יובנטוס 2009/10 :: מי ישרוד את המהפכה בקיץ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Juventini, ‏1/7/09.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז בסך הכל יש עוד כמה התלבטויות אבל המרכזית היא בקישור

-----מלו-----
    באשר לעמדה שלו אין ספק,השאלה היא מי יהיה השני שייכנס לצד סיסוקו...
    --סיסוקו---מרקיזיו/קאמו/טיאגו
    ------דייגו---

שאר ההתלבטויות הם כמובן לגבי זהות המגנים(זבינה/גריגירה-מולינארו/דה-צ'לייה)

ומי יהיה זה שייפתח לצד אלכס,בא לי להגיד אמאורי,אבל לפי היכולת של ויני....

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאחרי שמלו הגיע (ולא ד'אגוסטינו) פרארה בונה על קאמורנסי בהרכב ולא על מרקיזיו.

אגב, אם שאלתם את עצמכם, איך יובנטוס, המחפשת בלם מחליף, הגיע דווקא לקאסרס של ברצלונה מתוך שלל אפשרויות הגיוניות ואיטלקיות יותר, כפי שגם אני שאלתי את עצמי התשובה היא זו:

http://1.bp.blogspot.com/_NTUKu0pMgd0/SM3rBn6DySI/AAAAAAAABNo/6BVJU3B6QGs/s320/fonseca.Xxx
    סכונו של קאסרס, דניאל פונסקה

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/09
  3. Joel Gion Member

עם כל הכבוד למרסלו זלאייטה של שנות ה90, הוא לא אמור להיות סיבה מספיק טובה בשביל להביא את השחקן הכושל הזה. בטח ובטח כשמדובר בסכום כל כך גבוה ולא בהשאלה. יש לא מעט אופציות טובות וזולות יותר, מה גם שמבחינתי אפשר לקדם כבר עכשיו את אריאאודו לתפקיד הבלם המחליף השני. מקווה מאוד שהעסקה הזאת תתפוצץ איכשהו, למרות שלפי מה שהבנתי השחקן עצמו כבר בטורינו ואמור לעבור בדיקות רפואיות כבר מחר או מקסימום בתחילת השבוע הבא.

בעניין קאמורנסי/מארקיזיו, לפי משחקי האימון עדיין אי אפשר לזהות מגמה כלשהיא של פרארה. כמות הדקות שלהם הייתה פחות או יותר שווה ולכן מוקדם מדי להסיק מי יועדף ברוטצייה. את ההעדפה האישית שלי כולכם בטח כבר יודעים. קאמורנסי שחקן שדי מעבר לשיאו כשלצד הצגות מדהימות נתן גם לא מעט משחקי נפל בשנתיים האחרונות (ועוד לא הזכרתי את הפציעות), מצד שני עצירת ההתפתחות של מארקיזיו זה בערך הדבר האחרון שהייתי רוצה לראות בעונה הקרובה. קלאודיו הוא העתיד!

יאללה, כבר סוף יולי. הגיע הזמן להתחיל להפטר מכל האלמירונים והפאולסנים למיניהם. סקו ובלאן עשו יופי של עבודה הקיץ, שימשיכו אותה עם מכירה של כל הריג'קטים האלה.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

גם אני חושש מכך שקאסרס ככל הנראה יחתום, אני לא מבין מה דחוף לסקו להחתים את קאסרס כבר העונה ולא לבחון אותו במשך העונה ואופצייה לרכוש אותו בעונה שלאחר מכן. 12 מיליון אירו זה יותר מדי כסף על שחקן בלי ניסיון. אריאודו לאחר שצבר דקות משחק בעונה שעברה יוכל להוות בלם שני לצידו של לגרוטלייה, אין סיבה שלא.

אפרופו קאמורנסי, לא אהבתי מה שהוא עשה במשחקים האחרונים, ברח יותר מדי לאגף הימני והמשיך להגביה כדורים סתמיים שלא הלכו לשום מקום. אין סיבה לספסל את מארקיזיו שעבר עונה פנטסטית.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/09
  5. yonmu Member

ככל הנראה הבלם הרביעי לא ישחק הרבה, ולכן עדיף ליובנטוס להשאיל את אריאודו כדי שיצבור דקות משחק בקבוצה אחרת, ו'ליבש' את קאסרס כבלם רביעי, שהרי ההתפתחות של אריאודו חשובה ליובנטוס יותר צזו של קאסראס.

