יובנטוס 2013/14 :: פתיחת עונה בינונית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jimmy Jazz Member

בכל משפט שני שיוצא לקונטה מהפה הוא דואג להזכיר את המצב הכלכלי באיטליה ואת העובדה שאנחנו חייבים להקריב על מנת להתחזק. רוטינת ה"יש לנו פחות כסף מלמעצמות" היא אחד הדברים שהכי נמאס לי לקרוא במסיבות העיתונאים של המיסטר, לכן קשה לי להבין את הכעס/אכזבה/מירמור שלו. בלי לנסות להיכנס לראש שלו בצורה רצינית מדי, אני לא אתפלא אם כל זה נאמר רק בשביל להוריד קצת מהלחץ מהסגל ולצנן את ההתלהבות וההייפ שיש מסביב לקבוצה בתחילת העונה. בכל מקרה, בין אם התכוון או לא, אני ממש לא חושב שנחלשנו בקיץ הנוכחי.

אגב מארונה, GDM אומר שהוא בדרך לסאסואולו – חצי כרטיס תמורת 3.5 מיליון.
    התסריט האופטימי – משותף ב35 משחקים, רובם המוחלט מהפתיחה, מציג יכולת שיא ומראה שכל הדיבורים על וראטי ביום שאחרי פירלו מיותרים.
    התסריט הפסימי – מתנדנד בין מרכז הקישור למרכז ההגנה, לא מצליח לבסס את מקומו בהרכב, נפצע לא מעט ובקיץ הבא עובר לצמיתות לקליארי.
    יאללה ילד, תראה לנו מה אתה יודע!

2. Don Joan Roman Member

את קוולאיארלה לא צריך למכור לדעתי, במיוחד כשאנחנו לא יודעים מה יהיה עם יורנטה.
    חייבים להביא גם שחקן שיכול לשחק באגף השמאלי שלנו.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות יום אחרון למרקאטו:

:aa1: לוקה מארונה עובר בחצי בעלות לסאסואולו תמורת 3.5 מיליון יורו. לפי כל העיתונים באיטליה, הכסף הזה אמור לשמש את יובה לרכישת חצי כרטיסו של דומניקו ברארדי, שיישאר בסאסואולו בעונה הזאת וישחק יחד עם מארונה.

:aa1: לאחר העזיבה של מארונה, מארוטה פועל בנחישות להביא את נאינגולאן ליובה. לפי GDM, סטפאנו בלטראמה עשוי לשמש קלף מפתח במעבר הזה כששוויו מוערך ב2.5 מיליון יורו. ייתכן שהעסקה תהיה השאלה עם אופציית (=התחייבות) לרכישה, בערב נדע.

:aa1: פאביו קוואליירלה עשוי למצוא את עצמו ברומא בסוף היום הזה במסגרת טרייד משולש: קוואליירלה לרומא, בוריילו לג'נואה וג'ילארדינו ליובה.

הייתי רוצה לראות שם צעיר יותר, אטרקטיבי יותר מג'ילה על הספסל. אני גם לא בטוח כמה הוא ירצה לשבת כאופציה חמישית אצלנו בשנת מונדיאל.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו מי למשל?

לפי איך שג'ילה נראה מתחילת העונה, ליורנטינה וג'ובינקו תהיה דרך ארוכה מאוד לעקוף אותו בהיררכיה. הוא סקורר מוכח, שידרוג ממאטרי לדעתי ונותן פן נוסף להתקפה שאין לכם בסגל.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ילארדינו חלוץ טוב, אבל אני חושב שהוא יוסיף תחרות לא בריאה בעמדות האלה. חלוץ צעיר שהיה מסתפק במספר מועט של משחקים אבל משתפר בהם וצובר ניסיון לעתיד היה יכול להיות תכנון יותר מוצלח, לדעתי. בואצ'י שלנו למשל היה יכול להיות אחד כזה.

:aa1: לפי SKY, קוואליירלה רוצה לשנות אווירה ומבקש העברה. עבור קונטה זה לא יהיה משנה שנחליף אותו בג'ילארדינו, מה שחשוב לו הוא שיהיו לפחות 5 חלוצים בסגל. בכל מקרה, קונטה רוצה מחליף לג'אקריני (מה עם מגן שמאלי ולהסיט את אסמואה למרכז? יותר חכם לדעתי) וכאמור נאינגולאן על הכוונת.

