יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Enzo Maresca Member

מעבר להערכה העצומה לפיאצה (פראטיצ'י סימן אותו לראשונה כבר לפני 3 שנים) והאמונה שהוא מתאים בול לפרויקט, הנתון שהזכרת מעיד בעיניי בעיקר על ההתקדמות הכמעט ובלתי נתפסת שלנו כמועדון בשנים האחרונות. מטורף לחשוב שרק לפני 5 שנים היינו משאילים בחינם יצורים נאלחים כמו טראורה ורינאודו ושלפני ה20מ' ששמנו על מוראטה לפני כולה שנתיים הרכש הכי יקר בעידן אניילי היה בכלל אסמואה. אחלה ימים להיות ביאנקונרו!

בחזרה לפיאצה - לא ראיתי אותו מעולם עד היורו כך שאני לא באמת מכיר אותו ויכול רק לשער מה אנחנו מצפים ממנו מבחינה מערכתית. אני מניח שכרגע, בהנחה ש352 יהיה הפורמט המוביל, הוא יהווה סוג של VICE דיבאלה שכזה, זאת למרות שקראתי שהוא פחות אוהב לשחק חלוץ. מאמין שבאירופה נשחק בעיקר 43משהו ככה שהוא יוכל להשתלב גם באגפים וגם מתחת לצמד חלוצים. הוא עושה רושם של שחקן ורסטילי ומה שזה לא יהיה שאלגרי מתכנן לעשות איתו, מדובר בעיניי ברכש הכי מסקרן שלנו הקיץ. 23מ' על שחקן צעיר מליגה יחסית זניחה... לא זוכר את יובה מבצעת העברה בפרופיל שכזה מעולם.

(אוף טופיק: זוכרים את אנדרה גומש? ההוא שבאמצע מאי כל העיתונים באיטליה טענו שהוא יהיה ההעברה הראשונה שלנו? ואז טענו שגם ריאל ויונייטד וצ'לסי בעניין? נו, זה הפורטוגלי הגבוה והקצת מגושם ההוא שנתן יורו בינוני, כזה שהיה אמור להוריד מעט את ההייפ? זוכרים? אז הוא בדרך לבארסה תמורת 50מ' יורו, זאת לאחר שהיה כבר נראה שריאל זכתה במציאה. צפו למבול של ידיעות בסגנון "מדריד חזרה למירוץ אחר פוגבה: מוכנה להציע 178מ'!!!" בימים הקרובים.)

Gianluigi Buffon ו-אלעד אוהבים את זה.
  2. JohnTerry26 Member

לא רק זה, לפני כמה שעות די מרציו כתב שגומש הוא האופציה הראשונה להחליף את פוגבה ביובה, והתנצל על הטעות אחר כך.

3. FelaKaT Member

אני לא רואה מישהו שיכול להחליף את פוגבה בטווח הזמן המידי - הפלסטר היחידי שאני יכול לחשוב עליו, והוא לא יהיה יותר מגרסה דהויה של המקור, זה סיסוקו. קישור של מארקיזיו-פיאניץ'-קדירה הוא פשוט רך מדי.

4. Carlo Ancelotti Member

אני חושב שתשכיל לעשות יובה אם תלך על הפרטנר שלו בנבחרת- מטווידי. לטווח הקצר מטווידי לדעתי שחקן לא פחות טוב מפוגבה עבור יובה הנוכחית. הוא אמנם פחות וירטואוז ממנו ועושה *הרבה* פחות דברים בלתי צפויים, אבל בניגוד לעונה שעברה, הרכש של יובה (פיאניץ', פיאצ'ה, חלוץ חדש) אמור לתת לה יותר FIRE POWER התקפי ולכפות על זה. עם הכסף שיובה אמורה לקבל היא יכולה לרכוש אותו + חלוץ ועדיין ישאר לה עודף למסטיק (ברארדי?). וסמכו על אלגרי שידביק את כל העסק.

בכל אופן, עד שאני לא אראה אותו עם חולצה של יונייטד לא אאמין שפוגבה עשה את זה לעצמו.

Gianluigi Buffon ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

BREAKING: Gonzalo Higuain reportedly had his Juventus medical in Madrid and signed until 2020! (via @FabrizioRomano)

6. Yiftach Member

המהלך המדהים של העונה, היגוואין חותם, פוגבה ישאר..נשמע בדיוני?

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם 120 מיליון על פוגבה זה overpaying, אז 94 מיליון יורו על היגוואין זה אחושילינג overpaying. מיותר.
    אם זה באמת נכון (אני בספק) - כולי תקווה שזו מעין הצהרת כוונות לפוגבה שכדאי לו להישאר כי מכוונים פה רחוק מאוד בעונה הקרובה. הסיכוי לכך שואף לאפס, מה שהופך את כל המהלך הזה למתסכל ומיותר.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ההעברות הגדולות של יובה הקיץ יסתכמו בפוגבה OUT והיגוואין IN, אז היא חד משמעית נחלשה (גם אם מצרפים את פיאניץ׳ לרשימה). היא צריכה ללכת בכל הכוח על מאטווידי.

