. להביא את רונאלדו.
    רונאלדו מוחתם, ביובה אומרים פאק איט על הצערת ההגנה ומביאים בנוסף את בונוצ'י כדי להחזיר שני סנאטורים להגנה. ההגנה אמורה להיות עכשיו מורכבת מבונוצ'י-קייליני + בנעטיה ורוגאני, בנוסף קנסאלו אמור להביא נפח התקפי כתחליף לליצ'י וגם ספינאצולה חוזר בשביל לתת תחרות לסנדרו.
    על הנייר - בינגו אחרי בינגו אחרי בינגו (למרות שאני אישית הייתי נגד בונו)
    בקישור? אמרה צ'אן מגיע.
    התקפה? גם בלי היגוואין אתה נמצא עם רונאלדו-דיבאלה-קוסטה-קוודראדו-מריו-ברנה + קין (7 שחקנים על 3 עמדות)

בוא ניקח את מה שאתה אומר וניתן לו נופח רציני, נגיד ורונאלדו לא היה מגיע.
    אז אתה מציע את סמס
    בעצם, אם אנחנו קברניטי יובנטוס, ונגיד שאנחנו רוצים להשקיע בעיקר בקישור, והבאנו את סמס, שסכום העברה שלו היה כנראה זהה לזה של רונאלדו, כלומר ההבדל זה המשכורות. את מי עוד היית יכול להביא? לא את ק.ד.ב לא את קאנטה, לא את פוגבה, את מי?
    ואיך הם היו מביאים אותנו לתוצאות טובות יותר? הם היו עוזרים לקוסטה להיות בריא ולחלק עומס? הם היו עוזרים לבנעטיה לא להפוך לפלופ? לרוגאני? היו מצעירים את מדנזוקיץ'? את היגוואין?

האם סמס היה העברה נחוצה לנו? כן
    האם היא הייתה עדיפה על רונאלדו? לא
    ההזנחה של הקישור היא תוצאה של הימורים לא מספיק טובים כמו הרננס,פיאניץ',ראמזי וג'אן, חוסר התאמה של למינה,סטורארו, ורינקון + שחיקה של מטווידי וקדירה שלא היו צעירים בעצמם.
    המחשבה שלולא רונאלדו היינו מצליחים לתקן את הכל היא לא מציאותית בעייני. 7 שחקני קישור מצוינים למעלה - אף אחד מהם לא היה טוב מספיק וזה כי אני עושה חסד עם ראביו ובנטנקור, ונותן את הנחת עשו את שלהם למטווידי וקדירה, סהכ 11 שחקנים שעברו פה מאז פירלו-וידאל-מרקיזיו-פוגבה.
    להאשים את רונאלדו בכל זה?

דבר נוסף, לאחר העונה האחרונה של אלגרי, החליטו, ששוב יש הזדמנות והביאו להגנה(שגם בה היו הימורים שלא צלחו) את דה-ליכט.
    אין ספק שיש עכשיו בסגל הרבה חורים, והיו בקיץ שעבר כמה החלטות רעות מאוד(בעייני לפחות), אבל שוב - למה רונאלדו אשם בזה?

shlomiM ו-EsheD אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.