יובנטוס 2011/12:: זה שיר פרידה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/6/11.

1. Marchisio Member

מה בדיוק חשבת? שתוך יומיים יסגרו עם אגוארו כמו שסוגרים עם שחקנים בליגה הישראלית? אינלר לא יגיע, פשוט כי מארוטה לא חושב שאינלר שווה את הסכום (18 מיליון). וידאל הוא המטרה כעת, כמו שהוא אמר בראיון לטוטוספורט. מספיק להתבכיין כמה שעות אחרי שהמארקטו נפתח בצורה רשמית. עוד לפני ששוק העברות נפתח בצורה רשמית, ההגנה כבר הורכבה, אולי למעט בלם נוסף שיגיע לרוטציה, ההתקפה כמעט נסגרה, למעט אגוארו. כאשר כל מה שנשאר לעשות זה לרכוש שחקן אמצע כמו וידאל ושחקן שישחק כשחקן כנף (או מירקו של רומא או הונדה של צסקא).

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

עם שחקן כמו אגוארו, אם יש לך את האפשרות - צריך ישר לקפוץ עליה.
    כשהקופה תתחיל, תהיו בטוחים שרוב הסיכויים שעוד קבוצות 'יתעוררו', ואז מה?

נכון, מועד ההעברות רק התחיל, אבל הבנתי שמארוטה כבר יומיים (?) בספרד, מה עם זה?
    אל תתנו לאוהד יובה תמים ככה להיות במתח, יש לי לב חלש. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. Marchisio Member

מארוטה עכשיו בכלל באיטליה ואמורה להיות פגישה עם אתלטיקו ביום שלישי. לגבי אגוארו, אם עד עכשיו קבוצות לא קפצו עליו, אני לא רואה שדווקא פתאום בקופה קבוצות יקפצו עליו. בטח ובטח כשהוא לא יפתח הערב בהרכב. אני לא חושב שהקבוצות הגדולות צריכות לחכות לקופה אמריקה בשביל לראות מי שחקן גדול ומי לא. צ'לסי יותר בקטע של פלקאו בעוד שהסיטי צריכים לראות איך תסתיים סאגת טבז. אף אחד לא פתח עדיין בקבוקי שמפניה שאגוארו חתם, אבל זה די קרוב לכך. אני גם מאד מקווה ששום דבר לא ישתבש ונראה את אגוארו בקרוב במדים שלנו...

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/11
  4. Don Joan Roman Member

לא הייתי מתנגד לראות את קרליטוס אצלנו ואת אגווארו בשיטי.

5. Ian Wright Member

אני לא יודע עד כמה ההבדלים גדולים אם בכלל מבחינה מקצועית בין קרלוס טבז לסרחיו אגוארו למרות שיש ביניהם כמה הבדלים בצורת המשחק שלהם. טבז יותר משקיען ושורף שטחים ולעומת זאת אגוארו יותר פנטזיסט. מה שבטוח זה, שאגוארו שחקן צעיר יותר ויותר חשוב מכך הוא לא השחקן שיעשה בעיות מחוץ למגרש לקבוצה, בטח לא כמו ברמה של קרלוס טבז - זאת אומרת, הוא לא יצהיר כל יום שהוא מעוניין לעזוב ו/או שהוא לא מרוצה ואפילו מעוניין לפרוש מהכדורגל. קרלוס טבז עשה זאת גם במנצ'סטר יונייטד וגם במנצ'סטר סיטי למרות שהיה שם השחקן המוביל והוא עדיין כזה.

שחקן גדול עם בעיות מנטליות גדולות עוד יותר.

