יובנטוס 2016/17 :: מכוונים גבוה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

החלוץ הראשון מאז ימי מאטרי העליזים שמקבל את השירון הזה (לא מתלבש על השם שלו בכלל)...

2. Greek Member

מן הסתם (?)

3. ManUnd Member

וואלה,כיוון שלא קיימים מליון משתנים אחרים.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

משתנים על הנייר: רמת המאמן וההרכב. טובים מבערך כל קבוצת פרמיירליג בעונה שעברה.
    משתנים על המגרש: רמת הכדורגל שהקבוצה הציגה. טובה מכל קבוצת פרמיירליג בעונה שעברה.

לא יודע, לא נשמע לי כמו טענה הזויה מדי. עם ובלי טיעון לסטר שלא נראה לי הכי רלוונטי.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
  5. ManUnd Member

מי אמר שהם היו מצליחים להציג את אומה הרמה באנגליה?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה מבחינת טורס לא הייתה עם תג המחיר - אלא שהוא כבר פשוט לא היה מספיק טוב ולא הצליח להתגבר על הפציעות שלו. את הירידה הפיזית היה כבר אפשר לראות עוד בליברפול, וזה פשוט המשיך בצ׳לסי עד לכדי התרסקות ברמה המקצועית-פסיכולוגית-וואטאבר.

המקרה עם היגוואין שונה כי:
    1. הוא מגיע אחרי עונת שיא בקריירה שלו.
    2. הוא מעולם לא הסתמך על נתונים פיזים אדירים = אין צפי לאיזו ירידה קיצונית ביכולת.
    3. הוא מגיע לקבוצה הרבה יותר טובה ומסודרת שמתאימה לו בתחילת עונה מזו שטורס הגיע לצ׳לסי באמצע עונה.
    מבחינת ציפיות ולחץ, אני דווקא חושב שיהיה עליו הרבה פחות עומס מאשר בנאפולי שכל נטל ההבקעה למעשה היה עליו.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת לחץ אני לא מסכים איתך,הוא יצטרך להוכיח שהוא שווה את הסכום ששילמו עליו. יש לא מעט שחקנים שלא עמדו בציפיות.

8. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה שאני חוזר לעבר, אבל אני זוכר את היגוואין של 2009/10 כאחד שבהחלט הסתמך על השילוב בין הפיזיות והכוח המתפרץ למהירות והוא פשוט ענק בשנה הזו, בטח יחסית לילד בן 22. הוא היה האחרון שהבקיע יותר מרונאלדו כחבר שלו לקבוצה. שנה לאחר מכן התחילו בעיות בגב והוא נאלץ להיעדר חצי שנה מהמגרשים (חזר מוקדם יותר אבל לא היה בכלל בכושר והגב הפריע ממש לתנועה שלו, כך שלמעשה הוא סיים את אותה עונה כבר בנובמבר). לדעתי עד העונה האחרונה הוא לא התאושש לגמרי מהכאבים בגב והוא בהחלט נזהר בתנועה שלו, נדיר מאוד היה לראות שוב את אותו ילד שדהר עם הכדור בעשור הקודם. כמובן שגם הביטחון שלו ירד כתוצאה מהירידה ביכולת, אבל בתיאוריה אני מאמין שבלי הכאבים בגב היינו מדברים על פיפיטה כמו שמדברים על סוארז וזלאטן. הלוואי שיצליח להתקדם ולהגיע כמה שיותר רחוק.

