יובנטוס 2011/12:: זה שיר פרידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/6/11.

1. tomj Member

מה שפירלו לובש זה השנייה?
    ואיך עליה יש ספונסר אחר?או שזה אותו אחד?

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

החולצה שפירלו לובש היא אכן החולצה השנייה העונה וכן זה ספונסר שני שנמצא על חולצות החוץ בלבד.

3. Muurad Member

זה לא נאמר בזילזול, זה באמת מזכיר את המתקן ההוא בלונה פארק עם המים.

וכן במיאצה דיי ברור מי מקבל את יחס הבן המועדף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

http://img718.imageshack.us/img718/5899/p2250046c.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/11
  4. Ian Wright Member

אני כבר רואה איזה "שטיפה" קונטה יעשה שם לשחקנים.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדר הלבשה יפה. חלוצות הבית מחרידות ומתאימות לקבוצות חובבניות הרבה יותר מאשר למועדון פאר שמנסה לשוב לקדמת הבמה. חולצות החוץ סבירות לדעתי.

אחרי אינלר, וידאל ודאנילו - עכשיו סוכנו של ארוקה (סאנטוס אם אני לא טועה) מקשר את יובנטוס לשחקן שלו. או שיובנטוס באמת מבולבלת או שמישהו מנסה לתפוס גב על הבילבול שמשודר החוצה לתקשורת. בכל מקרה, הצעת ה-21 מיליון על וידאל נשמעת כמו חארטה לא נורמלית.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כן, כי זה ידוע שקבוצה שרוצה לרוץ חזק בצמרת צריכה חולצות יפות, כדי למשוך את הבנות...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגוארו מתרחק. מאז שמנצ'סטר סיטי נכנסה לעסק והקפיצה כמובן את הנק' פתיחה במשא ומתן, מארוטה עושה רושם עובר לג'וזפה רוסי. הוא יעלה פחות, וההפרש אמור לכסות קנייה של שחקן אחר בתוכניות. ההפרש המקצועי הוא די זניח בין השניים, לדעתי.

מתיאס סילבסטרה, הבלם של קטאניה, הביע לאחרונה בתקשורת שהוא מעוניין במעבר ליובנטוס. תג המחיר שהוצמד לו הוא 8 מיליון, אבל בינתיים מארוטה הספיק להכחיש. מצד שני, קונטה כידוע מעוניין בבלם, וסילבסטרה הוא אחד השחקנים הכי משתלמים מבחינת עלות לתרומה מקצועית.

8. Joel Gion Member

ההתעניינות או אי ההתעניינות של מנצ'סטר סיטי לא קשורה לויתור ההולך ומסתמן שלנו על אגוארו, אתלטיקו הודיעה כבר בתחילת הדרך שהיא לא תתפשר על פחות מסכום השחרור של קון - 45 מליון יורו. מארוטה הציעה בערך 30 מליון + טיאגו ולא מוכן לשלם את מלוא סעיף השחרור, לדעתי בצדק, במיוחד כשיש את פפיטו החמוד שמת לחזור כבר לאיטליה + יעלה הרבה פחות + יתרום בערך אותו דבר + ישאיר כסף לווצ'יניץ'/באסטוס.

אגב, ישנם לא מעט דיווחים שאנחנו קרובים להחתים את אנדראה פולי. אני מאוד אשמח לראות אותו מצטרף, אבל אסור שזו תהיה הבשורה הגדולה למרכז הקישור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/11
  9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארוטה יכול היה להמשיך במשא ומתן עם אתלטיקו חודשים בדיוק באותו אופן שבו הוא התנהל לפני הקופה אמריקה (שגם נשא פרי לו היה נסגר אז), אבל היות ומנצ'סטר סיטי בתמונה זה די חסר טעם כי לעולם לא נוכל להציע הצעה כספית שמתקרבת להצעה שלהם. אל תשכח שמארוטה בעצמו הודה שאגוארו הוא המטרה המרכזית של ההנהלה, כל שחקן אחר שיבוא יהיה בגדר ברירת מחדל.

