יובנטוס 17/18 :: תקרת זכוכית?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏16/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

קובי כדורגל זה 11 שחקנים, זה לא כדורסל שמספיק לברון ג'יימס וקצת קיירי ארווינג בשביל לקחת אליפות. פיאניץ' והיגוואין, שהם שחקני טופ עולמי בתפקידים שלהם, עדיין צריכים סביבם שחקנים איכותיים "שיעזרו להם" לקחת אליפות. אפילו טוטי הגדול היה צריך לידו את בטיסטוטה ומונטלה כדי לקחת אליפות. מאז ועד פרישתו הוא לא זכה אפילו באחת, לא באשמתו כמובן.
    אני באמת לא מבין מה "מגוחך" במעבר שלהם ליובה. זה לא לגיטימי ששחקן רוצה אליפויות ולהגיע רחוק בצ'מפיונס?(לא מדבר עכשיו על שחקני בית שזאת סוגיה נפרדת)

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המעבר ליובה לא מגוחך (זה צעד קדימה בקריירה שגם מכפיל את משכורתם). מגוחך לדקלם "הגענו כדי לזכות בתארים", כאשר חודש לפני כן הם התמודדו על אותה הבמה בקבוצה השניה והשלישית באיטליה.
    אני מפרש זאת כ"לא היינו טובים מספיק בשביל לזכות, כעת הקבוצה החדשה תעשה זאת בשבילנו".

3. DRORIKO Member

אני לא מקבל את הפרשנות הזאת. אתה יכול להגיד שה-24 שערים של היגוואין לא עזרו לקבוצה לקחת אליפות? ומה עם הצמד שלו נגד מונאקו בחצי גמר? והשלושה שערים ובישול בצמד המשחקים נגד טוטנהאם? בוא נזכיר שהוא הגיע לקבוצה שאיבדה את פוגבה(אחרי שאיבדה את וידאל שנה לפני) ושאיבדה את מוראטה שדרש הרכב. זאת היתה קבוצה שהיתה צריכה להמציא את עצמה מחדש והיגוואין היה הרכש הנכון בשביל זה. אותו דבר פיאניץ', שאמנם העונה הראשונה שלו היתה מגומגמת אבל אי אפשר לקחת ממנו את ההופעה ההירואית נגד בארסה ברבע, והשנה הוא הפך למרכיב סופר חשוב בקבוצה. השניים האלה הם בפירוש לא האופורטוניסטים שאתה עושה מהם. הם תורמים לקבוצה לא פחות משהיא תורמת להם. זה לא אמבפה שפסז' היתה לוקחת אליפות ועפה בשמינית גם בלעדיו.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול להגיד ש-הצמד הזה עלה 126מ' יורו ויושב על 25מ' משכורת שנתית.

משוכנע שעם spend power כזה יובה הייתה מסתדרת מצויין גם בלעדיהם.

5. DRORIKO Member

לגיטימי, אני אישית חושב שיובה לא היתה יכולה להעמיד קבוצה טובה יותר אם היתה מפנה את ה-126 מיליון לנתיבים אחרים, ואני בספק גדול אם היתה מעמידה קבוצה טובה כמו הנוכחית.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם להוציא לרגע את פיאניץ', לדעתי היגוואין שווה כל אירו מהסכום העצום ששולם עליו ועדיין משלמים לו.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזמנו (כאשר הדעה הרווחת על היגוואין הייתה - "זה לא המחליף של פוגבה!!") חשבתי שזו עסקה משתלמת. זו דעתי גם היום, אך מבלי להיכנס לפאנטקאלצ'ו, הייתי משקיע את הכסף בצורה שונה לחלוטין.

8. SerieA Il Capitano

קאנדרבה צריך להגיד שהוא לא מדבר על שחקנים של קבוצות אחרות ושדה פריי הוא שחקניה של לאציו. לא קראתי מה ספאלטי אמר על דה פריי לאחרונה אבל מהקליק בייט של פוטבול איטליה הבנתי שהוא ענה שאין תגובה.

