יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Enzo Maresca Member

הקטע הוא שאת המעבר לליגה המרתקת והמעניינת והמושלמת והבכלל לא אוברייטד הזאת הוא יוכל לעשות גם בעונה הבאה. או בזאת שלאחריה. אותו דבר לגבי מעבר אופציונלי אחר ובאמת משנה חיים לריאל מדריד או בארסה. בהנחה שריאל לא מעוניינת בו הקיץ והאופציה היחידה שלו היא יונייטד בבנייה ובליגת אירופה לעומת יובה כמועמדת רצינית לזכייה בליגת האלופות ("לא חזות הכל" עלק), אין לו שום סיבה להסכים למעבר הזה. שום סיבה שהיא לא כלכלית גרידא זאת אומרת. חוזה של 15מ' לעונה + 20מ' עמלה לראיולה יהיו על השולחן גם בקיץ הבא. באחריות.

2. alexshw Member

היא קודם כל התקדמות כלכלית משמעותית ובזה בוחרים בדרך כלל השחקנים. לדעתי לא ירחק היום בו יונייטד גם מקצועית תהיה טובה יותר מיובנטוס.
    גם בסופו של יום המספרים לא משקרים ולא סתם כמעט כל הליגה ב - 30 המועדונים המכניסים בעולם.

3. Don Joan Roman Member

כי זו מפלצת של יח"צ, פרסום וכסף מתגלגל, כמו שאנחנו אומרים, מלבד כסף אין שום סיבה לעבור מיובנטוס ליונייטד, בטח לא סיבה מקצועית, בטח כשבתום העונה הבאה ההתעניינות בו רק תגבר ותגדל והוא יוכל לעשות את המעבר הזה מתי שרק יחפוץ, יש 3 קבוצות שמעבר מיובנטוס אליהן הוא שדרוג והן 2 הענקיות של ספרד ובאיירן, בטח לא מנצ'סטר של אחרי עידן פרגוסון.

4. alexshw Member

תיארתי את הסיבות הנ"ל. זה שיונייטד היו 3 שנים לא במיטבם זה לא אומר כלום. ליובנטוס לקח אף יותר זמן לבנות קבוצה אלופה אחרי הקלצ'יופולו.
    אם לפרמייר ליג היה חוזה שידור הכי גבוה בעולם והוא עוד רק גדל בצורה משמעותית כנראה שזה לא רק יח"צ.

מבין את התסכול אם פוגבה יעזוב, אבל יש לו הרבה סיבות לעשות את זה. מי שאומר לו להצעה כזו מיונייטד הוא אידיוט.

5. Don Joan Roman Member

זה בדיוק מה שזה, רק יח"צ וכסף שמושך עוד יח"צ וכסף.

מי שעוזב את יובנטוס, מועדון בצמיחה מקצועית וכלכלית למנצ'סטר יונייטד, מועדון שמלבד כסף אין לו שום דבר ביד (בנקודת הזמן הנוכחית) הוא אידיוט.
    מנ'צסטר יציעו לו את אותו הסכום לפחות גם בעונה הבאה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו. אלכס. דיי.

סתם נקודה שולית בדיון מבחינת יובנטוס, אבל זה הציק לי בעין - כמו דברים נוספים שכתבת, אלכס - ״אם שחקן נאפולי מגיע לווטפורד, אז למה ששחקן יובה לא יגיע ליונייטד?״ חשוב לראות גם מי השחקנים שעוזבים לקבוצות הבטן ומטה של הפרמיירליג. אם פאקינג זוניגה עזב עכשיו מנאפולי לווטפורד אין כאן יותר מדי סיבות לאוהדי הליגה האיטלקית לבכות או לאוהדי הפרמיירליג לשמוח. בסה״כ עוד ריג׳קט שבאנגליה כבר ידעו לשווק (ע״ע שאקירי).

לגבי יובנטוס-פוגבה-יונייטד, מסכים עם אנצו בכל מילה. בסופו של דבר, גם אם יונייטד עושים הרבה רעש הקיץ זה עדיין צעד אחורה בפן המקצועי. בזמן שאין לדעת מה מה הולך לצאת מכל הגלאקטיקוס שנבנה באיצטדיון-המודרני-עלק (מה, אתה טמבל עם רישיון?!), יובנטוס כבר הפכה למפלצת של ממש שם התנאים כבר הוכחו כמושלמים ליכולות שלו; אם יחליט לעבור - ועוד ליונייטד, דווקא בקיץ הזה - זה יהיה מאוד מאכזב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
    Don Joan Roman ו-Nesta אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

גם יונייטד מועדון בצמיחה כלכלית ולפי המהלכים שנעשים בקיץ רוצה להיות בצמיחה מקצועית.
    היו שחקנים שעזבו את יובה ישר אחרי זכיה בצ'מפיונס ועוד לפאקינג מידלסברו וצ'לסי שהייתה אז מועדון אנגלי בינוני ואפור לחלוטין.

