יובנטוס 2015/16 :: משהו חדש מתחיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Enzo Maresca Member

אז קואדראדו It is indeed. השאלה עונתית תמורת 1.5 מ' יורו עם אופציית רכישה על סך 25 מ'. צפוי להגיע לטורינו לבדיקות רפואיות בימים הקרובים.

אני לא חסיד גדול של הבחור אבל לעונה הקרובה וכל עוד מדובר רק באופציה ולא בחובת רכישה זה בסך הכל בסדר ועדיף על כלום. מקווה שיזכיר את יכולת השיא מפיורנטינה ויגרום לי לאכול את הכובע.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע מתקשה לדמיין איך הוא משתלב בקבוצה, פרט לאיזשהו ג'וקר מהספסל.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטרף, הוא לא מספיק טוב כדי שנעבור ל4-3-3, ומה הוא יכול לתרום בכל שיטה אחרת?

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

את הקריירה שלו הוא התחיל בעמדת המגן. ב3-5-2 זה יכול לעבוד, ב4-3-3 אין לזה שום סיכוי. מעבר לזה, קשה לי לראות היכן ישתלב.

ובכל זאת, הוא מגיע בהשאלה עם אופציית רכישה - אין מה להתלונן. אני בטוח שהוא עבר את ה-ok של אלגרי.

5. yonmu Member

אם ההגעה שלו מסמלת את הויתור על איסקו\דרקסלר\אריקסן, בהחלט יש מה להתלונן.

אם הוא הגיע למרות שהוא יודע שאתם מתכוונים להביא כוכב לעמדה שמאחורי צמד חלוצים - הוא די דביל.

6. N כמוני Member

כמה מסקנות מהמשחק הראשון:

1. פוגבה הוא לא 10 ולא יכול לשחק כ10. אני לא יודע אם אלגרי תפקד אותו בעמדה הזאת, או שפוגבה לקח את זה על עצמו בגלל החולשה של פריירה, אבל כפי שנאמר כבר בדיון המחזור, יובה חייבת שחקן כזה.
    2. מנדזוקיץ' מסתמן כיורנטה לעשירים. בכלל, לא מובן למה יורנטה עדיין ביובה.
    3. קיילני וברזאגלי מצויינים. גם המגנים נתנו משחק טוב. החלק ההגנתי יכול לשחק 3-5-2, הבעיה היום היתה חוסר היצירתיות והיוזמה בהתקפה.
    4. הרכישה של קואדראדו, לא מסתדרת עם המערך שיובה פתחה היום. כנראה ששוב נראה שינויי מערך תכופים השנה.
    5. קומאן יהלום לא מלוטש כבר מעל שנה. או שיתחיל להיות פרודוקטיבי או שישאילו אותו לאיזה סאסואלו.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא יכול לשחק כ10 בעיקר כי הוא לא יכול לקחת אחריות על משחק ההתקפה של קבוצה גדולה. עדיין.

אין לי טענות להגנה. זה משחק שבשנה שעברה אנחנו יורדים ביתרון 3-0 למחצית. ההתקפה פשוט לא תפקדה והמסקנה הכי גדולה שלי היא שכל עוד איסקו או שחקן בלבל הזה לא משחק בקבוצה, אסור לדיבאלה לרדת מהמגרש. לעזאזל, עד שהוא לא נכנס לא היה אפילו מעט יצירתיות שתשבור את ההגנה של אודינזה. קומאן הוא אצן לא רע אבל יצירתי כמו פועל בניין בסין. הארגנטיני מראה יכולת מעודדת מאוד והוא אולי נקודת האור היחידה מההתקפה.

קשר עם vision א-לה פירלו דרוש בדחיפות. אני מעדיף את מרקיזיו בתפקיד של וידאל. אם זה יהיה על חשבון ה3/4 - שיהיה. פריירה יכול להיות סותם חורים נחמד עד שיהיה מספיק כסף שמארוטה ירצה לבזבז על שחקן אחד.