6. Marchisio Member

בדיוק מה שרציתי לומר. אגוארו הוא בחור שקט וצנוע, לעומת טבז. אני לא חושב שיש כיום הבדלים בין השניים כאשר אגוארו בקושי בן 23 ויוכל לדעתי להתפתח להיות אחד השחקנים הטובים בעולם.

http://img14.imageshack.us/img14/2443/438ll.Xxx
    http://img29.imageshack.us/img29/1427/430cd.Xxx

7. 亚历山大帕托 Member

פלר כבר הצהיר שדחה הצעה של 10 מ' ממילאן בטענה שהיא לא היתה גבוהה מספיק. זה אכן הרבה מתחת לשווי האמיתי של השחקן, והצעות כאלה מגיעות רק כי הוא בשנה האחרונה של החוזה. אם מועדונים אחרים ינהגו בחכמה, הם יחכו עד סוף חלון ההעברות כדי לרכוש אותו במחיר המציאה שמילאן הציעה, אבל כנראה שפלר בונה על כך שההופעות של הצ'יליאני בקופה אמריקה ייצרו תחרות.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

על פי מה בדיוק קבעו בוואלה! יובנטוס החליטה שאין לה סיכוי לרכוש את אגוארו? חיפשתי ולא מצאתי שום קצה חוט לאתר אחר שמודיע על כך. לא מתאים וקצת מוזר.

9. 亚历山大帕托 Member

הנה הבעיה שלך.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בחרתי לכתוב את זה כי דווקא הם לא מפשלים בד"כ, כן אני לוקח כל דבר שרשום בתקשורת הישראלית במובן מסוים אבל הם יחסית שקולים ואחראים בדברים שלהם. כנראה שלא נותר עוד חסיד בסדום.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בטוטוספורט טוענים שההצעה המתגבשת מצד יובה תהיה 35 מיליון בנוסף לאמאורי כדי לשכנע את אתלטיקו.
    אמאורי לא שווה 10 מיליון אך כל עוד יובה היא המועמדת העיקרית שמעוניינת באגוארו במוקדם או במאוחר הספרדים יצטרכו להסכים להצעה כזאת.

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי זה לא נראה כזה מבטיח כמו שזה היה נראה לפני הקופה. לפני הקופה הצענו 35 מיליון, תוך יום ההצעה שודרגה ל-42/43 עם ההוספה של אמאורי, וגם מנצ'סטר סיטי חזק בתמונה וריאל שוב בעסק, במקום לסגור את זה ב-35+טיאגו כמו שהתאים לאתלטיקו לפני הקופה. אם בסופו של דבר הוא לא מגיע אני אישית טס לטורינו וגורם לעיניים של מארוטה להפוך לחלק היותר יפה שלו.

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כנראה ש35+טיאגו לא באמת התאים לאתלטיקו, אחרת העסקה הזאת הייתה מתבצעת כבר ממזמן.
    אמרתי לך שזה לא כזה בטוח שאגוארו ינחת ביובה.
    עם כל הצער שבדבר, היום אפילו מנצ'סטר סיטי עדיפה עלינו, לפחות הם ישחקו באירופה בעונה הקרובה..

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יומיים לפני הקופה כל העיתונים דיווחו שאתלטיקו התפשרה על 40 מיליון כשיובנטוס הציעה 30 (לא 35 טעות שלי)מיליון. בספרד הוסיפו שטיאגו יכול להיות חלק מהדיל, אני מאמין ש-35 מיליון פלוס טיאגו היו מספקים אותם.

גם אם לא, השאלה היא למה מארוטה חיכה עד לקופה. המחיר היה ברור שלא ירד. רק רע היה יכול לצאת מזה והנה זה קורה. עכשיו אתלטיקו תופסים אותו בביצים ולא ההפך. היה ברור שזה מה שיקרה ואם הוא לא ראה את זה אז או שהוא טירון, או שהוא סתם גרוע. או שהוא שניהם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/11
  15. Don Joan Roman Member

הוא שניהם.
    בנוגע לטבס-אגווארו, אני מקבל את הדברים שלכם אבל לראות את קרליטוס משחק בקבוצה האהובה עליי באירופה אחריי שהוא שיחק בקבוצה האהובה עליי בדרום אמריקה יכל להיות נפלא.