יובנטוס 2018/19 :: All In

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלו"ז של המרקאטו זו לא תוכנית כבקשתך. דרושה הצעה מספקת והסכמה של השחקן. יובה ניסתה to offload גם את חדירה וגם את היגוואין.

דיבאלה לא מתאים להתקפה שמורכבת מרונאלדו-חלוץ מטרה עם נוכחות ברחבה-שחקן כנף אמיתי. יובנטוס צריכה לשרת את רצונו של סארי, את רצונו של רונאלדו ואת רצונם של ה"ספרים". דיבאלה מספק את שלושת הרצונות.

מאז לא הצליחו להיפטר מגונזי.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. itzik.miro Member

1. אם יובה ניסתה ולא הצליחה, זה סוג של כישלון וכישלון גורר ביקורות. מוצדקות או לא מוצדקות זה כבר עניין אחר ודי סובייקטיבי.

2. אין בעיה עם דיבאלה לא מתאים והיכולת שלו לספק את שלושת הדברים שרשמת כי זו החלטת מועדון אבל המחיר הוא נמוך משמעותית ממה שיובה העריכה אותו אך לפניי חודש.

3. אוקיי, זה לא מסביר את העניין של דנילו וחוסר ההתאמה שלו למועדון. אם הוא לא התאים לפני, עזיבה או הישארות של היגוואין לא אמורה לשנות את מידת ההתאמה שלו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Un bombón

לגבי סוגיית קן - המצב הנתון ידוע, בתור אוהד, הייתי רוצה לראות את המועדון נלחם על להשאיר אותו(כלומר מציע לו חוזה חדש, לראיולה יש יחסים טובים איתנו, זה לא מפחיד) ונפתר ממריו והיגוואין. כלומר גם אם מגיע עוד חלוץ , זה הוא וקן על העמדה הזו,כלומר מהמרים עליו. זה משהו שאני חושב שאפשר היה לסדר עם ראיולה. האם אני לא מבין את המצב? מבין מעולה. האם אני מרוצה ממנו? ממש לא? האם אני חושב שהיה צריך להתנהל אחרת? כן.

לגבי קאנסלו, אנחנו פשוט מאוד חלוקים בדעותינו, אני חושב שהוא פוטנציאלית המגן ימני הטוב בעולם.

לגבי ההתנהלות הכללית - ליובה יש תקציב, החליטו ללכת על דה-ליכט + חלוץ במחיר הזה מוכנים למכור את קאנסלו,דיבאלה,קן ומטווידי מתוך מחשבה שזה יקרב אותנו לצמפיונס. אני חושב שזה לא באמת מקרב אותנו , ומנגד אנחנו מאבדים גמישות ונכסים שיכולים להתפתח פה לוורלד קלאסים במשך שנים כמו השלושה הראשונים.
    זה שקנו גם את דמירל ופלגריני ורומרו? יובה עושה עסקאות כאלה מאז שאני זוכר את עצמי. לפעמים יוצא מזה קייליני, לפעמים יוצא לך מוטה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נניח שיובה מוכרת את מריו (תסריט די ריאלי לאור הביקוש שלו).

להיגוואין יש חוזה לעוד שנתיים עם 7.5מ' יורו משכורת והקבוצה היחידה שהביעה בו עניין (רומא) יכולה לשלם לו גג 4.5מ' (המשכורת של דז'קו). גם אם יובנטוס תשלם לו את ההפרש, הוא מתעקש להישאר בתקווה שסארי ימצא לו מקום. מה כבר אפשר לעשות עם זה? לנעול אותו בשירותים עד שיסכים לחתום כמו בימי מוג'י-מיקולי?

נניח שיובה הצליחה להיפטר גם מגונזי, ומחתימה חלוץ חדש להרכב. למה שקן\ראיולה יחתום על חוזה חדש כשאין לו שום סיכוי להילחם על חולצת ההרכב (אצל סארי אין תחרות\רוטציות)? לראיולה יש יחסים טובים עם יובנטוס אבל הוא לא סובל את סארי. אם הכוכב המתפתח שלו נשאר על הספסל, זו בעיה עבור כולם.

אני חושב שעד היום הוא לא הצליח לחבר עונה אחת מלאה ברמה הנדרשת לשחקן בתפקידו.
    אני חושב שבלעדיו הייתם עוברים את איאקס.
    אני חושב שפפ יעשה לו הסבה לקישור.
    אני מקבל את דעתך.

כנראה שביובנטוס הבינו (באיחור) ש"גמישות" מגיעה על חשבון איכות. אין סיבה להחזיק בסגל 30 שחקנים למקרה שהטקטיקן המהולל על הקווים ירצה לשחק עם 4 מערכים שונים.