ואגב, איסלה - WTF?

uri, N כמוני ו-Enzo Maresca אוהבים את זה.
  8. Enzo Maresca Member

פוגבה לא צריך לשחק כ10 ברמת התפקוד על המגרש, מה שהוא כן צריך זה להבין את המשמעות של החולצה. זה לא גימיק ולא עוד אמצעי להעלות את תג המחיר שלו. זה אומר שביובה רואים בו את המנהיג החדש של הקבוצה, את זה שאמור לקחת את הקבוצה על הגב ולדאוג להביא לה ניצחונות ותארים. היום הוא נראה כמו מישהו שרחוק מלקלוט את המשוואה הפשוטה הזאת. אין שום סיבה לכל ההתחכמויות, הדריבלים המיותרים והניסיונות לתת שואו כשאנחנו ב0-0 או בפיגור. קצת פחות פוזה וזחיחות וקצת יותר תאכלס ונקודות.

אלגרי הפתיעה לרעה היום. למה ההתעקשות לשמור על המערך כשאנחנו נואשים לשער? למה לא להכניס את סטורארו במקום אחד הבלמים ולהעביר את פריירה מתחת לחלוצים? לאן נעלמו הגמישות ויכולת האלתור של המיסטר? זה היה ככל הנראה המשחק הכי חלש שלו מאז שחתם, מקווה שזו מעידה חד פעמית ולא סימן מדאיג לבאות.

באסה להתחיל עונה עם הפסד אבל זה עוד יכול להשתלם לנו בהמשך. אנחנו חייבים שחקן יצירתי מתחת לחלוצים (פריירה לא מספיק) ואני מקווה שבזמן שנותר לסגירת החלון מארוטה יגביר את המאמצים ויביא איזה 3/4. כבר לא כל כך משנה לי מי אבל בשום אופן אסור להשאיר את כל מלאכת יצירת המצבים על הכתפיים הצנומות של דיבאלה. הוא שחקן גדול ורואים את זה בכל נגיעה שלו בכדור, אבל זה רחוק מלהספיק.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

3/4 רלוונטי רק כשאנחנו משחקים 4-3-1-2 וגם במצב הזה, ראינו שאנחנו מסתדרים עם חלוץ דומיננטי (טבס/דיבאלה) וקשר התקפי שמצטרף ומפעיל לחץ מקדימה (וידאל/פריירה). בעל בית במרכז השדה הוא הרבה יותר חשוב ורלוונטי בכל שיטה שנשחק. השאלה הגדולה היא האם מרקיזיו הוא התשובה? אני יודע שאתה חושב שכן, אני לא כל כך בטוח. הוא אמנם נתן כדורגל גדול בעמדה הזאת בעונה שעברה אבל הוא לא התנסה שם לאורך מספיק זמן וכך אתה גם מפספס את התנועה המעולה שלו.

10. Enzo Maresca Member

4-3-1-2 יהיה המערך המוביל שלנו העונה, וזו בדיוק הנקודה - דיבאלה הוא עדיין לא טבז. אי אפשר לצפות ממנו להיות דומיננטי ולחולל ניסים סטייל קרליטוס כבר בשלב הזה של הקריירה. אנחנו צריכים שחקן יצירתי מתחתיו, אחד כזה שיוריד ממנו חלק מהאחריות.

