יובנטוס 2011/12:: זה שיר פרידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/6/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיכוי שזה יקרה אפסי עד לא קיים.

:aa1: היום אטאלנטה מאשרת שאנחנו במו"מ עם גביאדיני ופלוסו. איכשהו מוטה צריך להגיע לשם בסוף. היות ולגביאדיני לא יהיה מקום ביובה בעונה הראשונה, הרבה מקשרים את המעבר שלו להשאלה לפסקארה ולחלק מהדיל עבור וראטי.

:aa1: אביו של ברונו אלבש מדווח על רצון של הבן להצטרף ליובנטוס אחרי שהמגעים לא צלחו בשלהי הקיץ שעבר. מארוטה מחפש לעשות דיל של השאלה ואופציה לרכישה, כשזניט לא הכי מתלהבת מהרעיון, אך בסופו של דבר תתקשה מאוד להחזיק שחקן נגד רצונו.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: יובנטוס קרובה לסיכום עם הבלם הצ'יליאני-פולני איגור ליקנובסקי, שמשחק באוניברסידד בצ'ילה. ליקנובסקי רק בן 18 ומתואר בתור "הפיקה הבא", כשגם לברקוזן ואינטר חושקות בשירותיו. למרות זאת, מפרסם הקוריירה שיובנטוס מאוד קרובה לסיכום.

לשיפוטכם:

החיסרון הוא כמובן תפיסת המשבצת של שחקן לא אירופאי.

:aa1: בהמשך לשמועות על מאתס הומלס מאתמול, היום הטוטוספורט (=אפשר להתעלם) מדווח שדורטמונד רוצה את אלסנדרו מאטרי במקומו. אמין? אני בספק...

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור לי בשביל מה הומלס כל כך נחוץ לכם. הרי כשההגנה שלכם כל כך חזקה ומתואמת, האם נחוץ להוסיף בלם כה יקר כשגם לאניילי בסוף יתרוקן הארנק? או שמדובר על שיגעון גדלות או שאלו שמועות חסרות בסיס. ברצאלי-בונוצ'י-קייליני הוא השילוב ההגנתי הטוב בעולם והומלס הוא לא שחקן שיושיבו על הספסל, שם יש את קאסרס המצוין וחסר עוד בלם סביר פלוס (פלוזו או כל אחד אחר באותו לבל).

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם לא מבין את ההתעניינות בהומלס. אחרי התצוגות הנפלאות של בונוצ'י ביורו הזה ובסוף העונה הקודמת אין לי ספק שהוא ראוי לאפודת ההרכב הראשון, פשוט התקדמות גדולה שלו והוא עוד צעיר ויתרום לנו עוד הרבה (וכיאה לבלם, בכל שנה הוא רק ישתבח). צריך סה"כ בלם לגיבוי, לא שחקן שאמור לעלות הרבה כסף ולכן טענתי אתמול שהסיכוי שהומלס יגיע אפסי עד לא קיים.

חוץ מזה, אין סיכוי שדורטמונד תמכור שני שמות גדולים באותו קיץ. קגאווה כבר הלך, אני לא רואה יותר מדי שינויים דרסטיים בהרכב שלהם.

אם יגיע ליקנובסקי או כל בלם כשרוני אחר, אני אהיה יותר משמח. את הכסף שישמרו לחלוץ.

5. Don Joan Roman Member

יובה חייבת לשמור את הכסף לאזור הבאמת בעייתי שלנו ולא לחזק חוליות שחזקות מאוד גם כך. במקרה של ההגנה שלנו כל המוסיף גורע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/12
  6. Muurad Member

פשוט לוקחים את כל רשימת השחקנים שאנחנו מעוניינים בהם ואחד אחרי השני הולכים עליהם בראבק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://football-italia.net/20554/juventus-...real-later-isla

פישר קטן. אני מצפה לאיזה התנצלות נוסח "הוצא מהקשרו", כי השחקן האחרון שהתבטא נגד יובה בפומבי לא עשה פה יותר מ-5 משחקים רשמיים. אני יודע שקונטה ייתן לו בראש על כך, לקונטה יהיה מאוד חשוב שהשחקנים מכבדים את הסמל, אבל זה פשוט מעצבן החוסר טאקט הזה.

9. arturo vidal Member

עוד לא היה עם החולצה של יובה וכבר יוצא עם הצהרות כאלה? בושה של שחקן שיכבד את הקבוצה הגדולה באיטליה,אני מקווה שקונטה יעשה משהו נגד זה מצידי להושיב אותו בספסל כמה משחקים טובים.

10. yoni10 Member

למכור ומהר.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנושא אחר- מספר 10 בקבוצה:
    1990-1995 רוברטו באג'ו
    1995-2012 אלנדרו דל פיירו
    2012-... ג'ובינקו, מארקיזיו או החלוץ החדש?

12. Don Joan Roman Member

אני חושב שהגיע הזמן שהחולצה מספר 10 תרד מהמדף, מי יכול לבוא ולתת תוצרת כשהוא לובש את החולצה של גדול שחקני יובנטוס ואיטליה בכל הזמנים?

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/12
  13. Ricky van Wolfswinkel Member

איסלה בכלל חתם? לא היו בעיות בלהחתים אותו בגלל הפציעה שלו משנה שעברה?

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבר בהצלחה מדיקל, יוצג רשמית ב3 ליולי יחד עם אסמואה ופוגבה (ואולי יותר מזה).

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה התכוונה להפריש את מספר 10 ביחד עם עזיבת אלכס, אבל אלכס,גדול כמו תמיד,גם כבנאדם התעקש שלא יעשו את זה.
    "ילדים צריכים לחלום שהם יום אחד יוכלו ללבוש את החולצה הזו" היתה תגובתו ופירלו מיד נעמד לצידו בתקשורת כשאמר שבטח שאם אלכס לא רוצה בכך,המועדון לא צריך לעשות בכוח.

למי מגיע? לאף אחד. למי הייתי נותן? אולי לקלאודיו,ג'יובינקו צריך עוד להוכיח את עצמו במועדון.
    חלוץ? האמת שזה יכאב לראות שחקן זר עם 10.