יובנטוס 2018/19 :: All In

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא לא הייתי כזה נחרץ עבור נאיימר. השנתיים האחרונות לא עשו עימו חסד והפציעות מטרידות, אבל אם השקעה של 90+ מיליון תשתלם מבחינת מרצ׳נדייז + מניות + אפקט כריסטיאנו את דה ליכט זה בהחלט יכול להפוך את יובה למתמודדת רצינית על התואר עם האוזניים הגדולות.

כריסטיאנו הוא הווינר הגדול ביותר שאישית ראיתי, דה ליכט בהחלט תפס שם של ווינר ענק עם ההופעות במאני טיים לגילו, מפלצת וכן גם נאיימר ווינר ענק.
    הרמונטדה, הגמר מול יובה, הקמפיין במונדיאל 2014 עד קולומביה, הוא מגיע למשחקים הגדולים, הוא לא מחרבן במכנסיים ואולי גם הוא רוצה לתקן את התדמית.

כן מסכים שהפציעות הן סיכון, אבל אם הצוות הרפואי יגיע עם הצוות המקצועי להחלטה שמבחינה פיזית שווה לקחת את ההימור, אני בהחלט חושב שהוא יהיה פנטסטי.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מהמר שמתוך הבלמים שלנו דה-ליכט(למישהו כבר יש קיצור טוב בעברית?) ישחק הכי הרבה, תלוי בפציעות כמובן.
    אני הכי ארצה לראות את דה-ליכט עם קייליני, אבל סארי אוהב את הכדור ברגליים, אז יש סיכוי לא רע שנראה יותר את בונוצ׳י.

אני חושב שיש לנו עדיין בעיות בסגל, במיוחד בקישור ובחלק הקדמי.
    לא חושב שניימאר יפתור אותן. לא צריכים אותו

3. Raulito Madridista

אני לא חושב שאלה הסכומים מבחינת ניימאר (בהחלט סקרן לראות אותו משחק בלי פציעות, ובקבוצה שם לא יוכל לעשות קיייטנה) ועסקה כזו יכולה להתרחש רק עם טרייד שכולל בתוכו את פאולו דיבאלה שהוא עדיין יקיר הקהל. מצד אחד אני אומר שאין מצב שגם דיבאלה וגם דוגלאס קוסטה אם יישאר - יתנו עונה כזו חלשה, והם שחקנים שיודעים לייצר מצבים ואני חושב שהם איכותיים מברנרדסקי, ומצד שני גם התקרה שלהם לא מספיק. יובה שינתה את מרכז השדה אבל השחקנים הם טובים ולא מצוינים, מה לעשות שראמזי שחקן פציע.

לגבי דה ליכט, זו השקעה נכונה, בלם לעשר שנים, גם ראיולה אמר לשם שינוי דברים נכונים, איטליה ויובנטוס זה בית ספר להגנה. אוהב את הילד הזה ושוקל לקנות אפילו חולצה שלו. מעבר לכך, הוא קנה אותי עם כל האזכורים האלה של בלמי העל של פעם: מאלדיני, נסטה, קנבארו, בארזי.

אני חושב שרונאלדו צריך לשחק הרבה פחות בליגה העונה, אין מה לעשות, 31 הופעות כשהאליפות הובטחה בפרק זמן מאוד מוקדם - זה די הרבה. אגב, הוא והיגואין לא יריבים או משהו, בישלו אחד לשני הרבה שערים, אבל יש דברים שאנחנו אולי לא יודעים. לדעתי מנדג'וקיץ' גמר את הסיפור בקבוצה.

4. Civil Anti Madridista

תתחדשו. פייר, אני אכול קנאה. לא זכור לי מתי הייתה הפעם האחרונה שרציתי ככה רכש אבל יש גם גבול לסחטנות של ראיולה.

יש על ברתומאו טונות ביקורות בנוגע למדיניות שלו, אבל כשצוללים לפרטים במקרה של דה ליכט - בארסה עשתה את הצעד המתבקש.

5. itzik.miro Member

הסחטנות הזו לא הפריעה עם אבא של ניימאר נכון? הניסיון הזה להפוך את ברצלונה למועדון שלא נכנע לסחטנות הוא מאוד פתאטי מבחינתי.