9. Raulito Madridista

היגואין לא קיבל קרדיט ראוי במדי ריאל מדריד מאז אותה פציעה פחות או יותר, בנזמה תמיד היה החלוץ המועדף גם אם אפשר למצוא משחקים גדולים נקודתיים בהן היגואין פתח ולא בנזמה. על השוני במס' הדקות אין על מה לדבר. לא רוצה לטחון את הנושא כמו מים אבל היגואין בתור 'ילד' ניצח משחקים גדולים(בערך) בליגה כמו אספניול בעונת הקאפלו ואפילו בישל צמד במשחק האליפות כשעלה כמחליף, הוא כבש שער אליפות בריינו דה-נאבארה(2008) - אבל מאז משהו לא מסתדר לו במעמדים הגדולים. היגואין בעבר גם היה חלוץ שעושה הרבה דברים עם הכדור אבל הוא הפך לחלוץ '9' של ממש, תהליך דומה שעבר ואן-פרסי לדעתי. מבחינה פיזית הוא היה אולי בסוף השורה הראשונה, אני לא חושב שהוא היה משהו יוצא דופן.
    לגבי מקרה טורס - צ'לסי עצמה גם הציגה עונה חלשה מאוד ונקלעה לתקופה פחות טובה למרות הזכייה המדהימה בליגת האלופות, דבר שאני לא חושב שיקרה ביובה. מנגד, טורס הגיע לצ'לסי אחרי חצי שנה לא טובה בליברפול וזהו-זה, לפניכן הוא חורר רשתות כל עת שהיה כשיר. רוצה לומר שאף-אחד לא ציפה שהוא יהיה כישלון כל-כך גדול.

בליגה האנגלית בעונה שעברה היה כרגיל הרבה מאוד כסף. ומעט מאוד כדורגל. נאפולי הייתה זוכה שם באליפות, וגם דורטמונד. וגם ויאריאל(סתם, לא).

Roma אוהב/ת את זה.
  10. eran.m Member

זה לא דיון של יובנטוס ?! , אבל בכל זאת , אלוהים יודע איפה הסינים האלו ומה קורה עם מילאן ואינטר , האמת אני אסתפק בשלוש אחיות ( יובנטוס , מילאן ואינטר ) , עצוב...

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לפני שהספקנו לעכל את זה שהוצאנו 90 מיליון יורו על שחקן (אני עדיין לא מאמין), גם נשיא סנטוס וגם עיתונאים בכירים מאשרים שגביגול, AKA גבריאל ברבוסה, אמור לחתום תמורת 20 מיליון יורו, מה שיעמיד את המאזן הכספי שלנו העונה על מינוס 140 מיליון, לפני המכירה של פוגבה.
    גם אם זאזה עוזב, וזה נראה מאוד סביר כרגע, עדיין יהיו לנו חמישה חלוצים על שתי עמדות - היגוואין, דיבאלה, מנדזוקיץ', פיאצה וגביגול. מפה יש שלוש אופציות:
    1. מנדזוקיץ' מחליט שלא בא לו לחזור לספסל ומבקש לעזוב לקבוצה אחרת.
    2. פיאצה בכלל מיועד לקישור - נראה לי כמו הדבר הסביר ביותר בהתחשב בנתונים שלו.
    3. מעבים את היכולת לשחק ב4-3-3. גביגול מצד ימין, פיאצה מצד שמאל, דיבאלה יכול לשחק בשני האגפים, כשהיגוואין/מנדזוקיץ' במרכז.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהקצת שקראתי:
    1. הסיפור סביב גביגול קצת יותר בעייתי מ-20 מיליון אירו נטו. יש שם גם צד שני-שלישי-רביעי שצריך לשלם להם אם אני לא טועה.
    2. פיאצה לא חלוץ. הוא קשר התקפי מאחורי החלוצים/קיצוני = נשמע אידיאלי לאלגרי.
    3. איך אנצו (בערך) רשם: בלי לדסקס על מערך 3-5-2, יובנטוס צפויה לשחק לא מעט 4-3-משהו.

חזק.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/16
  13. Greek Member

אף אחד. אבל סביר להניח שכן. אי אפשר לדעת בוודאות אם ברצלונה או ריאל מדריד היו לוקחות אליפות באנגליה, אבל סביר להניח שהיו לוקחות, וסביר להניח שנאפולי של העונה החולפת הייתה גם אלופת אנגליה.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

juve became in one summer, one of the ugliest teams in football.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פיאצה וגם גביגול הם מחליפים פוטנציאלים של קוואדראדו ולא של זאזא (גביגול יכול לשחק בחוד אבל הוא שחקן שונה לחלוטין מזאזא). ההקשר היחיד בינהם הוא במימון העסקאות ובכך שזאזא הפך לsurplus מהרגע שהבוגד השמן והמכוער נחת בקבוצה.

מצב נושא:
הנושא נעול.