יובנטוס 2009/10 :: מי ישרוד את המהפכה בקיץ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Juventini, ‏1/7/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי את דעתי לגביו כבר בעונה שעברה, מאנינגר אומנם מצויין בכל הקשור במניעת שערים הנבעטים למסגרת, אך השליטה שלו ברחבה לוקה בחסר באופן די בולט, הן בכדורי הגובה והן בקומוניקציה עם שחקני ההגנה.
    אם הנהלת יובנטוס מוכנה להשקיע סכום כזה על סטורארי, אז ככל הנראה הם סבורים כמוני ואינם רואים במאנינגר שוער ראשון ראוי ומעדיפים שוער שלדידם טוב יותר, מה גם שיש להם הכרות איתו והם לא קונים חתול בשק. אם נצא מנקודת ההנחה שיובנטוס חיפשה שוער ראשון לתקופה הארוכה בה יעדר בופון, אז אני לא חושב שיכלו למצוא שוער טוב יותר שגם היה מוכן להיות שני לבופון ברגע שזה יחזור.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/10
  2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם קונסיפרציה שעלתה לי בראש- אולי סטורארי יהווה קלף מיקוח ברכישת פאציני?

3. 亚历山大帕托 Member

אז יובה תשלם 5 מ' אירו למילאן, תשלם לסטורארי דמי החתמה, תחתים אותו על חוזה, וכל זה בשביל הסיכוי שסטורארי ירצה לוותר על החוזה בשביל לעבור לקבוצה שכבר ויתר עליה, וסמפדוריה תרצה לרכוש אותו בסכום שלא רצתה לשלם למילאן? בסדר.

4. 亚历山大帕托 Member

מרקו סטורארי עבר את הבדיקות הרפואיות ומחר אמור לחתום על חוזה ל-3 שנים.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסוכן של גאלאס מאשר שהבלם הצרפתי על סף חתימה בקבוצה. הוא אמור להשתכר ב-5 מיליון יורו בכל אחת מהשנתיים הקרובות. לי אישית זה נשמע כמו יותר מדי כסף עבור שחקן ספסל שנמצא מעבר לשיא ומהווה פצצה מהלכת בחדר ההלבשה - אבל היי, הוא מגיע בחינם.

6. avdz7 Member

בתור מחליף זה יכול להיות נחמד. יותר מזה, ממש לא.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל אחת מהשנתיים הקרובות? כלומר, 10 מיליון יורו על משכורת? זה נשמע לי מופרך. אני בכלל קראתי שהוא רוצה 3 מיליון יורו לעונה ויובנטוס מוכנה לשלם רק 2 מיליון, כנראה שהקבוצה והשחקן הגיעו לעמק השווה ו-5 מיליון זה עבור השנתיים.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד מוזר לי שלמרות מסע הרכש של יובנטוס והשאיפות של מארוטה המועדון עוד לא רכש אף מגן ואין אפילו שמות שעולים כמועמדים. אם יובנטוס תסתפק במגנים שיש לה שהם גרוסו, זבינה, גריגרה ודה צ'ליה היא לא תגיע רחוק ובטח לא למה שהיא שואפת- זכייה בסקודטו. הויתור על קרישיטו הוא טעות קשה של יובה כי עדיין אף שם לא מקושר למועדון.

יכול להיות שאני טועה ודווקא יש מועמדים?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/10
  9. Pirlo59 Member

ג'זופה ארוטה, המנהל החדש ביובנטוס, אמר (אתמול או שלשום) שליאונרדו בונוצ'י, בלם בארי, צפוי לחתום בקבוצה.

לפי ויקיפדיה הוא כבר חתם...

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההעברה הזאת צוינה בדיון ההעברות, אני מדבר על מגנים, במרכז ההגנה יובה מסודרת לשנים הקרובות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/10
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארקו מוטה נמצא בתוכניות, גם קולארוב לצד שמאל.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שקראסיץ' רוצה לשחק ביובנטוס ורק ביובנטוס. על פי הדיווחים השחקן הציב למועדון הרוסי שלו אולטימטום, שאם לא ימכור אותו ליובנטוס, יעזוב בסוף העונה הבאה בחינם. כידוע יובנטוס הציעה 13 מיליון אירו עבור הסרבי ולא הסכימה לתת יותר. צסק"א, לה גם הצעה ממנצ'סטר סיטי בגובה 18 מיליון סירבה להצעה של יובנטוס בשל כך. לפי הדיווחים אלו דברים של קראסיץ למנהל קבוצתו הנוכחית: "אני רוצה רק את יובנטוס. אני אסרב לעבור לכל מקום אחר. לכן תסכמו אם יובנטוס, אחרת אשאר כאן ואז אעזוב חינם ברגע שיסתיים החוזה שלי."

:aaa8:

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/10
  13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר משקרסיץ' מלך, מארוטה מלך.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חבל שדזקו לא קורץ מאותו חומר..עושה רושם שביובנטוס באמת נבנית אופוזיציה מעניינית לאינטר אבל השאלה אם זה יבשיל תחת דל נרי למשהו ממשי. בינתיים צריך לראות איך הרכש יתקדם.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס הוציעה היום הודעה רשמית על רכישתם של חורחה מרטינז (12 מיליון אירו) ולאונרדו בונוצ'י (15.5 מיליון אירו).