יובנטוס 2019/20: מאמן חדש, מטרות ישנות.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏10/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

לגבי פוגבה ופירלו שנינו יודעים שזה היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל ובטח שלא צריכה להיות מדיניות. ראה את כל ערימת הבינוניים שהבאנו בשנים האחרונות רק כי הם עלו פחות. וידאל אמנם לא הגיע כסופרסטאר אבל כן הגיע כשחקן שתלו בו הרבה תקוות לשדרג את העמדה. כנ״ל אלכס סנדרו. זה לא מרגיש לי ככה במקרה של ארתור. אני מאד מקווה שאני טועה. מה שכן אם סרגיי יבוא לא יהיו לי תלונות, אבל זה אם גדול. פלוטה אתה יודע.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה החשובה יותר היא שהגעה של ארטור לא מונעת רכישה של קשר נוסף אלא להפך, מאפשרת השקעה גדולה נוספת.

השירשור הזה מסביר את הדברים די טוב:

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא רואה איזו סיבה היה להתלהב יותר מדי מג'אן או ראמזי. חומר הגלם של ארתור בקבוצת control (סארי, פפ) מעניין פי כמה.

2. צריך לזכור שאולי פרט לאלבה (מסי נמצא בעולם משלו), קשה להתרשם משחקני השדה של ברצלונה בשנים האחרונות בעידן פוסט-אנריקה. וזה לא שלא הגיעו לשם מגה שחקנים כדי לרענן את השורות כמו קוטיניו, גריזמן ודה יונג או כשרונות מבושלים פחות כמו דמבלה ופירפו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/20
  4. DRORIKO Member

כנראה שלא הבהרתי את עצמי נכון. הכוונה שלי היתה שאפילו שחקנים לא מלהיבים במיוחד כמו ג'אן וראמזי, שלא היה מהם שום ציפיות בקרב אוהדי יובה, זכו לפידבקים יותר חיוביים מאוהדי ליברפול וארסנל מאשר ארתור מאוהדי בארסה. לפי הרושם שקיבלתי מאוהדי בארסה הוא השחקן הכי למלם בקבוצה בערך. אין לי מושג איך זה יראה ביובה אבל זה מעלה סימני שאלה.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקישור זקוק לרענון, ארטור רושם לנו בספרים רווח מיידי, ואנחנו מרוויחים שחקן שעדיין אפשר לעצב. זה לגמרי נו-בריינר מצד שתי הקבוצות. אתם גם שוכחים שיש קורונה, והמועדונים הפסידו המון כסף. אני מנחש שנראה עוד עסקאות מהסוג הזה ברחבי העולם וגם באיטליה. כולם עסוקים באיזוני ספרים. לא יעזור לנו לשלם 200 מליון אירו עכשיו כדי להביא את פוגבה וסאביץ׳ בקיץ אחד, אם זה יגרום לנו לחובות שאי אפשר לצאת מהם, זה מהלך שאפשר לעשות רק במרקטו של פיפא.

עכשיו צריך להפטר מראביו והחוזה שלו, מדאנילו והטמטום שלו, ומקדירה וההתמכרות שלו לחדרי פיזיותרפיה.

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ארתור נראה יופי של חומר גלם וסארי יכול להוציא ממנו הרבה הרבה יותר ממה שהראה בבארסה. אין היילייטס להתלהב מהם אבל הוא שדרוג על פיאניץ' שתמיד החזקתי ממנו כאוברייטד ונראה שמיצה את עצמו לגמריי ביובנטוס.

