יובנטוס 2013/14 :: פתיחת עונה בינונית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AS R Member

למה?

מדובר בשחקן נהדר, רק בן 22 שכבש 10 שערים ובישל 9 בשנה שעברה באחת הקבוצות הכי חלשות בגרמניה.

יונזאי שחקן מעניין וכשרוני, אבל זה הזוי כמה הייפ יש עליו באנגליה אחרי הצמד שכבש.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דה ברויין שחקן מוכשר אבל כמו שאמרת, בקבוצה קטנה.
    מאידך, אני לא חושב שהעמדה שלו היא הבעייתי אצלינו כרגע, והייתי רוצה שיתמקדו ברכש במקומות אפקטיביים יותר.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אם בכוונת קונטה להישאר במערך הנוכחי, חובה עליו להביא בינואר לפחות שחקן קו נטו אחד. לא סוג של, יכול לשחק, מסוגל לשחק או כל דבר שהוא. המערך הזה נמצא על אדיו האחרונים. המערך הזה, במתכונת הנוכחית, כאשר אין לך ווינגר אחד נורמלי שמסוגל לעשות משהו יצירתי, הרוב מגיע מפירלו וארתורו, ואם פירלו/וידאל נותנים משחק לא טוב זה לגמרי משפיע על כל איכות המשחק שלנו. מה גם, שאם ליצ'י פצוע יש לך איזה איסלה ופדואין שחוץ מלמסור אחורה לא מסוגלים לעשות כלום. אני כבר לא מדבר על פריצה או הרמה טובה על הקו. כנ''ל לגבי הצד שני. כשאסא פצוע (גם הוא לא כזה שוס ולא שחקן שאפילו קרוב להגדרה של "ווינגר") יש לנו את החקיין של קוצ'ר. זהו. כמו שאמרתי, אם קונטה רוצה עוד להוציא משהו מהמערך הזה הוא חייב לפעול במארקטו. אם לא, שיעבור ל-4-3-3/4-1-3-2 ויחזיר ליובנטוס את העוקץ.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.football-italia.net/40447/agnel...cult-keep-pogba

http://www.football-italia.net/40603/juve-...340m-pogba-sale

בקשר לקישור הראשון, הייתי בטוח שהמצב הכלכלי שלכם מצוין ופתאום אניילי יוצא בהצהרות כאלו. אשמח לקבל קצת מידע על פשר ההתבטאויות האלו. בכל אופן, לדעתי פוגבה הוא השחקן האחרון שיובה אמורה לוותר עליו, אפילו יותר מוידאל או טבס.

6. JohnTerry26 Member

דה בריינה בצ'לסי העונה, ההשאלה שלו בברמן היתה בעונה שעברה.

אני תמיד חשבתי שבמערך הזה של יובנטוס חסר שחקן יצירתי מאחורי החלוצים, במקום מרקיזיו נגיד, דה בריינה כישרון גדול אבל אני לא יודע כמה הוא מסוגל לסחוב תפקיד מפתח כזה ביובנטוס. בצ'לסי אני מתקשה לראות אותו ממשיך עוד הרבה זמן, יש שחקנים לדעתי טובים ממנו על העמדות שלו וכרגע הוא האחרון ברוטצית הקשרים ההתקפיים ובקושי מקבל דקות. אבל הוא עדיין מאוד צעיר ואי אפשר לדעת למה התפתח.

אם לחבר את זה לשמועות על פוגבה, הלוואי עלינו אם תתבצע איזו עסקת דה בריינה+כסף.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לדעתי, לפחות בשלב זה (ומקווה שלא יתפתח למימדים האלו באמת), זה סוג של משחק בין יובה לסוכנים של פוגבה על הארכת חוזה. לגיטימי והגיוני, בתקווה שאחד הצדדים לא יחליט 'לפוצץ הכל' ולהגיע למקומות האלו.