המשוואה היא שונה ומאוד פשוטה - בארסה העדיפה להשקיע את הכסף בדה יונג וגריזמן ולא בדה ליכט, פרנקי דה יונג למשל מרוויח לא פחות מדה ליכט ועלה לא פחות מדה ליכט שלא נדבר על גריזמן.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

סיונרה אוהב/ת את זה.
  6. Civil Anti Madridista

כשאתה מגיע לסיכום וכעבור שבוע מתברר שהשחקן הוצע למועדון אחר +מדברים על גזירת עמלה מטורפת באזור ה25 מיליון יורו לדעתי זה טו מאצ', אבל אם יש מי שמשלם - תפאדל. כל תנאי השכר של דה ליכט סוכמו מול ראיולה לפני ארבעה חודשים (6-7 מיליון יורו), מדובר בשחקן שנמצא במעקב ממושך עוד מימיו בנערים של אייאקס וזה גם לא סוד שהוא עצמו רצה להגיע לברצלונה. בסופו של דבר בארסה לא הסכימה להתגמש מול ראיולה והוא סחט את הלימון עד הסוף מול יובנטוס. המעבר של גריזמן לא בהכרח שייך, אם וכאשר היו סוגרים עם דה ליכט אז אומטיטי סביר להניח היה נמכר. בדיוק כמו מה שיקרה עד סוף החלון עם מאלקום כשיש עכשיו כזאת ארטילריה בהתקפה.

7. itzik.miro Member

ראיולה קיבל עמלה על סך 10.5 מיליון יורו - זה מנפץ את התיאוריה שלך. תשתדל פחות לקרוא בבארסה מאניה.

8. Civil Anti Madridista

נסכים שלא להסכים חבר. בבארסה-מאניה לא ראיתי התייחסות מפורשת לעמלה שראיולה גזר מהעסקה הזאת, אבל כאחד שרצה מאוד את דה ליכט בברצלונה השתדלתי לעקוב באדיקות אחרי כל דיווח בהקשרו. אם טעיתי בסכום - מחילה (לי בכל אופן ידוע על 18m בפעם האחרונה שהתעדכנתי), ובהתחשב בשכר עונתי של 12 מיליון יורו (כמעט כפול מברצלונה) הפערים ברורים, ואם תשאל אותי? שווה כל יורו וקיוויתי שיבלעו את הצפרדע.

דבר נוסף, אמרת שהעדיפו להשקיע את הכסף בדה יונג וגריזמן על חשבונו של דה ליכט וזאת הסיבה לפיצוץ. על פניו נשמע סביר, אבל מנוגד לרצף שבו נכנסו למו"מ אחרי שסגרו עם דה יונג, וגריזמן הוא רומן ממושך עוד מהקיץ שעבר. מי שאולי יכול להתאים לתזה הזאת הוא ניימאר שהפך באופן לא צפוי לאופציה.

9. סמואל אטו Member

אולי המשוואה הזו הייתה נכונה אם בארסה הייתה זו שמוותרת על העסקה עם דה ליכט, אבל זה לא מה שקרה.
    אם דה ליכט היה רוצה הוא היה שחקן בארסה היום.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מס' 21 כבש.

עריכה:
    איזה חיה אנדומבלה, אבל ראביו המוכשר הגיע "בחינם", אז מה אני מבין.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/19
    סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  11. itzik.miro Member

לא ראיתי כאן בן אדם אחד שהעדיף את ראביו על אנדומבלה. אחד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי כמה שכן באיזה בניין משרדים בטורינו.

למי אכפת מ"כאן"?

באמת פיאמונטה קאלצ'ו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/19
  13. itzik.miro Member

אני לא מאמין שהאנשים שמאיישים את בניין המשרדים בטורינו באמת חשבו שראביו טוב יותר. אני מאמין שהם הבינו שכלכלית הם לא יכולים לקחת אותו ואת דה ליכט.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. תומר1989 Member

לא הבנתי את ההקבלה המוזרה בין שחקן שהגיע ב65 מיליון פאונד לשחקן שהגיע ב10 מיליון עמלת סוכן

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. FelaKaT Member

זה עוד מוקדם, אבל לא היה שינוי נראה לעין במשחק (שוב הרמות) ואיכשהו היגוואין עדיין פה. איך אפשר להעדיף אותו על קן?

מצב נושא:
הנושא נעול.