יובנטוס 2012/2013 :: סקודטו שני ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏7/7/12.

1. SerieA Il Capitano

ג'יובינקו + 55 מיליון אירו אולי ינחיתו את קבאני אצלכם. אולי. ואתם תעשו טובה הרבה יותר גדולה לנאפולי מאשר לעצמכם.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סיכוי לראות את קבאני. השחקן הבכיר היחיד שעונה לפרופיל החלוץ שאנחנו מחפשים ובעל סיכוי ריאלי להגיע הוא ואן פרסי, אחריו דזקו. אם יובטיץ' בא אני מקווה שזה על חשבון ג'ובינקו (מה שלא נראה סביר בעליל), ולא יחד איתו.

אליה במדיקל בברמן. פספוס גדול, אבל אני מאמין שזה תוצאה של מעשים שלו ולא שגעונות של קונטה. בכל מקרה שיהיה לו הרבה בהצלחה.

3. aloneli Member

למה לא את פאציני?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/12
  4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי יש לנו כבר שחקן טוב ממנו, מאטרי. אם המטרה תהיה פאציני אז מארוטה לגמרי איבד את המרקאטו הזה.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אליירו אלייה נמכר לורדר ברמן תמורת 5.5 מיליון יורו+2 מיליון בונוס שתלויים בעונה הקרובה שלו.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

למה הכוונה "שתלויים בעונה הקרובה שלו"? מבחינת מספרים וכדומה? (אם יכבוש X שערים, יבשל X שערים וכדומה)

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-football italia כתבו שאלה בונוסים שתלויים בהישגים של ורדר ברמן עצמה.

8. Don Joan Roman Member

בקיצור ייצא לנו גג 6 מיליון יורו מהעסק אלא אם כן בברמן אמצע טבלה זאת הצלחה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: חורחה מארטינז, ההעברה המיותרת בהיסטוריה, קרוב לסיכום במיורקה הספרדית.

:aa1: קונטה פרסם את הסגל שיסע למחנה האימונים באאוסטה.
    ההחתמות החדשות: אסמואה, איסלה, ליאלי ולוסיו כולם זומנו וישחקו לראשונה במדי החולצה.ג'ובינקו, פירלו, מרקיזיו, ג'אקריני, ברצאלי, בונוצ'י, קייליני ובופון שייצגו את איטליה ביורו קיבלו זמן נוסף לנוח בבית.10 שחקנים מהפרימברה יטלו חלק במחנה האימונים, ביניהם ריצ'מונד בואייקה הגנאי שאם אינני טועה לא כתבתי עליו כאן - מדובר בחלוץ כשרוני מאוד, בן 19, שהיה שייך לג'נואה ועבר בעסקת חצי כרטיס ליובנטוס כחלק מעסקת אימובילה. הושאל לסאסולו בעונה החולפת והבקיע 12 שערים, ונחשב כשרון לא רע.
    Goalkeepers: Leali, Storari

Defenders: Caceres, De Ceglie, Lichtsteiner, Lucio (from 14 July), Masi, Ziegler

Midfielders: Asamoah, Isla, Marrone, Padoin, Pepe, Vidal

Strikers: Boakye, Matri, Quagliarella, Vucinic

Youth Sector players: Branescu, Citti, Rugani, Garcia Tena Pol, Magnusson, Untersee, Appelt, Bouy, Schiavone, Padovan

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  10. Ricky van Wolfswinkel Member

מדווח שמחר ארמרו ינחת בטורינו ויעשה בדיקות רפואיות, מדובר על השאלה.

אם יובה תחתים חלוץ טוב היא תהיה אחת הפייבוריטיות לזכייה בצ'מפיונס העונה.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא יקרה. כל הכתבים של סקיי הספיקו לשלול כל דיווח הערב.

האמת שאיך שאני רואה את העניינים, הזימון של ציגלר למחנה האימונים (בניגוד למלו, יאקווינטה, מארטינז וכו') לדעתי מסמן את ההתפייסות שלו עם קונטה ואולי רצון לבנות עליו בעמדה הזו לעונה הקרובה. לדעתי זו האופציה הכי טובה, בהתחשב בכך שאנחנו לא יכולים לבזבז כאוות נפשנו ושאנחנו זקוקים לחיזוק רציני בעמדה אחרת. בנוסף - הבנתי שהוא נתן עונה מצוינת בפנרבחצ'ה, אז הוא לחלוטין צריך לקבל את האופציה (וחבל שלא קיבל בעונה שעברה). וגם במשחק מול גרמניה (ה5-3) הוא היה תותח.