פולי? אני מניח שהוא יבוא כדי לגבות את פירלו ובמשך השנים גם להחליף אותו, אם הכל יילך כשורה. זה יכול להיות מעולה, אבל כמובן שהוא לא עונה על הצורך המיידי שלנו, שזהו וידאל (או דיארה, שהושמט ממחנה האימונים של ריאל ולדעתי זה יוריד את מחירו). אני רק מקווה שמרקיזיו יישאר.

10. Joel Gion Member

עקב סעיף השחרור בחוזה של אגוארו, הסכום המירבי שסיטי תציע הוא 45 מליון יורו (אלא אם כן ממש בא להם לפרגן לאתלטיקו). זהו סכום שלפחות לפי הדיווחים בתקשורת אנחנו כן יכולים להרשות לעצמנו לשלם, אבל אין שום סיבה לעשות זאת כשיש לך בזווית העין שחקן איטלקי בעל מוניטין ויכולת פחות או יותר דומה שיעלה הרבה פחות כשההפרש יילך לרכישה של שחקן משמעותי נוסף. במילים אחרות, רוסי+ווצ'יניץ' >>>>>> אגוארו.

גם אני מתחיל לחשוש לעתידו של הנסיך הקטן בקבוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/11
  11. FelaKaT Member

אגוארו יעזור הרבה יותר ליובנטוס ולא רק מבחינה מקצועית. עדיף להביא אותו מאשר את רוסי ווצ'יניץ' (אותו אנחנו בכלל לא צריכים).

אם פולי בא - אפשר להגיד בוודאות שמארקיסיו סיים את דרכו בקבוצה יחד עם סיסוקו, אם לוקחים בחשבון ששחקן נוסף אמור להצטרף לפולי במרכז הקישור שכבר עכשיו כולל את פירלו, מלו ופאציינזה. 5 שחקנים על 2 עמדות.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

done

http://data.imagup.com/8/1124769174.Xxx

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווצ'יניץ' מיועד לאגף שמאל של ההתקפה, לא כחלוץ שני. אני מסכים איתך שלהחתמת אגוארו יהיו תוצאות מעולות שלאו דווקא קשורות בפן המקצועי (נקרא לזה מכירת חולצות), אבל אם נחסוך שם ונקנה את רוסי שיכול גם הוא למכור לא מעט חולצות ונרכוש בלם לדוגמא להרכב אז הרווחנו מאשר החתמת אגוארו בלבד.

אגב, גם בגזרה הזאת לא בטוח שהכל סגור - ריאל מציעה לסיטי הצעה כספית נדיבה+היגוואין או בנזמה על טבז. זה יכול להוריד את שתיהן מהתחרות עליו ואולי להכניס אותנו חזרה. אם זה היה תלוי בי, הייתי רוכש את שניהם ומציב אחד מהם (אגוארו באגף כבר הוכיח אפקטיביות) במקום ווצ'יניץ'. זה סוגר לנו חוד אדיר לשנים רבות, אבל זה באמת פנטאזי פוטבול.

14. GRANDE LAZIO Member

אגוארו>רוסי, ווצ'יניץ'.
    אין מה להשוות בכלל.

החתמה של קון ביובה תשדרג לא רק את הגברת הזקנה אלא את כל הליגה האיטלקית בכלל. אנחנו צמאים לכוכבים כאלה שיחזירו לנו מעט את כוח ההרתעה, ויכולים לפתוח דלתות לכוכבים אחרים.

קון הוא טופ 5 בעולם בתפקידו. מי זה רוסי ובטח ווצ'יניץ'?

מארוטה הוא פשוט מנהל בזוי (בלי לפגוע ברגשות של אוהדיו כאן, אם יש כאלה)

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חי על כדור הארץ? רוסי הבקיע 32 שערים בעונה האחרונה (יותר מקון) ונראה מצוין. בארסה התכוונה לרכוש אותו לפני שחשבה על סאנצ'ז. ולמי אכפת מהליגה האיטלקית בכלל? כל עוד ההפרש ביניהם עומד על 15 מיליון אני מעדיף את האיטלקי בהרבה.

מארוטה בכלליות על הפנים, אבל לשלם 45 מיליון על קון זה יותר מדי. אפילו מנצ'סטר סיטי לא הציעה להם את ההצעה הזאת ומתמקחת איתם על אזור ה-37, כמונו.