:aa1: חצי nדומניקו ברארדי עבר ליובנטוס, תמורת מחצית כרטיסו של מארונה - עכשיו זה רשמי.

מבסוט מאוד על ברארדי. מחזיק ממנו ילד מוכשר מאוד ואם הוא ייתן עונה טובה בסריה A המיליונים האלה יהיו שווים כאין וכאפס לעומת הרווח העתידי שהוא יכול לתרום לנו. שאפו ענק למארוטה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/13
  6. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ברארדי השחקן הכי מוכשר של שנתון 94'. הוא היה נהדר בעונה שעברה, במיוחד בחלק השני של העונה ולקראת סוף העונה בו הוא התעלה על עצמו. הוא אמור לחזור בעוד שני מחזורים (מרצה עונש הרחקה של 3 משחקים עוד מהעונה שעברה), ואז נוכל לראות אותו ולהתרשם ממנו קצת יותר מאשר נגד כל מיני אסקולים ויובות סטאביות. מאד מקווה שיצא ממנו שחקן ברמה המתאימה ליובנטוס.

שיהיה לדומניקו בהצלחה. וגם למארונה (שזה פשוט עצוב שהוא לא עבר לקבוצה קצת יותר רצינית מסאסואולו, עם כל הכבוד לעולה החדשה). סיכוי נמוך שעוד יצא ממנו משהו, אבל ניחא.

נ.ב: עד מתי מוטה ודה-צ'לייה?!

7. Jimmy Jazz Member

לא חושב שג'ילא מהווה שדרוג על פני מאטרי או אפילו קואליירלה, אבל במצב שנוצר עם השניים האחרונים קשה לי לחשוב על מחליף ראוי יותר. העונה האחרונה בבולוניה הוכיחה שעדיין מדובר בחלוץ מוביל בליגה ואני נורא אשמח אם העסק הזה יהפוך לרשמי.

את הדיבורים על נאינגולאן, לעומת זאת, אני מתקשה להבין. מארוטה היה צריך ללכוד את לוליץ' ביובנטוס סטאדיום אחרי המשחק בשבת, להעביר את אסמואה למקומו הטבעי בקישור ולחסוך לעצמו הרבה כאבי ראש מההתעסקות עם צ'לינו המעצבן.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בינהם הפרש של יותר מ100 שערים בקריירה. אתמול הוא הראה לפיורנטינה (מומלץ למי שלא צפה) שהנתון הזה עדיין רלוונטי. הרווחתם חלוץ עם מגנט על הרגל שיגבה את טבס בכבוד ובמצבים מסויימים גם יתרום יותר מכל חלוץ שיש לכם בסגל. הוא לא אופנתי במיוחד, להלן: בינוני ופח (+חחח) אבל אני מאוד מתקשה למצוא אלטרנטיבה טובה יותר או אפילו טובה באותה מידה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לא באמת קרה משהו מעניין בחלון ההעברות אמש.

סיכום המרקאטו מבחינתי: מרקאטו מעולה. A. מארוטה סוף סוף דאג לבעיות האמיתיות שלנו, לא התחבא והביא אינסוף קשרים (למעשה אני חושב שזה החלון היחיד שהוא לא הביא קשרים בכלל, והאמת שאנחנו נשארים במחסור קל בהם). עוד דבר חשוב זה שהבעיות נפתרו מיד עם תחילת חלון ההעברות, כדי להרגיע את המערכת, לא ליצור לחצים מיותרים על הקבוצה (כבר באמצע יולי ידענו מי נשאר ומי עוזב) ואת הפירות של השקט הזה אנחנו קוטפים היום ובתקווה גם בהמשך העונה. גם האיכות טובה יותר והרוטציה הפכה לעמוקה יותר, בעיקר בעמדות ההגנה וההתקפה. הדבר היחיד שמונע מהמרקאטו הזה להיות A+ זה המחסור במגן שמאלי, אבל נחליק את זה כי אסמואה גם ככה ברמה די גבוהה. ואני גם מבסוט על כמות הצעירים שלנו שמשחקים בתפקידי מפתח בקבוצות אחרות:

גביאדיני - סאמפ.
    זאזה, מארונה וברארדי - סאסואולו (ללא ספק אעקוב אחריהם במיוחד השנה).
    בואצ'י - אלצ'ה.
    לאלי - ספציה.