6. Joel Gion Member

http://www.tuttosport.com/images/42/C_3_Media_848042_immagine_l.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    קאסרס עבר בדיקות רפואיות הבוקר, הודעה רשמית צפויה לצאת בשעות הקרובות.
    באמת שאני לא מצליח להבין את הרכישה הזאת. אלא אם כן הוא מגיע לתפקיד המגן הימני, מה שאני מאוד בספק שיקרה, אין שום הצדקה לשלם כל כך הרבה כסף על בלם/מגן שמאלי שיהיה בסך הכל שחקן רוטצייה זוטר. מקווה מאוד שאני מספיד אותו מוקדם מדי ומפספס משהו בחשיבה של ההנהלה ושל צ'ירו, ושהנה הגיע אלינו פאולו מונטרו החדש. אבל משום מה קשה לי להאמין שזה אכן המצב.

אלסיו סקו התראיין היום והודיע שהקבוצה מעוניינת לשמור אצלה את דוד טרזגה. סקו טוען שהמועדון חייב המון לצרפתי ושאם זה יבקש לעזוב המנהלים יהיו חייבים להתחשב בבקשתו, ולמרות זאת כרגע הם מקווים מאוד להשאיר אותו בקבוצה. מה שלא יהיה, נראה שלקבוצה באיטליה יובנטוס לא תסכים למכור אותו.

7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

זבינה השתפר פלאים במשחקי ההכנה, וביינתים זה נראה מצוין, אני לא חושב שקאסרס בא בכדי להיות מגן ימני. האפשרות היא שהוא יחליף את קנאברו במידת הצורך, עם האפשרות להחליף גם את מולינארו/זבינה במידת הצורך. בסופו של דבר זאת השאלה, עם אפשרות קנייה ליובנטוס בקיץ הבא ב-12 מיליון אירו. אני חושב שהכוונה של צ'ירו היא לשתף אותו במידת הצורך, בכדי שיוכל להיכנס להרכב בעונה הבאה במקומו של קאנא (אם וכאשר, הכל תלוי כמובן ביכולת אותה הוא יציג).

בכל מקרה, אני מקווה שצ'ירו צודק לגביו, אם לא, הוא יהפוך לפלופ אחד מיני רבים שעברו ביובנטוס בשנים האחרונות, וכאלה שעדיין תקועים שם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/09
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בכדי ראשי ברצלונה הוציאו עליו 15 מיליון יורו בעונה הקודמת, אז כנראה שהוא היה שווה את זה. לא שמעתי עליו הרבה, אך זו העובדה וצריך להתחשב בה. אם אכן מדובר בפוטנציאל אדיר שהלחץ והאווירה בקאמפ נואו היו אלה שהשפיעו עליו לרעה, אז קנייתו ב-12 מיליון בעונה הבאה לא תהיה נוראית כל כך. בכל מקרה, מההשאלה אנחנו לא מפסידים כלום.
    בנוסף, תחת מאמן כמו פרארה ומורה כמו קנאברו, כמעט בטוח לדעתי שנראה אצלו התקדמות במהלך העונה הקרובה. במידה ואכן יצליח, אוהדי יובה יהללו את סקו. זה לא כמו הרכישה של פאולסן, שכבר מלכתחילה לא היה ברור איך הוא ישתלב על משבצת סיסוקו ובכלל איך יצליח להשתלב באיטליה הודות לאירועי העבר. מדובר כאן על השאלה עם ראיה לרחוק וקצת יותר מחושבת פיננסית - אם לא יצליח, נשקיע את ה-12 מיליון האלה איפשהו בינואר/בעונה הבאה.