לא זוכר קיץ בו יובנטוס החתימה 2 שחקנים בשווי 70-80מ' יורו כל אחד. די ברור אבל ששחקנים בסגל הנוכחי יאלצו לפנות את מקומם\לממן את הרכש.

לא במחירים כאלה, ולא בשחקנים שכבר הוכיחו את עצמם בסריה א'.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Un bombón

אתחיל מהסוף,

"מחירים כאלה" זה לא רלוונטי, כי ב'הצמדות למדד' הקניה של דמיראל היום מקבילה לקניה של קרישיטו דאז. כמו כן - רינקון,קרישיטו ואפילו דוגמאות מבית כמו ג'יובינקו ודה-צ'לייה. שלא תבין לא נכון, אני מרוצה מאוד מהרכישה של דמירל, היא הפתיעה אותי לטובה, וכן משל רומרו(שלא הפתיעה אבל עדיין לטובה).

לקחת רק את המילה גמישות מכל מה שאמרתי, היו שם עוד כמה מילים חשובות. אני מאמין בקאנסלו,קן ודיבאלה > המועדון לא > אני מאוכזב > אני מביע את אכזבתי.

אני חושב שהבעיה הכי גדולה מול אייאקס הייתה שקייליני הייתה פצוע, ואולי באותה מידה שבונוצ'י היה בלם ההרכב שלנו אשתקד.

ברור לי שיש פה מאמצים,זו בדיוק האכזבה שלי, אני חשוב שקן שווה את המאמצים האלו(כי אני רואה חלוץ ל10 שנים) והמועדון לא.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם כל מה שקובי רשם, למעט הדעה על קאנסלו ודנילו (לא מדמיין סיטואציה בה קאנסלו לא מפציץ כמגן במכונה של פפ).

לדעתי שני דברים חשובים יותר - הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך - שבאופן אישי יותר הפריעו לי:

1. אנדומבלה >>> ראמזי + ראביו (אופתע אם מישהו מהם יהפוך ליותר מ"חייל אמין" - משהו שכבר יש ליובנטוס בסגל).
    2. אין סעיף buy clause על קן. שחקן צעיר עם כישרון כזה בהרכב + 15 גולים בפרמיירליג יכפילו ואפילו ישלשו את שווי השוק שלו תוך עונה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/19
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי במקרה כזה אין עמלת סוכן :cool:

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שפשוט לא היה טיפת leverage במו"מ עם אברטון שיש לשחקן עונה אחת בלבד בחוזה (בעיה גדולה בפני עצמה מבחינת יובנטוס).

9. תומר1989 Member

על חדירה והיגואין לא מוכנים לשלם אגורה שחוקה. ומי שכן מוכנה היגואין לא רוצה ללכת אליה (עד כמה מטומטמת רומא לנסות להחתים אותו ל4 שנים אבל זה כבר לדיון אחר)

חבל בשביל יובנטוס שדיבאלה שוב טירפד את המהלך. לא מפתיע שהוא מוכן או להשאר ביובה או לעבור לפ.ס.ז'.
    רק בקבוצה שגדולה על היריבות שלה שלה בעשרות מונים עונות קטסטרופליות שלו כמו האחרונה עוד יעברו מתחת לרדאר

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/19
  10. itzik.miro Member

רומא מוכנה לשלם, משם זה רק עבודה של פארטיצ'י ושות. אם היו משקיעים את המאמצים שהשקיעו בלמכור את קאנסלו במחיר רצפה לסיטי בלגרום להיגוואין להבין שזה או רומא או יציע, אולי דברים אחרים היו קורים.

לגבי חדירה - אני מצפה מיובנטוס להעביר אותו גם בחינם וגם תמורת השלמת השכר שלו כדי לחסוך לפחות 4 מיליון יורו שכר.

לגבי דיבאלה - שוב, אין לי בעיה עם מכירה, יש לי בעיה עם העיתוי והמחיר, בדיוק כמו הבעיה שלי עם מכירת קאנסלו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צחוק מהעבודה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטה נכונה. דיבאלה צעיר, כישרוני ועתיד הנבחרת. אסור למכור ועוד ליריבה ישירה.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב שיש ליובנטוס עסקה טובה יותר? אני יכול לחשוב רק על פ.ס.ז' או אינטר.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהסירוב מגיע מדיבאלה. לא מיובנטוס.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי הציוץ שאלעד שלח, יובה הם אלו שהתחרטו. גם רומאנו אמר שדיבאלה כבר קרוב לסיכום ומחכים לאישור הסופי של יובה.

@אלעד מעריך שהם קיבלו מידע על הצעה מפסז׳. אם לא, זה רק טרייד עם אינטר או שדיבאלה נשאר.

מצב נושא:
הנושא נעול.