ואלה רק המוכשרים שבהם. אגב, אני שם לב שוואסים בואי, הכישרון שהבאנו בזמנו מאייאקס, לא הושאל לשום מקום. יש סיכוי לא קטן שראיולה התנה את החתימה של פוגבה על החוזה החדש (שתבוא בקרוב) בכך שגם בואי יהיה חלק מהעונה של יובה (ראיולה הוא הסוכן של בואי). ואני חושב שזו החלטה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/13
  10. Jimmy Jazz Member

לא נראה לי שזה קשור. בואי מתאושש בימים אלו מפציעה קשה שהשביתה אותו בחצי שנה האחרונה, אני חושב שבצוות המקצועי ראו לנכון שימשיך בתהליך השיקום אצלנו. כשיחזור לכושר, צפוי לשחק בפרימברה לפחות עד ינואר, אז אולי יושאל שוב.

מרקאטו טוב סך הכל. השדרוג הכל-כך נחוץ בהתקפה בוצע בהצלחה (טבז ויורנטה עכשיו, ברארדי, זאזה וגביאדיני לעתיד) ובשלב נורא מוקדם של הקיץ. גם הגיבוי האיכותי לשלישיית ההגנה בדמות אנג'לו מעודד, כמו גם ההחלטה של מארוטה וקונטה לתת צ'אנס נוסף לאיסלה. בקישור נראה שהשמיכה התקצרה אבל אני חושב שאלא אם כן נעבור מכת פציעות מוגזמת, נצליח לעמוד בכבוד בהיעדרות כזו או אחרת. 8/10, כל הכבוד בפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

http://4.bp.blogspot.com/-qimh53PvvRM/UaDE9E-gEzI/AAAAAAAABcI/KqQBtArbB98/s1600/617d4958-2cb0-4d7d-89f8-8c299a39a096.Xxx

24 שנים. יהי זכרו ברוך. אגדה חיה בחייו ובמותו. אחד הבלמים הגדולים והאינטליגנטים בתולדות המשחק. כ''כ לא מוערך. כשחושבים על בלמים בתקופתו (פחות או יותר) תמיד מזכירים רק את בקנבאואר, ואם להגיד את האמת, זה קצת (מאד) חורה לי. מגיע שיתייחסו לשיראה בדיוק כמו לעמיתו הגרמני.

גאה מאד שזכיתי לראות חלק נכבד מאד מהמשחקים שלו בקלטות. מודה לאבא שלי שהיה חכם מספיק בשביל להקליט משחקים באותם השנים. לא סתם שינו את שם הרחוב שבו נמצא האיצטדיון החדש שלנו על שמו.

לראות, ללמוד, להעריך ולאהוב. אגדה איטלקית חיה. תודה גאטנו. אזכור אותך תמיד.

1953-1989.

12. Don Joan Roman Member

הקישור חזק מאוד, מקסימום נוצר חוסר מסוים? אפשר לשים שם את אסמואה ולתת לדה צ'ליה קצת דקות או לשחקן אחר, במקרה הכי גרוע נקנה בינואר, לדעתי סוף סוף יש מארקטו שאנחנו באמת יכולים לומר שהוא מצויין

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית הספר של יובנטוס, ה-J College, זכה בפרס "פיתוח הנוער" של התאחדות המועדונים האירופאיים (גוף המורכב מ-214 מועדונים שגם הכתירו את באיירן כקבוצת השנה ואת דורטמונד בתור הקבוצה המתפתחת ביותר). הייחוד של הג'יי קולג' לעומת שאר אקדמיות הכדורגל בעולם הוא שהתלמידים לא לומדים בבית ספר רגיל ובשעות אחר הצהריים מגיעים לאקדמיית הכדורגל, אלא שהתלמידים לומדים את התכנים הרגילים כבר באקדמייה (ולכן השם קולג'). הנה סרטון שיצא לפני כשנה בחניכת הקולג':

לא בטוח שהייתי רוצה ללמוד בבית ספר שכולו בנים, אבל אין ספק שיש הרבה יתרונות בקולג' שכזה.

15. Don Joan Roman Member

בוא נגיד שאל תדאג להם בנושאים של בנות, הם נהנים מספיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.