יובנטוס 2011/12:: זה שיר פרידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/6/11.

1. 亚历山大帕托 Member

סקיי: יובנטוס הציעה ללוסיו חוזה לשנתיים בשווי 2.3 מיליון אירו לעונה + בונוסים.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע לי סתם כמו שמועות על שחקן שבדיוק מתאים לעמדה שאנחנו מחפשים ומגיע בחינם. לפחות מקווה שזה כך.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

It's over, my contract with the Juventus expires today.

It's old news, but still, to know that it's "official" has its effect. It's not a sad moment for me, I have no regrets or nostalgia. Not anymore. In these days I've had an opportunity to to think over everything what happened in my last black and white season, to go back in the memories and live once again the best dream I've ever had.

All the memories, all my joys and triumphs and to be honest even some recent bitter moments...I clearly see all these images today and at a certain moment they grow dim and almost dispel in that wonderful hug during my last match in Turin. This picture has it all, a picture of the moment that I want to have with me forever, a picture taken on the 13th of May and printed in my heart. Indelible.

Some time ago, before taking off for holidays, I emptied my locker in Vinovo and leaving the training camp I stopped at the spot where for many months you waited for me to have an autograph, a picture or just to shake hands... no matter whether it was scorching hot, raining or snowing. But this time it's my turn to say good bye and to thank you all like you did it for me.

Players come and go, the Juventus remains. My team mates are still there and I wish them all the best: I will always be their biggest fan. You, my fans are still there and you are the Juventus. Remains my jersey that I have always loved and will continue to love forever, I have always wanted and respected it without any dispensation or discounts. I'm happy that others can wear it after me, also and above all because number "10" since the names were put on the jersey always had my name on it. I'm happy for the player who'll be wearing it next year, I'm happy because somewhere - in Italy or in the other part of the world - right now, someone is dreaming of wearing this jersey. And I will be proud if that someone would want to trace my story, like I traced the stories of other champions, other examples, other legends.

Starting from tomorrow I won't be a Juventus player anymore, but I will always remain one of you.

Now it's time to start my new adventure. I'm enthusiastic about it like 19 summers ago.

Good bye, guys. Thank you for all.

Alessandro

השחקן הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל.
    :aaa8:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/12
  4. cazzo Il Capocuoco

כל מילה על דל פיירו תהיה מיותרת.

אגב נדמה לי שבסרטון זיהיתי כמה אוהדים ישראלים של יובנטוס.

5. Muurad Member

אגדה.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוג'ו נראה כמו אחלה בנאדם, לעומתו איסלה...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: ככל הנראה יחתום היום לוסיו על חוזה לשנתיים ביובנטוס במהלכן ירוויח 2.4 מיליון יורו בעונה. כזכור, לוסיו שוחרר מאינטר לפני כמה ימים ולכן אם יגיע אז יגיע בחינם.

:aa1: יובנטוס קרובה להחתים את "נסטה הבא" הלא הוא אלברטו מאזי שחקנה של פרו ורצ'לי. מאזי ימשיך לשחק בורצ'לי גם בעונה הבאה ביחד עם כמה שחקני נוער שלנו, בהם בוניפרטי (הנכד), דה סילבסטרו וספינאצולה.

:aa1: לאחר שמאנינגר עזב (ואגב עם כל הפיאסקו סביב דל פיירו שכחנו להודות לשוער הענק הזה על שנים נפלאות) ביובנטוס מחפשים שוער שלישי חדש, שלפי הגאזטה יהיה מיקלה ארקארי מברשה (להזכירכם, קנינו מהם כבר את השוער השני שלהם ליאלי).

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12
  8. skyday20 Member

Manchester United have confirmed Paul Pogba has joined Juventus, with manager Sir Alex Ferguson blasting the teenager for a lack of respect

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

על איזה כבוד סר אלכס מדבר?

10. skyday20 Member

נראה לי שהסיפור הוא שציפו ממנו שיתחום בשקט כמו ילד טוב על החוזה הצנוע אך מכובד שהוצא לו, כמו שכמעט כל שחקן נוער היה עושה, אחרי שהוא נמצא במערכת כמה שנים, וסר אלכס רוצה אותו בבוגרת.
    בנו עליו שיהיה חלק מהסגל להרבה שנים, אבל הוא החל לצאת בדרישות שכר הזויות, ולעשות רעש עם הסוכן שלו.
    זה דיי ברור שאם הוא היה טוב בהמשך אז גם הכסף ביונייטד היה מוצא אותו, אז למה הוא הסתבך עם זה כבר בחוזה הראשון...
    אבל שני הצדדים לא הסתדרו וממשיכים הלאה.

אלכס: To be honest, if they carry on that way, I’m quite happy that he’s away, from me, anyway.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/12
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סר אלכס ידוע בפיתויים שלו למיטב צעירי היבשת. אני לא יודע מה הלך בין סר אלכס לפוגבה והסוכן, אבל זה קצת צבוע להתלונן על חוסר כבוד כשהוא למעשה מעודד שחקנים אחרים לעשות זאת לקבוצות האם שלהם, להזכירכם פוגבה שחקן לה האבר במקור. אם חוסר הכבוד מיוחס למשהו אחר - טעות שלי, אבל קשה לי להאמין בכך.

ככה או ככה, ברכות לויירה החדש. נקווה שיממש את כל הפוטנציאל הטמון בו, כי אוהדי יונייטד (ושאר כלי תקשורת בריטיים) הפכו אותו לאחד משחקני הנוער המוכשרים שיצאו ממחלקת הנוער של המועדון (ובאירופה בכלל).

