יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שגם היום וגם מול לאציו (את המשחקים מול בולוניה ואטאלנטה בגביע לא ראיתי) אסאמואה עשה אחלה עבודה כמגן שמאלי.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. Don Joan Roman Member

מול אטאלנטה הוא קצת זייף אבל אני חושב שאפשר להשאיר את ספינאצולה באטלנטה שיתפתח קצת

Sent from my m3 note using Tapatalk

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו חייבים תודה גדולה לדוד פאט ,
    דמות נהדרת בחדר הלבשה,מקצוען ושחקן נהדר שבא לעבוד ולא לבזבז זמן. כיף ששחקנים כאלה עוברים אצלנו,גם אם זה לא לאורך שנים ארוכות.

מארוטה כבר אמר שלא יגיע מחליף,מן הסתם המשחקים האחרונים וההגעה של רינקון מבהירים שאסמואה יחזור להיות הרזרבה בשמאל.
    האמת? לא נורא בכלל,מעדיף אותו שם מבקישור.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Don Joan Roman Member

בהחלט, הוא מוכיח שהוא עדיין לא איבד את זה באגף שמאל, לך תדע אולי גם נרוויח עליו כמה ג'ובות בקיץ.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. Don Joan Roman Member

הציוץ השני זה הרכש הכי טוב בהיסטוריה של המועדון, לפחות מאז שאני אוהד את הקבוצה.

הציוץ הראשון זו ידיעה מצויינת, מאז שהוא קושר אלינו לראשונה התחלתי לעקוב אחריו ועושה רושם שהוא שחקן עם האיכויות הנדרשות ושיש לו עוד גרף שיפור לעשות, רכש טוב.

אני מאוד אשמח אם בסוף הקיץ מצבת הקשרים שלנו תכלול את מרקיזיו, פיאניץ', טוליסו, חד'ירה, סטורארו, רינקון וקסי/פרוספקט צעיר אחר.

נ. ב מן הסתם שלא אתנגד לוראטי כן? אבל לפחות כרגע זה לא ריאלי

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להרחיב קצת על טוליסו? לאיזה משבצת הוא אמור להיכנס (אם וכאשר) בקישור?

8. Don Joan Roman Member

50/50 מובהק, שחקן פיזי עם יכולות טכניות טובות מאוד, הוא מנהל את המשחק של ליון מאחורה והוא אחד משלושת המצטיינים בקבוצה (יחד עם לקאזט ונאביל פאקיר).
    לאיזה תפקיד הוא מיועד? אם נשחק 4-2-3-1 אז הוא ישחק לצד פיאניץ' במשחקים פחות קשים ולצד חד'רה או מרקיזיו במשחקים יותר קשים ואם נשחק עם שלוש באמצע הוא יכול לשחק בכל אחת מהעמדות, הוא גם בסך הכל צעיר (יהיה בן 23 באוגוסט) ככה שאלגרי יכול גם ללמד אותו דברים חדשים.

אם תרצה, אתה יכול להתרשם ממנו במשחק של ליון היום נגד ליל בערוץ 55 בשעה 17:55.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/17
    אלעד, Die Werkself, AS R ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם טוליסו יגיע זה יהיה בתקווה על המשבצת של חדירה, חדירה צריך להפוך לשחקן ספסל או לעזוב, אין לו מקום(בהרכב) בקישור של קבוצה ששואפת להכל.
    מרקיזיו גם לא נהיה צעיר ועם כל האהבה שלי אליו , הוא סימן שאלה לגבי עונה שלמה, לכן יש צורך בחיזוק של שני שחקנים. אחד מהם צריך להיות 50-50 מובהק עם יכולות טכניות(טוליסו/קסי) , השני צריך להיות יותר מנהל משחק כמו קלאודיו(וראטי הוא כמובן הפנטזיה הרטובה).

אלו כמובן דעותי, אני מעריך שאת פינת ה50-50 הטכני יסגרו בוודאות, לגבי רג׳יסטה - אני מאמין שננסה להביא את וראטי ונכשל ונסיים עם מרקיזיו והאמונה(השגויה) שבמקרה הצורך פיאניץ׳ ישחק שם או שפשוט נשחק בלי רג׳יסטה והרבה דרך האגפים.

קשה מאוד לתאר את בופון והתרומה שלו ליובנטוס,לקאלצ'ו ולענף כולו, אני רק יכול להגיד תודה על זה שזכיתי לראות אותו מקרוב ולעקוב אחריו מרחוק כלכך הרבה זמן. בשבילי הוא השוער הטוב בהיסטוריה, הוא הדוגמא הטובה ביותר למקצוענות,נאמנות,מצוינות וג'נטלמניות - הוא דמות נדירה גם בכדורגל וגם בספורט בכלל.
    ענק.סופרמן.שלא יגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/17
    Dayatso, Don Joan Roman ו-אלעד אוהבים את זה.
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד קלאסי מבחינת מנדזוקיץ׳. אהבתי.

DRORIKO, golding ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  11. Don Joan Roman Member

אני מאוהב בשחקן הזה, לא מכיר הרבה חלוצים שתבקש מהם לעשות up and down כל משחק, כל המשחק והם יעשו את זה בצורה כל כך טובה, כל כך משקיענית, באמת שהוא נכס ליובנטוס ומקווה שיישאר איתנו גם בעונות הבאות, אם הוא יצליח גם להיות קצת יותר מרוכז מול השער זה בכלל יהיה אדיר.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק אני או שזו עקיצה לדיבאלה?

13. Don Joan Roman Member

ממש לא, נטו הערכה גדולה למנדזקיץ'.
    זה בסדר שלשחקנים שונים יהיו איכויות שונות ואספקטים שונים שיתרמו לקבוצה בצורה שונה, מה שאני כן אומר בין השורות זה שבלי מנדזוקיץ' והעבודה שלו, המערך הזה של אלגרי לא היה עובד לדעתי.

14. DRORIKO Member

נראה לי שקובי דיבר על הסטטוס

האמת שגם אני הרהרתי לשניה לגבי זה, אבל מאריו מספיק גבר בשביל להגיד לדיבאלה את מה שהוא חושב בחדר הלבשה ולא לעקוץ אותו בפייסבוק

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
    Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. Don Joan Roman Member

שכחתי חרגע מהציוץ

מצב נושא:
הנושא נעול.