יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיווחים האלה צצים כבר הרבה זמן, אם זאת, אני נוטה להאמין שיגיע אחד מתוך קוסטה/קייטה/ברנרדסקי ושהרוטציה תכלול גם את פיאצה ואולי שיק.
    כלומר 2 שחקנים על כל עמדה בהתקפה מלבד זו של דיבאלה.
    במקביל, אם סנדרו יימכר,קיים סיכוי שספינאצולה יחזור אלינו בתור מגן שמאלי(ועשוי להוות גיבוי לעמדת הקיצוני אם וכאשר)
    כמובן שגם יש סיכוי שסנדרו יימכר ויגיע דה-שיליו במקום.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/17
  2. Dayatso #BlackAndWhite#

3. DRORIKO Member

הרכש של פטריק שיק כבר נושא פרי בדמות אחותו שהגיעה איתו. איכותית לא פחות מאחות של מוראטה

Don Joan Roman, DUGRI ו-Dayatso אוהבים את זה.
  4. eran.m Member

היכן היא ?

5. Dayatso #BlackAndWhite#

http://images.performgroup.com/di/library/GOAL/d0/f4/patrik-schick-sister-kristyna-sampdoria_ypppnd4hjjvw1tc0b5a2ibkku.Xxx?t=-2002657956
    http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/23/14982045569802.Xxx
    http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/p320x320/19120650_1916983478519752_4300485147859353600_n.Xxx?ig_cache_key=MTUzNzY4OTMyMTkyOTQyMTQ5Mw%3D%3D.2

6. סיונרה Member

בחורה שיקית
    https://i.ytimg.com/vi/R1Rkx_MKnuM/hqdefault.Xxx

SerieA, Nesta, Lazarobbie ו-9 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Dayatso #BlackAndWhite#

@סיונרה זה אולי פוסט השנה באייסוקר :D:D

סיונרה אוהב/ת את זה.
  8. DUGRI Member

דיווחים מאיטליה מהיום בליין של סנדרו סגר בצ'לסי/ ביקש לעזוב/ סירב להארכת חוזה וכו'.
    עצוב, מדכא, מאכזב, מכעיס ומייאש.

9. DRORIKO Member

אם סנדרו עוזב אז יוצא שנחלשנו משמעותית בעמדת המגינים. אם כך חייבים דבר ראשון ללכת על קונטי שימלא את החלל שאלבס השאיר. עם כל הכבוד והערכה אליך @Bianconeri אני חושב שאתה מגזים כשאתה מתייחס לזה אל פנטזיה לא ריאלית. מי שישמע יחשוב שריאל ובארסה במירוץ עליו ותג המחיר עלה ל-90 מיליון. גם הבנתי מאיציק שהמו"מ עם מילאן תקוע. בכל מקרה אם יובה רוצה לשמור על ההגמוניה בליגה אסור לה לברוח ממאבקים על שחקנים עם המילנזיות. אני עוד מוכן לקבל הורדת ראש מול בארסה/ריאל/באיירן,לא מול קבוצות איטלקיות.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל איפה בכלל היה כתוב שאנחנו בכלל מעוניינים בו? עזוב את האוהדים, לא ראיתי אפילו צהובון שמתייחס להעברה אפשרית כזאת בחודש האחרון(זכור לי כמה ידיעות צהובות באזור ינואר וקצת אחרי). אני לא חושב שאנחנו מתקפלים פה מול מילאן כי לפי מה שנראה,לפחות מהמדיה , אנחנו בכלל לא בכיוון(אתה תחליט אם זה יותר גרוע או לא). אני אשמח להיות זה שאוכל אל הכובע, אבל לא זכורה לי העברה שקרתה בניגוד לכל הדיווחים. השחקן ביורו אחרי שהסוכן שלו הספיק להודיע לכולם שהוא סגור במילאן,לריב עם אטלאנטה על זה, להשלים איתם ולהכנס למשא ומתן שקט ורציני.