בעל הבית במרכז השדה אמור להיות פוגבה. בנוגע למארקיזיו, אז הוא הרג'יסטה שלנו - את זה אלגרי אמר, לא אני. גם אם יגיע איזה גונדוגאן (אחד הזקנים בפאנל של RAI אמר בתחילת השידור שזה היעד המרכזי של מארוטה. מי יודע, אולי עוד תקבל מה שאתה רוצה) זה יהיה לצד ימין של שלישיית הקישור, זה שמיועד לקדירה. לדעתי זה לא יקרה ועד שהגרמני יחלים סטורארו ופריירה יתפסו את המקום שלו בהרכב.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו צריכים זמן,תזכרו שעברנו מהפכה גדולה,עזבו אותנו שחקנים חשובים ומובילים,גם פוגבה שכרגע באמת לא מבין את המשמעות של ללבוש את החולצה 10(כלומר שהוא המנהיג,הוא לא אמור להיות טרקוורטיסטה אפילו בצחוק) עוד יתבגר השנה - חכו ותראו.
    העונה הזאת היא סוג של עונת מעבר,חילופי דורות ואיך שלא תרצו לקרוא לזה.. ויחסית לקבוצות אחרות שנפלו בשלב הזה(מנצ'סטר/מילאן/אינטר והדוגמאות עוד רבות) ובהתחשב בעובדה שאנחנו לא סיטי/באיירן/בארסה/ריאל עם כוח כלכלי גדול, אנחנו צריכים להיות מרוצים.חכו.זה רק ההתחלה...

12. N כמוני Member

השאלה שצריכה להשאל האם יובה עשתה מספיק בשביל למנוע את המהפכה שעברה עליה או לפחות להקל עליה
    האם לא היה ניתן למנוע את המעבר של וידאל וטבס בשדרוג חוזה כזה או אחר, האם בעידן שבו קרלוס באקה וקודוגביה נמכרים ב-30 מיליון אירו אי אפשר היה לקבל יותר על וידאל.
    אני גם לא חושב שהשחקנים שנרכשו יכולים לתת את המענה לעזיבת השחקנים מהעונה שעברה. אני יכול להבין למה ביובה רוצים לתת את המושכות לסטורארו ופריירה, אבל עדיין היה צריך לרכוש שחקן מרכז שדה מוכח.
    אני דווקא חושב שקואדרדו שחקן טוב, אבל אין לו מקום במערך של 3-5-2 וגם לא במערך של 4-3-1-2 כך שאני לא מבין את ההשאלה שלו.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שעניין וידאל קצת כואב,אבל הוא ביקש לעזוב,מסכים שאולי היה מקום להקשיח עמדות מולו ומול הסוכן שלו וגם מול באיירן אבל מצד שני הרבה אנשים אומרים שעניין התאונה היה פאקטור,יובה הוא מועדון עם אפס סובלנות לשחקנים שחושבים שהם מעל החוק ווידאל בעצמו נענש לא פעם ע"י אלגרי בהושבה על הספסל/קנסות וכו'.ההתנהלות של המועדון היא באופן מסורתי מהשפויות בעולם,יכול להיות שהיה אפשר להוציא עליו יותר,אבל יכול להיות שיש גם מעבר לזה.. לגבי טבז,הוא ביקש ללכת הביתה,לא למקום עם יותר כסף,אז עוד כסף לא בטוח שהיה משאיר אותו..

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס לא הצליחה למצוא קונה ליורנטה, מה שאומר שהספרדי ישאר במועדון (אתמול גם שותף כמחליף). מי ילך? סימונה זאזא בדרך להשאלה בווסט האם (שם יצטרף לאוגבונה).

15. Roma מנהלים

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/11094426_606743509465781_840577550904701989_n.Xxx?oh=d295a53918a51263e921c7df3c318a55&oe=566D5798&__gda__=1450369882_b3f1a3076c10c4703addc9d8bd58664f
    אלכס סנדרו מוצג רישמית ביובה.

בנושא אחר, לפי Mediaset: מקס אלגרי - מאמן יובנטוס, ביקש מההנהלה לרכוש את קשר מילאן - ריקרדו מונטוליבו.

מה הוא חושב שמקרה פירלו יחזור שנית? מונטוליבו אף פעם לא היה ברמה הנדרשת, אולי תקופה קצרה.

מצב נושא:
הנושא נעול.