יובנטוס 2018/19 :: All In

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏3/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

בהתבסס על כך שיש להם סט איכויות שונה אין להם אותו תפקיד במשחק של יובה ולכן הם לא באותה עמדה במגרש, על הנייר הפשוט שניהם קשרים אבל כאשר האיכויית שלהם שונות לחלוטין ההגדרה היבשה לא מעניינת אותי מכיוון שאני לא מסתכל על הכדורגל בראייה של "קשר הוא קשר" אלא ברמה של סט איכויות וכיצד הן באות לידי ביטוי במגרש.

בכל אופן להבא אשתדל לכתוב תוך כדי שימת לב לכך שאתה מתייחס באופן שונה לעניין.

מה יהיה תפקידו של ראמזי בפועל במגרש אני לא יודע כי ראמזי יכול לשחק כאחד מתוך שלישייה או כקשר מאחורי החלוץ/ים - בפועל, בכל תפקיד שלא יהיה הוא מוביל כדור טוב יותר מבנטה, סמי ובלייס ומסיים טוב יותר מהם וכאשר יהיה לך מוביל כדור איכותי זה יוריד מהצורך של פאולו לעשות את זה ויפנה אותו למקומות מסוכנים יותר בעבור היריבה.

לגבי היחס של עלות מול תועלת הסכמתי איתך - גם אני בספק לגבי זה על סמך מה שראיתי מראמזי לאורך השנים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/19
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://wp.laroma24.it/wp-content/uploads/2019/01/B91FDB6A-3B2C-47D8-85D9-51AE14F8F111.Xxx
    מעניין.

3. DRORIKO Member

אני לא אופתע אם הוא ״שכח״ את זה במכוון או נתן את זה בעצמו לעיתונאי כדי ליצור חרושת שמועות, מסיבות כאלה ואחרות. כמובן שזה גם יכול להיות פיברוק של מישהו אחר.

4. SerieA Il Capitano

אפשר תרגום? אלו שמות של שחקנים?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין יותר אמין מסנדרו אוסטיני, אבל הוא לא טוען שהוא המקור ולקח את הניירות בעצמו, אלא שמישהו שישב ליד פראטיצ'י במסעדה הביא לו את זה בבקשה שיפרש מה כתוב שם. מכיוון שזה נראה ממש אמיתי הוא בחר לפרסם.

אם המטרות השוליות (צד שמאל למעלה) יושגו, נידע שלא מדובר בfake.

6. DRORIKO Member

לא הבנתי, פראטיצ׳י הלך לשירותים, השאיר את הנייר על השולחן בצורה רשלנית ומישהו גנב את זה? ואלה שישבו איתו בשולחן שיחקו קנדי קראש ולא שמו לב?

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הכתבה, השאיר ניירות קרועות והלך. אוהד סקרן שזיהה אותו לקח אותם.

אבל נראה לי שיש בסיפור הזה (אם נכון) דברים קצת יותר מעניינים מזה.

9. תומר1989 Member

נשמע לי כמו פייק ניוז אחד גדול.

לא יכול להיות שאלה כל המטרות של יובה לקיץ. על מילנקוביץ סאביץ בלבד לוטיטו ידרוש לא פחות מ100 מיליון

10. סמואל אטו Member

די סתמי כל הסיפור, לא?
    אני בטוח שיובה עוקבת אחרי המון שחקנים וכל הזמן יש גישושים כאלה האחרים לגביהם ולגבי המחיר שלהם.
    זה לא שמצאו מסמכים על הסכם של יובה לרכישת אדן הזארד או משהו כזה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני סקפטי לגבי זה אבל לא הבנתי את הסיבה שלך. יש שם יותר מ10 מטרות. זה קצת? סאביץ' רשום בצמוד לפיאניץ'. יובה תשלם 100מ' כדי להחליף בינהם?

12. DRORIKO Member

ברור שאם זה נכון זה סופר חשוב, העניין שזה נראה כמו ברווז עיתונאי. למה שפראטיצ׳י יקח מסמך סודי וחשוב וישאיר אותו במסעדה סתם ככה? בגלל שהוא קרע את זה הכל בסדר? לא יודע זאת התנהלות שמתאימה לליגה ג׳ לא ליובנטוס. לדעתי או שזה פיברוק של העיתונאי או שמישהו עבד עליו או שפראטיצ׳י בעצמו הפיץ את הידיעה, אם באופן ישיר ואם באמצעות מקור מפוברק.

13. תומר1989 Member

להפך זה נראה לי יותר מידי מטרות. יותר נכון יותר מידי מטרות יקרות.
    גם אם נגיד שמכירה של פיאניץ תכסה את רוב הקניה של סאביץ (למרות שקשה לי להאמין כי פיאניץ מתקרב לגיל 30 ולא נראה לי שיציעו עליו הצעה מטורפת) עדיין זאניולו וקייזה יעלו יקר מאוד וצריך לזכור שליובה יש את הנטל הענקי של עסקת רונאלדו.

נראה לי או שזה פאק ניוז או שפטריצ'י לקח איתו לשירותים את הפיסת נייר שרשום עליה "דיבאלה"

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ומה עשה איתה שם?

טל. אוהב/ת את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הביאו לו (או אולי אפילו הנחיתו מבלי לשאול) שחקן בן 33 שעלה מעל למאה מיליון אירו ושמרוויח שכר שחצי מקבוצות הליגה לא מוציאות על סגל שלם במטרה שזה יעשה את ההבדל בליגת האלופות ויהיה הגורם המשפיע בזכיה (סוף כל סוף) בטורניר הזה. יש כמובן פלוסים באישיותו של רונאלדו, אבל ברור שיש גם מינוסים בולטים שאיתם אלגרי היה צריך להתמודד מתחילת הדרך בכדי שהפורטוגלי יגיע בשיאו לשלבי הנוק אאוט. וכנראה הדרך היחידה לעשות זאת זה לרצות את השחקן. לתת לו לשחק כמה שהוא רוצה, לתת לו לשחק איפה שהוא מרגיש בנוח, לשנות את המערך כדי שיתאים לו, לוותר לו על החופשיות ואף לא לדרוש ממנו לוותר על הפנדלים לטובת דיבאלה (שבטח זקוק להם בתקופה הזו יותר ממנו). רונאלדו עושה רושם, לא יכול להיות אחד מ, הוא צריך להרגיש שהוא האחד וכל נסיון של אלגרי לשנות את זה, ובטח ללכת איתו ראש בראש, יכול להביא למצב שכל ״פרוייקט רונאלדו״ הזה יפול. ובאופן אישי אני חושב שלא היתה לאלגרי אפשרות ללכת בדרך אחרת.
    זה נראה אחד מהמקרים שיהיה הכי קל לשפוט בסיום בצורה דיכוטומית. יקחו את ליגת האלופות: הצלחה כבירה. לא יקחו: כשלון.

מצב נושא:
הנושא נעול.