JohnTerry26, לא טענתי שדה ברויין לא שחקן טוב. הוא שחקן נחמד עם פוטנציאל גדול. אבל, זה לא מה שיובה צריכה. עוד שחקן סביר עם פוטנציאל. כדי לעשות את הקפיצת מדרגה והשינוי המיוחל הזה כ"כ, צריך אקס פקטור. משהו שטיפה ישנה. הוא יבלע בתוך המשחק ההתקפי האנמי של יובה העונה.
    שחקנים משלימים יש ביובה מספיק, יותר מדי. צריך משהו מעבר, ואת זה קשה לי להאמין שהוא יתן, לפחות בשלב הזה של הקריירה שלו.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

רועי, אנחנו כבר לא במצב של לקנות מסי, אגוארו או יובטיץ'. אקס פקטורים, אם יגיעו, יגיעו בגיל מאוד מבוגר (פירלו). שחקנים נחמדים עם פוטנציאל גדול צריכים להיות המטרה העיקרית שלנו, תראה לאיזה הצלחה הגענו עם וידאל (לא יותר מוכח מדה ברויין בזמנו לדעתי), פוגבה. אני כמובן לא מזכיר את מרקיסיו ואת שחקני הבית שצריכים להיות מטרה בפני עצמם.

דה בריינה יהיה רכש מצוין אם וכאשר.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אפרופו יובטיץ', היינו, יחד עם היגואין, די קרובים להחתימו בקיץ האחרון, כך שלפחות לגביו זה לא כ"כ תלוש מהמציאות...

בקטע הפיננסי, ברור שאנחנו לא מהאליטה האירופית, וכנראה שאת קבאני\אגוארו\פלקאו ושות' לא "נשיג", אך ביניהם לבין דה ברויין (כרגע לפחות, עם כל הכבוד..) יש הבדל לא קטן.

אני לא אומר שלא צריך לחפש צעירים מוכשרים עם פוטנציאל כי זה באמת הכיוון של יובה, אבל אם מחפשים בינואר חיזוק וכמו שאמרתי - בעיקר לאירופה, אני לא חושב שדה ברויין זה שישנה אותנו מקצה לקצה, ואם אין שחקן כזה כרגע בשוק - עדיף לשמור את הכסף למועד מאוחר יותר ורלוונטי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/13
  10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה די תלוש כי מעולם לא התכוונו להציע לפיורנטינה/ריאל יותר מ-20/25 מיליון יורו, שזה נמוך משמעותית ממה שהן דרשו.

אגב, כנראה יצא לך בטעות, אבל את טבז דווקא כן השגנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אני חושב שדה בריינה (דה ברויין?) לא מוכח אבל הוא הימור ששווה את ה-15 מיליון שצ'לסי בוודאי תדרוש עבורו. ולא תמיד מחיר או רפיוטיישן של שחקן אומר בוודאות כמה תרוויח ממנו בעתיד, ראה ערך פוגבה שהגיע לגמרי בחינם והפך למלך בטורינו. לפעמים ההימורים האלה הם כן שחקנים שמשנים אותנו מקצה לקצה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/13
  11. Rosez Member

דרקסלר משאלקה יכול להתאים ליובה, אבל לא יודע איך הוא עושה הגנה או יסתדר עם רוטציה (יש מספיק גדולות שיתנו לו הרכב...).

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אם בזמנו שילמנו על חורחה מרטינז המפלצתי 12 מיליון אירו, אז 15 על הבלגי הג'ינג'י זה מחיר הגיוני ביותר. מצד שני, מדובר במארוטה שבגלל 3 מיליון אירו דפק את עסקת וראטי ככה שאני לא יודע. מה שכן, אני חושב שאם תינתן לו ההזדמנות, הוא יוכיח את עצמו. אין לנו קשר התקפי אחד התקפי נטו בסגל (!) ככה שצירוף שלו יהיה יותר ממקובל.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מצב נושא:
הנושא נעול.