ושוב לפוגבה כבר אין לאן לשאוף ביובה. לא חושב שעוד אליפות ב - 50 הפרש תעניין אותו.

סליחה התבלבלתי. התכוונתי לאינלר שעזב את נאפולי ללסטר. משום מה חשבתי שעזב לווטפורד. הוא היה שחקן חשוב במערך שלה במשך שנים.

שוב בסוף הסיבה העיקרית היא כספית. וזה לא שהוא זורק הכל והולך לעשות בטן גב בסין.
    הוא יעזוב לאתגר מקצועי גדול ולמועדון ענק.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנאפולי יש כיום את אחד ממרכזי השדה האיכותיים באירופה, so what?

דיי, כבר אין לי כוח לכל התתי דיונים האלה שבמילא לא מובילים לכלום. זה יותר גרוע מהעונות האחרונות של אבודים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. Don Joan Roman Member

1. לזכות בליגת האלופות זו לא שאיפה שמעניינת שחקן כדורגל? מה לזכות באליפות הפרמייר ליג זה חשוב יותר? בחייך די לעשות צחוק מעצמך גבר.
    2. זה ששחקנים עזבו את יובה אחרי זכייה באלופות למידלסבורו וצ'לסי לא אומרת שהמעבר של פוגבה למנצ'סטר בקיץ הנוכחי הוא ראוי, אין לי בעיה שנזכה באלופות ואז פוגבה יגיד "עשיתי את שלי, אני עוזב ליונייטד", זה יהיה הרבה יותר הגיוני מאשר לעבור ליונייטד בעונה הנוכחית, מה גם שזכייה או הגעה לשלבים המאוחרים עם יובה במפעל תביא בהכרח לגידול במשכורת שלו ואולי גם מעבר למקום שבאמת ישדרג אותו, כמו בארסה.
    3. זה שאינלר עזב את נאפולי (אם הם תנו לו ללכת, סימן שלא היה כ"כ חשוב להם, מה גם שאני בטוח שהוא מתחרט על כל רגע שהוא עשה את המעבר הזה בשביל להרוויח עוד כמה לירות) לווטפורד לא קשור כהוא זה למשולש שאנו מדברים עליו (אם כבר זה צריך להראות לו תמרור אזהרה שהכסף הוא אל חזות הכל).

כל זה מוביל אותי לכך שאם פוגבה באמת יודע מה טוב לקריירה שלו, הוא צריך להישאר ביובנטוס לפחות ובכוונה אני מדגיש לפחות עונה נוספת.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה פשוט חי ביקום אחר, אין מילה אחרת.

אני מבין שזה לא קל להשלים עם זה עבור אלה שבמשך שנים ישבו על עץ גבוה וסיפרו לנו כמה הם מיוחדים וכמה זה מגעיל שאצל היריבה העירונית כולם שכירי חרב שרק הכסף מעניין אותם ושהם קנו הצלחה במקום להרוויח אותה, אבל מנצ'סטר יונייטד מודל 2016 הוא מועדון הנפט הכי גדול באנגליה, וכרגע חוץ מכמויות דוחות של כסף אין לכם באמת מה להציע לשחקנים הטובים בעולם - וגם ההנהלה שלכם יודעת את זה מצוין ולכן היא זורקת על שחקן כמו פוגבה סכום שהוא תקציב של מדינה קטנה וצועקת לכל העולם "אנחנו עדיין רלוונטים! תראו!" כמו ילד בגן שצמא לתשומת לב, ומוכנה לסגור עם ראיולה עסקה כ"כ חזירית שאפילו פלורנטינו פרז שומר ממנה מרחק.

אין לפוגבה שום סיבה רציונאלית להגיע אליכם חוץ מכסף, ואם הוא מגיע זה בדיוק בגלל זה, בדיוק כמו זלאטן.

אני יודע שזה כנראה newsflash בשבילך ואולי זה גורם קצת להלם, אבל יש גבול כמה אפשר לתת לאנשים לחיות בבועה לפני שאתה כבר חייב להגיד משהו. זה הרגיש טוב להוריד את זה מהלב...

Enzo Maresca, אלעד, Gianzola ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

קודם כל עצם זה שפוגבה אמר לא לפרגי ודרש לעבור ליובה זה אומר שהוא כן יודע מה טוב לקריירה שלו.
    שנית כל מי מבטיח לו שדווקא בעונה הקרובה יובה תעשה מה שלא עשתה 20 שנה? ובכלל לא נכון להשאר בקבוצה מתוך בניה על זכיה בצ'מפיונס. אין מתכון אחד לזכיה שם, יש הרבה משתנים, יש גם גורם של מזל.

