יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DUGRI Member

1. למה אתה חושב שיובה מאוד רוצה את בונוצ'י? גם בלי בונוצ'י ליובה אולי את ארסנל הבלמים הטוב באירופה. כמדומני מארוטה בעצמו אמר שאין לו מקום.
    2. תקן אותי אם אני טועה אבל כדי לקבל קצת מרחב תזוזה במרקאטו, מילאן חייבת למכור את אחד מהנכסים שלה.

2. Carlo Ancelotti Member

@DUGRI

העובדות הן שיובה ומילאן נפגשו לדון על בונוצ'י. מהדיווחים מסתמן שמילאן אמרה ליובה "תביאו את קלדארה או כלום", יובה סירבה ולאחר כמה ימים חזרה שוב לשולחן עם נכונות להיענות. זו עדות טובה מאוד לכך שיובה מאוד רוצה אותו, מלבד זאת שלא הגיוני שמתנהל מו"מ אך ורק בעקבות הרצון של בונוצ'י לחזור.

בנוגע למילאן: כרגע אף אחד מלבד ההנהלה לא יודע בדיוק מה המצב הפיננסי. עפ"י הדיווחים אליוט הזריקו מידית 50 מיליון אירו לתקציב ההעברות ועד ספטמבר זה יסתכם בסה"כ 150 מיליון תוספת לתקציב המועדון. אבל המהלכים כרגע בשוק מספרים סיפור שונה כך שקשה לאמוד את היכולת שלנו. סביר שנצטרך למכור שחקנים, אבל מילאן לא מעוניינת למכור את בונוצ'י בשביל ערך כלכלי גרידא (ולכן גם הדרישה ל-swap עם קלדארה) כי החשיבות המקצועית שלו גבוהה מאוד. עם זאת, בהחלט שלא יזיק להחליף אותו בבלם טוב מאוד ולחסוך את השכר הגבוה שלו.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, לא ידעתי שיש באייסוקר כלכך הרבה קוראי מחשבות. ואני דאגתי מזה שפייסבוק מאזינים לי..

4. Andrea21 Member

עלק 20 מיליון השאלה + חובת רכישה של 35 מיליון על היגוואין. חיים בסרט.

על פי הדיווחים לאונרדו דורש שחובת הרכישה תתקיים רק אם מילאן מעפילה לצ'מפיונס - אני יכול לחיות עם זה.

55 מיליון יורו על היגוואין זו עסקה לא טובה למילאן, למרות שאני חושב שהיגוואין חלוץ גדול.

מילאן לא צריכה להתקפל. רוצים את בונוצ'י? תביאו גם את קלדארה וגם את היגוואין בסכום הגיוני. לא רוצים? תתקעו עם ה7.5 מיליון יורו לעונה של היגוואין כשהוא בקושי משחק.

5. DUGRI Member

@Carlo Ancelotti
    תראה, אם העסקה ההזוייה הזו אכן תצא לפועל (טרייד ישיר של קלדארה ובונוצ'י) אז ההסבר היחיד הוא שיובה אכן מאוד מאוד רצתה את בונוצ'י, כי אובייקטיבית ורציונלית העסקה הזו מאוד גרועה מבחינתה. זה עדיין מאוד תמוה ולא ברור לי. למה ביובה מוכנים להקריב כשרון גדול כמו קלדארה, ועוד ליריבה ישירה, עבור בלם בן 31 עם אישיות בעייתית?

@Andrea21
    אני לא יודע באיזה עולם אתה חי, אבל המציאות הפוכה כמעט לכל מה שאמרת. אם כבר יובה היא זו שלא צריכה להתקפל... היא בכלל לא צריכה את בונוצ'י (בניגוד למילאן שחייבת חלוץ), היגוואין בכלל לא רוצה לעזוב ובטח שלא למילאן (לעומת בונוצ'י שמת לחזור ליובה), להיגוואין יש מחזרים נוספים (צ'לסי) ואם כבר, מילאן בצרה הרבה יותר גדולה אם לא תצליח להיפטר מה7.5 של בונוצ'י, מאשר יובה עם ה7.5 של היגוואין.
    אני לא מבין איך בכלל יש ויכוח לגבי לאיזה מועדון יש את הleverage במו"מ הזה- יובה לא צריכה את בונוצ'י.

