יובנטוס 2009/10 :: מי ישרוד את המהפכה בקיץ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Juventini, ‏1/7/09.

1. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2009/07_Luglio/09/JUVE/04.Xxx

אהבתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי אהבתי ונהנתי לקרוא...

ויובה לאט לאט מחזירים את האימפריה שהייתה לפני 4 שנים...לדעתי יש ליובה סיכוי גדול ללכת רחוק, סגל השחקנים מצוין,הרבה שחקנים איכותיים...על ההגנה אני סומך שתדע לתפקד ושנבארו יתן עונה גדולה.

אם מלו חתם אז זאת אחת ההחתמות הטובות...שחקן מאוד טוב ומאוד שקט שיכול לעשות את ההבדל העונה...

בהצלחה ליובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. Champions league Member

חחחח שמעו בדיחה באתר בפורט 5 רשום שנדבד אולי יחתום באינטר (הסוכן שלו במגעים עם אינטר ואם עסקת דקו לא תסגר נדבד יחתום באינטר) :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    שמועה מצחיקה.

4. cazzo Il Capocuoco

במקומכם לא הייתי צוחק. בינתיים נראה שאולי נדבד יילך לאינטר {אני מקווה שלא} וגם ד'אגוסטינו בורח לריאל מדריד {אני מקווה שלא}.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק,זה ממש לא מצחיק,מה שעצוב הוא שנראה שהדבר היחיד שעומד בין נדבד לאינטר זה העובדה שהוא לא רוצה להיות בוגד,נקווה שיישאר נאמן..

6. Champions league Member

קראתי שנדבד מאוד רוצה לזכות באלופות והוא מרגיש שזה אפשרי עם אינטר .

7. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נדבד היה אחד מ"גיבורי הילדות" שלי מה שנקרא בכדורגל ומאד אתאכזב לראות שהוא יחליט לסיים את הקריירה בצורה הזו.

ולנימה יותר אופטימית, מאד משמח לראות את מה שקורה הקיץ בקבוצה של יובנטוס. רק שיתממש גם על המגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/09
  8. Gnus Avenue Member

איזה מספר יהיה פיליפה?

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם שיגיע,יעבור בדיקות,יחתום על חוזה.. אחרי זה נדבר על מספר..

10. Joel Gion Member

רק המחשבה לראות את נדבד במדים של הלוזרים עושה לי בחילה. כרגע לפחות נראה שאין מה לדאוג ושנדבד השתכנע סופית(?) לפרוש ממשחק פעיל, וכעת הוא שוקל הצטרפות לסגל המקצועי של פרארה ביובה.

פליפה מלו, שנמצא כרגע בחופשה בברזיל, יטוס חזרה לאיטליה ביום שני בשביל לעבור בדיקות רפואיות ולחתום על חוזה ל5 שנים עם יובנטוס, תמורת כ2.5 מליון יורו לעונה. ב"קוריירה" מציינים שמלו כל כך נרגש להצטרף לדייגו ואמאורי ביובנטוס, שהוא מתכוון להתחיל את האימונים עם הקבוצה כבר ב19 ביולי, כשבוע לפני ששאר השחקנים שהיו במשימות בינלאומיות הקיץ יגיעו לראשונה לאימוני הקבוצה.

11. Joel Gion Member

טוב, אז כנראה שמגן שמאלי חדש לא יגיע הקיץ לטורינו. סקו התראיין הערב והודיע שליובנטוס אין שום כוונה לצרף מגן שמאלי חדש, ושאת המפתחות לעמדה הזאת ימשיכו לקבל מולינארו ודה צ'לייה. קצת חבל אם אכן זה יהיה המצב, בטח בקיץ בו גרוסו זמין כל כך, אבל לא נורא. מולינארו משתפר ממשחק למשחק ודה צ'לייה יוכל לתרום הרבה במערך החדש, בו למגנים תוקפים יש חשיבות עצומה.

עוד אמר סקו שיובה לא מעוניינת למכור את טיאגו, זאת למרות מספר הצעות שהתקבלו על הקשר הפורטוגזי. לפי דבריו פרארה מייעד לו תפקיד חשוב ברוטציה במערך שלושת הקשרים שהוא מתכנן.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מדהים איך אחרי איך שהוא דיבר על אנשים במועדון ואחרי כל הפרשייה ההזוייה של נעילת סקו או קובולי בשירותים הוא עדיין לא מוצא את דרכו החוצה מן המועדון.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/09
  13. Joel Gion Member

לא רוצה להגדיר את זה כתעודת עניות, אבל אין ספק בכלל שכל התנהלות הזאת איתו לא מוסיפה כבוד למועדון ולעומדים בראשו. גם אם מתעלמים מיחסי האנוש הבעייתיים שנוצרו בינו לבין המנהלים, הרי שגם לפי היכולת המקצועית נטו בשנתיים האחרונות לא אמור להיות לו מקום בסגל.

בהנחה שהוא לא הולך להפוך פתאום לשחקן הרכב, הייתי רוצה לראות אותו עוזב (בטח כשערך השוק שלו עדיין יחסית גבוה. בכיף אפשר לגרד עליו 10 מליון יורו מאחת האנגליות). קאמו וזאנטי כגיבוי (אולי אפילו אלמירון, ובמקרה הכי גרוע גם בראצו יכול לבוא בחשבון) למארקיזיו, סיסוקו ומלו נראה לי מספיק בהחלט.

14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

למרות על כל הדברים שנאמרו על טיאגו, ובצדק, הייתי רוצה לראות אותו נשאר עימנו בעונה הבאה. ביום טוב הוא שחקן לא רע, שתמיד טוב ששחקן כמוהו יהווה גיבוי. לעומתו בראצו, צריך להימכר, שחקן שנותן הופעה טובה אחת בכל עונה. לא בא בחשבון.

מצטער מאד לשמוע שנמשיך עם מולינארו, סקו כנראה לא הסיק את המסקנות הנדרשות. למה בעצם חיזקנו את הקישור? מכיוון שהקישור לא היה מספיק טוב, כנ''ל לגבי ההגנה. מולינארו, עם כל המאמץ שהוא משקיע, הוא פשוט לא לרמה הזאת. אם לא נחזק את ההגנה, נגמור את העונה הבאה כמו שגמרנו את העונה הזו. שום דייגו ושום מלו לא יצילו אותנו מההגנה הזאת. בכל זאת, יש עוד הרבה ימי מארקטו לפנינו. אני נשאר אופטימי.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשאר אופטימי? ממש מסכן,דייגו ומלו זה כלום?
    אני בטוח שלאחר החיזוק הזה ימכר שחקן קישור.

הצרות שלכם,הלוואי עלינו.

אלמוג,וורמלהן.