איפה אנחנו בסיפור הזה בכלל?

11. DRORIKO Member

אז מה דה שיליו אה?

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההעברה של אלכס סנדרו מעצבנת כי היא מנציחה את התנהלותנו בתור מועדון מדרג ב' , כזה שכל שחקניו חופשיים ללכת.
    אף אחד לא רוצה להחזיק שחקן בניגוד לרצונו - אבל לספר את זה לתקשורת בכל פעם לא עושה לנו כבוד, וגם לא מתחיל את המשא ומתן מנקודת שליטה.אני מעדיף לשמוע הצהרות כמו "לאלכס סנדרו יש חוזה עד 2020 ואנחנו לא רוצים לשחרר אותו" מאשר "אנחנו רוצים שישאר,אבל לא נחזיק שחקן בניגוד לרצונו"
    גם אם הפרקטיקה דומה - אנחנו צריכים לשחק הארדבול על שחקנים שחשובים לנו. רוצים את סנדרו? זה תלוי בזה שנמצא מחליף וב70 מיליון שלכם.
    בפועל- שוב אנחנו נפסיד כוכב, ושוב נמלא את החלל בשחקנים לא באותה רמה.
    לא רואה את באיירן מצהירה הצהרות דומות על קוסטה וגם לא על גצה כשנמכר(רק תזכרו בקיץ לפני שעבר כמה הוא היה מקושר להמון קבוצות)

מאכזב.מאוד.

DUGRI, DRORIKO, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. תומר1989 Member

מוכן להתערב שפ.ס.ז' לא תמכור את וראטי למרות שהוא מתחנן לעבור. רק אצל יובה מתקפלים בפני השחקנים כאילו שהשחקנים משחקים בהתנדבות.
    ההתנהלות של יובה מעצבנת ממש, ככה כל כוכב ידרוש לעזוב באיזשהו שלב וזה ימשך וימשך.

DUGRI, DRORIKO ו-Dayatso אוהבים את זה.
  14. Dayatso #BlackAndWhite#

גם זה לא שתגיד שסנדרו מתוסכל אצלנו, אם ניתן לו הרגשה שנלחמים עליו אני בטוח שהוא יישאר, אבל במקום זאת הוא מקבל רק הרגשה שקונטה נלחם עליו בשיניים, וזה נותן הרגשה טובה כעובד בכל עסק.

15. yonmu Member

אני לא בטוח מה האינטרס של סנדרו פה (כסף? אתגר חדש? איחוד עם קונטה?) כי מבחינה מקצועית יובה נמצאת לפחות רמה מעל צ'לסי.
    אם אצל וידאל זה היה מעבר הגיוני (כי באיירן אז היתה חזקה מכם) ואצל פוגבה גם אפשר למצוא סיבות (קמפיין הPOGBACK, ההעברה היקרה בהיסטוריה, פרויקט שנראה בזמנו מרתק ביונייטד) - עכשיו זה עזיבה סתם. נוצר כאן דפוס ששם את יובה רמה מתחת למעודונים העשירים באמת. יובה קונה את הכוכבים של נאפולי ורומא (היגוואין, פיאניץ') ומוכרת את הכוכבים שלה לאנגליות\ספרדיות\באיירן. אה, היא גם לוקחת ריג'קטים (אלבס, חדירה, אברה) בחזרה.

צריך לשפוט כל העברה בנפרד ואין ספק שהיו כאלה מועילות גם אם המיתוג שלהן רע (אלבס לדוגמא), אבל בסופו של דבר המיתוג הזה מצטבר לתמונה לא מחמיאה של המועדון. במקום להביא סופרסטאר כמו סאנצ'ז מביאים ריג'קטים של הטופ כמו קוסטה וכוכבים של קבוצות קטנות יותר כמו שיק.

Don Joan Roman, DUGRI, Dayatso ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.