יונייטד הוא המועדון האחרון שאפשר לקרוא לו מועדון נפט מהסיבה הפשוטה שכל פני שהרוויח זה מתוך פעילות השוטפת של המועדון. אם כבר הבעלים של המועדון הפריעו לו משך שנים בגלל השיעבוד להלוואות עתק שלקחו. משפחת גלזר לא השקיעה פני אחת מהכיס שלה לא ברכישת המועדון ולא בתקציב שלו.
    יונייטד עדיין מועדון שאפתני ואין שום בעיה שינצל את הכסף שהוא מרוויח מהפעילות שלו כדי לחזור לקדמת הבמה.
    זו בניגוד לליברפול שמאוהבת בבינוניות ומשדרת אותה כל הזמן. תשארו עם הכסף בבנק ובמקום שישי בטבלה. ביונייטד השאיפות הן אחרות לחלוטין.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
  12. Enzo Maresca Member

לא זה פשוט לא יאומן. אין לפורום הזה הנהלה? איך יכול להיות מצב שמשתמש אחד בא ואונס באופן סיסטמטי דיונים איכותיים ועוד "רחוק מהבית" שלו ואף אחד לא עושה עם זה כלום? סבבה הבנו, יונייטד אימפריה מאז ומעולם, הפרמיירליג היא פסגת השאיפות של כל כדורגלן וכל השאר הם כולה ניצבים או במקסימום שחקני משנה ברקע של ההצגה הכי פאקינג טובה ביקום. עכשיו לך מפה ועזוב אותנו ואת הדיון שלנו בבקשה ותודה.

אלעד, Alta Tensione ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

טוב בסדר פעם הבאה אני אשאל אותך באיזה נושא להביע דעה. הפורום פתוח לכולם ואתה גם מוזמן לכתוב בפורום האנגלי אם אתה רוצה.
    הסברתי מה הסיבות לפוגבה כן להסכים למעבר. זה שאתה לא אוהב אותם לא אומר שאני אמנע לרשום בכל פורום פה שבא לי.

אתה לא תגיד לי איפה לרשום. נקודה. גם המנהלים פה לא יגידו לי.

14. Don Joan Roman Member

אף אחד לא מבטיח ולא הבטיח זכייה, אבל יובנטוס כן מבטיחה ניסיון לזכייה בצ'מפיונס בעוד מנצ'סטר מבטיחה ניסיון לזכייה בליגה האנגלית ולשנינו ברור מה יותר משמעותי כאן, מאמין שגם לפוגבה, וזה משאיר אותנו שוב עם הכסף, מלבד זה? שום סיבה הגיונית וככל שתנסה לחפור ולמצוא אחת כזו, לא תצליח.

ואני לא חושב שלמארסקה יש איזה שהוא צורך להיכנס לפורום האנגלי ולשפוך שם כל מיני ססמאות ומשנות הזויות שאין להם שום אחיזה.

15. Raulito Madridista

יובנטוס צריכה לעשות את החיזוקים האלה: בנעטיה, פיאניץ' ושות', אך ורק בשביל עצמה, כי היא רוצה לזכות בליגת האלופות אחרי שליטה אבסולוטית בליגה האיטלקית, כי יובנטוס היא אימפריה ולא בשביל 'המצב-רוח' של פוגבה ולנסות לשכנע אותו להישאר.
    לגבי העיסקה הזו: נראית לי בזבזנית מאוד, מחיר לא הגיוני עם כל האהבה להיגואין, וחמור מכך זה מסמל את הבאות. אם פוגבה עוזב ומאטווידי היה מגיע אפשר היה לדבר על ניהול נכון וחכם כמו שיובה עשתה עד עכשיו, אבל סדר העיסקאות הוא הפוך כנראה. יובה כבר ביזבזה קצת הקיץ ולכל קבוצה יש גבול תקציבי.
    ממש אפשר לסגור את הסרייה A כשיובה לוקחת את השחקן הטוב ביותר שלא משחק אצלה מהיריבה השנואה נאפולי ואחרי עונת שיא וכל זה כשהיא כבר אלופה חמש פעמים ברציפות הישג שגם 'ברצלונה הגדולה בהיסטוריה' לא הצליחה לעשות וגם לא באיירן מינכן בעידן הנוכחי למשל.

כל מה שנכתב כאן שאמור 'לפתות' את פוגבה פשוט לא תופס. מה זה מגרשים מודרנים? למה הוא שיחק בלויטה ובמושבה? גם לליגה האיטלקית אין במה להתבייש. יובה נמצאת אולי בתקופה הטובה בהיסטוריה שלה, היא נותנת פור לליגה וסוגרת אותו בעוד יונייטד אחרי שנים קשות מאוד של חוסר יציבות, בזבזנות כאילו אין מחר וגם אם עכשיו זה נראה יותר טוב עם מוריניו כי יש מאמן רציני סוף-סוף - עדיין יובה הרבה יותר יציבה. העניין של ליגת האלופות לא שיקול כזה גדול אלא מינורי יותר מה גם שאני מניח שכבר בעונה הבאה יונייטד תשחק שם, אבל פוגבה יכול להרוויח רק שדרוג כלכלי, ואני מניח שיובה הייתה מנסה לשדרג את שכרו אבל בקצת.

* כל אחד רשאי להביע את דעתו ולא כולם חייבים לקבל אותה. אני לא זוכר שאלכס צריך לבקש ממישהו אישור לכתוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.