7. סיונרה Member

למה לא מכרו וקנו ב-200 וב-210?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי אז אופא לא הייתה מאשרת.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  9. itzik.miro Member

מסכים עם כל מילה

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל טרייד מעקמים את המחירים כלפי מעלה (בין אם לטובת capital gain או תג מחיר "משודרג" לשחקן לקראת מכירה עתידית). בפיפ"א פשוט לא יספרו את העסקה אם יקבעו שהיא לא עומדת בקרטריינים שלהם או אולי אפילו יענישו את הקבוצה עם איזה ban (הערכה שלי, אין תקדים לזה). אפשר לנמק קפיצה במחיר השחקן עם הערכה סובייקטיבית של הקונה, אבל לא במאות אחוזים.
    כל הרעיון בעסקאות האלו הוא לרצות את פיפ"א ואת המדדים שהם קבעו. לקבוצה אין אינטרס לעצבן אותם עם עסקאות מגוחכות שידרשו מהם לפתוח חקירה. המחירים שברסה ויובה קבעו לפיאניץ' וארטור הם כבר מוגזמים למדי.

11. Raulito Madridista

אני קצת חולק על מה שנאמר כאן כי את "הריענון" אמרו גם לפני בואם של שחקנים כמו ראמזי שלדעתי הוא מוכח יותר מארתור, ראביו ואחרים. ארתור אשתקד שיחק המון-המון, 44 משחקים, הוא קיבל את כל ההזדמנויות להוכיח מה הוא שווה (להוציא את צמד המשחקים נגד ליברפול). העונה הנוכחית שפחות טובה דווקא מגובה במספרים סבירים יותר. הלוואי וסארי יקח אותו צעד קדימה, אני סקפטי. שימו לב שאני לא ממש מתייחס לפיאניץ' שעשה את שלו, אני פשוט לא רואה בכך מי יודע מה שדרוג על אף העובדה שהוא מאוד צעיר. נראה כי על מנת לחזק את שאר העמדות צריך לוותר על מישהו אחר, למישהו אכפת אם ברנרדסקי יילך? תג המחיר של היגואין צנח לטעמי בגלל הגיל והמשבר.

12. itzik.miro Member

אף אחד לא דיבר כאן על ההבאה של ארתור כריענון או איזו החתמה מבריקה. הובהר כאן חד משמעית שזו עסקה כלכלית בעיקרה לשניי הצדדים, כמעט מכל כותב, גם מהכותב שהתחיל את התגובה ב"הקישור צריך ריענון" ולא ב"ארתור זה ריענון לקישור".

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  13. סמואל אטו Member

ארתור רכישה הרבה יותר חכמה ומסקרנת מהשניים האחרים. הוא בשלב בקריירה שהוא עוד לא מספיק דומיננטי, אבל התקרה שלו כשחקן הרבה יותר גבוהה מצ'אן וראמזי.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito מאז פירלו-וידאל-מרקיזיו-פוגבה - בזמן שבו יובה נהנתה מחוליית קישור שהייתה הדבר החזק ביותר בקבוצה, אנחנו בסבל מתמיד. מרקיזיו שהיה העוגן המרכזי בעידן שאחרי נפצע כל הזמן(והיה מדהים בזמן ששיחק), פוגבה נמכר ומאז עברו פה:
    סטורארו, למינה, פריירה,מארונה,פדואין,הרנאנס,קדירה,רינקון,פיאניץ׳, מטווידי,ג׳אן,ראביו,ראמזי ובנטנקור.

חלק עשו פה עבודה טובה והגיע זמנם ללכת(קדירה), חלק עדיין שמישים(מאטווידי), חלק יש להם פה עתיד(בנטנקור) והרוב היו בינוניים מאוד.

רענון, קרי, יציאה של שחקנים וכניסה של חדשים, הוא תהליך הכרחי כרגע. כפי שתואר כבר בעבר.
    המהלך על ארתור הוא נו-בריינר כפי שתואר פה על ידי מספר רב של משתמשים, בהיבט הכלכלי, המקצועי שמוציא שחקן שמיצה את עצמו, והמקצועי שמכניס שחקן שיש מה לעשות איתו.

מה בעצם הנקודה? שארתור הוא לא אינייסטה? או שהיינו צריכים לבקש מבארסה עסקה דומה על דה-יונג?

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

ב"שלב בקריירה" אתה מתכוון לגיל? כי ג'אן הגיע אלינו פחות או יותר באותו גיל של ארתור היום

מצב נושא:
הנושא נעול.