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד קצת העברות, שמועות ושאר ירקות:

:aa1: לוסיו הגיע לפני זמן קצר לקליניקה פורנקה, שם הוא יבצע את המדיקל ויחתום על חוזה לשנתיים. החוזה עצמו לא כל כך ברור, אך הבנתי ששכר הבסיס שלו עומד על אזור ה2.3/2.4 מיליון יורו ובונוסים שנקבעים לפי כמות המשחקים שהוא שיחק העונה.

מוכרח להגיד שאני אישית לא הכי מתלהב מהחתמה של אינטרסיטה, אבל כשחושבים על זה שניה אחת יותר מבינים שזו ההחתמה הכי נכונה בשלב הזה; מגיע בחינם, בא אך ורק לעבות את הספסל, יש לו המון ניסיון ברמות הגבוהות ביותר. הכסף שהוא יחסוך לנו על בלם בעמדה הזאת הולך ישירות לשחקן שאנחנו באמת צריכים, חלוץ.

http://www.juventus.com/resources/images/news/galleryimage/e1f3880a-3a0f-4f44-a84c-87feaec78def.Xxx

:aa1: עוברים לילדים. אחרי מו"מ ארוך היום צפויה להיות הפגישה המכרעת של ראשי יובה עם אטאלנטה באשר לרכישתו של מאנולו גביאדיני. כתבתי עליו לפני כמה עמודים, הוא אחד החלוצים הכי מוכשרים שיצאו בשנים האחרונות, ומחלקת הנוער ממנה הוא באה מדברת בשם עצמה. אני תופס ממנו לא פחות מדסטרו. (קצת ביצועים)
    אם וכאשר גביאדיני יירכש הוא יעבור מיידית להשאלה בבולוניה יחד עם מרקו מוטה.

:aa1: עומאר אל קאדורי, קשרה הבלגי (כן אה... מרוקאי אסלי) המוכשר של ברשה, יהיה שחקן יובה בשלב כזה או אחר. הסוכן שלו פנה לתקשורת ואמר שלעומאר יש הסכם ג'נטלמני עם יובנטוס לאחר שהביעה רצון לרכישתו, וזה היה הדבר שהפיל את העסקה עם פארמה. עוד הוא אמר שאם ברשה לא תתגמש עם יובנטוס, הוא יעזוב אותה בחינם בקיץ הבא (חוזהו נגמר). ביצועים של הילד הזה.

:aa1: עוברים לילד השלישי והכי מדובר ברשימה, מתיה דסטרו. הקניה שלו יותר מסובכת ממדע טילים ואסביר למה. דסטרו שייך בחציו לסיינה ובחציו השני לג'נואה. ג'נואה מעוניינת להעביר את השחקן לאינטר, בשל יחסי קרבה בין המועדונים, ואילו סיינה מעדיפה את יובנטוס. המצב שנוצר הוא שסיינה נמנעת מלמכור את חצי הכרטיס השני לאינטר ואילו ג'נואה מערימה קשיים רבים במו"מ של יובנטוס עם השחקן. בשל הסיבה הזאת רומא נראית פייבוריטית כרגע. אתמול פרסם הגאזטה שיובנטוס מציעה 6 מיליון ואת השאלתו של עומאר אל קאדורי (שטרם הגיעה עם ברשה להסכמה עליו) רק עבור חצי הכרטיס של סיינה, שתבינו כמה התמחור של הילד הזה הזוי. ייתכן ויש קשר מסוים בין העסקה הזאת לעסקת גביאדיני, אבל זה לא ממש ברור בינתיים בערימת הדיווחים שמגיעים לכל כלי התקשורת על שני השחקנים.

:aa1: הילד הרביעי ודיברנו עליו בלילה כאן, פול פוגבה. פרגי אישר שהוא איתנו אך משום שזה לא רשמי עדיין, אפשר לומר שרק ב-99% השחקן יצטרף ליובנטוס.

:aa1: בלמה של פרו ורצ'לי עליו כתבתי אתמול, אלברטו מאזי ("נסטה הבא"), נרכש במחצית כרטיסו עבור 750 אלף יורו אמש.

:aa1: השוער ניקולה לאלי נרכש אתמול רשמית. צפוי לעבור בהשאלה לקבוצת סריה A, או סריה B, טרם ברור, אך זו תהיה קבוצה שתחויב לתת לו דקות משחק. הדיבורים האחרונים היו על בולוניה, אך ייתכן שאלו שאריות מהשמועות על מוטה וגביאדיני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/12
  13. arturo vidal Member

טוב לפי השמועות רובין ואן פרסי סירב לחוזה החדש של ארסנל,הוא אומר שלא אכפת לו כמה שערים הוא מכניס בעונה אלא הוא רוצה לזכות בתארים.
    ללכת על ההולנדי המדהים? אני עדיין הולך עם סוארז\קבאני.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שמועות, זו הודעה רשמית של ואן פרסי.

ללכת עליו? אני בטוח שננסה ללכת עליו. זה יצליח? 50-50 לדעתי. אם אני רוצה שנלך עליו? בהנחה שקבאני לא בשוק, ואן פרסי הוא האופציה הכי טובה שקיימת. סוארז לצערי לא מתאים (יכול להתאים, פחות מואן פרסי) לפרופיל הסקורר שאנחנו מחפשים.

15. arturo vidal Member

אני מעדיף את סוארז על פניו רק בגלל הגיל ועל הנטיות של ואן פרסי להיפצע,ומארוטה וקונטה חייבים לקחת את זה בחשבון.