9. Enzo Maresca Member

@ADP, מה שאתם בעצם אומר פה זה שלהביא את היגואין ב94מ' כדי לאותת לפוגבה שכדאי לו להישאר זה יותר חשוב והגיוני מלהביא את היגואין ב94מ' "סתם" כי אנחנו חייבים שדרוג בהתקפה והוא פחות או יותר האופציה היחידה בשוק?

אני גם חושב שכל העסק מוגזם, חסר פרופורציות ונורא אוליגרכי מלאכותי. ועדיין, כמו שאלעד (נראה לי) כתב בדיון הקודם - את טיבו של המעבר הזה, אם אכן יקרה, ניתן יהיה לשפוט רק בעתיד. ומילה על פוגבה - אם היגואין מגיע בנוסף לפיאניץ', אלבס ובנעטיה והוא עדיין בוחר ללכת לשחק במפעל המשני בימי חמישי הוא חתיכת יצור מטומטם.

אלעד ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  10. Don Joan Roman Member

הכסף מעוור עיני חכמים.
    בכל מקרה אם פוגבה יודע מה טוב בשבילו, הוא חייב להישאר ביובנטוס, שוק וערך למשכורת גבוהה יהיה לו גם בעונה הבאה כי יובנטוס לא עוצרת ברמזור אלא ממשיכה לנסוע בכביש ופוגבה הוא בורג מרכזי בנסיעה הזאת ואם בסופה של הנסיעה יונף הגביע עם האוזניים הגדולות, הרבה מאוד אנשים יזקפו את זה לזכותו ואז גם ישלמו לו יותר, אולי אפילו ביובנטוס עצמה.

11. alexshw Member

הוא יבחר להגיע לליגה הכי מרתקת ומעניינת בעולם ויבחר לשדרג את שכרו בצורה משמעותית.
    הוא יבחר לשחק מדי שבוע במגרשים הטובים והמודרנים ביותר.

ליגת האלופות זה רק 13 משחקים במהלך העונה(חלקם נגד קבוצות יותר חלשות ממה שאתה פוגש בליגה מדי שבת) וגם זה אם מגיעים לגמר. היא ממש לא חזות הכל.

12. Don Joan Roman Member

ועדיין, הוא יבחר לרדת באיכות הקבוצה שבה הוא משחק, חוץ מכסף אין לו שום סיבה לעבור ליונייטד, בטח לא זה שהוא ישחק באמירויות במקום במיאצה או זה שהוא ישחק בליגה "מרתקת" ו"מעניינת" יותר מהליגה האיטלקית (אם כבר נגעת בנקודה הזאת, הליגה האנגלית היא מכונת כסף, יח"צ ופרסום, לא הרבה מעבר)

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין ש״מגרשים מודרניים״ או ״ליגה מרתקת״ מהווים כוח משיכה לשחקן ברמה הזאת ועם הייפ כזה. בטח כשהוא עוזב מועדון שיכול להתברג בקלות בחצי גמר הצ׳מפיונס היום לטובת קבוצה שאף אחד לא יודע מתי תגיע שוב לרמות האלה.

הסיבה הנורמלית היחידה של פוגבה להיענות להצעה במצב הזה היא השדרוג בשכר, ואולי גם הנוסטלגיה למקום שבו עשה את צעדיו הראשונים כשחקן בוגרים מקצועני.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני אומר זה שהעברת היגוואין היא מטומטמת לכל הדעות (במחיר הזה). הדרך היחידה שבה אני יכול "לחיות" עם ההעברה הזו זה אם פוגבה נשאר, ואנחנו למעשה בונים דרים טים שתתחרה בכל החזיתות.

15. alexshw Member

יונייטד רוצה להביאו אותו בדיוק כדי לחזור להיות קבוצה איכותית ולהשאיר את שלוש השנים מאחורה. הוא ישחק כל שבת או ראשון במגרש מודרני ועם אווירה טובה בהרבה מאשר במגרשים המיושנים של איטליה. בסופו של יום הכסף מדבר.
    אם אתה שואל אותי לגבי צ'מפיונס אז לפי דעתי יונייטד תזכה במפעל הזה לפני יובה. אני חושב שלפוגבה אין יותר מה לעשות ביובנטוס. אין לו שם לאן להתקדם.
    כדורגל זה גלגל. איפה יובה היו ב - 2009 למשל ואיפה יונייטד?

אם שחקן נאפולי מגיע לווטפורד, אז למה ששחקן יובה לא יגיע ליונייטד?

מצטער עבור אוהדי הכדורגל האיטלקי אבל הפער באטרקיביות בין הליגות רק יגדל. יובה כלוב מזהב ועדיין היא תסבול ממצב של יתר הקבוצות יחסית לאנגליות.

הטענות של הם לא משחקים בליגת האלופות לכן למה לעבור לשם הופרכו כבר הרבה פעמים. לא מבין למה ממשיכים להשתמש בהן.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
מצב נושא:
הנושא נעול.