6. DRORIKO Member

@DUGRI אם באמת הדברים נכונים ולא מדובר בספין אז התשובה היא אלגרי. הוא מאד חם על בונוצ'י, ומנגד לא חובב צעירים גדול. לדעתי בלי קשר לאם בונוצ'י יגיע או לא קלדארה הולך להיות בלם שלישי ואולי אף רביעי ברוטציה, בדיוק כמו שהיה עם רוגאני(הנהדר לשעצמו). אני לא משתגע על זה, אבל אם זה מה שאלגרי רוצה SO BE IT. בוא נגיד שאם היו מחליפים את בונו בפיאניץ' או אפילו באלכס סנדרו הייתי פחות פלורליסטי לגבי זה. קלדארה זה עדיין בגבולות הגזרה.

מה שכן אני חושב שיהיה נכון להכניס סעיף רכישה חזרה לכל מקרה. אבל אולי אנחנו באמת מקשקשים ומדובר בספין.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/18
  7. Enzo Maresca Member

קודם כל, לפני הכל ובאמת שבלי להיות איזה דושבאג זחוח ונפוח שניזון משמחה לאיד - קצת קשה לי שלא להסתלבט על בונוצ'י. מצחיק לראות איך הוא מתחנן לחזור כולה שנה אחרי ששיחק אותה איזה אלפא דוג בלתי מנוצח שמסוגל בכוחות עצמו לשנות את מאזן הכוחות בכל הליגה. לא יודע איך העסק ייגמר אבל זה לגמרי משעשע.

עכשיו תאכלס - הזווית של מילאן פה ברורה לחלוטין. אין דבר יותר הגיוני עבורם מאשר לחתוך את הקפטן הממורמר שלהם, שהוא במקרה גם המשתכר הכי בכיר בקבוצה, לקבל את קלדארה ולסגור, לפחות פוטנציאלית, את מרכז ההגנה לעשר השנים הבאות. לאונרדו עושה כרגע שרירים בקשר לדיל עם היגואין אבל אני חושב שהוא יודע שאפילו ההשקעה הלא פשוטה בפיפיטה שווה לו את הטרייד הזה. מילאן עם קלדארה והיגואין>מילאן עם בונוצ'י וכל חלוץ אחר שמסתובב בשוק. לא רואה דיל אחר שיכול להחזיר את מילאן באופן מיידי למאבק אמיתי על הטופ 4.
    מבחינת יובה - זה אמנם קצת מבאס שאנחנו מוכנים להקריב את קלדארה בשביל להיפטר מהיגואין, אבל גם מהצד שלנו אני חושב שיש לא מעט היגיון בעסקה הזאת. מארוטה ואניילי יתחילו להזיע כל פעם שיזכירו את המילה הזאת, אבל אין ספק שהמועדון כולו מונע מאובססיה לזכות בליגת האלופות. ההבאה של רונאלדו היא כמובן הדוגמא המובהקת ביותר וברור שהמטרה היא לבנות סביבו את הסגל הכי איכותי, בשל ומנוסה שרק אפשר. בהקשר הזה ועם כל הכבוד לקלדארה, גם מארוטה וגם אלגרי יוצאים מנקודת ההנחה שבונוצ'י מגדיל את הסיכויים שלנו לקחת סוף סוף את הגביע המחורבן והמקולל הזה. בסקודטו אפשר לזכות כנראה גם עם הגרסא הנוכחית של צ'ירו פרארה לצדו של קייליני וברור שעדיף היה לשלוח את בנעטיה ולשמור את קלדארה אבל לאונרדו לא אהבל ונראה שהדבר המבאס הזה אשכרה הולך לקרות.