בהנחה שזה קורה ההרכב שלנו כמעט סגור:

------------בופון--------------
    ---קייליני---בונוצ'י---ברצאלי---
    ציגלר-----------------ליכטשטיינר
    ---מרקיזיו---פירלו---וידאל-----
    -------ווצ'יניץ'-----#10------

הרכב שני:

------------סטורארי---------------
    -----קאסרס-----לוסיו-----מאזי-------
    דה צ'לייה----------------איסלה/קאסרס
    ----פוגבה-----אסמואה----מארונה----
    ------ג'ובינקו------אחד מבין מאטרי,קוואליירלה ודסטרו

ובנוסף פפה וג'אקריני (ואולי בואקיה תלוי בכמה הצליח להרשים במחנה) שיכולים לשחק בכל אחת מעמדות הקו וגם באמצע ייתנו עומק נוסף ואפשרות לשנות ל4-3-3 כל זמן שקונטה ירצה. פדואין שיצא למחנה צפוי להימכר.

12. Don Joan Roman Member

אני האמת לא יודע למה שיחררו את ציגלר מההתחלה, נכון לא מדובר באיזה זמברוטה, אבל בהחלט מדובר בשחקן ראוי מאוד לעמדת מגן שמאלי נמחליף בסריה A ואפילו פותח, במיוחד כשבמשחקים לא מעטים העונה שיחקו באזור הזה שחקנים כמו אסטיגריביה שעם כל הכבוד אליו ובאמת יש כבוד, הוא לא שחקן ברמה מספקת למועדון כמו יובנטוס ולשאיפות שאמורות להיות לו.

במבט על הסגל שיוצא למחנה אימונים בולט שחסר לנו חלוץ "מפחיד" ברשימה, ווצ'יניץ שחקן מצויין אבל כולנו מכירים אותו ויודעים שאצלו הרבה ימים יכולים להיות פחות טובים ועם כל הכבוד למאטרי וקוואגס שהם שחקנים טובים (במיוחד מאטרי, המשחק שלו עם הגב לשער הוא חשוב מאוד) זה עדיין לא זה, אני מאוד מקווה שמתבשל פה משהו לגביי NUMBER 10 שלנו ובמהרה כי גם להביא חלוץ, טוב ככל שיהיה שבוע-שבועיים לפניי פתיחת עונה זה לא אידאלי, פחות 5 מיליון יורו, יותר 5 מיליון אירו, יובה זקוקה כמעט נואשות לחלוץ

נ.ב הלב עדיין לא מעכל שאלכס כבר לא ברשימה הזאת

13. yoni10 Member

בהנחה שיובנטוס תשחק איסלה מיועד לפתוח בהרכב במקום ליכשטיינר עם כל הצער שבדבר. השוויצרי היה טוב בעונה שעברה בעמדת המגן הימני בלבד וכשיובה עברה לשחק עם 3 בלמים הוא ירד ביכולת.

לגבי צד שמאל, אני חושב שדה צ'ליה כרגע הוא השחקן המוביל, ולכן הוא מיועד להרכב לפני ציגלר שעדיין רוב הסיכויים שיעזוב.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק לגבי ליכטשטיינר. רק בשבילו הייתי מעדיף שנשחק 4-3-3, אחד המגנים הכי טובים בעולם כרגע בשיטה הזו, אבל ב3-5-2 הוא לגמרי מתפספס. חוץ מזה, עד שאיסלה לא יחלים לגמרי מהפציעה אני מאמין שנראה אותו על הקווים.
    לגבי ציגלר ודה צ'לייה - אני מאמין שאם ציגלר באמת יישאר אז הוא יזכה לאמון של קונטה לפחות במשחקים הראשונים. מה יקרה אז? אלוהים יודע.

אגב מה שהסגל שלנו יכול להציע ב4-3-3:
    ---------------בופון-------------------
    ציגלר----ברצאלי----קייליני----ליכטשטיינר
    -----מרקיזיו----פירלו----וידאל--------
    ווצ'יניץ'---------------------איסלה/פפה/ג'ובינקו
    ---------------#10-----------------

העומק בסגל נפלא. עכשיו רק להשלים את החסר.

יובנטוס מעלה כל יום את תקציר יום האימונים שלה בשטיליון. הנה למי שפספס:
    http://www.youtube.com/watch?v=YBlW9kr4Pmk&feature=plcp
    http://www.youtube.com/watch?v=lIwkf_NNqh8&feature=plcp

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטה מעריך את פאולו,וגם תחתיו הוא עשה וואחד התקדמות העונה,אני לא רואה את ציגלר לוקח לו את המקום בכזו קלות,במיוחד ב3-5-2 שמה הוא יותר מצליח.

בקישור כמובן אין מקום לדיון, אני חושב שלגבי השאר מאזי לא יישאר(השאלה) וכמוהו כל צעיר אחר,גם השאלה של פוגבה לא תפתיע אותי.. המועדון מעולם לא נתן לכשרונות להצליח ישר,אפילו מרקיזיו שהפך לשחקן הרכב בעונת ה B נשלח אחר כך ביחד עם פאולו וסבסטיאן(שגם הם קבלו לא מעט דקות) להשאלה באמפולי/סיינה..