9. Joel Gion Member

למרות היכולת במשחקי ההכנה, אני בדיעה שגם בשיאו זבינה יהיה הנקודה החלשה בהרכב, בעמדה שגם ככה אמורה להיות הבעייתית ביותר בעונה הקרובה. אם כבר לבנות על מישהו בעמדה הזאת, זה רק על גריגרה, בתקווה שישחזר את העונה הראשונה המעולה שלו. אם הוא יאכזב, נצטרך לעבור לחלטורות עם זבינה/קאסרס/בראצו עד הקיץ הבא, בו יהיה צורך להביא כבר מישהו איכותי לעמדה הזאת (כל כך חבל שלא הצלחנו לגנוב את מוטה מרומא).

בעניין קאסרס, אם באמת מדובר בסך הכל בהשאלה - הרי שכבר העסקה נראית הרבה פחות גרועה. לא קונה את זה שהסיבה היחידה שהוא לא הצליח בברסה הייתה "בגלל הלחץ המחייב בקאמפ נואו" ושטויות בסגנון. פיקה שחקן לא פחות צעיר וחסר נסיון ממנו, לו ה"לחץ" הזה לא הפריע יותר מדי. חוץ מזה, אם פפ הגיע למצב שהוא מעדיף לעלות את קייטה כמגן שמאלי ואת טורה כבלם, ורק לא לתת לקאסרס לשחק, כנראה שמדובר בבעייה מקצועית חמורה ולא רק בקושי הסתגלות ובעיות אופי.
    שוב אני חוזר ואומר, הלוואי והלינץ' הזה שאני עושה לו כאן יתברר כטעות אומללה שלי ושהוא יטרוף את הקלפים, ירשים ויראה שיש לנו על מי לסמוך בעידן של אחרי קנבארו. אבל משום מה נראה לי שזאת עוד רכישה בסגנון קנזביץ'/פאולסן.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאסרס מגיע והשמועות הם שאריאודו הולך לליבורנו להשאלה..

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מפתיע שהוא לא מושאל לסיינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx .

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי למה מתוך בחירה הכנסתם את עצמכם לדאגות חסרות בסיס וטעם? לפי כל ידיעה שאני ראיתי בנוגע לקאסרס מדובר בהשאלה לעונה, כאשר בתומה יש ליובנטוס אפשרות לרכוש את הבלם תמורת 12 מיליון אירו.

13. Joel Gion Member

קודם כל, כי מדובר בשחקן שלא הייתי מתלהב לראות בקבוצה גם אם היה מגיע בחינם ומרוויח 500 אלף יורו לעונה. כמו כן, עד היום בצהריים המגמה של ההנהלה הייתה לרכוש את מלוא כרטיסו תמורת כ12 מליון יורו, או לסירוגין להציע לברסה סכום נמוך יותר ואת פאולסן. ברצלונה סירבה להכליל את הדני בעסקה, יובה מצדה סירבה לרכוש אותו כבר עכשיו ובסוף נמצא הפתרון המועדף עליי (שגם הוא רחוק מלהיות אופטימלי) - השאלה עם אופציית רכישה בסיום העונה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עדיף שקסארס ישמש בתור הבלם הרביעי שמקבל דקות פעם בחודש ולא אריאודו? עם קסארס בסגל, יהיה אפשר להשאיל את אריאודו כדי שהאחרון יצבור דקות ליגה קבועות וישמש כמחליף בטווח הארוך לקנאברו ולגרו'. מהלך נהדר של יובנטוס.

15. Joel Gion Member

לא יודע למה, אבל אני לא מסתכל על העניין הזה באותה צורה כמוך. יכול להיות שזה בגלל שקיוויתי שאריאודו ינצל את גילם המתקדם של קנבארו ולגרו' ויפרוץ לתודעה כבר העונה, יכול להיות שזה פשוט חוסר האמון שלי בקאסרס אחרי השנה האחרונה שלו בברסה.
    בכל מקרה, הלוואי ואני אתבדה והאורוגוואי יוכיח את עצמו כמחליף לגיטימי לחבר'ה שלפניו, ושבמקביל אריאודו ישתפשף בקבוצה שתתן לו צ'אנס אמיתי ויחזור אלינו בשנה הבאה מנוסה יותר וטוב יותר.