למרות כל ניסיונות הרציונאליזציה האלו, אני חייב להודות שבאופן אישי אני מאוד אתבאס אם הדיל הזה ייצא לפועל. גם כי קלדארה מלך, גם כי לא בא לי על בונוצ'י וגם כי יש מצב טוב שאת הקיץ הזה נגמור בלי רוגאני וקלדארה. מקווה מאוד שאברמוביץ' יהיה נדיב מאוד מחר בפגישה עם ההנהלה שלנו, שהיגואין יילך לסארי והעסקה עם מילאן תפפוצץ.

SerieA אוהב/ת את זה.
  8. yonmu Member

המצב של יובנטוס:
    1. צריכים להכניס כסף.
    2. אין להיגוואין מקום בסגל והוא מרוויח המון.
    3. עומס בלמים (ברצאלי, קייליני, בנעטיה, קלדארה, רוגאני).
    אופציה א - מכירת היגוואין ורוגאני (\קלדארה?) לצ'לסי וסגירת הסיפור.
    אופציה ב - מכירת היגוואין למילאן (כנראה פחות כסף משצ'לסי תציע) וטרייד קלדארה-בונוצ'י.

הסיבה ההגיונית היחידה ללכת על אופציה ב היא בשביל להשיג את בונוצ'י, ולכן סביר להניח שזה מה שאלגרי רוצה.
    מבחינת ההנהלה הרבה יותר פשוט לסגור את הסיפור מול צ'לסי (בהנחה שהעניין לא מונפץ), להכניס כסף ולשמור על קלדארה.

מילאן אמנם נתקעה עם בונוצ'י ממורמר, אבל בשורה התחתונה ההגנה תפקדה יופי בחצי השני של העונה ואם בונוצ'י יישאר זה כנראה ימשיך. הטרייד הזה משתלם כדי לקבל שחקן פחות ממורמר, יותר צעיר ועם משכורת נמוכה יותר. ככה גם מצב המשכורות נוח יותר להבאת היגוואין, כשאני לא בטוח שצריך מכירה משמעותית בשביל להביא אותו (גם ככה יש את שלושת החלוצים הכושלים).
    השאלה עם אופציה לרכישה שהופכת לחובת רכישה אם מילאן מעפילה לCL נשמעת לי כמו נוסחא מעולה. חבל שלא עשינו את זה עם קליניץ'.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DUGRI Member

הדרך היחידה בה עסקה כזו תהיה הגיונית היא אם יכלל בהסכם לגבי קלדארה סעיף רכישה בחזרה בסכום סביר (נניח 30-40 מליון).
    למעשה אני יכול לראות איך כל הצדדים יצאו מרוצים מעסקה כזו: מילאן תיפטר מבונוצ'י ותקבל במקומו את התחליף הכי טוב שהיא יכלה לבקש, גם במידה ויובה תרכוש את קלדארה בחזרה- מילאן הרוויחה בעצם על בונוצ'י את ה-30-40 מליון ועונה/שתיים עם מחליף ברמה גבוהה. יובה תקבל בטווח הקרוב את בונוצ'י ואם קלדארה יתפתח לבלם שיובה לא תרשה לעצמה לוותר עליו, היא תוכל לרכוש אותו בחזרה. בונוצ'י יקבל את מה שהוא רוצה, וקלדארה יקבל מקום בהרכב.

EsheD אוהב/ת את זה.
  10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הילד ענק !

11. DRORIKO Member

@Un bombón קראת לדיבאלה לסבית, אז עכשיו הלסבית הזאת גם גידלה ציצים(אחסוך ממכם את התמונות) יש לי הרגשה שאבא מקס לא יאהב את זה

12. תומר1989 Member

דיבאלית

טל. אוהב/ת את זה.
  13. טל. Member

ביזארי.

14. סיונרה Member

מי אמור לשחק אצלכם במרכז ההתקפה אם היגוואין עוזב?

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.pinimg.com/originals/81/56/ed/8156edbc5ee92be73b5185198324c979.Xxx

Gianzola, Dayatso ו-תומר1989 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.