אגב סוגיית דה פריי, למרות שייתכן שאינטר תחתים אותו, צר לי שהוא לא רצה להישאר בלאציו. הליגה זקוקה לקבוצה כמו לאציו חזקה. אני מבין את רצונו של השחקן להשתדרג כלכלית כמובן וזו הסיבה המרכזית לעזיבתו.

9. yonmu Member

השאלה היא ליובה היה סיכוי להחזיק סופרסטאר גדול יותר מהיגוואין.
    היגוואין חלוץ טוב אבל מבחינה הישגית קשה לראות הבדל משמעותי בין יובה שלפניו ליובה שאחריו. באיטליה הם שלטו לפניו ושולטים איתו, באירופה הם הגיעו לגמר בלעדיו והגיעו איתו. במנותק מתג המחיר ושאלת המחליף-של-פוגבה אין ספק שהיגוואין הוא חלוץ מעולה להרכב, אבל אם היתה אפשרות להחזיק סופרסטאר אחר במקומו - פוגבה או מישהו אחר - אז זה היה עדיף. קפיצת המדרגה שחסרה ליובנטוס (לעומת הקבוצות שזכו בCL בשנים האחרונות) היא שחקן על דומיננטי. אז אף אחד עדיין לא מתחרה במסי ורונאלדו, אבל אולי פוגבה עם דיבאלה היו עושים יותר.
    מצד שני, אחרי ההופעות מול טוטנהאם - אולי היגוואין עדין לא אמר את המילה האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/18
  10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הליגה לא זקוקה לקבוצה כמו לאציו. הליגה זקוקה לקבוצות מצויינות באופן כללי. ללאציו, בדומה לטורינו וסמפ, יש את האנשים המתאימים ליצור קבוצה כזו, גם ללא דה פריי.

הבעיה בסוגיה הזו היא שמועדון מנסה לחדש חוזה לשחקן בכיר, מדברים על שלבים סופיים כמו סעיף מכירה בגובה 20מ', והופ, קבוצה אחרת נדחפת עם הצעת שכר הזויה והמועדון נשאר ללא שחקן וללא תמורה שתספק לה שחקן אחר במקומו.

אין תופעה מכוערת מזו בכדורגל. מזל שלא מדובר במהלך של יובנטוס, אחרת כבר היית מציף את הפורום בhating וקונספירציות על עסקאות לירולה.

11. SerieA Il Capitano

אם אתה מאשים את אינטר בכך שדה פריי לא מעוניין להישאר בלאציו זו טענה מעניינת (וכנראה נכונה) אך 4 מיליון לעונה זו לא הצעת שכר הזויה בעיני לאחד הבלמים הטובים בליגה. זה לא השחקן הראשון שאוזיליו מחתים בהעברה חופשית (גם באנגה היה), ואני מסכים איתך שכנראה היה אפשר להתנהג בצורה קצת פחות יובנטינית במקרה זה (ולכן גם לא ראית אותי מתלהב כל כך מכל העסק, מה גם שהוא לא חתם עדיין).

לגבי יובנטוס ולירולה ושות' - היא התערבה בעסקת פוליטנו לנאפולי בינואר. זה כשר אבל מסריח. וזה היה בוטה וברור לחלוטין.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA התנהלנו כמו שצריך וכל עוד זה חוקי אז הכל מצוין. אופא אשמה בכל העסקאות המסריחות הללו, לא אינטר ולא יובה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. סיונרה Member

יבובנטוס כבשה פחות או יותר את אותו מספר שערים עם היגוואין ובלעדיו. נאפולי כסשה יותר אחרי שעזב.

14. DRORIKO Member

זה ההבדל בין אישיות גדולה לזבל נאפוליטני מצוי

15. muller Mia san mia ורק מי שאוהב את עצמו באמת מבין

למה זבל?
    מה לא הגיוני בלעבור מקבוצה בליגה השנייה לריאל מדריד ומה הגיוני בלהישאר לטבוע על הספינה?

מצב נושא:
הנושא נעול.